Защо много от жените са бисексуални
Направи ми впечатление, че в 21 век голяма част от жените са бисексуални, а в миналото почти не са се срещали такива, а са били хетеросексуални. Интересно ми е на какво се дължи това.

Коментари

1.   Защото в момента жените са по-разкрепостени и ако са се срещали бисексуални, то са се криели.
Няма статистика колко са сега и колко са били бисексуалните жени в миналото, то въпросът е че сегасвободно демонстрират своята бисексуалност а преди много години по соц време такива неща са били забранени.
В миналото се е очаквало от жените да си намерят мъж, да му родят деца и да му гледат децата а от мъжът се е очаквало да се грижи финансово за семейството си.

2.   То като гледаш колко красиви и нормални са мъжете, как да не обърнеш резбата? !

3.   В миналото първо, че го е нямало интернет-а, второ нямало го е Onlyfans-a, трето жените са нямали такъв избор, който е бил ограничен само и единствено до тяхното села или най-много до съседните 1-2-3.... Четвърто, семейството е било на почит, а разни лигли, които не знаят какво искат и не уважават никой НЕ СА СЪЩЕСТВУВАЛИ!!!! За "радост" си мисля, че една война ще отрезви и ще сложи всичко на мястото си. Да, ще има много умрели хора, но това, в което се е превърнал светът е още по-зле!!!

4.   Според мен е липса на партньори. Имай предвид че в 21 век в огромното количество западни страни броя на необвързаните хора е огромен и продължава да расте. Причините за това са залежал живот, дебелеене на населението следователно липса на сексуално желание, множество НПОта които го рекламират като нещо яко и лекарство за проблема със самотноста, много мъже имат хобита и не излизат като примерно игри. С времето все пак хората искат семейство и деца така че хората си намират партньори/съпрузи така че проблема отшумява сам. В западния свят сега 20% от младите уж са ЛГБТ и продължава да расте докато при 65г процента е о/о 1% въпреки че и те могат да са би/гейове ако искат. Според мен истинския % лесбийки/бисексуални е не повече от 5% общо но понеже и мъжете не стават много а и по принцип да си намериш добра връзка която издържа 1г е трудно, ако няма добри мъже и си самотна, това е опция. Има и интересно видео по темата от Мат Уалш (Matt Walsh)ако се интересуваш. Обратното също е валидно и при жените според мен, когато живях във Великобритания 75% от лесбийките бяха дебели които само други дебелани ще ги вземат, т. е. и те нямат кой знае какъв избор на мъже а всеки иска да си има партньор.

5.   2, явно не си попадала на истински мъж, да ти обърне резбата двойно.

6.   Защото жените се отвратиха от ганьо.

7.   Баси, не знам какво за теб означава "голяма част". Явно си прекалил с reddit, netflix и прочие.

Бисексуални жени почти няма. Просто са повече от бисексуалните мъже, защото да се лигавиш е по-безопасно, неангажиращо и лесно.

8.   Просто при жените няма тази стигма, която има при бисексуалните мъже. Ако един мъж признае пред обществото, че има влечение и към двата пола ще отнесе повече негативи отколкото една жена. За мъжете две жени е секси, но много имат крайно негативно мнение за всеки мъж с различна от хетеросексуална ориентация. Следователно бисексуалните жени са по-открити, приемат се по-лесно от обществото и затова на теб ти се струва, че са много. В действителност има много мъже, които имат интерес към сексуален контакт с друг мъж, даже тук има много такива теми. Но повечето от тях го крият от всички, включително и жените си. Бисексуални и хомосексуални е имало винаги, просто в днешно време това става все по-прието за нормално и хората не се крият.

9.   Колко са много? Аз не познавам ни една. Апропо, с мъжете как стои въпроса? Там колко са бисексуални?

10.   Няма такова нещо като мъж да не харесва жена или момче да не харесва момиче. Повече от прекрасно, когато един мъж целуне жена. Колкото пъти и да си го правил, с колкото и жени да си го правил, ами винаги е изключително вълнуващо. Вълни от от някаква непозната енергия преминава по цялото тяло, в сърцето рязко ускорява обикновеният си ритъм. Няма начин да не изпиташ тези чувства даже когато целуваш за стохиляден път собствената си съпруга. Как човек да не се вълнува когато на млади години, на купон в института танцува с колежка танцуват блус, а гъвкавото и и тяло е притиснато до неговото, аромата на топлото И тяло е зашеметяващ, шепотът И гали ухото му, а в очите И греят звездите на цялата вселена, е как да не я целунеш в здрача, в такъв момент така милата колежка. След това, нещата се развиват по желаният от двата начин. Даже в казармата, понякога командирът на батальона казваше, като последен и съкрушителен аргумент "Вие сте силни, бързи, издръжливи, корави и натренирани момчета, но не сте мъже, та вие даже не сте целували момиче", ами беше прав в повечето случаи. Така желаната целувка от момчетата беше като мираж. Даже старшината казваше "Не мога да се начудя на моите бойци, само момичета са им в главите. Ето, вчера се връщат от марш на скок, едвам ходят, а те щастливо нахилени, защо минали край някакво поле, където работели момичета-бригадирки и те им помахали с ръце и им изпратили въздушни целувки, а тези деветнадесет годишни момчета изпаднали във възторг. Влезнаха в оръжейната, да чистят автоматите и пак момичета, та момичета, а те даже не са целували момиче. "" Ами бяхме обикновени деветнадесет годишни момчета, само където бяхме десантчици. А "марш на скок" е винаги силно натоварващо упражнение, но през лятото е отвратително. Това са 16км за време към 2 часа. Момчета са в торбести, маскировъчни комбинезони, по тях автомат, сумка с пълнители, нож, манерка с вода, което е топла и с метален вкус, тежки "чепици". Тегло някъде към 10-12 кг. Тичаш, а не дишаш, а хриптиш, гърлото сухо, като пълно с пясък, в устата горчи, даже нямаш плюнка, а нещо гъсто и еластично и не можеш да го изплюеш, най-много да залепне на брадичката, а езика е като пила -драска по небцето, понякога капе кръв от носа, ама кой ти го гледа. Само с топлата вода от манерката я размазваш заедно с прахуляка, а цялата тази розова течност се стича в устата и капе по маскировъчният комбинезон, но не спираш. Темпото е три минути бегом, една минута ходом. Маскировъчният комбинезон мирише отвратително на момчешка пот, на оръжейна смазка, на кожа, на нагрят метал, на вакса, на евтин одеколон, материята е толкова плътна, че се сваряваш в него като в тенджера, а под него тениска, защото някой възел, някакъв ръб в комбинация с потта, тежестта на автомата протрива кожата до кръв, а кожата на деветнадесет годишните момчета е все още нежни и трудно зараства. Така, че даже в такъв момент, пак мислим за момичета и за целувки от тях, а да не мислим за момичета, ами нямаше такъв момент. Тези полово-сексуални недоразумения, които не са целували жена, не знаят какво дълбоко-разстърстващо изживяване е, все едно сте само двамата в цялата галактика. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

11.   Разврата е навсякъде, за това. Мислят си, че са много интересни.