Как да постъпя. Нужда от съвет
Здравейте имам нужда от съвет в трудно положение съм и не знам как да постъпя. На 30 години съм и имам връзка с обвързан мъж случи се най лошото забременях. Опитах се да говоря с него с него но той категорично отказва да повярва казва че за толкова години няма деца с нея и не може да има и не иска да има. Мечтата ми винаги е била да имам семейство но сбърках влюбих се в грешния мъж и сега съм раздвоена. Приключих всякакв контакт с него но не знам какво да правя. То не е виновно но още съм в началото и си мисля дали не е по добре ако прекъсна бременноста не мисля че ще справя сама.

Коментари

1.   Аборт, ако не можеш да гледаш детето. Какво има да му мислиш? Другия път не се занимавай с обвързани. Шансовете свестен мъж да ти обърне внимание, с дете ако си, са нулеви, освен ако не е доста възрастен или и той има такива от предишна връзка

2.   Милата тя, искала да има семейство. А ордите самотни мъже, които ти обръщаха внимание последните 10 години и искаха същото, тях какъв им беше проблема?

Също така не те съветвам ти или друг да взимате съвет за такова нещо от тук.

3.   Аборт. Жена му не е виновна, че си разтваряш краката пред обвързани мъже. Защо тя да страда заради вас двамата? Махай го.

4.   Ако си съвсем сама, може наистина ще ти е трудно. Ако обаче имаш поне един двама по-близки роднини, няма да имаш големи проблеми.

Убиеш ли детето сега, не се знае дали изобщо ще имаш някога. Мани бащата, гледай себе си. Бездетна ли искаш да бъдеш на 50? Нищо чудно тази грешка да е най-доброто нещо, което някога ти се е случвало.

5.   Здравей,

Не прави аборт. Знам, че ти е трудно, хормоните бушуват, но нещата ще се наредят, винаги се нареждат.

Като жена на 30 години, правила 2 спонтанни аборта, умолявам те, задръж детето. Ще видиш, че момента, в който се появи, ще се изпарят всички твои притеснения и всичко, което ще искаш да правиш е да си около детето.

Успех и кураж!

6.   Въздържам се да дам конкретен съвет, защото той си в ситуация, която една жена би разчела като възможност да роди и отгледа дете, нищо, че ще е сама, а за друга жена решението е аборт. Ти сама за себе си знаеш кое преобладава при теб, не бива да се влияеш от никой друг, освен от себе си. Подведеш ли се от чуждо мнение, един ден може да съжаляваш. Просто чуй себе си и вземи решение, което няма да те подведе.

7.   Любовта не пита. Сърцето не е мозък и мозъка не е сърце.
Губим си разума жените и това е.
Видимо е че той няма интерес към детето, вероятно ще бъдеш самотна майка, а след като нямате брак и т. н., той дори няма да припознае детето.
Искаш ли дете, искаш ли това дете, искаш ли да го отгледаш сама, да бъдеш самотна майка, ще те спре ли мисълта да си самотна майка да дадеш един живот?
Ако повече искаш детето, остави го!

Опитай отново да поговориш с него, запази спокойствие, не изпадай в афектирани състояние като сълзи и молби да се съберете, да си гледате детето и т. н. , дръж се твърдо и сериозно, за да не се възползва той от емоционалното ти състояние.

8.   Не я прекъсвай. Това е убийство.
Отгледай си детето сама.

9.   Авторке, в никакъв случай не прави аборт!

Това е убийство и е много тежък грях, и пред Бога!

Сега си объркана, но Бог ще устрои нещата и всичко ще се нареди! Само не прави аборт!

10.   Скъпа, не си съсипвай живота. Мъж, който няма деца и не иска дете никога няма да те подкрепи. Да отгледсш дете е изключително трудно, скъпо и ангажира цялото ти време, а и нанася безвъзвратни щети на тялото.
Аборт с вакуум не води до никакви усложнения. Имам такъв за гърба си и никога не съм съжалила и за миг за решението си. Създадох семейство малко след твоите години и забременях, още същия месец, в който реших, че вече съм готова за дете. Имах много лека бременност и раждане.
Тези със спонтанните аборти са носители на определени гени. Правят се изследвания за тромбофилия. Двв приятелки имсм такива и трябваше да приемат хепарин, за да предотвратят евентуален следващ спонтанен аборт.

11.   Как случайно? Жена на 30.
Самотна майка в България е смъртна присъда. Освен че вечно ще си без пари, без мъж ще те отбягват като прокажена(още го има това мислене) Мацките с мъже ще те гледат отвисоко. Може и сама да се справиш, обаче няма как да се състезаващ с жени, на които мъжете им носят вкъщи 4-5 бона. Ако имаш някаква невероятна професия да. Винаги ще си назад, каквото и да правиш. Другите деца ще имат по-хубави рожденни дни, по-хубави дрехи, и подобни. Все пак ако мислиш че може да се справиш не го махай. И забрави за други мъже.

12.   За мен в такъв случай решението ми би било само на база пари. Ако нямаш добри доходи по-добре аборт. Детето ще страда един път че няма баща и втори път чв няма същите неща като другите деца на площадката / в училище. Децата днес са свикнали да имат всичко. И не забравяй колко жестоки могат да бъдат срещу по-слабите. Без баща, без пари - ще е потенциална жертва на лигавите презадоволени деца. Ще го обречеш само на страдание.
Ако взимаш 4-5000, заплата и имаш наследено жилище ще се справиш и без бащата. Но пак не трябва и за миг да се отпускаш, трябва винаги да имаш доходи като за двама души. Ако имам финансова възможност в твоята ситуацуя не бих се и замисляла, а бих родила

13.   Не се заяждам, но детето от него ли е?? При съпругата му каква е причината да нямат деца??? Защо не искат или защото не могат по някакви причини //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

14.   И защо да не може да срещне друг мъж, като е с дете. Познавам жени с по две деца, срещнали друг мъж. И имащи дете от новия.
Пълно е с жени имащи деца от двама маже, вече е масово. Даже под 30 години са и с деца от двама.
На 30 г е нормална възраст за дете.
Не се знае, може и бременността да не я бъде.

15.   Този мъж е истински глупак, съдбата му дава такъв подарък, а той го отхвърля с лека ръка. Ако оставиш детето после ще те търси. Зависи и колко е зависим от жена си де.

16.   Ооо не. Аз щях да направя аборт! Не е толкова опасно в днешно време. Вече има медицински аборт. Няма последствия за здравето ти. Консултирай се с лекар веднага, става до четири седмици след забременяването. Ще те боли, но си спестяваш ужаса да си самотна майка. За около 4 часа преминава всичко и го изхвърляш с кръвотечението. След това кървиш една две седмици като при цикъл и това е всичко. Пазиш се, само секс с презерватив два месеца и най- важното… внимавай да не забременееш след аборта, защото след него става много лесно. Сега минаха 5 месеца при мен вече и всичко ми е наред. Няма усложнения. Ходи се на контролен преглед след аборта, за да се види дали е успешен. Аз то направих вкъщи, може и в болница.

17.   Роди детето, това е правилното нещо, ще се справиш, не обръщаи внимание на коментари относно финансовата част, защото тези неща са временни, когато порасне детето ще се реализира в живота, масово и със семейство, хората живеят доста ежедневно, нормално е, свиква се и е част от живота, винаги е било така, много малко са хората отраснали в богати семейства, гледаи си детето и да не ти пука хич.

18.   Авторке - направи аборт!

След като този няма деца с другата и не иска да е баща на твоето дете - направи аборт! Тъкмо така ще има 3 българи без деца. :)

Българки - правете аборти по-често. Нека по-бързичко да намалеем. И да изчезне този безгранично глупав народ! :) Слава на Бога!

Сама казваш, че си се влюбила в "грешния" мъж - не прави тази "грешка". Убий детето! :)

И пробвай с някой друг обвързан мъж - той сигурно ще е по-склонен на дете извън връзка.

Успех!

19.   Здравей,

От чисто любопитство искам да попитам за малко информация за мъжа, който не е отвърнал на чувствата ти.

Силно ми напомня на един Васил от Владая - огромен боклук и женкар (винаги си има постоянна любовница) и до такава степен се унищожил от спане с курви (професионални и люлинчанки), жени с болести и др., че ми твърдеше, че:

"не може да има деца и от години опитвали с неговата"

Приятел ми е, от години съм се опитвал да му помогна, но е долен наркоман и използвач, който сам се затри. Както е и редно. Би постъпил по начина, който ти описа.

Едва ли човека, който си описала е 1 в тая държава, но ми е интересно да не става дума за същия.

Откровенно ще ти отговоря - въпросът ти се свежда до следното:

"Искаш ли да си отгледаш детето като самотна майка? "

Ако да - го запази. Ако пък не искаш - направи аборт и следващия път не залитай по обвързани.

Мисли малко повечко с главата си, а не с другото...

20.   Авторке, всички тези, които ти казват "не прекъсвай бременността - убийство е" няма да ти гледат после детето, и първи ще те запазят за трета употреба, негодна. Самите те са неудачници, но се хвърлят дори върху жените, които са били и бащи на децата си.

21.   Пак да напиша - земетресенията се случват. Инфаркта се случва.
Ти си заременяла защото СИ ИСКАЛА. Не си ползвала презерватив, не си използвала други предпазни средства, имала си афера с обвързан мъж и си правила незащитен секс.

Поеми веднъж в живота отговорността за действията си (аборт)
Ако ли не ще се стискам палци да е момиче. Българските лъвчета имат нужда от още момичета израстнали без баща, вечено бунтуващи се, използващи наркотици и надуващи балони в дискотеките. Правят чудеса за едно пиене! Ще обогати живота на всички ни, с излючение на тебе.

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

22.   Да добавя, случило се най-лошото. Е не мисля че една бременност, дори нежелана е най-лошото. Най-лошото е да си болна неизлечимо, недъгава, салата или твоите близки. Каквото и решение да вземеш в единия случай ще се възстановиш психически с времето, в другия все ще го изгледаш-и с малко пари, е няма да е приятно, обаче всички си отглеждат децата(освен ако не си псих. болна, наркомани, алкохолизма). И самотни майки гледат, обаче доста неравни условия ще му дадеш. Кофти старт, .
Ако го запазиш, разпитан единствено на себе си(и майка ти евентуално). За. Мъже не се точи.
От 11

23.   Роди го, заслужава си, после мъжът ще иска да е с теб, ще се справиш, тези неща са вродени, майчински инстинкт, животът е хубав с дете, това винаги е правилната гледна точка.