Дядо ми иска да ме учи да свалям момичета
Аз съм момче на 19 години. Досега съм нямал приятелка. Дядо ми на времето е имал много гаджета. Той има социални умения, а аз и приятелите ми нямаме такива. Облича се стилно и е активен. Днес ми предложи да излеза с него и да ми покаже как се свалят момичета. Срам ме е много дядо ми да сваля момичета а аз да мълча и да не обелвам и дума и да умирам от срам. Дядо ми не приема не за отговор и незнам, какво да правя. Дали ще е добре да изляза с дядо ми да ми покаже как се свалят момичета или няма да е добре.

Коментари

1.   Излез, изтупайте се с дядката в дискотеката, вие ще сте гвоздеят на вечерта, наистина ще ви обърнат внимание момичета и ще се спукат от смях. Даже може да ви наемат собствениците и да правите всяка вечер шоу.

2.   много ясно, че е добра идея. Вероятно някои от разбиранията му са остарели, но щом още е в играта има какво да научиш. Да се притесняваш е тъпо. Това каква жена ще избереш е най-важното нещо което ще избереш в живота си.

3.   Времената, през които дядо ти е свалял момичета са били коренно различни от сегашните, но той това явно не го разбира. Тогава жените са търсели едни неща, сега - други (сещаш се какви).

4.   Няма да е лошо да ти дава съвети. Поне да се научиш на уважение, да си кавалер, да не се гавриш с жените. Да не ги използваш и лъжеш.

5.   Давай смело с дядо ти. И представа си нямаш какъв си късметлия някой да ти подададе ръка и да ти покаже. Повечето от нас трябваше с проба и грешка да се учат което отнемна години.

Бил стар, абе ти луд ли си - ако човека е във форма, облича се като мъж, със стил (Джани Аниели, Фред Астер, дори Принц Чарлз) и има огромните топки да спре и заговори жена на улицата, това е показателно за един мъж. Има поведението, има качествата, които са необходими за успеха.

Естествено че в началото ще затвориш устата и ще гледаш и следиш какво точно прави - език на тялото, интонация, думи, висчко което засечеш. След това попиваш като гъба - кое работи, кое не и сам ще прихванеш, и ще разбереш че не е важно какво ще кажеш - А КАК.

Нито мъжете сме спрели да харесваме млади, красиви и стегнати девойки, нито жените са спрели да харесват успешните мъже с огромно самочувствие. Забавлявай се максимално, дядо ти сам ще те води, ти просто го следвай и не бъди ПЪН.

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

6.   Aко дядо ти успее да свали тъпите малки тиктокърки, които се кълчат и снимат за пари в интернет.... го признавам.

7.   Браво! Радвай се, че имаш такъв дядо. Мъж се става сред мъже.

8.   До н. 3- то и мъжете едно време са търсили обич, а сега търсят -САМО секс.
До автора-излез с дядо си, най-малкото после ще ти остане забавен спомен -преживяването:)

10.   Добра идея е, ще има какво да научиш от него и остава за цял живот в съзнанието ти, деистваи, така ще знаеш как да се държиш с момиче, с което искаш отношения.

11.   Знам, че е малко притеснително да ходиш да търсиш момичета с дядо си, но човекът явно има опит и не е от дядовците "срещнах баба ти на 14 и от тогава сме заедно", така, че най-малкото можеш да го изслушаш какви съвети ще ти даде. Вярно е, днес не е като 1960, но има общовалидни правила. Така, че не губиш нищо от един опит.

12.   Излез и събери (и най-вече запомни) забавани спомени и истории, които един ден да разказваш на твоите внуци, когато излизате на лов за млади гаджета.

13.   Кажи на дядо ти да я остави тая работа, че теб момичетата ще те свалят..

14.   Дядо ти е свежарка. Отивай и попивай непреходни чалъми.

А на номер 3 ще кажа, че и преди, и сега истинската жена си е истинска жена и търси едно нещо - истински мъж. Фалшивите жени, които търсят други неща, никой нормален мъж не би ги отразил.