Възможно ли е да си влюбен на 56
Възможно ли е да си влюбен на 56?

Коментари

1.   Да, докато си жив е възможно да се влюбиш!

А и на 56 човек не е толкова стар! Все още има живец в него!

2.   Възможно е.

3.   Да

4.   Че защо да не е възможно. Особено ако жената е на 20 и изглежда добре - всеки 56 годишен би се влюбил в нея, ако му обърне внимание.

5.   Мисля че да, аз съм жена и ми се случи да се влюба отново на 44 г. както не ми се беше случвало от 30ина годишна. А не съм от лесно влюбчивите. Не завърши хич добре цялата история, просто мъжът се оказа като поведение доста далеч от представите ми за читави отношения, но това е друга история, не по темата. Така че напълно е възможно и на 56 да се случи. На доста мъже мисля, че им се случва в периода след критическата да искат да повторят младостта. Друг е въпросът, че това е една илюзия, но понякога хормоните и желанието надделяват и позамъгляват мозъка.

6.   Е защо да не е?

7.   За любовта няма възраст и граници.
Да не се разбира, че това се отнася за връзка между двама с голяма възрастова разлика, нали? ! Различни неща са.

9.   Разбира се, че да :-)
Аз съм била с двама възрастни мъже и двамата бяха МНОГО влюбени в мен месеци наред, ние си имахме дълги връзки и си живеехме заедно. Бяха тогава на 54 и 61 г.

10.   Не, любовта е илюзия, вярвам само в уважението.

11.   Към 10 И аз мисля така. Това, което хората наричат любов всъщност е първоначалното привличане, химията, хормоните, чрез които природата е измислила да събира мъжа и жената, за да се създаде поколение. Оттам насетне вече дали двама души ще продължат да са заедно, зависи от други неща. Ако имат сходни виждания и интереси, ако имат чувство за отговорност и уважение, ако с две думи са свестни като хора, особено ако имат и деца, вероятно ще останат дълго във връзката. Това обаче не означава любов, така както ни я описват поетите, или я разказват по филмите и книгите. Много хора бъркат страстта, сексуалното привличане, желанието да храниш егото, с представа за любов. Някои даже си мислят, че като има ревност и драми, значи има любов. Трудно е двама души да имат съвместимост на всички нива-физическо, емоционално и духовно.

12.   Всичко е възможно. Но само истинското си струва. От сърцето и душата и с реална преценка. И не го мислете, няма да го измисите.

13.   Аз спрях на 30. Последно бях хлътнал по една семейна колежка малко по-голяма от мен. И понеже всичките ми влюбвания останаха несподелени, просто спрях. Сега само си ги харесвам.