Защо?
Защо когато се държиш добре с някого. Обръщаш му внимание и му показваш че го обичаш се държат зле с теб и не км пука много много? И обратното. Колкото си по-студен с връзката си толкова си по желан и търсен? На какъв принцип работи човешката психика? А и защо когато прекратите връзката с някого и игнорирате човека след време започва да ви търси? Просто ми е любопитно дали има и други хора останали с такива впечатления от връзките си.

Коментари

1.   Детски въпроси. Всеки може да търси който си поиска както си поиска до отказ, няма нищо по-нормално в това.
Сега тъпо е че задаваш въпрос ей така, уж за един приятел, което ми говори че се дърпаш на някой който те търси, ти си велика и не ти пука, ама питаш и се интересуваш защо. Далеч по-лесно ще ти е вместо да питаш нас, да си поговорите като зрели хора с този дето те търси, така хем ще ди изясниш нещата конкретно, ще знаеш защо го прави, а няма да разчиташ на един от милион варианти, всеки различни и индивидуални според човека.
Това ако те е търсил и ти си се държала прилично, с ско не и си му чупила стойки, ще ти остане опцията да се задоволиш с едно от милион вариращи варианти и пак няма да ти е ясно, защото не си го чула от него.

2.   Защото в тая държава не се цени доброто. Ако си жена-мъжете предпочитат чалгарки, разпасани, да въртят гюбеци по кръчми и да изневеряват. Ако си мъж- жените харесват батки, пияници, наркомани и прочие отпадък.
За търсенето след време- държат бившите си като резерва при скарване с Милото, или просто са гадни хора, които се кефят да тормозят.

3.   Тук не се ценят качествените хора. Колкото си по-гаден, лек, толкова си по-желан. Иска се да си мятаща гюбеци чалгарка, надута батка и т. н.
Не обръщай внимание на търсещи след време. Скарали са се с Милото, или са просто гадни хора.

4.   Браво, разбрал си правилно правилата на играта, наистина е точно така и е добре че си го проумял :)

5.   И аз се питам същото. Защо когато правиш добро на хората, те ти отвръщат със зло.

6.   И аз съм го забелязала. Тъжно е, но всякаш обичта ги отблъсква.

7.   Не не е така!

В сериозните връзки, които завършват с брак - е точно обратно: и двамата се държат все по-добре и не могат да се откъснат един от друг, искат постоянно да са заедно. И затова се женят и създават семейство.

Това, което описваш се случва, когато хората не са един за друг и само имитират връзка. Или, когато само единият е влюбен.

8.   И аз бях във връзка, в която се наслушах на лицемерие колко бившата е използвачка, к. рва, тъпа и какво ли още не, аз глупачката бях коректна и давах свестно отношение и какво излезе накрая.... за благодалност започна да се държи гадно с мен, от злоба че бившата не му е вързала, която имаше циниза да я изкарвя най-черна на света.

9.   Винаги надеждата живее, никога не трябва да се отказваш от търсенето. Ако си жена е много по-лесно, защото получаваш предложения за срещи. Излизаш на среща, проверяваш характера на човека, ако не го харесаш - всеки продължава по пътя си и своето търсене.

10.   Защото злото е завзело много позиции а в тях има вселени зли духове които ги бутат към пропастта и ги карат да вършат злини.

11.   Според мен тези, които всиячески се опитват да помогнат и се изкарват добри компенсират много други дефицити. Това съм го установил като съм наблюдавал себе си и хора от близкото ми обкръжение.
Ако им идва отвътре обаче е друга бира.