Момичетата не искат да бъдат заговаряни
От София съм. След работа винаги имам свободно време и го оползотворявам в ходене по паркове и понякога през центъра. Като видя хубаво момиче, искам да отида да го заговоря. Не изпитвам притеснение, защото го преодолях благодарение на приятелите ми.
Проблемът е в това, че всяко едно момиче, което искам да заговоря, е или на телефона, или ходи твърде бързо, или се разхожда с гадже. Изглежда, че винаги попадам на заети с живота. Не знам дали е само лош късмет или просто си измислям оправдания да не заговарям. Какво е вашето впечатление по темата?

Коментари

1.   Моето впечатление е, че костенурките много се надуват. Искат, някой да ги напсува или да ги сбута на тротоара. Нормалното поведение не го приемат и го избягват.

2.   Искат, но както казах в една друга тема само и единствено от топ мъже... При тях всички задържи падат...

3.   Заговарваш ли, изглеждаш като психопат.
Защо мъжете си мислите, че е страшно яко някой да ти подсвирква, да те спира по пътя, да ти ръси изтъркани фрази? Какво очаквате, че ще случи -бурна дълга любов? Еднократно преспиване? Още повече, ако бързаш за някъде, с компания си, и някакъв те спира и ти пробутва свалячески фрази. Шансът да те отрежат е огромен, защото си непознат и досадник.
Друг път не ги дебни, не идвай при тях като някакъв психар, а ги заприказвай, ако имате нещо общо. Обща тема за разговор. Примерно чакате пред заведение, на спирка или нещо подобно.

4.   Кауза пердута! За съжаление си прав. Другото е като отидеш да ги заговориш и те режат гадно или ако те видят от далеч ти махат с ръка да изчезваш като на долен клошар! Яко са си навирили носовете! Истината е, че жена се хваща в студентските години докато сте около 20те изпуснеш ли тоя влак шансовете ти рязко намаляват, времето минава и накрая просто вдигаш ръце като мен! Успех все пак!

5.   Тия дето са на телефона си драскат с други 10 коча и си правят график за паразитиране с месеци напред.
Тия дето много бързат окъсняват по графика.
Тия дето са с приятел може да пробваш да ги заговориш след като се махне въпросния, но преди да са извадили телефона да си сверят следващия "ангажимент" (ако не възразяваш да си им n-тия спонсор и в най-добрия случай баджанак с други 2-3 пръча).
А може и да си спестиш разочарованието като просто си викнеш проститутка.
Само не бъди криндж да се запишеш за някакви групови занимания и там да се изцепваш на хора, които са предимно там да разпуснат/научат нещо, че не е готино.

6.   Приличаш ми на циганките гледачки, които кляфкат след хората и си предлагат услучите. Да се разхождаш някъде с цел да заговаряш е смешно, отчаяно и досадно.

7.   Според мен си измисляш оправдания, да не заговаряш момичетата.
Едно момиче, което се е нагласило и облякло с дрехи превличащи мъжките погледи иска да бъде заговорено, но не винаги има кой да я заговори.

8.   Не обичам да ме заговарят. Ако се случи казвам че бързам и не се спирам. В повечето случаи съм със слушалки и слънчеви очила и просто подминавам. Имаше навремето един много досаден. Добавих го във фейса само за да се измъкна. Няма и половин час и той писал да ходим в 22ч в мола. - в час, в който нищо там не работи. и някакви други глупости, беше си оставил телефона да му звънна да ме чуел. Директно го блокирах. Най-странното в цялата история беше че за колкото дни предложи срещи всички бяха след 22. уж на по - хладничко. Странен тип. Затова не искам никой да ме заговаря. Отговарям само на възрастни хора и деца.

9.   В България тоя тип совалки с непозната на улицата не върви! Обществото ни е такова просто! Нямаме доверие на непознатите и ги приемаме за заплаха! Най добрият вариант е общи компании, университет или фейсбук!

10.   Не, просто не искат ТИ да ги заговаряш. Ако някоя има интерес към ще разбереш. За жената е важно какъв мъж седи пред нея за да прецени струва ли си да си хаби времето изобщо.

11.   Аз съм момиче от Пловдив и чакам да бъда заговорено все някъде! АМА никой не ме заговаря! Всеки знае фейсбука, скучна работа!

12.   Приятел, ако говориш свободно добър английски език, може да заговориш на него. Повечето българки са тотално скарани с чуждите езици, но има и по-интелигентни момичета и жени, които добре говорят английски или друг чужд език. Така че заговаряй на английски. В 50-60% от случаите ти е гарантиран секс още при запознанството. В 30-40% от случаите на 2-ра среща. И в 5-10 % има вероятност да те отрежат. Така ме това е решението. Ако проговориш на английски са готови да зареждат гадже, съпруг, че дори и детето да си оставят за няколко дни заради теб.

13.   Аз пък към такива, които се навиват от заговаряне на улицата, не бих таил нищо добро като чувства...

Вуйчо ми така се беше запознал с жена си на една автобусна спирка. В момента е разведен с две нещастни деца. Жена му беше тръгнала с някакъв художник, предполагам - и той срещнат на улицата...

Въобще човек трябва много да е зле, да няма никаква среда, нито свестни момичета/жени около себе си, та да тръгне да заговаря някакви произволни по улицата... Ами я си представи, че някоя се навие, покани те някъде, където ти започваш да я чукаш и изведнъж влизат 5-6 здравеняка (нейни "бизнес-партньори") със снимков материал, с твоя семенна течност от вагината ѝ - следват изнудвания (може и бой), полиции, съдилища... Бедна ти е фантазията колко може да ти се стъжни живота от едната глупост! Ходи после да доказваш, че нямаш сестра!

14.   Хора разни има, авторе.
Има и жени, които биха приели да ги заговориш, но това обикновено са по младите. Освен това зависи и кой и как ще ги заговори.

По принцип е възможно да се запознаят хората така - имам близък, който така се е запознал с бъдещата си съпруга - като я заговорил на улицата.

Но по принцип това се случва много рядко. Затова по-добре си потърси жена със сходни на твоите интереси и се запознавай на съответните места!

15.   Ебачите заговарят масово и просто минават бързо на следващата, успеваемостта е нищожна. Реално по-добре е да се запознаваш с мъже, да станеш приятел с тях и покрай техните компании и роднини да забиеш някоя, хаха.
Според мен жените сами се прецакват, защото не дават шанс на случайните мъже да излязат на среща, а тичат след или по-хубави според някакви критерии (модата се мени през няколко години) или богати, които не са им на нивото, защото реално освен една путка не предлагат нищо в замяна. Тези социални мрежи много им вдигат самочувствието онлайн и всяка се мисли за специална, ама само виртуално, хаха. Сестра ми има някакви хиляди последователи, а в реалността - без истински приятели, ето това е положението. Тича след разни батки, които я бият, като се напият, ама така и не и дойде ум.

16.   До 3:
Ти да не помниш само лошите преживявания? Или все още не си попадала на свестен? Знаеш ли колко свестни младежи има, които ще говорят с теб като нормален човек и тогава ще те питат да си размените контакти? Обаче не го правят, защото се страхуват да бъдат отрязани поради липса на опит. Доверие в себе си, директност и ясно намерение - това трябва да имаш, за да заговаряш не само момичета, но и който и да е друг.
До 10:
Именно, но как ще знаеш, че не се интересува от теб, ако не я заговориш? Проба-грешка, проба-грешка, 7 пъти те режат, 8 пъти се пробваш.

17.   Представи си, че както се разхождаш в парка, към теб се приближава някой очевиден педал и те заговяря - как би се почувствал и какво би направил. Вероятно жените се чувстват по подобен начин, когато някой случаен се опитва да ги заговори - възприемат те като извратеняк.
Жена не се търси в парка. Запиши се за някакво групово занимание, където има и жени и така ще ги заговориш.

18.   Ами трудна работа. Аз лично не обичам да ме заговаря случайно момче на улицата просто ей така. Заговаряй по инста и фейсбук, ще имаш повече успех. Тиндър също е вариант ама трябва да си намериш начин да отсяваш хора, които искат дългосрочна връзка, от тези, които само ще те използват за някакво време.

19.   Абсолютно същите наблюдения имам! Всички са със слушалки или говорят буквално с часове. Докато минават през парка от край до край бръщолевят пълни тъпизми с някоя квачка от отсрещната страна на слушалката, която очевидно им е на нивото по простотия.
Ако не са сами, то са с някой или няколко момичета в компания и като прибавиш това, че около вас има и други хора, задачата ти става напрактика невъзможна. Трябва да си някакъв наистина алфа топ мъжкар 1. 90, релефен, с квадратни челюсти, зъби като на кон, продълговат нос, скули, сини очи и някакъв веещ се перчем или гола глава тип мутра; дебеловрат, непукист, с някакви въздухарски маратонки и бръснати краченца, ланец, фешън часовник и изпъкнали вени. Тогава може! Тогава и да са компания квачки ще ти обърнат внимание.

И аз съм искал да заговоря някоя, ама като са все на телефона или са някакви супер дръпнати с тапите в уши и някаква гадна физиономия, какво да заговаряш? Това са мега противните женички, брат. 90% от тея, където ги гледаш да се движат по улицата за нищо не стават. Дори и да успееш да я заговориш някоя, не очаквай нищо по-различно освен някоя престорена усмивчица, лаконичен отговор, дръпнато поведение (като че ли им ядеш от попарата) и някакво троснато изражение, сякаш им се кендза. Това са момиченцата, където ги гледаш на улицата.

Гледаш некоя Инстаграмка, ама като видиш реално за какво става на въпрос, далеч не е топ, както изглежда на снимките. Българките са някакви супер дребни, прости, вулгарни, трудно се говори нещо смислено с тях (щото ги ИЗМАРЯШ! , брат, и не могат да смогнат на напрежението да седят на контакт включени едновременно и двата им неврона), нахални и на всичкото това отгоре искат всичко да им даваш, да ги забавляваш, да ги черпиш и пр.. Това са елементарни същества! Както казах по-горе - прости! На баба си ли, на дяда си ли, ама прости като селски тирбушон. Ако й кажеш нещо мило, ще каже "Бегай бе! ". Ако й кажеш, че ще я еб*ш, ще се надуе и ще каже "Мечтай си! . Ако и кажеш истината в очите, колко е проста, ще започне да спори с тебе. Само ако я набиеш, няма да сбъркаш.

За т`ва, ако искаш да имаш успех с жените, стани крадец, убиец, пий зоб, анаболи, боцкай се и ще ти тръгне с бг женичките. И да не забравиш БМВ-то! То е задължително за трибуквието на плоските създания.

20.   Да не ти пука, не обръщаи внимание, масово е, също и мнения от хора които лично не те познават са излишни, игнор на такива, местата за комуникация са други, участваи във фестивал, запиши се на спорт, посещаваи кафе, имаи соц. мрежи с реални снимки, сайтове за запознанства, хора, общуваи с хора, които имат снимка и виждаш с кого общуваш, което е много важно, така е коректно.

21.   Идвали са да се запознават с мен на улицата, в пощата, в дискотека, но не излязох с нито един от тях, въпреки че от тях 2-ма външно ми харесваха и повечето жени биха ги определили като хубави мъже. Някак си не ми допада идеята да ме харесват само като външност, а и веднага ми хрумва, че такива индивиди се пробват при всяка хубава жена.

22.   В съвременните условия, никога, при никакви обстоятелства не съм дръзвал да заговоря жена, повтарям за не разбралите -жена, а за момиче и дума не може да става, за нищо на света. Като ученик също не смеех да заговоря момиче, защото бях патологично срамежлив. Ако заговорех съученичка гледах в"земята", все едно съм изпуснал диамант, затова времето ми минаваше в тренировки по джудо, учене, четене на книги. Само от съседското момиче не ме беше срам, защото с нея сме израснали заедно и ми беше, като сестра. Само нея смеех да заведа на кино. С нея правехме записи, разменяхме книги, разглеждахме и разменяхме марки. За пръв път целунах едно чешко момиче на морето, два месеца преди казармата. С ръка на сърцето ще кажа, че то ме целуна, аз нямаше никога да събера достатъчно смелост за това, при това не знаех как се целува. Беше зашеметяващо, все едно изтръгна сърцето ми и го смачка, останах без дъх, а бях спортист. Чак след двугодишната казарма, някак си придобих някаква по-голяма увереност в емоционален аспект. В казармата бях парашутист и физическа смелост и сила не ми липсваше, а дефицита беше емоционално-сърдечен, някаква неувереност, и срамежливост към момичета. Добре, че с една бивша колежка на майка ми, но поне 20 години по-млада от нея и поне 10 години по-възрастна от мен, преживяхме половин-годишна връзка. От първата до последната стъпка инициативата беше изцяло нейна и тя беше водещата личност. Тази връзка ми даде, макар и малка, някаква увереност, но и някакъв леко фройдиски комплекс, към момичета и млади жени по-възрастни от мен с 2-4 години, които повече ме привличаха, е тогава бях на 21-22 години. В определен период от време, при запознанствата на морето, това даже беше добре. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време" "

23.   16 от 3
Просто не е хубаво да си вървиш, да си мислиш свои си неща, и да се появява като психар някакъв и да те пита нещо, и то толкова глупаво и изтъркано, че те досмешава. Да те дебне.
Друго си е, ако предварително имате нещо общо и на това да се базира разговора. Ама някакъв да търчи подире ти, да ти изскача и да те пита нещо, не върви някакси.

24.   Смущаващо е непознат да ме заговори от нищото. Ако няма нещо важно да ме пита като посоки и такива неща, няма работа при мен.

Black Sabbath

25.   Заради такива заговарящи нахалници човек да не смее да попита някое хубаво момиче на улицата за часа или посоката. По презумпция го вкарват в групата на свалячите-натрапници и го подминават като пътен знак с презрителен поглед.

Но е вярно и това, че повечето жени на улицата са се скрили зад тъмни очила, слушалки и екранчета, вървят като някакви замаяни зомбита и събират лигите само на най-окаяните чикиджии и женкари.

26.   Номер 19 ги е описал идеално!!! Браво 19, аз не бих могъл да ги опиша по-точно. Авторе, не си заслужава да си имаш проблеми с полицията заради наглите, тъпи, прости бг патки. По-добре стой колкото се може по-далеч от тях, за да не прихванеш от тяхната простотия!

27.   21, стой си сама тогава, хубавице. Чакаш приятели да те запознаят ли? Каква е гаранцията че няма да те харесват само заради външността и тогава? ..

По дрехите посрещат, по ума изпращат. Убеден съм че и ти така правиш.

28.   Хубаво е да се замислиш малко! Казвам ти като жена откровено, защо не обичам да ме заговарят по улиците. Първо- в повечето случаи лично аз отивам някъде- или на среща или по работа, или другаде. Рядко се шляя, но дори да съм решила просто да се разхождам, това не означава, че съм в настроение някой да дойде и да ме заговаря. Вие мъжете какво целите с това заговаряне? Ами може би да вземете телефона на някоя и да си уредите среща. Дотук добре. Само че се замисли колко от жените ще си дадат телефона на някой непознат ей така на улицата. Ти какво очакваш - отиваш заговаряш я, тя те вижда, изпада в захлас и ти дава телефона си. Аз лично за себе си не вижда как това може да стане. Дори някой да ме заговори какво можем да си кажем за 5-10 минути например- здравей аз съм... , изглеждаш добре и дай си телефона. Това е много тъпо. Дори да е някой красавец, пак не бих му дала телефона си. Аз не знам нищо за този човек, не съм разговаряла с него и се очаква да му дам телефона си, заради сините му очи или какво? Да не говорим, че когато отивам някъде и си имам конкретна цел, изобщо не обичам някой да ме занимава. Замисли се ако можеш как се чувства една жена и се замисли ти на какво разчиташ-че имаш някакъв мега як външен вид и тя заради това трябва да ти даде телефон? Или че ще и кажеш два комплимента и тя трябва да го направи? Едва ли след като я заговориш, ще седите половин час на улицата и ще си споделяте различни неща, за да придобие тя някаква представа горе долу какъв си, за да реши да излезе с теб. Абсурд! Поне аз така ги виждам нещата и затова не обичам да ме заговарят. Съвсем друго е да съм в компания или някаква среда и да съм общувала с някой определено време и да съм придобила представа за него и ако ми поиска телефон или среща, вече мога да реша. Дори интернет запознанствата са по-добра опция, защото можеш да пообщуваш с някой известно време и да придобиеш представа за него, за да прецениш дали да се видите или не. Напълни се с толкова психопати и откачени, че си е дори рисковано да си раздаваш телефона на някакви случайни хора на улицата. Да не говорим за тези глупави pick-up движения, където карат мъжете да заговарят хиляди жени, ами мерси не искам да съм експерименталната мишка на някой закъсал. Дори веднъж си вървях по улицата и някакъв ходеше зад мен. Настигна ме и ме заговори. Та той дори не ме беше видял в лице, да кажеш да ме е харесал много. Първото нещо, което си помислих за него беше, че е от тия pick up мъже и гледах да се махна по най-бързият начин.

29.   Пича от коментар номер 19 го е казал и е прав. Само да кажа на ония дето викат, че е странно да заговориш непознат/а на улицата, че едва ли не те мислели за извратеняк и някви такива простотии да знаят, че няма нещо по нормално от разговора между двама или повече души и живата комуникация лице в лице тва, че сте се изродили и можете само онлайн да комуникирате не значи че да заговориш на живо непознат човек е ненормално. Едно време хората са се събирали познати непознати говорили са си запознавали са се и е било нещо супер нормално.

Хан Крум

30.   Заговаряли са ме в парк и в автобус. Нямам проблем, отворена съм за разговор в рамките на минути до час... случвало се е, но после всеки поема по пътя си, защото не търся връзка, а само секс не правя. Та, дори да попаднеш на мен и да си поговорим, няма да се случи нищо различно от разговор, което за теб ще е загуба на време, а за мен е нещо незначително. Доста непознати ме заговарят, веднъж даже една лесбийка - чужденка, с нея говорих около 2 часа, за да упражнявам английския си, но признавам, стана ми досадно да разговаряме толкова време.
Важно е да си ерудиран и харизматичен, за да заговаряш хора без да си досаден и с успех да задържиш вниманието им за повече от 5-10 мин. Да не си прекалено разговорлив от самото начало, за да видиш дали човекът насреща не е приказлив и в каква посока ще тръгне диалога.
Да слушаш внимателно и да задаваш въпроси, но да не си прекалено задълбочен в детайлите и фактите. По-скоро да покажеш интерес към персоната на човека и да споделиш своите знания и интереси, ако има съвпад, вероятно е да проведете разговор, но дали ще станете близки, дали ще правите секс... никакви разговори не са от значение за тия неща, ами само привличането.

31.   Добре, номер 28, абсурдно е! Абсурдно е да обърнеш внимание на момиче, което ти е направило впечатление на улицата. Абсурдно е да я заприказваш, да я попиташ накъде отива, иска ли да я придружиш и да си поговорите малко. Всичко това е абсурдно! Но не е абсурдно ВИЕ, женските, да си показвате бузите под някакви супер къси, наръфани дънчици и полички. Не е абсурдно да ви гледаме по прашки по улиците, "прикрити" от някое йога клинче! Не е абсурдно да се нагласяте като че отивате на пилона в нощен, еротичен клуб. Не е абсурдно и това да се забивате с напълно непознати в дискотеката само след една-две питиета. Не е абсурдно и да имате приятели с привилегии, но виж, ако някой само смее да те заприказва на улицата... значи е ИЗНАСИЛВАЧ!

Спокойно, вас арабите ще ви оправят. Те сега идват. Изчакай още малко и ще те ощастливят тебе насред парка не, ами още на улицата или пред входа на блока ти. Бащите ви няма да могат да ви спасят от черния резняк.

Ей сега четох за Лола. Знаеш ли я? 12-годишно френско момиче жестоко бито, изнасилено, убито и пъхнато в куфар и занесено до постелката на входа на някаква сграда в Париж от алжирец. Харесал си я е явно! А от любов хората правят чудеса! За това момиче не е имало никакви протести, за разлика от сегашните. Аз на вас българките там ви виждам бъдещето - добре ощастливени от черен или арабин, а защо не от комбинация, ганг-банг и директно садо-мазо на обществено място. А след сублимния момент, с разпокъсани дрехи, окаляни и с една кофа бяла боя отгоре ви може би африканските и афганските джентълмени ще ви съпроводят до домовете ви, за да ви пазят от такива негодници като нас - българските мъже. Приказка! Рай за Ганка. Черен уй насред улицата да види! Еххаааа.

Знаеш ли, Ганке! Преблемът го виждам в нас, мъжете. Много сме меки спрямо вас, българките. Много сме ви разглезили!

34.   Мъжете си мислят, че правят неотразимо впечатление като ти изскачат отпреде и заговарват банално. Особено, ако се пробват и на сервитьорки, касиерки, продавачки и прочие персонал, защото им се е усмихнал при обслужване. Не искат да вденат, че не всяка иска подобни навлеци, защото си личи, че се пробват на всяка и са просто свалячи. От такива сериозност не може да очакваш.

35.   До 29,
Прав си "ЕДНО ВРЕМЕ"... Едно време е нямало социални мрежи, медии, youtube канали, Tik Tok, и други приложения за онлайн срещи.... Едно време какво са имали? Приложението им за среща е било лятното кино или селският мегдан! Времената се менят и неща, които преди са били нормални, хора, които са израстнали в средата на facebook и twitter ги мислят за НЕнормални!

37.   Прав си. Не искаме. Отвратително е. Не се гримираме или обличаме предизвикателно за мъжете на улицата. Едни го правят за себе си, други отиват на среща.
Един път в една аптека един де вторачил в мен, захласнат, като не видял жена. Бях влязла да си взема превръзки, толкова гадно и неприятно не съм се чувствала. Голямо обръщане и оглеждане беше. После ме чака отвън да се запознаваме. Директно му казах че не искам да се заозная и продължих по пътя си.
Подобно навлизане в личното пространство е грубо и нетактично. И както казаха по-горе не води до нищо. Само лоши спомени за жените Аз поне няколко месеца не ходих в тази посока за да не срещна онзи тип отново.

38.   Да супер свалячи сме и бройкаджии бг мъжете, да...

Затова масово 30 годишните мъже сме имали 1-2 дълги връзки и 1-2 флирта за цял живот...

А претенциозните и "скромни" българки се редуват да въртят бройки с топ 15% от мъжете... и докато стане на 25 е имала 10 "връзки" и 20 "вечери"...

Искат да ги заговарят, ама ако си над 185 и имаш пари да я издържаш и плашташ разходите по курорти...

39.   Да заговаряш и да искаш фейсбуци е жалко и няма никакъв смисъл.
Истинските мъже не ходят да свалят, те обикновено са гледаните през цялото време. То навънка е пълно с шавливи жени и то обвързани. Много добре знам как им шават очичките. Да ходиш да се правиш на палячо...

40.   19/ 31 а като четеш, с разбиране ли четеш? Току що погледнах и навсякъде из пресата пише, че убиецът е жена с психични отклонения. Единственото, което си уцелил е, че е с алжирско потекло.

Разбирам, че жалкото ти същество таи много омраза към жените, няма да се учудя да се дължи на властна майка и мекушав баща или може би дори и липсата на такъв, но когато разпространяваш информация, за да си подкрепиш болните фантазии, гледай поне да е правилна.

41.   От 28 до 31.
Ето напълно права съм с моята теза. Ти тук под прикритието на анонимността си изля цялата злоба и лошотия, които таиш в себе си. Само от този твой пост на мен ми е ясно, че не искам да имам нищо общо с човек като теб, който от злоба пише такива абсолютни глупости. Обаче да речем ти ме заговаряш на улицата и аз трябва да ти позволявам да ме придрижаваш до някъде и да ти давам телефон. Без да имам никаква представа, че таиш толкова грозна душа. Затова казах, че няма как да си давам телефони на непознати, защото може да се окажат грозни душевно като теб. А когато съм опознала някой, вече мога да преценя по-добре дали да излизам с него или не. Ти просто доказа колко е опасно да се доверяваш на непознати, като не знаеш какви са като хора.

42.   Авторе, съветвам те да прегледаш това, което ще ти кажа, защото ще оборя повече от 90% от коментарите тука и може на другите да не им хареса, но както и да е.
Жените тук казват, че като са навънка, не били в настроение да бъдат заговаряни. То по тази логика направо никой никога да не ви заговаря, така ще бъдете щастливи завинаги! Поне бъдете благодарни, че има някой, който си прави труда да ви заговори. Може подходът да им е недодялан, но поне имат топките да се пробват. И как позволявате на някой непознат да ви развали деня само защото е искал да ви заговори? Та той дори не ви познава лично, за какво ви е да се засягате лично?
Голяма част от мъжете тука викат, че трябва да си или мутра, или топ 1% от мъжете, за да имаш шанс с момичетата. Първо, за мен това е едно измислено оправдание да не заговарят момичета. Просто бъди най-добрата версия на себе си. И Супермен да си, ако не ти цепи пипето да говориш и ако не знаеш какво искаш от момичета, си за никъде. Второ, за да имаш по-големи шансове, отивай и заговаряй повече, за да придобиеш опит и да видиш дали усилията ти дават резултат и върху какво можеш да надградиш.
Имай доверие в себе си и ще станат нещата, не с всички, но все с някои момичета. Успех от мене!

43.   Точно заради това и останалите мнения, вече съм решил, че скоро почвам да ходя по платени момичета поне да бъда задоволен, извън това контакта с жените го ограничавам до минимално и формално ниво. Аз вече не знам какво трябва да бъде и да направи един мъж, така че изобщо не ми и пука, това бих посъветвал и други, които мислят по този въпрос, просто си живейте живота.

44.   Аз съм мъж. Смея да кажа успешен и определено има какво да сложа на масата. Аз не заговарям. Ако жената не успее да види качествата в мен, значи тя самата не си заслужава, сляпа и куха като градинска лейка
Ако обаче забележи какви са ми качествата веднага ще си проличи, че има интерес. От там нататък нещата се случват естествено.

Много от хората тук са прави. Да се натрапваш не само е досадно, но и унижение за натрапника. Особено за качествените хора, чиито самочувствие е покрито от нещо (кариера, умения, добродетели пък ако ще и състоятелност )

"Хей здравей, аз съм лекар и печеля по 10000 на месец, карам ML класа и имам тристаен в Манастирски ливади. Би ли си дала телефона "
Това е нещо, което НИКОГА няма да чуете.

45.   Може би е досадно за хубавиците.
Но невзрачните момичета биха се зарадвали.

46.   А защо трябва да искам да ме заговаря някой? За да съм на улицата, значи отивам някъде, нямам навика да се шляя без работа и да търся контакти по улици, паркове и градинки. Имам мъж, имам достатъчно познати, нови просто не са ми нужни. Особено такива, които обикалят жените наред с надеждата все някоя да им върже.

49.   От част от коментарите - умишлено няма да посоча кои точно са - се вижда какво харесва масовият български мъж, а именно това, от което се оплаква: кифли, харесващи "топ мъже". А вие не сте ли мъжкото на кифлите, щом харесвате такива жени? Не може да харесвате кифли и да се оплаквате от това, че са кифли и нямат очи за вас. Занимавайте се с нормални и морални жени, но разбира се, за масовият български мъж точно тези жени не са жени, а подчовеци, затова и са на изчезване от България, както трябва и да бъде. Разберете го: отношенията между мъжете и жените са като един любовно - сексуален пазар и търсенето определя предлагането. Почти никой от вас не търси жена с морал. Почти всички искате просто да ч*кате, а за семейства и любови се сещате, когато навършите 30- 40 и вече късно. Тогава започвате да се тюхкате къде са свестните. Хаха, мислите си, че ще ви чакат ли? С тези неща се почва от ранна възраст. Не може до вчера да си вилнял по к*рви, да си гонил "топ жени", които търсят "топ мъже" и в един момент да зациврите за свестните. Почти ги няма, защото никой не ги бръсне за слива. Същото важи и за жените. Довечера трошили к*рци, от днес майки и домакини ала 50- те. И лошото е че мъжете такива заплождате, защото самите вие сте еквивалент на тези жени и децата ви растат в аморална и безпринципна среда с посмешища за родители, които ги оставят на самотек с "Планета Пайнер" и "ТикТок". Вече виждаме "плодовете" ви по улиците, как се държат и какво правят. Светла ти памет, Българио!

Други мъже от коментиращите са също типични български представители. Разбира се, как смееш да вървиш по улиците и да слушаш музика! Трябва да се усмихваш на българчетата, просто защото са българчета. А ако благоволи българчето да те заговори, трябва да се радваш така, все едно божество е слязло от небето! Квачки били жените, просто защото слушали музика, говорили по телефона или са излезли с приятелки! Как смеят! Не знаят ли, че единствената им цел трябва да бъде да се мазнят на българчето и да го правят щастливо! А не си ли самият ти квачка, щом се целиш в квачки? Изобщо... повечето ни мъже са еквивалент на американските феминизирани жени - нагли, шумни, простеещи, мислещи си че всички жени са длъжни да се обличат предизвикателно за тях, да им дават мазни усмивчици и да са щастливи, че видиш ли мъжката принцеса ги заговорила, а също гонещи "топ" боклуци и ревящи, че "топ" боклуците не ги отразяват, защото нашите мъже си мислят, че имат златни п*шки. Не, не сте със златни полови органи, но се имате за специални и за венец на майката природа, и искате само "топ" жена (т. е. топ к*рва) и не искате нищо по- обикновено и нормално, ако че вие самите далеч не сте нещо особено. Ами, преследвайте си "топ" коврите, делете си ги с а(на)лфите с гъзове, епилирани и гладки като мозъците им, но не се оплаквайте, че кифлите са кифли, защото не само не е логично, ами и крайно тъпо.
И преди пак да ми наскачате, че всички жени били такива и горките сте нямали избор. Не. Статистически не е възможно всички жени да са такива. Вие това харесвате, защото ако не харесвахте, просто нямаше да се занимавате с тези жени. Аз не харесвам чалга батки и даже на улицата ги заобикалям и нямам никакви проблеми с тях в любовния си живот, а само това, че ме подиграват. Вижте колко са простички нещата, ако че вече напълно възможно опърпаните ви специални к*рви да са повече от 80% от населението, но затова голяма вина имате самите мъже. То не бе готино отношение към плеймейтки, чалга певачки, "моделки"и всякаква паплач. Жените не сме тъпи и виждаме какви жени харесвате и по какви тичате, на какви се мазните в Интернет (разгологъзурчените с дрехи на проститутки от каталог). Не на празно се оплаквате в коментарите от тях. :)

Black Sabbath

52.   Абе вие сте направили от мухата слон в тая дискусия. Мъже и жени се плюете един друг и се оправдавате, вместо да дадете някакъв полезен съвет на автора. Евала за което на 29 и 42, те поне са слезли на земята и знаят за какво са тук.
На останалите ще кажа една сурова истина. На никой не му пука как се чувствате, освен на вас. На светът не му пука как се чувствате, а какво правите. Това важи и за автора.
Заговарянето е извън зоната на комфорт за голяма част от хората тук и фактът, че други хора може да са неразположени към това, не трябва да те спира. Затова отивай и действай, не го мисли много.

53.   Авторе, действай от одобрението и мнението на хората, не приемай много, те не са си оправили живота и дават съвети на другите какво да правят и какво да не правят. Започнете да се изхождате всеки ден, например 10 жени на улицата да заговаряш всеки ден, говорете им без никакви намерения за секс, редувайте красиви и не толкова красиви жени. По този начин енергията ви след отхвърляне няма да спадне, ако 10 красиви жени ви отрежат.

54.   53 е прав, но донякъде. Спестил ти е втората част на упражнението. След много опити ще успееш да заговориш и установиш връзка с някоя жена. Бъди сигурен, че всеки ден койото си покрай нея ще трябва да и се доказваш, че тя заслужава твоето внимание. Едно колебание от теб и ще и разбереш, че последната ви среща е вече минала.