Връзка със самотна майка
Здравейте, какво мислите за връзка със самотна майка? Въпросът ми е предимно към мъжете. На 30+ съм с малко детенце, привлекателна съм, определено не съм глупава, способна съм... но съм сама. Имам чувството, че бг мъжете имат някакви задръжки относно това да имат връзка с жена с дете. Като цяло уж всички имат интерес, но се свежда само до неангажиращи връзки. А аз искам в някакъв момент да си намеря човека, с който да бъдем щастливи. Какъв е проблема според вас ако жената има детенце? Ако сте влюбени в такава жена, детето пречка ли ще бъде за вас и защо? Защо е толкова трудно да се открие сериозен и отговорен мъж?

Коментари

51-83 от 83

58.   49, забрави да напишеш какво ще стане с теб, ако ревеш така в ислямски сайт - ще те намерят, и ще те обезглавят, за да не можеш да ревеш и мрънкаш за глупостите си на никой мъж повече.

59.   Аааа, не бе, номер 57, новият кандидат-съпруг на жената е виновен, че тя ни е отваряла очите, а мислела с оная си работа като е избирала баща на детето си, нали :)
И сега кандидат-съпругът трябва да се чувства отговорен за детето, а не вие биологичните му родители.

60.   52, просто е до майка, тази майка е разглезила много своето дете и тепърва ще жъне плодовете от труда си. Нормално е да е на първо място, но не да е тиран, а вие слуги, понякога като звъни да му се казва, че не е удобно и пр.

61.   Много от тях са изключително нагли и глупави. На времето се запознах с една с три деца от трима различни мъже. Аз още нямах тогава. Като и заявих, че искам дете, тя каза, че фабриката за деца била затворена и ще трябвало да се премира, че няма да имам свои собствени. Изумиме определено тази наглост на тази самотна мама, дето се жалваше колко е несправедлив живота към нея и как се тя била жертвата. Направо станах и си заминах. Още е самотна майка май и такава ще си остане. За това няма да позволя на дъщеря ми да ражда от утрепки, щото после те ше избягат, а нея ще я търсят само за чук и бег.

62.   61, ако всеки можеше да даде автоматично на дъщерите си хубав живот един ден, щеше да се случи, когато са зрели жени няма позволявам-не позволявам, решенията са си техни. Аз затова реших, като се разделя един ден със сегашния, мъж да не допускам до себе си, ако ще да ме одумват за млада лелка и какво ли не. Ще се фокусирам над детето си и няма да позволявам мърлячи да ме използват за секс, не съм проститутка. Имам една теория за бързия секс, че има определени места за него, бардаци, ако жена прави секс за една нощ и с този, и с онзи, все едно е Мара общата, много е грозно. Грозна гледка.

63.   59, нямам дете. Като гледам какво е положеението не мисля и да имам. Някой Ганьо да ми направи дете и да офейка, да си живее живота и никой да не го коментира, че е самотен татко, а аз да мъкна каруцата после. Айде не.
И преди да пишеш как сме си ги из играли, никой не идва и не ти казва къв неможнко е, как ще ти изневери, зареже, ще е без отговорен и тн. Така, че "ти си си го избрала" не минава. То и вие си избирате курви и после ревете.

64.   Ако някой реши да влезе във връзка със самотна майка, то значи е крайно закъсал. Най малкото, ако реши да го прави първо трябва самотната майка да му роди негово дете, че поне завалийката да знае за какво се блъска и влага пари в чуждия тамазлък. Иначе си е огромна загуба на време и ресурси за нещо чуждо. Имам един приятел дърт ерген (не че аз не съм такъв), който прибра една с 10 години по млада от него в тях с малко момиченце. Изхарчи си всички спестявания да им купува басеини и не знам си какво. На всичкото отгоре бившия и постоянно им прави някакви проблеми, даже се бяха съдили последно, включително и моя приятел беше страна по делото. Моя приятел е такъв балък, че сигурно като и дойде цикъла и той си слага превръзка от съпричастност с нея. И му бях казал първо и направи едно дете и тогава я взимай у вас, че иначе само проблеми ще имаш. Е не ме послуша. Гледам го как се уморява малко по малко ама какво да направя - влюбен, загубен.

65.   Мъж трудно би се хванал със самотна майка, но при жените е малко по-различно. Аз лично познавам човек, който се нагуши с пари от застраховка на покойната си жена. Веднага си намери друга жена да му гледа децата.

66.   Имаше един коментар, който най-ясно описа нещата. А те са че партньорите трябва да са равнопоставени. Неомъжени с неомъжвани, разведени с разведени, разведени с дете с разведени с дете.

Аз лично познавам сума ти жени на 30 , които са неомъжвани, даже се учудвам като чета тук за какви сериали иде реч (30 жени с по три деца от трима различни мъже? !? ).

Докато в средите на хора, търсели професионално развитие, е напълно нормално на 30 още да не са създали семейство, още да са сами и тепърва да се ориентират за намирането на съпруг/съпруга. До 25-26 са учили, после 4-5 години стаж, стабилизиране финансово, и ето ти чукнал си 30. Защо му е на мъж на 30 да се обвърже със самотна майка, ако има избор от н на брой сами 30 годишни жени, които на всичкото отгоре, нераждали, са и добре сложени?

Значи за авторката - защо някой нормален, свестен мъж трябва да се обвърже с теб и детето ти, вместо да създаде семейство с друга сама жена? Тоест ти искаш да лишиш други жени, които все още не са имали свое собствено дете от тази възможност, понеже ти си направила грешка в миналото, и искаш да обслужват теб и детето ти? Разбираш ли си сега защо това звучи толкова егоистично и защо хората те нападат? Ти реално с желанието си да си откраднеш мъж, целенасочено лишаваш двама души, които са равнопоставени, да създадат свое собствено семейство! Така е на факти, колкото и да не ти харесва.

Търси разведен като теб, това е справедливо, другото е ако някой балък, който няма да е реално осъзнат мъж, да се хване с теб и да гледа чуждо дете, което никога не се реализира успешно. Винаги ще има ощетена страна, както за него, така и за детето.

67.   65 стига с тези самотни майки, една жена не е самотна щом има дете. Дори не и е нужен мъж. За повечето мъже няма жени.

68.   Самотна майка? Какво значи "самотна майка"? Що пък да е самотна?
Сам родител ли искате да кажете? Ако е така, то просто майката в случая има и топките, които на бащата, а явно и на мъжете като цяло липсват.

Авторке, оставам с впечатление, че си подала темата като проучване, а не личен интерес... но, ще кажа мнение и аз.
Като цяло съм съгласна, че е по- добре да се ориентираш към разведени мъже, родители.
И да наблюдаваш как се отнасят със собствените си деца. В никакъв случай не допускат запознанство с твоето дете, преди да си се уверила, че е сериозен човек, с който ще се задълбочи връзката ви.
Но не влизай и ти в манипулативното "самотна майка" - какво ти е самотното? Нямаш семейство ли, нямаш приятели, нямаш си съвсем никого и съвсем сама с детето? Никога не излизаш на бар, на разходка, на кино? Нямаш личен живот в соц. среда?
Ти си майка на дете, без мъж, но не вярвам да си "самотна".
Пък и защо ти е да бързаш за "отговорен мъж" тип домашен любимец както се оказва, че явно са повечето...
По- добре някой тип "гадже"- виждате се навън, забавлявате се, селските си някъде на друго място (НЕ у вас) и се прибираш САМА, доволна майка и жена.
Внимавай да не се приемеш като "второ качество" едва ли не, че някои Ганьовци со това чакат, че да се наместят и ползват комплексите на такива жени за обслужване на интересите им.

69.   Шансовете са по-малки и изборът по-ограничен, но познавам трима с връзка с жена с деца. Двамата се ожениха за жени с две деца и всяка от жените им роди по 1 тяхно дете. Е, прецакани са, останаха си с по 1 дете, а жената има цели три.
Има и един със семеен бизнес, с брат си и баща си. Вече е в ърета връзка с разведена с 1 дете. Все такива си ги избира, но накрая все късат.
Мисля, че номер 34 е описал ситуацията най-добре.
Търси си разведен с дете
Така ще сте равнопоставени и няма да има проблеми.

70.   Самотна майка означава или изневяра от нейна страна, или грешен избор. Изключенията от тези двете са много, много малко. Първото няма смисъл да го коментираме изобщо. Второто говори за вкус тип "селски бек" - каращ BMW за 5 хил. лева с китайски тунинг, нашарен с тъпи татуси и гледаш лошо брадясал балкански субект. Да не се обиждат феновете на BMW, аз също ги харесвам, просто у нас такава е ситуацията. Няма как подобен индивид или пък мамино синче, което по цял ден се шляе, да не го разбереш какъв е. Това означава, че просто това те влече. Сериозен мъж с образование и професия, който не е чакал на този и онзи, няма как да го привлече подобна жена. И дори и да се случи, на самата нея той няма изобщо да й е интересен, от което следват изневери. Давам пример с моя съученичка. Доста хубава е и мъжко внимание никога не й е липсвало. Тя обаче си падаше по лукса и основно излизаше с богати мамини синчета. Омъжи се, но доста бързо се разведе и честно казано не се учудих, защото знам вкуса й. Сега е самотна майка от няколко години поне. Хубава е, но до там.

71.   Не се надявай, Ганьо собствените си деца не гледа, а какво остава за чужди.

72.   71
"Ганьо собствените си деца не гледа, а какво остава за чужди. "
- Бат ви Ганьо вече почти си отгледа децата заедно с едно от друг баща. Но не го препоръчвам. Самотните майки не са в ред, те затова са такива. Никой не бяга от хубавото.

73.   Имам чувството, че бг мъжете имат някакви задръжки относно това да имат връзка с жена с дете. Като цяло уж всички имат интерес, но се свежда само до неангажиращи връзки.

Не душице и в чужбина е абсолютно същото!
Ако не вярваш поразрови се в сайт за запознанстава и ще видиш че там е пълно със самотни майки. Те ако бяха си намерили толкова лесно мъже няма да са там.
Ти с колкко мъже си била откакто си свободна майка.
Почти всичките сте такива. Сменили цял отбор юнаци.
Аз съм разговарял с няколко самотни майки големи красавици.
Добре налъгани, но пък без мъж не стоят. Особено бесни на тези, скоито са се задържали повече време. Какво излиза в такъв случай?
Една жена с достойнство ще стои на гъза и ще си гледа детето без да мисли много много за мъже! Няма да сменя тъпкачите си като мокри кърпички.
За тези които са се схванали с такива жени нещата миже да изглежта готини, докато получават редовен секс, но след време живота им бързо ще се стъжни и ще са отново свободни агенти, оглеждайки се за по младички свободни жени.
Така че тия красиви приказки ги запазете за някои сборник с любовни разкази!

74.   Самотна майка означава голямо количество секс със случайни или неподходящи пичове без предпазни средства.
Толкова ли е сложно да се ползва презерватив или контрацептиви?

75.   Ами, детето, ако е разглезено определено е проблем. Няма как самата майка нищо да не може да му каже и да се очаква друг човек да се съобразява напълно. Самият факт, че почти няма и свободни жени, които да са избрали мъже с деца говори достатъчно. Много е важна и причината самотната майка да е такава.

76.   Много добре разбирам за какво говориш. Такива ги наричам РСП, разведена с прицеп. Гледат да те омотаят и да гледаш чуждо дете, но съм им хванал цаката. Казвам им каквото искат да чуят, но само докато ги чукам, а след това, чао.
Да е мислила, когато си е избирала съпруг или когато се е развеждала.

77.   Не е вярно, че мъж с образование и професия не би се хванал със самотна майка. Моят мъж е такъв, освен това е и много красив. Спрете да давате такива обобщения. В живота всичко се случва!

78.   77
"Моят мъж е.... , освен това е и много красив"
"В живота всичко се случва! "
Да така е, обаче в 99% от случаите не се случва.

79.   77
"Не е вярно, че мъж с образование и професия не би се хванал със самотна майка. "
- права си. Има доста мъже с добро образование и професия които са неуверени и изключително неуспешни със жените.
Те кандисват и на жени с деца. Типичен случай са програмистите.
Сестрата на жена ми е с 2 деца. Мъжа и я хвана в изневяра и се разведоха. После беше известно време с един програмист който го познавам от техническия университет. Само че ходеше да се чука с други. Пича и купи кола, лаптоп, гледаше и децата а мацката нощуваше чат пат у "приятелки". Накрая и той се усети и и би шута. После хващаше и други пичове- технически ръководител в строителна фирма, адвокат и др.

80.   Тя че историята е измислена от някоя самотна курвенска "майка" с нереализирани блянове и мечти за хващане на някой послушен покорен балък, който да й служи за детегледачка и домашна прислужница, докато тя ходи да се пори с лошите батки е ясно. Но не проумявам как е възможно, някои хора тук да са чак толкова спрели олигофрени, че да не могат да се усетят, че и даже да пишат възхвалителни коментари, и да й качват рейтинга на фалшивата фейк-провокация? !

81.   Авторке, ще ти споделя откровено мнение. Нямам за цел да те обидя, казвам как се чувствам, какво би ме притеснило и това, което е при мен не е причина да бъде валидно за другите.
За мен - на 37 години с добра професия, петцифрен месечен доход, ерген. Поддържан мъж, средна хубост. Някои жени ме харесват, други не. Далеч не съм някой доминантен алфа мъжкар, плейбой и ебач. Даже едно време бях доста срамежлив и затворен. Имал съм две дълги връзки и няколко мимолетни, като последната приключи с тежка раздяла.
Не съм имал връзка с жена с дете. Кое би ме притеснило? Ами историята в главата ми - хванала се е тя с някой топ алфа мъжкар, красавец дето да ѝ направи детето. Нищо че пийва и изневерява, истински мъж е, връзват му. Той го е направил и тръгнал по по-младо. И ти сега жената си търси някой мухльо да ѝ осигури спокойствие. Може да се привърже към мен, но винаги ще съм втора цигулка. Само защото не може да е с бащата на детето си. И той винаги ще бъде фактор. Не искам такава роля, по-добре да съм сам.
Друга причина, която би ме притеснила. Вероятно ще обикна детето като свое. Да, ама то не е. И ако не се получи връзката, ще го загубя и него, няма да го видя повече и нямам права да го изисквам. Докато ако е мое наистина, дори да се разделим, детето пак ще си го виждам. Нещо подобно се случи при последната ми раздяла, с кучето ѝ. Обичах това животинче. И щом за него страдах толкова, с дете ще е още по-сложно.
Не изключвам варианта да се обвържа с жена с дете. Но за да се захвана първо трябва много да се влюбя. И второ, да усетя, че тя наистина ме обича, че иска да е с мен заради мен, а не защото съм някаква втора цигулка, понеже не може да си върне бившия. Силна взаимна любов е рядкост, особено при по-зрели хора.
Успех, дано намериш правилния човек. И независимо дали успееш или не, пожелавам любов и щастие на теб и на сина ти!

82.   76, много е лесно да се казва, жената да е мислила.. Нали самотна майка може да е вдовица? Какво да няма мъж цял живот ли?

83.   До 81: разсъждаваш детински, нищо че си на 37. Самотната майка някога не е била самотна, а е била омъжена. По статистика, само 8% от разводите са по желание на мъжа, сиреч жените напускат мъжете си, не обратното.
Дали е била женена за красавец или грозник не е от значение. От значение е, че щом един път не е отстоявала избора си, няма да го прави и за напред.

Пример: Красиво момиче от моя град. Много искаше да имаме връзка преди години, , излизахме често приятелски. Аз я харесвах много визуално, но ми светна червената лампа. Не е домакиня, дай и да ходи по кръчми, дай и морета и обикаляне. Дрехите предизвикателни, вижда се че е разкрепостена, не е като да не се е находила. Характера тежък, все права, все знае, ядосва се на всички, отмъстителна, злопаметна, но красива. Реших че колкото и да ми харесва, ще ми скъса нервите.
Хвана се с един който показваше стандарт, заведе я в София, ожениха се, направиха си дете. След 4 години се разведоха, потърси ме пак, било брак по сметка за нея, ама и това и писнало, искала мъжкар, ама ако може и да има и пари, че този не го харесвала на външен вид, пълен, с малка пишка, ама плащал. Изпадала в депресии искала да бъде добра съпруга, но я напирало от вътре, не можеш цял живот да играеш със себе си.
Така че дали е разведена с дете или мома, няма значение, въпрос на морал, характер и ценности. Друг е въпроса, че тези самотните с деца си приличат адски много като характер и това не е случайно, преди да станат такива е имало някой наивник като теб, който се е вързал на глупостите им и ще носи последствията до като е жив.

84.   82 ами да, лесно е, защото е истина. Защо не е мислила са главата си, а с путката си, преди да си отвори краката пред някоя отрепка и целенасочено да му позволи да се изпразни в нея без презерватив и да й направи бебе като много добре знае, че после ще я зареже, а? Отговори на този въпрос, ако ти отърва и не ти е прекалено неудобен.

85.   Номер 81 добре го е обяснил. Аз не съм се занимавал със самотни майки, но познавам жени, падащи си по потници, бради и просташко поведение. Тоя тип жени си искат простотията. Ако се държиш добре с тях дори в чисто професионален или човешки аспект, те не го разбират и ти се качват на главата. Затова съветът ми към мъже, които имат намерение да се занимават със самотна майка е да разберат какъв типаж е бившия. Ако е брадясал потник или подобен - бягайте много далеч и то веднага. Покрай тая тема се сещам и за две интересни случки с мен. Не бяха самотни майки, но от гореописания тип момичета. С първата много държеше да ме запознава мой познат, без изобщо да сме говорили на подобна тема. Не спираше да ми говори какъв прекрасен човек била и т. н. Аз му казах, че не ме интересува, но той я доведе един ден уж да обядвала с нас. Както очаквах не ми допадна изобщо, да не говорим, че изказът й беше изключително вулгарен и просташки. По- интересното беше, че след това казака на моя познат, че съм бил "библиотекар", което явно трябва да е вид обида. Е, да не бях по потник и нямам татуировки. Работата ми изисква да съм делово облечен. Не съм фитнес маниак, но в училище бях един от най-добрите футболисти, както и в квартала, и винаги съм поддържал добра форма. След известно време я засякох в един магазин с приятеля си и негов познат. Няма смисъл да описвам как изглеждаха. Втората случка е подобна. Далечни познати решили, че някаква тяхна приятелка била сама и щели да й търсят половинка. Явно са разпитвали наред, където стане. Понеже наистина бяхме много далечни познати и на практика не знаеха нищо за мен, първото нещо, което ги интересуваше беше дали съм имал кола. Явно това е нещо, като "входно ниво". Не съм се занимавал с тях, но ми стана смешно и на свой ред се поинтересувах кой задава подобни тъпи въпроси. Разбрах, че въпросната мадама била на 30, не работела, нямала май образование, но пък май щяла да записва някаква измислена специалност.
Та, ей такива жени стават самотни майки, поне в масовия случай. Със сигурност има изключения, не едва ли са повече от 5%.

86.   Не мога да разбера как може да сте толкова ограничени и да поставяте всички под общ знаменател!????
ВСИЧКИ самотни майки били еднакви - мързеливи, гадни, злобни, прости, курви и т. н.!!! Ми не, не всички са такива!
Аз си имам добро образование, добра работа и доходи, винаги сама съм се издържала, а не съм чакала на мъжа ми. От както се появиха децата, се раздавам изцяло за тях (доскоро и за бившия ми мъж). Винаги съм била примерна домакиня и съпруга. Не съм изневерявала, не съм ходила по кръчми. Но явно бях прекалено добра, търпелива и всеотдайна, защото мъжа ми се качи на главата и с годините ставаше все по-гаден и заядлив с мен, всичко му криво (колкото и да се старах все не му беше добре), накрая се и пропи. Търпях всичко, но взе все по-често да крещи и по децата, да ги обижда... И това вече не можах да понеса и се разведох. И не, той не беше нито мутра, нито богат, нито идеален красавец - харесах го като човек, държеше се добре с мен. Но с годините се промени до неузнаваемост.
Е, сигурно пак ще кажете, че проблемът е в жените - каквото и да се случва все жените сме виновни!!!
Но какво би трябвало да направи една жена според вас в моята ситуация, а? Да седя цял живот да ме мачка един неосъзнат мъж, да тормози и децата ми? Но разбира се, ако реша да сложа край на този ад, трябва да си остана сега сама цял живот ли? Нима аз не съм човешко същество и нямам нужда от любов, подкрепа и поне капка щастие, защото веднъж вече съм била излъгана и тормозена???
Колко жалко, че вече и грам човещина не е останала у мъжете и всички мислите по един и същи примитивен начин!

87.   до 86 от човекът с коментар 34

Не е така! Не вярно, че в коментарите само се оплюват самотните майки!

Това, което пишеш показва, че не си чела всички коментари!

Прочети моя коментар 34 и ще видиш, че грешиш!

В темата има и много други нормални и човечни коментари, така, че не се изказвай така категорично без да си прочела всичко!

88.   86, абсолютно съм съгласен с теб. Наистина не всички самотни майки са като описваните в темата. Просто голямата част са такива и е нормално човек да внимава. Не казвам да си някакъв параноик, който всяка секунда някой го лъже или нещо подобно. Между другото, "мутрата", "селяка" и т. н. не е задължително да са богати. Пак казвам, не твърдя, че твоят случай е такъв, но поне моите наблюдения са, че доста жени си падат по такъв тип и в много от случаите тези мъже изобщо не са богати, а половинките им наистина са с много добро образование и изкарват в пъти повече. Тези, които познавам не са разделени, но стоят просто заради децата. Въпреки това, вкусът им не се е променил. Продължавам да твърдя, че нормален мъж няма шанс с подобна жена за дълготрайна, истинска връзка.

89.   Цитат на номер 86:

"Не мога да разбера как може да сте толкова ограничени и да поставяте всички под общ знаменател!???? "

"Колко жалко, че вече и грам човещина не е останала у мъжете и всички мислите по един и същи примитивен начин! "

Нищо във Вселената не е по-голямо от двойния аршин, с който мери жената...

- Кифлоприземител

90.   Купи си куче и умри сама.

Статистически, самотните майка прозизвеждат:
- 80% от затворниците.
- болшинството от - самоубийци, наркомани, изнасилвачи и т. н.

Ако има син, най-вероятно ще стане или много агресивен, за да компенсира липсата на баща, или ще стане турбо путка и ще бъде девствен на 30 години.

Ако имаш дъщеря или ще стана залюпена дебелана, или кварталната свиркаджийка.

51-83 от 83