Гадже под наем за 2 месеца
Много харесвам момиче, но тя ми каза че никога няма да ме иска, а вече половин година не мога да го преживея това. Тя е уникална, има много качества които другите момичета нямат. Накрая след дълги спорове и уговорки тя ми предложи да ми бъде гадже под наем, но само за 2 месеца. Според вас заслужава ли си да приема?

Коментари

1.   Не знам какво значи това гадже под наем. Заедно ли ще живеете?
Може да приемеш, поне е нещо. В най-добрия случай ще откриеш че няма пиедестал под нея, просто сам се поставяш по-ниско. Това най-добре става ако поживеете заедно, да я видиш откъм другата й светлина. Най-малкото това че се съгласява срещу пари може да те отврати в някакъв момент.

2.   Накъде отива този свят...

3.   Авторе, ако искаш да получиш съвет, обясни първо какво значи гадже под наем!

4.   Че тя тази е готова проститутка. Въпрос - каква е тарифата на месец? Ти ще я храниш и поиш ли през този срок, ще и купуваш разми неща, че и наем ще плащаш за едното е'ане? Много "евтино" ще ти излезе. Ама парите са си твои, харчиш ги както искаш. Като минат двата месеца. какво? Както си хлътнал, ще платиш за още два? Докато ти изцица всичките парички.

5.   Зависи колко иска.

6.   Брат, осъзнай се и веднага спри да се унижаваш. Наистина си далеч под всякакво дъно в момента. Повечето мъже са били в твоето положение в някой момент от живота си, но ти си стигнал нови висоти на мазохизма.
В гигантска грешка си, като си мислиш, че унижавайки се пред жена, ще я накараш да те съжали и да изпита нещо към теб. Съветът ми е на момента да спреш всякаква комуникация с тази и да се насочиш към други момичета. Колкото и да си хлътнал, времето ще те излекува, повярвай ми.

7.   Ама какво означава "гадже под наем", извинете??

8.   Щом ти е фикс идея да си с нея и имаш възможности, вземи си я под наем. Звучи ми като скъпа кола, която не можеш да си купиш, но можеш да покараш за 2 месеца. Е, гледай само да не те оскубе тотално.
Наскоро гледах точно такъв филм.
Щом те влече, твоя работа.
На мен би ми било унизително, но аз съм жена.

9.   Някоя натокана, нали? Това ли са уникалните качества? Или е ескорт?
Това е гнусна гавра. Долна. Ти да я искаш, тя да се държи като жрица и да и плащаш. И жените са мазохистки, но мъжете май повече.

10.   Сериозно ли се унижавате така? Никакво самоуважение ли нямате? Мъжът е редно да се грижи за жена, която видимо му показва, че го обича, уважава, цени и ще е до него и в добро, и в лошо. Другото е гавра, със самия теб първо.

Не разбирам защо много мъже тичате след такива жени, хвърляте пари, глезене, угаждане и после ревете, че всички жени са използвачки и съсипвате свестните жени, които наистина заслужават да ги носите на ръце. Значи, ние почтените ще учим, работим, развиваме се, ще се справяме сами с живота, ще се мъчим цял живот да търсим любовта и да не нараняваме съзнателно мъжете, към които не изпитваме нищо... А някакви такива ей така безсрамно ще си поискат "издръжка" от някой мъж и той готов. После какъв да ни е стимулът да сме честни?

Ако съм мъж и някоя жена ми постави такива условия, за да е с мен и два дни даже, шута и да търси "купувачи". Не те харесват - ОК, пробвал си, не става, но кому е нужно това??? И какви са тези качества, които тя има, а други жени - не?

11.   Ти я наеми за два месеца пък може да и хареса с теб и да останете заедно за постоянно. Нищо не губиш.

12.   Незнам, какво да те посаветвам има два вариант:
1 - Взимаш я за гадже 2 месеца и през тези месеци се влюбвате и ставате официално гаджета.
2 - Не се получава нищо ти хлътваш още повече и после страдаш повече.
Прецени си ти.

13.   Виж сега, няма такова нещо като гадже под наем, българската думичка е 'проституция'!

И колко иска да й плащаш на месец на тази кифла? ! Само да се мръщи и да я водиш по кафенета и почивки или...?

Т. Т.

14.   Е, за какво ти е гадже, което не те иска? Ще те е гнус и от нея, и от себе си, ако й плащаш да е с теб без да има желание за това. Слоро ще срещнеш момиче, което ще те обича и ще направи всичко, за да бъде с теб. Остави душата си чиста за нея <3

15.   Странна работа, звучи като платена услуга, грубо казано - наемаш си проститутка за два месеца. Това ли искаш? Всъщност това е период, в който можеш да я впечатлиш или отвратиш, а може и ти да останеш разочарован. Пътища много...

16.   Мацката просто не иска да минат 60 дни и според закона вече да се водите в, , интимна връзка".

17.   Те такива неща има по света. Има мъже, особено тези от западна европа и северна америка които имат пари но жените не ги харесват. Тогава отиват някъде на почивка и си хващат гадже под наем, още му викат проститутка с girlfriend experience. Или някакви дъртаци които искат да се почувстват за 1- 2 седмици млади. Най често ходят до Тайланд, Филипините или латинска америка.
Всъщност и при жените се наблюдава секс тутизъм. В собствените си страни отхвърлят мъжете, но като позастареят ходят в Тунис, Куба, Зинзибар, Кения, Турция и др. и си хващат любовник за периода на почивката там. И после му плащат колкото преценят или му дават скъп подарък (напр, АйФон) който той после продава.
До 10,
"Мъжът е редно да се грижи за жена, която видимо му показва, че го обича, уважава, .... "
- ако няма такава жена, не може да намери а му се чука, тогава и гадже под наем ще свърши работа, макар и временно. Ако парите не му са проблем е по- добре от нищо.
"... защо много мъже тичате след такива жени, хвърляте пари, ... "
- ми кво да правим? Свестните жени не стигат за всички. То въобще жените не стигат за всички понеже са по- малко.
"... ние почтените ще учим, работим, развиваме се, ще се справяме сами с живота, ще се мъчим цял живот да търсим любовта... "
- ако я търсите където трябва ще я намерите. Жените имате огромен избор.
"Ако съм мъж и някоя жена ми постави такива условия, ... "
- ако си скромен смотан мъж, некрасив и с не фрапиращо високи доходи няма къде да идеш. Разбира се можеш да си живееш и сам, без жени, но при мъжете сексуалния нагон е много силен и трудно се справят с безебието. Отделно че влизат в депресии и губят мотивация за всичко.

18.   Номер 10 до 17: Защо мислите, че само топмодели и богати хора са във връзка и създават семейства? Доходите не са константа, а външността подлежи на много промени.

И какво значи "смотан/а" - самочувствието трябва сами да си го направите, а това става с труд и учене, не пада от небето. Нито пък зависи от външност и богатство.

Такова пораженческо мислене у мъжете отблъсква много жени, а не банковата сметка, какво демонстрира като материални придобивки и дали е склонен да поема някаква си издръжка на жената. Точно пък от разни фукльовци и празноглавци такъв смях ме е напушвал, че съжалявам истински жените, за които такива са мъжете-мечта и се правят на чучела, за да им се харесат.

А колкото до избора - нагонът може да е силен, но самоуважението също трябва да е на ниво. Това, за което пише авторът, е по-зле от проститутка, или компаньонка. Ще го разбере и ще го е срам от самия него. Заслужава си да почакаш твоя човек и да не се унижаваш така. Ние, жените, също нямаме безкраен избор, никой няма. И връзките не са супермаркет, от кокто да си избираш по списък, това звучи бездушно. Хората или се харесват, или не.

19.   Точно пък в дълги периоди на безебие съм по-мотивиран отвсякога. Да не говорим, че спестената сексуална енергия е мощен бустер за всякакви дейности (естествено, ако не я пилееш в празно чикиджийстване). Най-депресиран съм бил в куха връзка с компромисен партньор. Там и сексът е голямо мъчение и психическо натоварване, колкото и да е силен нагонът. Не ти издържат "аргументите", 17-и.

20.   Тази е коректна. Повечето имат жени под наем за цял живот, ти само за 2 месеца се чудиш.

21.   Ти ще играеш във филма Хубава жена, не се ли усети?
Ричард Гиър предложи на Джулия 3000 долара за да му бъде ескорт за седмица. Тя чак щеше да се удави във ваната от радост като разбра. Трябваше да е красива, да го придружава, жена-трофей, ресторанти, опера, скъпарски шопинг и т. н..
Тя се беше продала за 3000 долара, сделка като сделка.
Той се беше избавил за седмица от гадните, студени кобри от обкръжението си, бидейки с Джулия., пак сделка.
Но…
Понеже е Холивуд, ги влюбиха.
Ти обаче на какво се надяваш?
Да се унижаваш пред някаква си простотутка, така ли?
Тя да знае, че я харесваш, но да бъде с теб щото й плащаш??
Я се събуди от розовия блян и й бий шута.
Няма да се влюби, не.
Ще ти изсмуче живеца и париците, с курви е така.

22.   До 3 бона на месец си заслужава. Ти имаш, каквото искаш плюс шанса да прогледнеш след тия два месеца и да видиш що за стока е това момиче под наем, тя печели, защото се продава само на един и вместо да я минат 30-40 човека за тоя период, ще знае, че ще е само един, при това гарантиран плащач. Пък след 60 дни може да си се научил как да печелиш повече и да намериш начин да я задържиш още, ако си струва. Успех!

23.   Автор: Офертата и е не да и плащам а да и купувам някакви подаръци. Каза ми че на 99, 9% е била сигурна че никога няма да ме иска но въпреки това според мен има някакъв шанс да я впечатля? Иначе тя ми каза че даже и под наем не искала, но после размислила и се съгласи за 1-2 месеца. Въпросът ми е докато тя ми е гадже под наем, тя има ли право да има друго гадже през това време?

25.   Автор. Между другото ние сме от различни градове и всичко ще бъде онлайн, , връзка".

26.   Ти мръдна ли бе, брат? Търси друга жена.

27.   18, аз съм 17
"... само топмодели и богати хора са във връзка и създават семейства? "
- къде съм казал такова нещо?
То семейство дори и аз имам. Изискванията за съпруг са най- ниски. Дори и тези които пишат тук че били станали на 25- 30 години и още не били спали с жена или са ходили само при проститутки, по- голямата част от тях в някой момент някоя ще ги вземе. Но също ще е отчаяна жена като тях, най- често грозна жена, самотна майка или разведена с деца, която си идва и със съответните психотравми. И пак няма да са щастливи понеже взимат каквото могат, а не каквото искат. Другата беда е че жената има свойството да смачква неопитен и покорен мъж. Това от собствен опит го знам.
"... самочувствието трябва сами да си го направите... "
- при някои става, при други някои не.
"... а това става с труд и учене, ... "
- как пък така става? Аз съм вишист и доста съм се трудил, дори съм спортувал но файдата е била минимална. Спомням си че в училище първи чукаха момичета най- големите хулигани, мързеливци и двойкаджии. Те почнаха да пушат, да пият, да ходят по кафенета и барове, въобще забранените неша. Бяха нагли- обарваха девойките, бъркаха им в гащите... Тогава момчетата бяхме измамени от възпитанието и образованието че трябва да сме учтиви, скромни ученолюбиви и да спазваме правилата.
"Нито пък зависи от външност и богатство. "
- естествено че зависи. Аз на млади години ако имах пари и кола също щях да имам самоувствие.
"Такова пораженческо мислене у мъжете отблъсква много жени, а не банковата сметка, ... "
- права си. Но пълната банкова сметка може да премахне пораженческото мислене. Не самата сметка а нещата които можеш да правиш ако е пълна.
"... от разни фукльовци и празноглавци такъв смях ме е напушвал, ... "
- ти си изключение. Другите жени при такива свалят гащите. Въобще гледам че женкари които познавам са фукльовци и празноглавци, но жените не го забелязват, дори се впечатляват.
"... нагонът може да е силен, но самоуважението също трябва да е на ниво. "
- не е само до нагона. Пълния неуспех с жените подхранва чувството за нискостойностен мъж и неудачник. Оттам се срива самочувствието. И за беда ти липсват качества които са универсални и ти помагат във всички аспекти на живота. Неслучайно много от успешните в бизнеса и кариерата са спали с огромно количество жени.
Навярно решението за част от тези мъже е в ранна възраст (20тина години) да се запишат на курсове по пик- ъп за да ги научат как става флирта и свалката. Но подозирам че това само ще изтегли съревнованието на по- високо ниво и пак някаква голяма част от мъжете ще са извън борда. Поне при свободния сексуален избор е така- облагодетелствани са само най- добрите от мъжете.
"Ние, жените, също нямаме безкраен избор, ... "
- накои мъже нямат никакъв, те са съвсем невидими за жените.

28.   "въпросът ми е докато тя ми е гадже под наем, тя има ли право да има друго гадже през това време? "
Авторе, винаги можеш да имаш и друго гадже, дори и да не си с мацка под наем.
Ако пък е под наем няма право на претенции- плащаш и.
Все едно проститутка да ти се сърди че си бил при друга.

33.   Какво се правите, че не знаете, че голяма част от жените в днешно време гледат портфейла. Не се правете! Въобще не се учудвам вече. Това е поредната, но в такова време живеем. Всяко нещо си има цена вече, за съжаление...

34.   Еми колко е наемът? Хахаха. Не й предплащай, щото може да духне с кинтите. Плащай й всяка седмица, може и всеки ден. Така и двамата ще осъзнаете, че тя е проститутка. Питай я дали не може да я наемете двама, че да излиза по-евтино наема

35.   Пълен потрес. И колко иска да й платиш?