Възбуждам се от официално облекло, но не и от порно и момичета
Аз съм на 16, почти на 17. Както казах в заглавието, като видя снимка на официално облекло, ще свърша много по-лесно от колкото ако гледам порно или нещо такова. Даже не помня дали съм успявал да свърша на порно. Това от известно време започна много да ме тревожи, защото всеки нормален изпитва възбуда от готини момичета и порно. Аз лично се определям като хетеросексуален и такъв искам да бъда, но мисля че това за което споменах горе не е нормално и че ще има нужда от психолог това. Искам да се възбуждам от готини момичета, но просто така все се случва. Някой има ли съвети как да се справя с това, ще ми попречи ли да имам шанс за връзка в бъдеще и шанс за създаване на семейство с деца? Искрено моля за адекватни съвети как да се справя с това, защото искам да бъде като нормалните, а не да си бия на официално облекло. Благодаря предварително за всеки съвет!

Коментари

1.   Момичетата с официални бални рокли са възбуждащи.
Не всеки го възбужда порното. Има хора които се възбуждат и от еротиката.

2.   Твоя работа си е от какво се възбуждаш и на приятелката ти, когато е с теб в леглото да се облича, както харесваш.

3.   От самото облекло ли се възбуждаш или от жени, облечени така? За мъжко или дамско облекло става дума?
Принципно говорим за вид фетишизъм, не е страшно, почти всеки е имал подобни фантазии.

4.   Спри да шляпаш чикии и ше почнеш от всяка да се възбуждаш. Милфки, млади, ще искаш всичките да ги оправиш. Най-голямата ми грешка, като бях на твойте години беше, че шляпах нон стоп и като си легнах с момиче малко преди 17 годишен и не ми стана.

5.   Боже, боже каква глупава история. Този сайт много се излага да публикува такива глупости.

6.   Развил си някакъв извратен фетиш, вследствие от емоционална травма в детството ти, който ти пречи да имаш нормален сексуален живот. Когато беше малък, майка ти постоянно ли ходеше официално облечена с костюм/униформа на работа? Не ми се смей на въпроса, абсолютно сериозен и е от голямо значение, за оформянето на твоята сексуалност и цялостна личност.

7.   Добре де, фетишът към "униформи" е супер разпространен, какво те притеснява точно? Това си е тип фетиш към "униформи", да кажем примерно някакъв човек ако го видиш в ежеднетвите му дрехи, грамец няма да ти хареса, но ако го видиш в полицейска униформа примерно /в твоя случай в бизнес облекло/, почваш да имаш сексуално влечение към него.
Като си на 16, хората на твоята възраст не се обличат бизнес/официално и примерно, интересно ми е, харесваш ли възрасти хора, които се обличат официално за работа? Просто ми е интересно дали е влеченито към дрехите, като дрехи /плат, материя, текстура/ или към хората облечени в тях, независимо от възраст и как изглеждат?
Иначе, защо да ти попречи да създадеш семейство? Дори не можеш да си представиш колко хора по тоя свят имат къде-къде по странни фетиши и си имат и семейство и гаджета и каквото там си пожелаят... То ти не ходиш по улицита и не викаш имам еди какъв си фетиш.... сега примерно с някакъв бъдещ партньор ще споделиш какво ти харесва и ще си ги осъществявате тия фантазии, просто си малък и не знаеш как работи това ;)

8.   Съвсем нормално и простичко ще ти споделя и обясня, че и аз бях така на твоите години. Не това не се промени 15 години по-късно, но това което искаш да чуеш, е че те възбужда и влече интелктуалността в една жена, което стои на първо място под изваяното и тяло. Официалностти много. Правежи и лиготий повече... мистерията не убива желанието. Страхът го прави.

М. 32

9.   До номер 3 - мисля че по скоро от самото облекло и именно заради това се притеснявах, и обикновено мъжко.
До номер 6 - Не не е, тогава винаги работеше от вкъщи, и сега даже
по-често е така, и дори да се наложи да работи не от вкъщи не излиза с униформа/костюм.
До номер 7 - Притесняваме ме това че точно както казах че влечението е към самите дрехи, без да има значение кой ги носи.