Жени, би ли ви харесало, ако непознат мъж ви снима с телефона си?
Имам въпрос към жените: би ли ви харесало, ако непознат мъж в парка, в градския транспорт или някъде другаде ви прави снимки с телефона си? Бихте ли се поласкали и почувствали специални от това, че получавате такова внимание от мъж, който не сте виждали никога досега? А бихте ли позирали за непознат мъж от улицата да ви снима, ако ви плати и помоли учтиво?
Благодаря!

Коментари

1.   Не!

2.   Най-много да подам оплакване в най-близкото рпу

3.   Поласкана от непознат с поведение на психар? Хм.. не

4.   Не. Психарско е. Този мъж може да е извратеняк, луд. Може и да е сутеньор, обирджия, да ме е нарочил я за трафик на хора, я за обир. Толкова ли си изпаднал, че дебнеш жени по такъв начин? !
Ако някоя се поласкае от това, IQ-то и е едноцифрено число или направо 0.

5.   Аз също снимам непознати жени, предимно на плажа. С удоволствие бих разменил снимки с други. Предимно публикуваха в снимка бг и в дата. Дали сега има сайт за споделяне на снимки?

6.   Ще изядеш лютив спрей в мутрата ми се струва и щъ ривеш...

7.   По-скоро ще си помисля, че човекът е психично обременен, така ще се изразя, за да бъда максимално тактична и да не обидя никого.

8.   Не!!
Направо ще извикам полиция!

9.   Категорично не. Дори и ще подам сигнал в полицията срещу него на секундата, като и го заснема на всичкото отгоре, за да могат да го потърсят в базата си. Как така някой ще ме снима ей-така? Пълни глупости говориш...

10.   Не НЕ бих позволила на непознат мъж да ме снима, дори и да ми плати и помоли учтиво.

11.   Никой няма право да бъде снимам без неговото разрешение според конституцията.

12.   Случвало ми се е веднъж да ме снимат без мое разрешение на улицата и определено не ми хареса, приех го като намеса в личното пространство и ми стана супер некомфортно. Ако ме попитат учтиво да позирам за професионални снимки, които след това да стигнат до мен или пък да се ползват за нечие портфолио, тогава вече бих се замислила и няма да ми е неприятно.

13.   Разпоретините веднага си наслагаха плюсовете сами на себе си, че няма кой друг да им ги слага :)))

14.   Не, не е добре. Ще ги заснемете, след това ще мастурбирате, ще си представите, че правите секс с тях, е добре ли е?
Явно жените не ти обръщат внимание, но не е това начина.

15.   Не, психопатско е. За сметка на това аз също съм бърза в реакциите си, и ще го снимам и докладвам в полицията.
Ж24

16.   Авторе ти си болен и т-п. На тебе би ли ти било приятно някой непознат да те снима на улицата?

18.   11-ти българската конституция, както и всичко друго в България го има само на хартия, като документа който го съдържа може да се ползва съвсем спокойно за алтернативни нужди, примерно като свърши тоалетната хартия. Толкова му е реалната стойност при общество от пълни олигофрени, това нещо е несъвместимо с такова общество, колкото и да пишат закони. При полухора също както при животните правилата и моралните норми са неразбирамо за тях нещо и хаосът е тяхната среда, както винаги е било в България-пълен хаос и кочина, а те търсят причините за това да са така къде ли не, отново поради същата причина, че са олигофрени. Предаването Съдебен спор примерно как дебне хора които не желаят да бъдат снимани и ги снима и разнася личните им и интимни драми пред очите на цяла България.

19.   Не, жена да се ласкае от някой си, че я снима.

20.   Не, направо ще го заплаша че ще му счупя телефона

21.   Ако ме снима ей така от другия края на улицата или автобуса, без да се представи и без да пита въобще няма да ми е приятно, дори бих вдигнала скандал. Ако обаче дойде и каже здрасти, аз съм този и този, правя снимки за еди коя си страница/портфолио/проект и обясни преди да снима може би ще се съглася. Важен е подхода и е важно да се пита!

22.   Това е чекиджийска и психопатска работа. Защо ще снимаш някоя жена по улицата? За да лъскаш после вкъщи бастуна ли? Няколко пъти съм виждал мъже да снимат момичета. И честно казано всичките тези пъти, мъжете на външен вид изглеждаха напълно нормални, но явно психически си бяха лабилни комплексари. Един даже от доста близо снима задните части на едно момиче в метрото.

23.   Когато бях в тийнейджърските си години (16, 17 години) две от моите сестри и аз бяхме на гости на един от братовчед, който беше с 8, 9 години по-голям от нас. Спомням си, че беше оставил телефона си в стаята си един от сестрите ми взе телефона и започна да гледа вътре, за да види какво е снимано. Беше снимал приятелката си чисто гола в няколко пози, снимал беше и катерицата и т. н.
След време срещнах няколко пъти въпросното момиче с голите снимки, тя така и не разбра, че съм ги виждал тези снимки.

24.   Я да питам все пак- за какво ти е да снимаш и определено жени?
Има някои фотографи из тик- тока (не в България) които снимат хора по улиците- жени и мъже, дори някой път с домашните им любимци като се разхождат. Но говорят с хората, представят се и искат разрешение.
А на теб каква ти е идеята, защо искаш да снимаш непознати жени навън?

26.   24, как така защо искам да снимам жени? Ти малоумна ли си, или само се правиш, че не знаеш? Еми за да лъскам бастуна на техните снимки, много ясно! За какво ми е да снимам мъже, кучета и др. простотии, които си изброила, изобщо не ме интересуват. Аз не съм от ония обикновените фотографи, дето снимат небето, реките, птичките, цветята и езерата. Правя го от СЕКСУАЛНА подбуда, защото ме възбуждат ЖЕНИ, затова искам да снимам точно жени, не мъже. Обяснявам ти го като на бавноразвиваща, защото явно наистина си такава и не можеш да вденеш на прост български език.

29.   Не, най-много да разбера от някъде и да му набутам телефона в устата.

30.   Аз си снимам мацки по улицата с телефона. Която ми хареса- снимам я. Доста се дзверят. Не ми пука. Дори да са с някъв пич, не ме е страх. Досега никой не ми е скачал. И да ми скочи, ще го смеля от бой понеже цял живот се занимавам с бойни изкуства, последните няколко години с кикбокс.
Като не искат ди ги снимат, да не ходят по улицата. Още малко ще ни забранят и да ги гледаме.

31.   26 - С други думи си обикновен чикиджия, не фотограф.

32.   Номер 30 надявам се да те осъдят, това е незаконнно.

33.   32, а законно ли е да си развяваш голите цици и гъз на публични места като проститутка, и постоянно да дразниш мъжете с нагло и предизвикателно поведение, очакваща, че ще ти се размине безнаказано? В Ислямския свят за такава женска извратения не мъжете, а жените биват осъждани на смърт с убиване с камъни! Скоро и при нас ще стане така, след като брадатите мъже дойдат тук, ликвидират женската-феминистична власт със сила, и въведат шериатските си закони и тук!!! Тогава ще видите жените откъде изгрява слънцето, ще им раждате деца на конвейер, ще готвите и ще чистите и няма да можете да излизате навън сами, а само с мъж за придружител и задължително с бурка и хиджаб, ако изобщо той ви разреши да излизате с него!

34.   N23, в твоя случай приятелката на братовчед ти съзнателно е позирала за снимки, няма лошо, и моите мацки са се съгласявали да ги щракам дибидюс с разтворени сливки. Ама темата е за нагли простаци, като N30 дето някой ден ще попадне на майстор.