Харесвам обвързано момиче
Здравейте,
Искам да ви питам за съвет. Май се влюбих в едно момиче което си има приятел, колежка и сега не може да ми излезе от главата. Кажете как да преодолея този момент, тя ми е колежка и се виждаме поне веднъж в седмицата.

Коментари

1.   Ами като нямаш воля и характер да се спреш, да се отстраниш и да се държиш строго служебно, напусни работа.

3.   Най-лесният начин да спреш да си влюбен в някоя е да я опознаеш по-добре. Говорете си, остави я тя да ти лафи за диети, знаменитости, клюки и всякакви простотии и ще ти мине, обещавам.

4.   Потърси повече контакт с нея, опознай я, може и да спре да ти харесва. В крайна сметка не се знае от коя дупка може да излезе и заек. Живота е да се живее!

5.   Човешко е, изживеи си приятни момент с нея, това е чарът на живота.

6.   Всички сме харесвали някоя такава. Съветвам те да не се занимаваш.
Вариант едно: Тя те отрязва, ти страдаш, не излиза нишо добро.
Вариант две: Връзва ти, казва ти че те харесва, зарязва гаджето и идва при теб. Ти си супер щастлив и така до едно време, в което няма да ти дава мира, дали и теб няма да те спрегне като бившия и, или дали няма да ди го сложи някъде другаде, както е постъпила с теб.

Не се занимавай, не че има гаранция че ако е необвързана нещата ще се развият добре.

7.   Аз питам за вариант как да я забравя по бързо. Аз даже започнах да си я представям как тя прави секс с приятелия си. За да се погнося от нея. Незнам дали е правилно?

8.   И как се влюби в нея като се виждате веднъж седмично? Сигурно ти се усмихна 2 пъти от уважение и ти хлътна. И още повече че си има приятел, защо се занимаваш с глупости? Представи си, че ти си имаш жена и 2-ма мъже колеги са влюбени в нея? Не се занимавай с заети жени!

Имай морал и ценности и ги отстоявай... не се поддавай на първосигнални животински инстинкти. Щом жената е заета не я закачай... ако е свободна и има признаци на интерес, може да се престрашиш да действаш.

Там където работиш не трябва да си вадиш оная работа.... за 2 минути кеф разбиваш цели семейства или връзки, градени с години.

9.   Има си едни мъжки неписани закони, които ако си мъж с чест, достойнство и самоуважение, няма да ги нарушаваш. Тоест, не се занимавай с обвързано момиче, путкарско е.

10.   Аз няма да се занимавам с нея, няма да и пиша или да я забивам. Не съм такъв, просто питам за варианти с който да я забравя. Най-много да и подхвърля че я харесвам и ако нещо стане с нейнта връзка, да знае.

12.   Ще дам пример с мои колеги, които не само, че си провалиха личния живот (мъжът си развали семейството, а жената се раздели с дългогодишния си приятел, с който щяха да създават семейство), ами и по между си се скараха и се стигна до там, че си напуснаха и хубавите работни места. Случаят е такъв. Млада хубава 25-6 годишна колежка и озлобен и нервен 35-6 годишен колега с две съвсем малки деца. Как и защо са станали любовници не знам и не ме интересува. Лично аз не се вълнувам от личния живот на хората и в частност на колегите ми. На работа съм на работа и край. Пръв за връзката им, разбира приятелят на момичето и съответно я зарязва. Тя остава да живее сама и семейният колега продължава от време на време да се среща с нея. Как разбира съпругата му не знам, но за отрицателно време се стига до развод. Скоро след това двамата колеги вече са официална двойка. Но пак след не много време момичето не може да издържа на характера на колегата и се почват скандали, които дори се разиграваха на работното ти място. Винаги инициирани от колегата, докато тя се червеше и ходеше да плаче от срам. Разделиха се и колежката в депресия напусна работа. Колегата още повече се озлоби и започна да се кара наред с всеки. В крайна сметка го накараха от ръководството да напусне. Та ето ти до каквопсе стига като се буташ при обвързани било то мъж или жена.

13.   Покажи, че я харесваш по някакъв начин, но не да е нахално. Понякога не всяка връзка е щастлива и ще си проличи има ли интерес към теб

14.   Авторе, обързана е различно от омъжена!

Затова имай търпение!

Днес е обвързана, утре може да се разделят и да е свободна.

Разбира се, не я сваляй, докато има приятел!
Но и не я забравяй!

Затова дръж се нормално, дай й възможност да те опознае, опознавай я и ти, и времето ще покаже!