Споделена история от Секс и интимност

Жени според вас секса бързо ли трябва да се случи?
Ако има взаимно харесване и си допадате секса примерно на първа среща ли очаквате да се случи или предпочитате да опознаете мъжа малко? Ако мъжът не предприеме нищо сексуално на първа среща ще загубите ли интерес? Знам, че зависи от хората и ситуацията, но все пак какво ви е мнението? Ако не ви целуне на първа среща ще си помислите ли, че момчето няма интерес?

Коментари

2.   Харесва ми да го опозная, така със сигурност отношенията ще са вълнуващи.

3.   На първа среща, ако има силно привличане целувка е допустима, но само до там. След още две, три срещи ако химията е много силна и сме на достатъчно години за да сме наясно със себе сие в реда на нещата да се стигне до интимен контакт

4.   Целувки може, но за секс поне няколко месеца ще го мотая.

5.   Явно жените не искат да си кажат дори и анонимно! И после ама онзи така направи ама онзи онова. Айде поне анонимно си признаите кога искате или всеки път с оправданието " просто се случи"?

6.   Не е ок да се занимавам с момиче, което има нужда от месеци да вземе решение. Това си е доста сбъркано и е загуба на време. Ако има привличане и от двете страни, трябва да се случи до дни, а и така ще стане ясно дали си пасваме. То не говори добре и за един мъж да чака дълго. Това нормално ли е на четвъртия месец да осъзнаеш, че аз съм тоя с когото ще легнеш? Пълни глупости. Съветвам всички момчета да се ориентират към адекватни момичета и тия да ги подминават.

7.   Н 6, бързат за секса, които знаят, че мозък не могат да предложат.
Не ви изнася опознаването, но не ревете после, че ставате сами.
Сериозната жена/момиче- опознава, преди да стигне и до секс.

8.   Жена, която ми пусне по-рано от шеста-седма среща, веднага ми влиза в графа парцалетини и губя тотално уважението си към нея.

9.   Ако си свестен, една жена ще те върти и ще те мотае сума ти време преди да ти пусне. Ако си някакъв боклук, ще ти пусне още на първа-втора среща.

10.   Бързата работа - срам за майстора. Жена от първия път? Това показва нивото й - ниско. Случва се и с класни дами, но това са изключения и със сигурност са в някаква "дупка".

11.   Ако една жена иска СЕРИОЗНА връзка с теб, ще бави секса! Защото те обича, и иска пълноценни отношения с теб! Не е нормално на първата -втората-третата седмица да си лягате! Дебело подчертавам ако двойката иска нещо сериозно. Ако е за спорта, може и на първа среща. :) Защото в наши дни, е много трудно да намериш нещо сериозно. Да не кажа почти невъзможно.

12.   Предпочитала съм да винаги да изчакам. Поне месец да ме били вече във връзка, преди това - месеци опознаване, излизане, писане. Да ми се изясни какъв точно интерес е от страна на мъжа, да се отпусна и свикна с него. Аз съм от жените, които не никога не са искали много бройки, да трупат опит, каквото стане и прочие. Предпочитала съм да търся наистина сериозна връзка, да има чувства и от страна на мъжа, когато вече се стигне до секс.

Другото е използване. Такива мъже, които не искали да чакат, било им загуба на време и "инвестиция", са ми ясни и първо аз бих прекратила. Да не говорим, че притискането за секс си е насилие.

13.   От две седмоци се срещам с един мъж. По голямо е от мен с 10 г. Много го харесвам, и обочам. Но ме е срам да му се отдам. А в съшност се подмокрям, и като се пребера в къщи се скъсеам от мастурбация. Не семеина на 27г

14.   7, на надарените с интелект не им трябва много време да се усетят, а тия с, , мозък" сме ги гледали как свършват. Събират се и те не знаят защо, и след някоя година момичето припка при такъв, към какъвто има физическа симпатия :) безспорен факт и това го виждаме навсякъде и всеки ден. :) Появили се симпатията, изучаването е олигофрения ;)

15.   До 13!!! Не разбирам какво точно става? Подмокряш се когато си с него? Така ли? Казваш, че те е срам да му се отдадеш!!! Да разбирам, че щом се срещате вече от две седмици, все пак се целувате и/или се натискате? Не свършваш от него, а когато се прибереш го правиш след като си вече била достатъчно възбудена и сама се довършваш? !? !? !
Не можеш ли поне веднъж да се отпуснеш и да свършиш от петинг с него? Не да бързаш да си свиваш бедрата, а да бъде по-дълго пипането. Не си ли му намекнала, че може да пробва и орален с*кс? Трябва ли още дълго да чака... , ако е така, още колко?

16.   14, тоест ти изключвам да е интелигентен и симпатичен или красив?
Грешка! Аз гледам и двете и ги има.

17.   Честно ли? Аз съм била винаги от графа порядъчни момичета, който не се дават и на 10та среща. Държах да опознавам мъжа и да не го допускам и след като ми е намеквал че иска да сме нещо повече. От къде да знам дали не е поредния лъжец бройкаджия. И в повечето случаи бях права-като виждаха че не съм к... ва, нито пък богата, защото няма какво да се лъжем българите не са по-малко меркантилни, да не кажа и повече, от жените ни, следваха супер доводи да скъсат с мен. Твърде интелигентна съм била, или твърде заета или работохоличка, или прекалено красива, а той бил ревнив, или просто срещаха други доста по-дащни девойки. Последното ме съкруши, защото харесвах много мъжа и бях готова да спя с него, когато го видях как изведнъж взе да ме води на срещи в по-далечни квартали, където не го познаваха и в последствие разбрах че майка му го е уредила с дъщерята на близки приятели. Естествено момичето не си губи времето и веднага му се е отдала. Тогава си казах че съм най-голямата загубенячка и самотница и ще си остана така докато не ме намерят един ден умряла вкъщи на 20тия ден. Не знам дали исках да се самонакажа или просто да направя точно обратното на себе си, но се запознах с непознат в нета и го поканих на кафе, твърдо решена да правя секс на първа среща какъвто и да е. Дойде грозноват слабоват мъж, с който не бих си и казАла здрасти дори, не мой тип, но се насилих да се запознаем, пихме кафе, , говорихме, опознах го-живееше с родителите си, работеше по обекти. Хареса ми да видя в очите му как ми се възхищава и преценява всяка дума, за да не ме отблъсне. Скромен свит мъж. И го провокирах като последната курви-директно докато ме изпращаше и в тъмното си вдигнах роклята и му показах че съм без бельо. Последва най-страхотното чукане, а на ум си повтарях че това е най-курвенското. После не му се обаждах и мислех да не го правя но мислех за този немой тип и последваха още два месеца тайни срещи само за секс, а после раздяла и пак му звънях в трудни моменти. Той не се сърдеше, винаги беше на разположение и не само за секс, помагаше ми поняко жа и финансово и все повече си давах сметка че сравнявам всички други с него. И така заживяхме заедно вече 17години с деца и доволно финансово... друг не искам и да погледна, а не страдам от липса на мъжко внимание. Така че секса на първа среща не е гаранция че отсрещната страна ще те помисли за женкар/курви. И обратното секса на 10тата среща например не гарантира че човека отсреща е правилно преценен или оценен. Въпрос на усещане.

18.   Поне месец - два. Преди това си чужд и непознат човек. Няма как да поволя на непознат да ме докосва. Ако искаш стой, ако искаш си върви. Това показва твоето ниво и какво търсиш. Така отсявам плявата.

19.   Моята история прилича на тази на 17, с тази разлика, че аз пък имах две дълги връзки и двете завършили с изневяра от отсрещната страна. Бях супер разочарована и изкарах доста време без мъж, дори без една срещичка, исках да съм сама на спокойствие и нищо повече. Така един ден се запознах супер случайно по интернет с един чужденец от съседна страна. Казах си какво пък толкова, само писане. Беше много интелигентен и за пръв път имаше какво да си кажа с някой, не се мъчех да го впечатля, защото шанса да се видим клонеше към нула. Не бях влюбена, но го чувствах близък и така в един момент за да го зарадвам му изпратих скромен подарък за рождения ден. Той се трогна каза, че веднага като се възстанови (беше с контузен крак) ще дойде да ме види. Помислих си, че са празни приказки, но точно така и стана. Дойде и на първата вечер ми каза, че има чувства към мен. На втората вечер правихме невероятен секс в хотелската му стая, наистина го исках и се водех само от чувствата и интуицията си. За по малко от 6 месеца и уреждане на всички документи вече бяхме женени. Вече трета година сме заедно и секса все още е невероятен, лазим си по нервите понякога, тъй като и двамата сме особени характери, но се обичаме и не бих погледнала друг, ако ще да е принца на Дубай. Така, че мили дами, всичко е до човек и до ситуация :)

20.   До 17!!! Знаете ли, че винаги ще се намерят изключения за всичко, но това не означава, че са неписани правила. Казано на по-прост език. ПРИНЦИПНО, с*кс на първа среща, с*кс за една нощ/с непознат за една нощ/за един път/от първично физическо привличане/за задоволяване на МОМЕНТЕН нагон... , както искате, така да го наричате... е просто един вид с*ксуално задоволяване на единия или двамата или "оптускане" и/или със "зареждене" от насъбрала се физическа енергия. Това е добре, но ПРЕДИМНО САМО ЗА ТЕЗИ, които ПРЕДИМНО САМО това търсят. Важи и за двата пола. Познавам такива хора, изпадал съм лично в такива ситуации, но проблем е, че НЕ търся САМО това, въпреки че съм МЪЖ.
Ч*кане за един път съм виждал дори и от обвързани жени. При това, те не го крият, че са го искали.
Интересен случай, момиче (непълнолетно) от гимназията си прави ДОРИ севте(то) в дамската тоалетна в дискотека, защото е силно привлечено от по-голям "батко". Запознантството им е точно на първата среща, танцуват на дансинга. Търсеше си приятел, а накрая стигна до това. Как евентуално ще си намери истински такъв след това дело? Не, че няма да го намери, но... , шанс минимален. Вероятността да се разбере е голям. Иди и после обяснявай, че не е била *урва. Разбирам, че го е харесала (В ТОВА НЯМА НИЩО ЛОШО, напротив), но не и така от първото им възможно запознанство... и край за вечерта.
Опознаването е важна част от това дали търсиш нещо сериозно в друг човек или ще е за "само с*кс" (принципно). Винаги има изключения, но това е неписано правило. Търся сериозни отношения с жена и не съм склонен да правя с*кс на първа среща с нея, дори и тя самата да го иска. Напротив, ще ми падне в очите, че само това търси (Радо)

21.   Беше клиент в ресторанта в който работех, още тогава ми направи впечатление, няколко дни по късно ме беше намерил във ФБ, срещнахме се седмица по късно, на първата среща имаше само целувки, когато се прибрах бях подгизнала, на следващата среща на другия ден не издържах

22.   17, необичайна история,
"грозноват слабоват мъж, с който не бих си и казАла здрасти дори"
"Скромен свит мъж. "
- това е профила на съпруг, не на любовник.
Ако беше готин и печен пич щеше да те изчука и да мине на следващата. Просто си прескочила един етап от живота.
Стандарта е секс на 3та среща. Ако не се стигне дотогава до секс може да се опита и още веднъж. Ако и на 4та не стане, препоръката е да се спре- очевидно привличането не е сработило. След 4та стеща вероятноста да се стигне до секс е много малка.

24.   Всеки мъж или жена прави каквото чувства в конкретния случай, но не трябва да се забрявя, че ако не сте правили секс - вие на практика не сте интимни партньори и всеки е в правото си да продължи да си търси гадже.

Много често се получава от прекалено чакане - отсрещната страна просто да си намери друг/а

25.   С мъжа ми на първа среща го направихме. Запознахме се в нета. Писахме две седмици и се видяхме. Аз се бях влюбила и без да го видя на живо. Първата среща продължи 3 дни заедно на хотел в друг град. Да спум на едно легло и да не правим нищо, не мога.. А и две години не бях правила секс и много го желаех.

26.   Целувал съм много момичета на първа среща, имало е привличане и тн, но поради една или друга причина не сме излизали повече. Имало е момичета с които съм се целувал дълго време преди да стигнем до секс. Имало е момичета с които съм правил секс половин час след като сме се запознали... Имало е всякакви случай. С някой съм правил секс по няколко пъти, но без никакви целувки и прегръдки... С тези с които съм отлагал с цел да покажа сериозни намерения после си бяхме "приятелки". Въпросът е че това не ми донесе кой знае какво удоволствие. После срещнах прекрасно момиче сега сме семейство и мога да кажа, че всеки ден съм по-щастлив от предишния. Защото най-накрая имам човек, който ме познава и въпреки всичко е плътно до мен и ме подкрепя.

27.   25 - влюбена казваш преди да си го видяла, имам някакви подозрения как изглеждаш, опиши се да стане по ясно защо си го направила

28.   Ако мъжът е боклук сексът ще се случи още на първа среща, ако е свестен ще бъде въртян сума ти време преди да получи секс, а може и изобщо да не получи, а само да бъде размотаван на поредната среща, докато през останалото време тя си търси друг.

29.   25 съм. Какво да описвам. Човек се влюбва в характера и душата на човек.. Две седмици писахме нон-стоп. Номарлно е да се влюжи човек ако дръгия му фопада и имат общи виждания за живота и общи интереси. На снимка го бях виждала, но на живо се оказа много по-хубав. Нормална жена съм. Няма какво да се описва.

30.   Обвързването с жена, която съм чакал повече от месец, не ми е дало положителни емоции. Дългото чакане е несериозно и даже не изглежда зряло. Ще излизам два месеца или повече, че видиш не не ме преценила що за човек съм. Тия теории за лесните жени са тотални измислици. Като ти пусне веднага или до няколко дена е к... пълни глупости. Кога трябва да ми пусне, на 121вия ден? Пълни глупости са това.

31.   Да се опознаем. Да разбера психар ли е, пие ли, друса ли е. Дали има паралелна връзка/ върти бивша и други простотии.
Ако си иска на първа среща-не е сериозен. Загорял, извратеняк, чиито очи няма да видя повече. Аз ще му излезна като проститутка, само дето няма да плаща за час. Поне така го разбирам. Женкар, който днес ляга с тебе, утре с друга.

32.   Тарикатите чукат на първа-втора среща, а балъците чакат с месеци и свалят звезди! Но не всеки може да е тарикат. Повечето мъже не могат, колкото и да им се иска.

33.   Като мъж ще кажа, че прекаленото дърпане е признак, че жената не ме харесва и просто си запълва времето, а за мен е най-добре да продължа търсенето.

34.   32 Колкото и да е хубав един мъж, при мен няма шанс да му се случи на втора среща. Първо изчаквам да видя дали човека е сериозен, дали аз го искам сериозно.

35.   34, тя всяка жена казва "ама аз не съм такава" от страх да не я помислят за курва. Ако беше добре прието в обществото, нямаше да ти пука и нямаше да говориш врели-некипели колко си сериозна.

36.   Мъж на 48г.
Общо взето навремето много не ги бавих...
Имам два случая със секс, още от първата среща....
С жена ми, стана от втората... и така вече 20 години сме заедно..

37.   Имама съм 4ма сексуални партньора, а с 3ма от тях имах сериозна връзка. С изключение на първия , с другите трима правих секс още на първа среща. За единия от тях даже се омъжих. Не мога да чакам, ако има сексуално привличане, просто се отдавам на емоцията и страстта , пък каквото стане после.. Не го разбирам това да искаш да правиш секс със даден човек, но да чакаш щото едва ли не да не излезеш лек/а пред него. Ако той наистина те харесва ще остане с теб независимо кога правите секс, дали на първа среща или след два месеца.

38.   За хетеросексуалните правилото за секса е следното - много срещи, опознаване, ухажване, доверие, близост, страст и любов и след много години, ако се стигне евентуално до близост - бинт, презерватив, бинт, презерватив и НИКАКЪВ СЕКС. За другите полове може всичко.

39.   Аз наблюдавам следното нещо- жените излизат на срещи с някой мъж с единствената цел да търсят причина да не му пуснат( просто им е генетично заложено) и в 90% от случайте я намират! А усетят ли, че искаш да ги изчукаш бързо просто гориш на момента! Схемата е да не ти личи грам, че искаш да ги ебеш но в същото време и да показваш интерес? Параграф 22 или шах с пешката! Как да стане тогава доста е сложно?

40.   Абе, по-добре е да се изчака малко, докато разбереш кой стои срещу теб и какво точно иска. Аз изчаках в един доста сериозен за мен случай и не съжалих, защото човекът се оказа пълно ку-ку, че и алкохолик - все неща, които изобщо не бяха видими месеци наред. Бих се чувствала страшно омърсена от такъв... Иначе човек, докато е млад, пробва разни неща и не мисли много, ама чак голяма полза да има, не мисля.

41.   Колкото по-рано, толкова по-добре. За мен е много важно да видя способностите му на любовник (не са свързани с размера на мъжеството му). Не печеля нищо ако мотая един мъж цял месец. Загуба на време за мен и за него. На трета среща най-късно. Ако след трета среща няма секс, значи няма достатъчно тръпка и желание и няма смисъл да се продължава. За три срещи имаш време да видиш що за човек стои срещу теб, харесва ли ти, допада ли ти, искаш ли го.

42.   41, три срещи са много. На втората среща вече се прави секс.

43.   Трябва известно време опознаване, за да се почувства жената спокойна и защитена. Не мотая самоцелно, просто имам нужда от време, за да преодолея първоначалния стрес и дори страх да бъда уязвима спрямо някого. Нужно е да ми спечели доверието.

44.   Ех къде да намеря жени като вас? На мен последната ми каза на втора среща, че бързам за целувка. Едва ли не има да чакам още 15 срещи преди да се целуваме! Какво е това чудо шокиран съм!

45.   За мен сексът става в сериозни отношения или с идеята те да са такива, защото с времето може да се окаже, че не сме съвместими за връзка и да се разделим. Винаги съм го казвала и едва ли ще отсъпя от този си принцип, без да ме интересува кой го смята за старомодно или тъпо. Като иска секс на първите срещи, си има жени за това, даже е пълно с такива. Да си ходи при тях и прав му път.

Black Sabbath

46.   Моят съпруг се среща три месеца с мен всеки ден, преди да се реши. Имаше обяснения, че бил влюбен, но освен целувки и държане за ръка, никакви други действия Подмокрях се само, когато започнеше да говори, побъркваше ме, идваше ми да му налетя. Никога преди това не ми се беше случвало подобно нещо.

47.   Преди време една ме мота 2 години и 6 месеца преди да ми пусне, през това време от моя страна винаги съм проявявал интерес, свалки, уважение, подаръци и т. н. Уж не ме отбягваше, даже напротив беше и гот когато я търсех, сама настояваше да се виждаме и въпреки това не ми пускаше. Накрая почти загубих желание и интерес към нея защото ми писна всичко, изглежда тя го усети това и сама ми се набута в ръцете. С две думи много загубено време и дъндании за едното чукане. След известно време разредихме срещите и постепенно всичко приключи.
И още един случай от младежките ми години, тъкмо бях взел книжка, бях мераклия да карам кола и баща ми ми даваше неговата. Една състудентка ме надуши и все ме ползваше да я возя натам и насам, естествено безплатно за нея, често ме караше да я возя в друг квартал - каза ми че там ходила на частни уроци, карам я до там, вися в колата час час и половина докато и свърши урока и я връщам обратно до тях, имах мераци към нея но дори целувка не получих, впоследствие се разбра, тоест разбрах от общи познати че въпросните "уроци" всъщност са били среща с някакъв нейн любовник или тъпкач който живеел там.
Като разбрах това престанах да я возя. Не знам на коя среща жената е редно да пусне на мъжа, но мен бая са ме мотали, въпреки че съм бил точен и коректен към тях.

м

48.   Не трябва да е бързо, защото връзката според мен остава до това ниво (разбира се, има и изключения) и жената олеква доста. Важно е човекът отсреща да бъде опознат, съответно дали може да му се доверим, за да си дадем най-интимното... Такова е моето мнение. С мъжа ми се срещахме близо 3 месеца и сме вече доста време заедно. Останалите ми връзки преди, които са били по-скоро лапешки, са си оставали на ниво секс и не след дълго съм виждала, че с въпросния човек нямаме нищо общо. Та, наместо човек да се чувство тъпо, по-добре да мисли, докато е време. Разбира се, докато сме млади правим и необмислени постъпки.

49.   До 48!!! Да, има и изключения, но те са просто такива от правилото. Както и обратното, дългото размотаване, след което при свалени на масата карти, нещата стават други, пак има и изключения. Вероятностите, обаче да се случат при двата случая като изключения са сравнително малко.
Принципно, за да се случи да се стигне до секс, ОСНОВНАТА роля (НОРМАЛНО) има жената. ОТ НЕЯ зависи кога и как ще станат нещата, дори и мъжа да се откаже (хипотетично) когато счита, че не му е времето за него, защото при следващият път, пак от нея ще зависи дали го иска и дали е готова за него.