сьпругьт ми ми даде свобода
Здравейте,
Жена на 45 сьм, в много добра форма и визия, поддьржам се и се чувствам в разцвета на силите си. Имам брак от 18 год. Сьпругьт ми е 12 год. по-голям. Последните една-две години доста свали гарда, удариха го разни болести, отпусна се, качи и килограми, доста се бори да се вьрне вьв форма, но явно годините си казаха думата и накрая се предаде и в сексуално отношение. Скоро ми призна, че дори и редкия и кратьк секс, който правим от време на време в последните години при него се е случвал с много зор и само ако се е нагьлтал преди това, тайно от мен, с разни хапчета и добавки, само и само да го вдигне за малко. Каза, че вече и това му тежи, започва да го удря в сьрцето, в очите сьщо и смята да престане да ги взима, което вече означава край на интимния ни живот, колкото и слаб да беше напоследьк... Каза ми, че ми дава свобода да си имам любовник, един или повече или секспартньори и че няма да имам проблеми в кьщи, ако гледам да не се усеща много в обичайния ни ритьм на живот и в отношенията с децата, които си растат.
По принцип сьм много сексуална и не мога без секс, последните години си допьлвах сексуалния живот с много пипане, играчки, вибратори и т. н., но не сьм тьрсила друг мьж. Сега обаче, след тези разговори, като че ли в мен започва да се сьбужда едно пьрвично желание да си наваксам всичко, което сьм пропуснала и тепьрва ще ми липсва в леглото, а и сьм на години, в които имам желание и нужда от много и хубав секс. Имам и редовен цикьл, има дни, в които мисля само за това... Не се оплаквам от мьжко внимание и няма да е трудно, но се притеснявам, че ако се хвана с някой, той ще се влюби в мен и ще почнат драми с него и в кьщи... А пьк с някакьв млад и тьп жребец сьщо не ми се занимава, не ми е на нивото, но май за друг вариант не се сещам...
Ако може, дайте ми сьвет, особено дами в моята ситуация, сигурна сьм, че има много такива случаи.

Коментари

2.   Ти вече си решила какво да правиш така че ние няма какъв съвет да ти дадем. Успех в секс живота.

3.   Ако сексът ти хареса с младия мъж, ти ще се влюбиш!

5.   "... но се притеснявам, че ако се хвана с някой, той ще се влюби в мен... "
Баси и оптимизма.

6.   Трябва да си дадете сметка, че това означава да обичате още един мъж. Трябва да запазите уважението към съпруга си и да спазвате абсолютна дискретност. Най-добре си намерете женен човек и още от началото му обяснете, че е и ще бъде само "втора цигулка". Опитът ни в тази насока показва, че е трудно да се спазят дори тези минимални условия.

7.   Ползваи вибратор, добър вариант е, друго е както си решиш, защото си е твои изборът, дали да имаш любовник и на какви години да е той, съвети не слушаи, защото всеки вижда нещата отстрани, когато си в ситуацията е съвсем друго.

8.   Ти да не си онзи с темите за "зрелите жени"?

9.   Кофти ситуация. И при мен нещата са почти същите. Не сме говорили открито за това, но нещата със секса не вървят от известно време. Макар, че мъжът ми е в добра физическа форма за годините си.

10.   Ти луда ли си? Много са ти остарели възгледите. Кой ще се влюби в тебе, като всички търсят само секс. Те жените се тръшкат, че не могат да си хванат гадже и само ги ебат, а ти се притесняваш някой да не се влюби в тебе…. Направо абсурдно. Ми няма да търсиш отчаян тип и готово. Как пък някой не се влюби в мен само от секс, аз па за тва си мечтая, ама за 10 години не ми се е случвало. Някой каже ли ти, че иска само секс от теб, край. Спукана ви е работата. И челна стойка да направиш, ще те използва за секс. Проблемът е, че ти ще се влюбиш в някой, каквато си наивна и с детско мислене и ще си развалиш семейството, а той не го заслужава. Човекът иска най доброта да теб, значи наистина те обича.

11.   Поредната глупост измислена за да генерира някакви автентични коментари, които ще се използват да се напише нова измислена глупост.

12.   Всички жени викат -внимайвай да не се влюбиш в мен. И от млади и от стари съм го чувал. И като ги отрежеш после се чудят какво става и ти скъсват телефона.

13.   Мъж съм на твоите години. И аз не получавах вкъщи секса от които имам нужда но се случи така че си допаднаха с една колежка и почнахме да се виждаме за секс. Няколко години правехме див секс винаги когато има възможност, бях забравил какво е страст и истинска възбуда, само докато мисля за нея и почвам да треперя. Тя беше много сексуална, искаше да я чукам постоянно. Правили сме го на работа и навсякъде където има възможност. Два пъти дори излъгахме че сме на тиим билдинг с колеги за 2 дни а ние бяхме само двамата на море. Там направо се разцепихме от секс. Няма по хубаво усещане от това да правиш як секс. Тя замина със съпруга си да живеят в САЩ и така прекъснахме. Моят съвет мила е намери някой който да ти харесва и го изкърти от чукане. Ако един не ти допадне намери друг, но щом обичаш настина секса, не се лишавай от него. Невероятно е да намериш добър партньор и да правиш това което искаш, иначе винаги ще си незадоволена и нещастна
Успех красавица

14.   И кой ще се влюби в теб на 45г., слез малко на земята. Влюбват се жените, защото си остават неначесани, а мъжете като свършат, решават, че са велики и могат да минат на следващата.
Какъвто искаш си хващай, само не и женен, защото рушенето ма чужди семейства рядко остава незабелязано.
Разведени и самотни незадоволени мъже, колкото щеш.
Тук дори имаше младоци, които си търсеха кака на теоите години за секс.
Един такъв със здрав, прав и корав ще ти хареса.

15.   Викаш, най-големия проблем е, че може евентуално някой някога да се влюби. Много ли я мисли тая история?

16.   И аз съм даваш свобода на бивше гадже, оказа се че не знае какво да я прави. До ден днешен не знае какво да прави със себе си. Объркана и в постоянни депресии.
Внимавай какво си пожелаваш. Секс, секс, кеф и изведнъж се окаже че живееш в кошмар.

18.   M36 Женен, аз също не съм правил секс от над година.
Дали са ти пълна свобода и това те обърква, чудиш се как може да е толкова реално за да е истина. Може и да е тест, може и да е истина? Ти решаваш, според мен никой не може да ти даде съвет, защото този съвет може да те подведе.
Но тебе поне те пускат да си свободна, а на мен ми е казано че хвана ли си любовница край със семейството....

Жалко, че сме доста хора в положение без секс... интересно ми е вие как бихте процедирали? бихте ли се срещали с някой само за секс, крейки се с риск да ви хванат и да си развалите семействата?

20.   От авторката до НОМЕР 13
Благодаря ти за милите и човешки думи. Личи си, че си го преживял и го усещаш.

21.   Авторке, изневярата си е сериозен грях, който прогневява Бога, независимо дали е със знанието и позволението на мъжа ти! (Просто така и той има грях - като ти е позволил! )

Затова моят съвет е: в никакъв случай да не го правиш!
В смисъл да не изневеряваш!

Говори с мъжа си да отиде на лекар уролог(андролог), явно има еректилна дисфункция - и вече под лекарско ръководство да му дадат лекарства или да му назначат друго лечение.

Мъжът ти въобще не е толкова стар!
Аз съм почти на неговите години и имах подобен проблем, който разреших след няколко посещения при лекаря(защото може да не улучи от първия път подходящото за него)!

И си имам редовна интимна близост със съпругата ми, която също е доста по-млада от мен.

Но дори и да не се получи резултат - в никакъв случай не изневерявай!

Душата и разумът трябва да командват тялото, а не обратното!

22.   Дълго време бях срамежливо и стеснително момче джудистче. Тежката казарма нищо не промени, изпитвах някакъв имагинерен страх към момичетата, че не съм на тяхното ниво. След двете годи в казармата попаднах при следването в друга среда. Имах няколко инцидентни връзки с чуждестранни момичета по морето. Завърших, вече имах постоянна приятелка, която много обичах. Тя беше също някак свита, . Започнах работа, станах научен сътрудник, около мен умни, високо образовани, културни и възпитани жени. Изкушения много, даваха ми сигнали, проявявах устойчивост до един момент. Оказах, че не съм толкова устойчив на изкушения, бях на около 30 години. -Какво ли виждаха в мен и аз се чудя. Май се оказа права една колежка, която беше истинско приятелче, та тя казваше нещо от сорта:"В тази игра жените са водещи. Ти са наивен, добричък, доверчив, вярващ на жените, но тази игра не е за теб. Няма да ти помогнат нито джудото, нито службата в парашутно-десантният батальон, ще си безпомощен, те ще те манипулират и няма да разбереш как се случват нещата". Не я послушах, всички жени, които познавах ми се струваха прекрасни, имах чувство, че това ще продължи вечно. Командировките в Съветският съюз, конференциите на морето, симпозиумите пак там в "Жолио Кюри", руските млади жени бяха прекрасни. Да, ама не. Случиха се неща и единствен, който твърдо като скала застана до мен, беше съпругата ми, тази на която причиних толкова мъка, въпреки, че бях максимално дискретен и потаен. Оказа се, че другите жени не значат и една милионна част от нея. Толкова потаен, че все едно нещата, се случваха на друг човек и с друг човек. Така, че собствената обична съпруга дава неподозирана сила и спокойствие.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

23.   Номер 13 съм Авторке не обръщай внимание на тези дето ти обесняват какво да не правиш че не е морално и т. н. Или жени да ти казват с женени да не се занимаваш че разваляш семейства, напротив ако намериш свестен женен мъж, той най добре би те разбрал и ще внимава да
да не ви хванат защото ще е в твоето положение, а и със сигурност ще е жаден за истински див страстен секс. Дори само докато го пиша се възбудих. Така че миличка пожелавам ти да намериш човек на когото можеш да се довериш напълно и в същото време да настръхвате кога дори при мисълта за другия. Не се отказвай има такива хора и те не са лоши нито ти, напротив най лесно е да захвърлиш семейството и да си живееш живота но от цялата работа децата ще страдат. Така че бъди добра съпруга и майка и намирай време за себе си, излизай забавлявай се и сбъдни всичките си секс фантазии. Така ще се чувстваш щастлива и ще даваш повече любов и спокойствие на семейството си.
Целувки

25.   Авторе, и това е от теб:
"от авт. до мас. от Лондон:
Сьбирай си историите, ще излезе нещо мн. интересно, не ги пускай така безплатно на чекиджиите"? И една друга тема, където в един момент си казваш, че си я измислил с комерсиална цел? Така и не намери "ер-голям" на клавиатурата. И що за подхлъзваща и/или тъпа идея да започваш заглавие с малка буква? После си сравнително грамотен.

26.   То, ако няма и секс, какво друго да има във връзката.
Моят мъж пари не ми дава, макар че с помощ в гледането на децата е един плюс.
Ако няма секс, няма дълго да издържи връзката.

27.   Към номер 18,
Ти ли си мъжът, който писа в темата за момичето, което всеки ден след секс обича и да мастурбира.
Определи себе си като "шматка", каза, че не си способен на двойнствен живот.
Аз съм тази, която ти предложи приятелство.
Трябва да се опиташ да намериш приятелка за секс, някоя самотна жена.

28.   Към 26:
"какво друго да има в една връзка"... На някои им даваме пари, поддържаме къщата, колата и още много други... За секс - много живеят без секс (или със съвсем малко). Къде по причина на жената, къде на мъжа. "Другите" неща не винаги си заслужава да бъдат загубени заради едното ебане. Това последното има начин да се замества "някак си". Понякога "се отваря и парашутът" навън. При наличие на разум това е добра комбинация. Да зарежеш всички благинки и да хукнеш след гол хуй, не е разумно, най-малкото защото няма гаранция, че той ще е винаги в желаната от теб форма и ще го получаваш винаги, когато ти се прииска. А, че ще намериш друг веднага със същите възможности е много малко вероятно. Мераклии бол, но истинските ебачи никак не са много и всъщност имат куп други "недъзи". Същото е и с вагините...
Всъщност при теб случаят е по-скоро обратен. Само остава мъжът ти да може и да те желае още много дълго. Пожелавам ти го! Имай едно на ум, че това зависи и от теб - трябва да поддържаш желанието му по всякакъв начин... и себе си. Безсексието настъпва изневиделица.

29.   До 13 от авторката
Много ти благодаря,
от теб получих отговорите, които търсих. Много си мил и горещ едновременно. И от мен целувки...

32.   Абе хора какво ви става. Човека е водил този разговор защото се страхува за здравето и животът си, както и сексуалният живот на жена си. Майката на собствените му деца! А към авторката бих я посъветвал да е дискретна спрямо децата си, според до зависи на каква възраст са и открита към мъжът си. Намери си момче или мъж, че даже ако искаш ги запознай двамата, след предварително одобрение на съпругът си разбира се. Човека все още има нужда от теб и от твоето присъствие в живота си. Все пак имате семейство.. Само че не може да те задоволи сексуално. Аз лично бих си играл с теб под всякакъв ред на играчка, фистинг и какво ли още не. Но знам че Вас жените няма да е същото... внимавай с отделеното внимание на на любовника си, ако си намериш такъв, най-добре да е от близък съседен град или село. Хората често си правят заключения, но най-лошото е че някой от тях си позволяват да говорят. Имай го на предвид. Все пак имаш семейство. СЕКС И ТОЛКОВА. Да не говорим, че има над десетки сайтове които предлагат точно такива услуги. За мъжете е платено, не знам за жените... най-вероятно също, но може и ползват някаква есктра привилегия тук и там :) това ти е играта. Задаваш си като цел, че не може да си позволиш повече от секс и добри моменти и това е. Същото ще трабва да се отнася и за сексуалният ти партньор. 100% някъде има мъже които се нуждаят точно от това и съм сигурен, че не са малко. Само трябва да ги/го намериш :) успех и горе главата. Не е лека задача, но не и невъзможна, просто бъди открита и не позволявай да те използват като курва, макар че понякога сексът тогава може да е невероятен, но е важно и емоционалното ти състояние. Пак повтарям имаш семейство и деца които разчитат на теб. Бъди разкрепостена и широко скроена иначе няма да се получи.

34.   Няма нищо екстраординарно в желанието на женицата, просто очаква подкрепа от нейни настоящи и бъдещи посестрими.. Някои жени решават да станат курви на млади години, а други когато вече менопаузата е на вратата решават да станат курви. Някои се раждат такива, други стават такива под влияние на заобикалящата я среда, но по принцип като манталитет са едни и същи. Както се казва всеки му своето, знаете къде се намира този надпис. Но няма как курва, да иска отношение като към дама, няма как това да стане. Прекрачили се една граница, процеса е необратим. Хераклит е казал "Не можеш да влезеш два пъти в една и съща река. """ №32 Вие ме веселите спонтанно с Вашите анализи. Да не сте чели напоследък Фройд или Август Форел. За последният визирам "Половият въпрос"//Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

35.   32, авторката е мъж провокатор! Целта му е да събира материал за "еротични разкази с комерсиална цел". Това е по негови думи в друга тема (дето вместо "ъ" пише "ь", щото си има някакъв проблем).
Модът каза, че ги назнайва тези кукувци, но продължава да ги качва?
Принципно не е лошо да се провокират мнения по "тънки" теми, но подобен подход, според мен повече блокира желанието на потребителите да дискутират.

36.   34 - Парашутиста, нищо не казваш за мъжките курви? Защото и при мъжете се срещат много такива.

39.   До №36, от много години не съм парашутист. Такъв бях когато отбивах редовната си военна служба като старшина-школник, по време на "тъмният" социализъм. Трябва да знаете, че някъде към 30 години се сменя ВОС-ът на парашутистите и не само на тях, и получават такъв за съответната цивилна специалност, която упражняват. Освен това мъжки курви няма, а има съответното производно от мъжки род. Когато бях млад инженер, зам директорът при една командировка в Съветският съюз се опита да каже, че се държа като Мурвар и че трябва да спя в хотела, защото е платен. Да ами много хубави бяха руските, млади жени, както и една полуузбечка-полурускиня, тя имаше тъмни като космическият безкрай очи и когато ги погледне човек се разтваря в тях.. Рядко съм срещал толкова гладка кожа като на нейните бедра. И не е нужно да се заяждате с мен. Тези жени, за мен те нищо по -емоционално не значат, обичам съпругата си, с която много години сме заедно, тя също ме обича безкрайно, но беше патологично ревнива като млада Основна грешка е жените да се сравняват с мъжете, забравете за тези американогейски, демократични и неолиберални мантри. Жената може да е учен, лекар, физик, инженер, каквато е моята съпруга, тя е и технически директор в голяма фирма, всяка професия може да бъде, всякакво научно звание може да има, но тя трябва да пази чистотата на генетичната линия на рода. Може и военна да бъде, но не в област, където пряко или косвено може да е застрашен живота И. Животът на жената е по-ценен от този на мъжът и трябва максимално да се опазва. Мъжът не може да забременее от чужда жена, но жената може забременее от чужд мъж. Прочетете повече за телегонията, на руски има много материали, но трябва да се поровите. Руснаците повече от 140 години работят активно и на ниво по този въпрос. Така, че Вашето предложение не е коректно. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"