Показа ми снимки на проститутките, с които е бил
Приятелят ми ми показа снимки на проститутките, с които е бил.
Хем съм отвратена, хем се почувствах ужасно, защото някои от тях са с по-добро тяло от моето.
Обмислям раздяла, макар че го обичам. Мисля, че ще продължи да ходи при тях.

Коментари

1.   Мисля че той е глупак. Ако те е уважавал някога или ско имаше капка акъл, никога не би си позволил подобно нещо.

2.   Ако ходи при проститутки докато сте заедно, вероятно няма да спре.
Ако всичко е в миналото не се притеснявай

3.   Приятелят ти ме кефи! My Nigga! :D

Да си отвратена е разбираемо, но да се чувстваш ужасно, щото имали по-хубаво тяло от твоето е глупаво.

Много малко жени могат да извадят по-хубаво тяло от "елитна проститутка" (все пак те така си изкарват парите - слагат си силикон, ходят на процедури, поддържат се).

Много малко жени имат време, пари, а честно казано и "природни дадености" за да изглеждат по начина по който изглеждат курвите.

Тъй че не се чувствай ужасно за това, а дали приятелят ти би ходил пак при тях няма как да знаеш.

Но ако смяташ, че това е основателна причина - късайте и така.

Не мога да разбера, как му е дошло на ум да ти ги показва, но евала! Баси маняка! :D

4.   Е ти пък сякаш нямаш бивши. Едва ли ти е втория.

5.   Самия факт че ти е показал тези снимки подсказва нещо нередно в него.

6.   По- добре започни да обичаш себе си и го разкарай тоя.

7.   Тъй нареченият ти приятел е простак. Ако бях на твое място и съм в настроение за шеги, щях да го накарам да ми показва мъжки тела, че не съм обратна да зяпам жени. Евтин номер за ревност и смазване на егото. Показвай му готини мъже.
Намерил с какво да се хвали. Тъпо парче е. Късай спокойно.

8.   Най-добре е да го зарежеш. Според мен приятелят ти не те обича. Eдин мъж ако обича една жена не би и показал снимките на проститутките, с които е бил. С проституки всеки мъж може да спи стига да има някой лев. Не знам защо някои мъже се хвалят с това че са спали с проститутка.

9.   От кога са тези снимки, от преди да сте били гаджета или след??

Ако ви изневерява сега, зарежете го. Лесно е.

10.   Зарезвай го веднага този комплексар. Колко трябва да си зле да се чешаш егото, показвайки снимки на жени, още повече на такива, които дори не са спали с теб заради теб самия, а защото си им плащал. Пълен олигофрен. Хубавато на цялата работа е, че поне е толкова тъп, че се е издал бързо що за стока е. Можеше да е някои хитър, прикрит лъжец, и да си ги върти тайно, докато не ти натресе някоя болест за подарък.

11.   Правилно си се ориентирала. Коя жена ще иска да бъде с някой нарцистичен комплексар, който разнася болести по полов начин.

12.   Този е уникално глупав екземпляр. Но явно и ти също.

13.   Не се чуди. Този човек е без никакъв морал, за жалост. Хора, когато се обвързвате, правете го с цел да имате сериозни отношения и след това развитие към брак, семейство, деца. А не за едното ******. Смяташ ли, че постъпката му е правилна, дори и да е бил самотен, за какво му е да ти показва с какви ескорти е бил преди... Този човек още не е израснал да бъде в сериозна връзка, щом се хвали с такива неща пред теб.

И не се сравнявай с момичета, които си продават телата. Тяхната работа е да изглеждат добре. Всеки е уникален, и като цяло нямаме база на сравнение с другите хора. Утре ако тръгнеш на фитнес и ти можеш да промениш тялото си.

И не хаби време да се сдухваш много. Едва ли можеш истински да си обичала човек, които ти показва снимки на проститутките с които е бил. Има свястни мъже и твоя е някъде там, но не е този с който си в момента.

14.   Без значение дали ще продължи да хоси, според мен трябва да го зарежеш веднага. Това което е направил е висша форма на унижение спрямо теб. Щом е направил това, сигурно на следващата ще показва снимките с теб и ще обяснява, че си проститутка...

15.   Тези хвалби са за пред мъжете, много тъпа постъпка от негова страна. Защо сте заедно, а не е изтрил тези снимки, вместо това ти ги показва? Според мен или лъже и е изтеглил снимки на някакви мацки или верно ходи. Късай с него

16.   Снимките са стари, от преди години. Точно колко отдавна не знам. Имахме спор относно женската красота и темата беше женски крака. Предизвиках го с думите "айде да видим тези баджаци, за които говориш", защото взе да ме бъзика с текст от една песен "твоите баджаци като козунаци"... Очаквах, че ще ми покаже снимки от интернет на жени, които смята за "идеални".
Той взе, че ми показа на въпросните...
Не ме питайте после какво ми беше...

17.   Сериозно ли се сравняваш с проститутки и ги намираш по-хубави от теб? И се комплексираш от подобни жени? И този тип не само пази снимки на платени жени в телефона си, но ти ги показва и им хвали достойнствата?

Направо загубих "говор и картина"...

Първо, такива жени и да са били красиви на съвсем млади години, при техния начин на живот колко време мислиш, че може да се запази красотата и свежестта на една жена? За психиката и не отварям дума. Те се срещат с всякакви мъже, правят какво ли не, много залитат по алкохол и дрога, посягат им, има болести... Аз лично ги съжалявам, няма как да им завидя за каквото и да е.

Една нормална жена, дори да не е като модел, в наши дни до късни години ще си изглежда прекрасно, ако се щади, грижи се за себе си, води умерен живот, не прекалява с грим и "процедури", въздържа се от операции, които не са по медицински причини. Тялото се оформя с гимнастика. Ще се погрижиш и за интелекта си, ще си подбораш и мъжете. В днешно време жените имаме толкова възможности, че освен жертви на трафик, наистина не разбирам проституиращите.

Мъж да се хвали, че е бил на проститутки, е такава антиреклама, че не знам как не се усеща. Хайде, инцидентно мога да приема - любопитство, нужди, самота и прочие. Обаче редовно, че и снимков материал..

А дали не се хвали, че е бил с тези "дами", за да те дразни?

И, мъже и жени с по-ниско самочувствие, поне спрете да показвате, че се дразните на такива неща. Не знаете кой какъв е и с какви намерения. Има такива злонамерени хора, че като ви усетят комплексите, ще ви направят луди.

Вместо да се изсмееш и да изриташ "плейбоя", ти се дразниш, че други жени имали по-хубаво тяло. Е, има и винаги ще има, да. И какво? Ти качества нямаш ли?

18.   7, и той не е обратен, за да му показваш мъжки тела и да лъска на тях, вместо на женски. Оф, айде стига глупости, че ми дотегнахте с простотията си. Ето точно с това просташко отношение тотално си заслужавате да ви бъде направено, както приятелят на авторката й е направил.

19.   16, спорете за мъжка красота. Въздишай по тялото и лицето на актьори, певци. Кажи, че си падаш по мъже като примерно Хенри Кавил, ама си се примирала и си снишила критериите и се хванала с него. Карай го да оценяте мъже, че все пак не си обратна.
Че е тъп, тъп е. Ама за жалост такива са повечето български мъже.

20.   Страхотен подбор на мъже имат жените в днешно време.

21.   Авторке (16) не те питам какво ти е, въпроса е: още ли си с него и защо?

22.   Просто е откровен. Казва ти истината. Това е хубавоТи сама трябва да прецениш какво да правиш. Трябва да си сигорна докато сте женени дали ходи това е по важно.
Мъж на 54 год.

23.   18, като ще обсъждат красота, редното е и да обсъждат мъже. Да въздиша по по-големи пакети, мускули.
Тя да не е обратна, че да оценя жени?

24.   20 - Такива са 80%, ако не и повече от момченцата. В Туитър един профил показва пълната деградация. Един бунак се хвали че похарчил парите на баба си за силикон на коврата си. Други на домашен купон ръмжат и имитират чеченеца. Трети шафрантии се поливат с алкохол на фона на мазна чалгия и някакви момченца им дават команди какво да правят... Чалга до откат. И в другата тема оня поставя условия към жените :D. А в другата заплашват жените решили да бъдат сами. Е, не е ли по-добре сама отколкото с такъв примати от тази история или изброените. По-добре не с една, ами с 1000 котки. Аз залегнах яко над чуждите езици. Няма как да се реализирам като жена и майка тук. От различни светове сме с тукашните мъже,

25.   Авторке,
Нали и ти си спала с различни мъже?
Каква е разликата, проститутките са най- обикновенни жени.
Доста от мъжете трудно биха получили секс безплатно, особено от красива жена. Всяка жена по един или друг начин продава тялото си. Някои директно за пари, други индиректно, трети за внимание, грижи и т. н. Май те е повече ад че са по- хубави от теб. Ами естествен подбор. Женската плът струва ефтино, всеки може да си я позволи ако е за кратко, т. е. когато му трябва. Около 5% от жените вече са проститутки и се увеличават. Казват че платената любов е любовта на бъдещето. По- нататък сигурно ще ги заменят с роботи и полека лека жените ще станат излишни.