Момче да плаче за момиче
Аз плача за момиче, но тя ми вика, че щом плача за нея, значи съм жалък идиот. А според мен, щом момче плача за момиче, това означава, че много я обича и че не може без нея и би направил всичко за нея. Какво ви е мнението за това - аз ли съм прав или тя?

Коментари

1.   Може да значи, че е глезен и плаче за всичко. Може да значи, че е страхотен актьор и имитира чувства.
Мъжките сълзи не значат нищо. Днес реве уж за теб, утре те обижда, посяга. Или изневерява. Същите, които уж много те искат, като те зарязват, не проронват и една сълза. Гледат студено и подигравателно.
Май тя е права, но не в смисъл, че си глупав, а че преиграваш. Любовта се показва с действия, а не със сълзи и сополи.

2.   Истината е по средата. Нито ти си жалък идиот, нито ти не можеш без нея.

3.   На колко години си? Предполагам, не си на повече от 12.

4.   Човек, хората са го казали на жаргон-заради п... а не ставай п... а

5.   Може да плачеш, но не го показвай пред никого

6.   Ами нормално е да е така, то сега нали жените станаха силния пол. Само незнам какво ще се случи когато навлезе и третия пол.

7.   Никога не показвай слаба страна на момиче. Винаги ще го използва срещу теб. Те са като деца, които искат мъж като татко да е силен и да се грижи за тях през целия им живот. Ако се разболееш нещо или ревеш, слаб си и т. н., 99% ще те зарежат. Ако покажеш слаба страна, ще си мислят, че си мухльо. Дори и видимо да те "обичат".

Докато при нас е обратно, ако жената се разболее, ние винаги ще се грижим за нея, затова ти е трудно да разбереш женската логика, ама е така.

8.   "За да имаш мъж винаги във форма,
ти си намери мъж във униформа!
Всеки полицай или пък войниче,
всеки митничар - плаче за момиче!
Тра-ля-ля-ля-ляй... "

9.   Не се занимавай с това момиче.
Намери си някоя друга която те оценява, като човек.
Човешко е да се плаче.

10.   Зависи колко момичета си имал преди това

11.   Единствената ципа за която си заслужава да плачеш е майка ти! Я бъди мъж! Всяка една жена като те види толкова слаб, ще те тъпче!

12.   Познавам двама такива, плакаха за бившите жени. Не ги върнаха с рев. После си намериха други.

13.   Явно си много млад все още и сигурно си нежна и ранима душа. Животът ще те отрака и след време ще се чудиш на акъла си. Запомни - За животно се страда, за жена НЕ!

14.   Щом ти е казано - НЕ, тя е права!
С плачене пред нея искаш да те съжали и от съжаление към теб да жертва себе си, въпреки че не те иска и очевидно е била съвсем директна. Ами като не разбираш от дума, ти го казва вече и на по- ниско ниво... ти пък и така не вдигаш, а 5ърсиш кой прав, кой крив.
Не те иска момичето!

15.   Принципно ти си прав, но това са кривите схващания на простите хора и срещу тях е невъзможно да се изправим. Тъпото общество е с положени основи от тъпаци

16.   Ти си прав, всички сме хора и имаме чувства, бий и отбой на тая фльорца.

17.   Щом те обижда по този начин, значи не си заслужава да плачеш за нея. Как ги търпите тия селянки а пък даже и търчите след тях не знам, честно.

18.   Ако жена се печелеше със сълзи то ревльовците щяха да имат по 100 жени.
Нима си толкова млад и наивен да вярваш че ако ревеш ще ти каже "за да не плачеш ще ти духна една свирка"?

19.   Защитна реакция срещу емоционалното ти изнудване.

20.   Да, да... такива като теб всички ги знаем. Наранявате човека до себе си, притискате, обсебвате... и накрая като жената не издържи и ви тегли една майна, започвате със сълзите и сополите. Ами как да не ви се изсмее човек в лицето? Толкова сте фалшиви... И на мен така преди години един ми изневери два пъти, после ме и обиждаше на всичкото отгоре и като тръгнах да го оставям се започна със сълзите, заплахите за самоубийство и така нататък... Еми още си е жив и здрав. ;) Нестабилен си. И това не е хубаво. Няма лошо в емоциите и в истинските сълзи, но има МНОГО сбъркано в това да се правиш на съсипан, когато не си, само с цел да манипулираш другия.

21.   Н 19, съвсем точно, да!
Които не са се "изпекли" още да манипулират по друг начин, пробват с реванш, задушаване, виене на гърба и краката на човека, който искат да контролират... отврат.

22.   Автора : А ако съм се опитал да съм с други момичета но пак съм си мислил за другата

23.   22, значи си лъжец. Лъжеш и другите момичета, и себе си. И си използвач.