Как да си намеря асексуална приятелка?
Както разбирате от заглавието искам да разбера по какъв начин мога да си намеря момиче, което е асексуалност и по какво мога да позная, че едно момиче е такова? Ще се радвам да получа някакви съвети и мнения по темата.

Хубав ден!

М. 17 години

Коментари

1.   нямаш много избор, хората не ходят с лепенка на челото - хиперсексуален/асексуален/бисексуален и т. н.. Запознавай се с момичета, излизайте и от ранен етап бъди директен в това какво търсиш. Комуникация!

2.   Аз съм Асексуална и не ми се прави никакъв секс, ама-НИКАКЪВ.
Обичам - прегръдки, целувки, нежности, гушкане, флиртуване, но не и секс.

4.   Аз съм същия, все едно аз съм писал историята. Дразни ме, че хората си мислят че искам приятелка за секс, а аз не правя такива глупости

5.   Тия твоите наборки не са ли асексуални вече повечето? Стани "бести" на някаква и така ще си до нея нон стоп, ще ѝ слушаш глупостите постоянно. Така или иначе повечето мъже със "сексуални" жени и гаджета го търпят. Те и повечето мъже не правят секс с жените си. Единственият проблем при тази ситуация е, че вероятно няма да можеш да целуваш когато си поискаш. Но знам ли...

6.   Единственият начин е да си харесаш момиче и още на първа/втора среща да си откровен. Подготви се психически за много разочерования, но ще се намерите в един момент.

7.   Ако има някакви начини за размяна на контакт, аз не обичам и не желая перверзии и секс, но желая мъж за романтична връзка.

8.   Здравейте пак съм аз Автора.

Благодаря за съветите, които ми дадохте ще ги имам над предвид. Относно изказването на No_5 за това, че повечето наборки са станали асексуални не съм съгласен, защото ако се поогледаш ще разбереш за какво става на въпрос.

Към No_7 - имаш ли поща, инстаграм?

Хубав ден!

9.   Авторе, и от какъв зор реши, че ти е необходима такава приятелка?

Ти май от нямане какво да правиш - се чудиш каква шантавотия да измислиш?

Решението е просто:

Като искаш да имаш такива отношения - просто си търси момиче, с което да бъдете само приятели, без интимност
!

10.   И на мен ми трябва една красива асексуална приятелка

11.   Бъди откровен още в самото начало. Може и по-деликатно да се повдигне темата, ако се смущаваш - нещо от типа "За един приятел питам".

По принцип либидото на жените по-късно започва да се засилва. А има и жени с по-ниско либидо.

Така че младо момиче едва ли ще иска ежедневен секс. По-скоро ще я вълнува да учи нещо, да излиза, да ходи по заведения, купони, може да гледа на повечето мъже като на приятели. Та, не би трябвало да е проблем.

13.   Номер 7 съм опитах да дам контакт, но модераторите не допускат. Авторе, ако имаш идеи как да го осъществим, ще се радвам.

14.   Пак съм аз Автора.

Към No_9 - добре, какво му е лошото, че желая асексуална приятелка? Не всичко опира до секс, всеки човек има различни
предпочитания и не съм го написал от немане на какво да правя, а чисто просто защото съм не съм заинтересован от секс и си търся човек със същите възгледи.

Към No_13 - Не се сещам за момента, но може би Aceapp ще свърши работа в случай, че имаш.

15.   Авторе,
За какво ти е жена като не искаш секс?
За готвене и пране ли?
Толкова ли си некадърен да не можеш да си свършиш сам работата?
Жената винаги ти излиза през носа. Няма нужда да търсиш асексуална- 90% са такива (поне за съпруга си). И да искаш да ебеш, няма кой да ти даде.
Я са радвай на живота и не се пъхай в пещерата на ламята.

17.   Вие младите не разбирате, че ако не е секса, няма какво друго да крепи една връзка. Причината е много проста - хората са прости, скучни и често зли и ако ги оставиш само така без реален сексуален контакт нищо няма да се получи.

18.   Авторе, направих си Aceapp, ще се радвам там да се засечем. На 23 съм, дано ме разпознаеш.

20.   Авторе, за какво изобщо ти е жена? Жената е грозно и коварно нещо, което трови мъжа до живот и пречи на света да се развива.

"Който не обича самотата, той не обича свободата! " - Шопенхауер!

"Да се ожениш - това означава наполовина да намалиш своите права и два пъти да увеличиш своите задължения. " - Артур Шопенхауер!

Авторе, дали жената е асексуална или хиперсексуална все така грозно мирише на вмирисана риба и развален лук! Над 40% от мъжете са вече асексуални и не искат до себеси смрадливи жени, казват че не са коминочистачи!

21.   Н 20, може би защото не е гей като теб! Той харесва жени, а ти мъже- какъв е проблемът? Не можеш да принуди хетерескуални мъже да харесват теб, да обслужват аналът ти т. н За тях гнуснкят си ти.
Уважавай сексуалните предпочитания на Другите!
Теб никой не те принуждава насила да бъдеш с жена щом се изживяваш като Барби за други мъже. Не бъди такъв истерик и не налагай на другите твоите предпочитания!

23.   Здравейте отново съм аз Автора.

No_15 - Не си търся приятелка нито за готвене, нито за чистене мога и сам да си оправям бакалиите.

No_20 - Не знам приятел защо така си се накострежил към женския пол, но по този начин с омраза няма да се почувстваш по-добре. Предполагам сигурно си преживял тежка раздяла или нещо подобно и дано по-бързо излезнеш от това положение.

No_18 - Може ли да ми обясниш по какво мога да те позная(например нещо от външния ти вид като коса или нещо подобно)? извинявам се за късния отговор просто в последно време бях затрупан с доста работа от училище.

Приятен ден!

25.   Авторе, 20 съм, може ли да ми обясниш за какво ти е жена тогава, след като не я искаш за секс, не я искаш за деца, не я искаш и за домакиня, като сам си домакинстваш? Аз не съм се накострежил към женския пол. Само обяснявам колко безполезен е този пол за мъже като теб. Женският пол е безполезен ако не следва женската си природа, раждането на поколение, това което природата му е отредила. Мразенето на жени е доста относително понятие. След днешната феминизация на част от обществата, системата се изроди. Едва ли има мъж, който при тези условия за безпардонно поведение на жените не ги мрази поне вътрешно, без да го показва. Как ще се почувстваш, ако тази жена дето си решил да имаш изведнъж реши да те съди за домашно насилие? Домашно насилие днес се смята всичко което жената си измисли и го определи като тормоз. Това значи, че тя ще определя правилата на мъжа който е решила да тормози, а нарушаването на женските правила подлежи на съд и обезщететия за жената. Може да те осъди за насилие дори и ако си пръднал в банята без нейно разрешение или предупреждение от твоя страна, че може да го направиш. Авторе, след като си асексуален не ти трябва изобщо жена. По-дълго ще живееш без нея и ще си щастлив и безгрижен. Не случайно някои мъже убиват жените, които са преминали границите на поносимост и си получават заслуженото.

26.   От човекът с коментар номер 9

Авторе, не те разбирам!

А още по-малко разбирам, защо продължаваш да чепкаш темата, когато ти дадох решението, още в предния си коментар!
Ако не си го разбрал - пиша ти го пак - прочети го отново и го осмисли:

Като искаш да имаш такива отношения - ТЪРСИ СИ МОМИЧЕ, С КОЕТО ДА БЪДЕТЕ САМО ПРИЯТЕЛИ, БЕЗ ИНТИМНОСТ!

27.   26, няма такова нещо, като женски приятел. Жена не може да е приятел на мъж. Тя е най-големият душманин на мъжа и за това мъжете често я ликвидират, което е най-добро решение за тях. Ако мъжете намерят начин легално да очистят около 1 милиард жени по целия свят, всичко ще се оправи и животът ще е щастлив за всички. И без друго планетата е пренаселена, а жените са най-вредни същества от останалия животински свят. Никакъв феминизъм няма да се вихри повече, а всяка жена е потенциална феминистка, за това прилагат скрит фемицид по света, особено в "демократичния свят". Както казват "добрата феминистка е мъртвата феминистка", една феминистка по-малко, 10 щастливи семейства повече!

28.   Авторе, облечена съм в дълга рокля в гръб - бляскава, на опашка и вървя по улиците (снимката е от Хърватия). В описанието съм сложила, че търся момчето от spodeli. net. Още не си ми излязъл, 3 предложения се въртят. Ще споделя повече лично инфо като се намерим. Момичето от Aceapp

31.   Н 28 нещо не мога да те намеря има или те още в Aceapp?

Автора

32.   Преди нямаше такова понятие асексуален. По-късно се използваше за обида. А сега се търси! Нямам думи!

33.   То май излиза далавера да си асексуален.
Лесно можеш да си намериш мадама.
Конкуренцията за тези жени е слаба.
Автора вече почти се уреди.
Кой друг е успял така- пуска една тема без снимка, без физически данни, без никаква друга информация и веднага някаква пи4ка се лепва.
Пичове, учете се от автора.
Пишете се асексуални, добарайте някоя мадама. Пък после я скъсайте от секс.

34.   Авторе, а ти на колко години си и какво работиш? Да не би да си учител?

35.   до 34

Не четеш внимателно!

В края на темата си авторът е написал: "М. 17 години"

36.   Изисква се манталитет на изнасилвач (една стъпка до педофил), за да може първата мисъл на някого за жена, неискаща секс, да е да я скъса от секс...

И номер 27 очевидно е много болен човек.

37.   До 27,
Какво те навежда на мисълта, че планетата е пренаселена?

38.   36,
С мен ще иска.
Няма жена която не иска секс. Просто не е срещнала който трябва.
Не съм много болен, по- здрав съм от теб.

40.   4 - Сексът не е глупости, а е нормална естествена потребност като яденето, например. Ако баща ти и майка ти не правеха тези "глупости" откъде ли щеше да се пръкнеш ти?

41.   No_33 - с теб май сме на две различни планети щом си мислиш, че можеш да скъсаш асексуална жена от секс. И да се пробваш с такава няма да те огрее чисто просто защото тя НЯМА да пожелае да го прави, с който и да било(включително с теб).

No_32 - за пръв път чувам, че асексуалността се е ползвала като обида.

No_34 - погледни пак темата ми.

Не мога да разбера едно обаче: Защо, когато човек реши да сподели неговото мнение и мисли все някой гледа да му наложи неговото. Един да бъде малко по-различен от останалите и всички му се нахвърлят. Бай Ганьовска работа...

42.   Коментарът насочен към No_32, 34 и 33 е от мен Авторът.

43.   На сила хубост не става или нещо такова, което някой си играе.