Влюбен съм в учителка
Здравейте! Аз съм Д. на 18 години, момче съм и съм влюбен в учителката си по история. Тя е красива, с черна чуплива коса, черни очи и е може би на 44-5. Отдавна ме привлича и затова реших да си повиша успеха при нея, тя го забеляза и почна да ми пише толкова често шестици без нищо да правя, аз се зачудих, но си и мълчах.
Страх ме беше, че ако кажа нещо ще е нередно и неправилно и знам ли отново може да ми се понижи успеха.

Та това се случи миналата година. Бях 11 клас, сега съм 12 и имаме нова учителка по история. А другата не престава да се заговаря с мен по коридорите.
Отначало това не ми правеше впечетление, но по този начин тя ме дърпа към себе си и аз взех, че я обикнах.

Знам, че това не е правилно, но има ли правилна любов? Та както и да е. Не мога да спра да мисля за нея и да я желая. Какво да й кажа или направя, моля за съвет! Благодаря!

Коментари

1.   Нищо какво да правиш, жената просто си гледа работата, писала ти е шестици или защото е видяла, че се стараеш и е искала да те стимулира или защото си ги заслужил. Говори си с теб по коридорите и какво от това - всеки учител го прави с всичките си ученици. Недей да казваш каквото и да е - ще объркаш жената и ще и стане неудобно, все пак може да се разчуе, ще плъзнат слухове - гимназия е все пак и ще и провалиш работата.... намери си момиче на твоята възраст или по - голямо, но не чак толкова.

2.   Хм, знам ли - изчакай да завършиш и се срещни с нея след това. Кой знае, кой знае...

3.   Симпатична и много често срещана история. И аз бях така. Е, до леглото не се стигна, но тръпката беше невероятна, а флирта - явен. Имаше и болка, обаче (то май едното без другото не върви).

4.   Ето за това искам да преподавам на малки деца...
Тя може да ти е майка...

5.   Нали си чувал поговорката, че не трябва да си вадиш оная работа там, където си вадиш хляба. Така че, по-добре забрави за учителката или поне изчакай да завършиш. Впрочем ти откъде си толкова сигурен, че тя те харесва. Може и да се заблуждаваш.

6.   Кофти ама пич има от хубави по хубави момичета кифли разни пък ти в няква лелка си се влюбил напрао немога да повярвам!

/Маринела/

7.   Номер 5 ме разби с тая поговорка! :D

8.   Към 5: Освен ако не си вадиш хляба с оная работа ;)

Авторе, няма правилна или грешна любов (но има хубаво "съгрешаване" :D) Моят съвет е - докато не завършиш, не прави нищо :) После - каквото ти скимне. ;)

K.

9.   Подхвърли й идеята за кафе и виж как ще реагира... от там си прави изводите за после

10.   На този свят обичам само три неща жена ми нашия син и народът на Троя. Хектор

11.   Съгласна съм с Хектор.

Лоша

12.   До номер 8. Вярно, че ме нямаше седмица, но би трябвало да си обърнал/а внимание, че има някой друг с този подпис. Буквата ти е латинско "К", но не мислиш ли, че са достатъчно близки с българското за да се бъркат? Или може би умишлено целиш това?

К.

13.   Нищо необичайно - в тази възраст да се влюбиш в зряла жена. Бих препоръчала доста стария за теб филм "Особен урок". Историята не е точно като твоята, но е подобна. Всичко ще отшуми и ще ти остане само един чудесен спомен, защото всяка любов сама по себе си е красива.

14.   8. Извинявай, не е било нарочно :) Не чета толкова често и не знаех досега за някой с инициал К. А па за това дали е на кирилица или на латиница пък съвсем.
"Стават и грешки" - казал таралежа и станал от четката за коса. ;)

15.   До номер 8. Няма проблем, наистина стават грешки - казала четката и махнала два, три бодила. :)

К.