Колко пари трябва да изкарвам, за да съм сред топ мъжете.
В момента изкарвам 2000 лева месечено и е ясно, че с този мижав доход съм далеч от топ мъжете. Вече ставам на възраст в която е време да се оженя и да създам семейство, но за това се искат пари, а 2000 лева не стигат. Някои от вас ще кажат, че и жената ще работи и ще помага, еми успех ви пожелавам ако чакате жените да ви помагат с издръжката. Това е пълен абсурд, особено в България където жените са меркантилни, но и стандартите им са ниски и лесно се впечатляват примерно от старо БМВ за 10-15 000 лева. Аз обаче искам да съм над това ниво, в момента карам БМВ за 12 000 лева което е 2007 година, но не мисля, че е достатъчно, искам да го сменя с по-ново и по-скъпо, искам да започна да нося скъпи дрехи, да подарявам скъпи телефони, да водя по почивки, искам да съм сред топ мъжете, които са харесвани и имат избор, а не да съм като мнозинството които само плюят жените в интернет защото не им връзват. А не им връзват най-вече защото нямат пари. Плана ми е изобщо да не излизам никъде и да не се занимавам с жени докато не започна да изкарвам достатъчно, до тогава само ще работя и ще уча, а като успея вече е лесно, но колко е това достатъчно? 4000, 5000, 6000, според вас колко най-малко трябва да изкарвам, за да се наредя при 20% от най-желаните мъже? Само не ми казвайте глупости от сорта на "абе ще си намериш правилния човек", "абе то парите не са важни". Моля без глупости, кажете според вас колко трябва да изкарва най-малко един мъж, за да е сред топ мъжете? Примерно след 1 година ако вече изкарвам 5000 лв мога ли да си кажа, готов съм, вече може да си търся жена за семейство? Като под жена нямам предвид първата срещната, и аз ще имам критерии, разбира се.

Коментари

51-73 от 73

54.   33, не е въпрос на морал, а на това, че това, което си замислил няма да те доведе до целта ти да привлечеш читава жена. Ако целта ти е кифла еднодневка е друг въпрос.

55.   Леле като чета какви математически уравнения се пишат, и то в тема " Любов и изневяра"... толкова много анализи на тема пари и нито дума всъщност за любов. Да ти стане тъжно накъде се е изоглавил тоя свят. Жена съм, на 45г. и се радвам, че младостта ми мина във времена когато взаимоотношенията между мъжете и жените бяха на съвсем друга основа, нямаща нищо общо с тази материална обсесия. Време, в което хората се срещаха да се забавляват непринудено, без план сметки, да се харесват заради това, което представляват като същност, без силикони, татуировки, тунинги, позьорства и яхти. Бяхме по-бедни, нямаше молове, нямаше възможност за почивки на Малдиви и всякакви други екстри, но усмивките ни не слизаха от лицата и всеки ден беше приключение.

56.   51, точно, за да му обясним, че и пари да има няма да си хване качествена жена. Ако парите имаха значение, никой нямаше да с ехаби да му обяснява, че с пари може да си хване само кифла.

57.   33, не харесваш кифли, ама точно тях гледаш как излизали с паралиите. Ако пък наистина всички са кифли, което хич не ми се вярва, то за какво ти е въобще жена? Те за сериозна връзка, каквато уж искаш, не стават. Ако искаш само да чукаш, ходи на проститутки, по-евтино ще ти излезе и ще си спестиш куп главоболия и усилия. И ще си лягаш всеки път с различна и тя ще се съобразява с теб, а не ти с нейните прищевки. Ако пък българките ти кифлеят, има и други нации. Ако наистина не си комплексар, за какъвто се имаш (макар че аз от поста ти друго виждам), ще ти върже някоя сериозна.

58.   Реално искаш жените да са с теб заради парите ти, което ме довежда до мисълта, че нямаш много опит във връзките. Моля те, изтрии си тиктока и спри да слушаш американските мъже с пирамидалните схеми как се обясняват колко са богати и желани.

59.   Много пъти съм размишлявал по този въпрос. Поне 20к лв на месец, 50, 60 и нагоре най-добре

60.   5000 лв са ок, за да си забележим за повечето жени. Обаче по начина, който си описал какво искаш(БМВ и други скъпи играчки), ще харчиш всичко. И аз изкарвах по 2000лв и си личи по дрехите, колата, ресторантите, социалните мрежи, всичко. Жените имат отлчно око за това. С 5000 лв и самочувствие определено те забелязват навсякъде и запознанствата започват да се случват много по-лесно.

61.   Авторът е ролеви модел за "Как да бъдеш филмар 101". Пич, мога много да ти напиша по въпроса, но не ми се занимава. Парите са ти последният проблем, разгледай малко ценностите си на първо време. Прочети някоя друга книга и помисли кое всъщност е важно в живота. Там ти е проблема.

62.   Тия, дето си мислите, че с 5 к някой ще ви забележи, не сте виждали на куп 20 лв. Може да впечатлите най-много някоя новодошла от село. Ако ставаше така, ИТ-тата щяха да са само с плеймейтки. Едно време и аз така си мислех, докато не видях истински богаташи. Такива, които изкарват 50-100 к поне. Ако сте пичове, свестните жени ще ви забележат и с 1 к заплата. А ако е някоя меркантилна, за 5 к няма да си мръдне пръста. А и с 50 к да сте, ще се върти около вас, само докато ви изцоца парите или не си намери по-щедър.

64.   Тези, които говорите за 100к на месец сте с по 2к и не сте виждали 10к на куп. Аре малко се стегнете.

65.   64 мислиш ли? Аз имам много повече от 10 к на куп и затова го казвам. Точно човек, който не е виждал 10 к на куп, си мисли, че с 5 к е богаташ и всички мацки ще изпопадат по него.

66.   Пич, жестоко си задълбал, както и аз между другото, защото разсъждавах по същия начин, за това ще те питам как мислиш за една година да вдигнеш двойно и тройно дохода? Няма да стане, повярвай ми. Ще си търсиш работа за повече пари от сегашната ти? Глупости. Богати хора на заплата няма. Или може би ще търсиш някаква далавера и бързи пари? Пак няма да стане, бъди сигурен. В последните няколко години загубих много време, опитвайки се да правя абсолютно същото и резултата е, че затънах, ама така затънах, че сега не виждам как ще се оправя. Не изкарах нито пари, нито си хванах гадже. Теглих кредит, за да си купя една таратайка, която нито можех да поддържам, нито дори гориво да и сипвам, за да изглеждам по-готин и накрая я продадох за да се отърва от нея, без дори едно момиче да съм качил в нея. Сигурен съм, че по цял ден зяпаш я инстаграм, я тик ток и се комплексираш от ония "богаташи" с брадите и 15-годишните БМВ Е60 и идея си нямаш как наистина изглеждат и се обличат богатите хора, какви путки ебат и какви коли карат. Няма и да ги видиш, понеже са заети да бачкат, а и по принцип нямат нужда от публика и внимание като теб и мен, сдуханяците, които не знаят какво да правят с живота си. Проблема е в излъчването, в поведението, като си купиш дръгела, дето мислиш, че ще ти оправи живота нищо няма да промениш. Едно нещо разбрах - момичетата наистина усещат кога си сдухан, неуверен и комплексиран и скъпите парцали, БМВ-то милионник шеста употреба и "голямата" заплата няма да свършат работа, докато не ги промениш тия неща. Лошото е, не каза на колко си, ама ако си на към 30 вече, спукана ти е работата пич, защото характер се гради много преди това. Ако си вече завършен комплексар и смотаняк ще ти бъде много трудно, към невъзможно и ще ти трябват наистина милиони. Пак от опит ти го казвам...

67.   Абе глупости. Аз съм от топ мацките и БМВ ми звучи над средния стандарт. Имаш болни амбиции. Мутреса ли си търсиш, какво?

68.   Направо се отчайвам като чета и виждам какво е положението в България

69.   65, всички сме млади и красиви милиардери в интернет, не си само ти ;)

70.   69, Това, че не ти оттърва, не означава, че трябва да преиначаваш думите ми.

71.   68 --- Какво е положението в България?

Че не можеш да еб-ш без да имаш пари и да ги дадеш на тази, дето ще ч*каш? Да, такова е!

Че не можеш и да си помислиш за семейство без да имаш 120 кв. модерно обзаведен апартамент, кола БМВ, Мерцедес или поне нова около 50 000 лв., маркови дрехи, почерпки и да предложиш на принцесата издръжка до живот и поне, ПОНЕ ДВЕ почивки годишно в чужбина? И пълна банкова сметка, така че "любовта на живота ти" да се чувства "сигурна" в твоите ръце???

Да, такова е!

72.   Трябва да не ти е малък и да имаш опит и да си много добър в секса!

73.   Ми аз не мисля като тебе. Имаш яки комплекси. Причината да не ти връзват е друга, не парите. Аз имам много обожатели. Търся си мъж, който е красив и добър в леглото. Сега се виждам е един такъв. Оказа се, че има БМВ, което явно не е ново, защото беше на ремонт доскоро. Веднъж се появи с джип на майка му огромен и лъскав. Третия път се появи с жълта кола, защото БМВ то му е на ремонт.
Много си го харесвам, защото е красив и страстен. Обаче не ми обръща достатъчно внимание. Правихме секс пет минути последния път. Много беше превъзбуден и свърши много бързо. Аз се сърдя, че няма повече секс. Казах му, че не е сериозен с мен, цупя се и искам да идва по често и да правим повече секс! Накрая ако не се получи, ще се разделя с него, а отстрани погледнато на теб ще ти се струва, че съм с него заради БМВ-то…..

74.   Приятелката ми е "мис Роза", с нея съм от 7м а от 3 съм безработен. Преди това работех за 1000 лв. По образование съм Икономист, в момента в социален и икономически план съм по ниско от теб, как става това да съм с топ красавица според теб? Причината да привличаш жени си самия ти, а не парите ти. С пари впечатляваш курви, а жена която можеш да имаш с пари не си заслужава. Никога не съм страдал от женско внимание, защото никога не съм бил мекотело спрямо жените. Фалирал съм два мои бизнеса, като съм имал периоди да съм на 0 както сега, имал съм и периоди с лекота да изкарвам 5к. Карам "Сивик" и никога не съм имал намерение да купувам скъпа кола, защото тя е "пасив" а не "актив". С това мислене никога няма да си в топ процента мъже.

75.   На пук на това, което ще ти кажат другите, аз пък от сега ти казвам, че с това мислене НЯМА да намериш правилният човек. Даже златотърсачка няма да намериш, защото за нея 10 000 са нищо, а всяка друга жена ще избяга с 200 като прочете как я мислиш за стока, която трябва да купиш и в момента питаш за цената.
Целият ти пост е в стил "колко пари ми трябват за да си купя жена? "
Извинявай, но жените не се купуваме и 99% от жените няма да са с теб заради банковата ги сметка. Да, определени жени ще бъдат привлечени от скъпата ти кола и от подаръците, но това ще продължи... докато не намерят някой по-богат. Така, че ако си мислиш, че пари е равно на любов, в голяма грешка си. Да, за известно време може и някоя начинаеща кифла да ти обърне внимание, но пак ти казвам, в момента, в който срещне някой с по-скъпа кола и по-дебел портфейл, ти си аут.
Не казвам, че е лошо да си успешен и да печелиш добре, но не това ще спечели сърцето на правилното момиче. Ама ти си знаеш, само после да не се присъединиш към хора "жените са меркантилни кучки" след като няколко кифли те пратят по дяволите, заради някой, който ще ги води на шопинг в Дубай и има по-готина кола.

76.   Но защо никой не задава едни по -ежедневни въпроси. Колко трябва да съм образован, в случая не говоря за маркетингови проучвания, политология, социология, връзки с обществеността, а за нещо като астрофизика, кибернетика, роботика, бионика, физика, генетика, биология, ИИ, медицина и т. н. Колко книги трябва да съм прочел, колко хубава музика трябва да съм чул, като не визирам протяжният вой в чалготеките, колко трябва да съм възпитан, колко трябва да уважавам момичето до мен и т. н. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

77.   Минимум милион годишно!

51-73 от 73