Ще направя последни 2 опита и мисля да не и досаждам
Моята история каква е, аз съм срамежлив, тя също.. засичали сме се но само единствено по едно здравей сме си казвали, добавихме се в соц мрежи и след определен период и писах, общи неща.

Аз по визия да кажем се описвам 7 от 10, подържан мъж, с образование, хубава работа, интелигентен, но първоначалния ми контакт куца заради притеснение понякога, но иначе съм доста разговорлив.

Нея, ако мога да я опиша страшно красива 10 от 10, чаровна, очи, усмивка, коса, тяло, студентка е, не работи.

Как продължихме с чата Тя отвърна, писахме си около 3-4дни опознах я малко, после спря, след няколки дни пак и писах отново ми отговаряше, после пак спря... каквото и да споделих тя го харесваше, но пак спря да пише.
Бъзиках я на някой неща, интересувах се от нея, на живо се засякохме 2 пъти в движение с кола и се усмихваше винаги. Преди ден за последно си писахме и остана непрочетено съобщението.

На няколко пъти и намекнах за интерес, показах и че ме е грижа за нея до някаква степен, но реално тя всякаш не беше онова което исках смисъл прави се на мн заета или нз.

Тъй като вече 3 4 пъти така спира да пише и все аз я търся, но на следващито писане сякаш не сме спирали да пишемм някак си не и пука все едно, но колкото и да е дразнещо.
Последно и зададох един провокативен въпрос на който дори не е сийнала, а целта ми беше да я провокирам да и привлека вниманието.

Мисля, че 3 4 пъти все аз да я търся и тя да не се сети е явен повод да се отдръпна да оставя нещата на времето или да видя да ли изобщо съм и бил интересен въпреки че постоянно я разсмивах и я провокирах на различни теми. Ако не ме потърси значи просто не я моето момиче, разбрах къде живее, мисля към края на седмицата, честно не вярвам да пише до тогава, но в края на седмицата като е тук да и оставя една розичка на стъклото на колата с Буквата Б на бележка без да пиша друго, ... Б идва от Бъзла, последното което и написах:
Беше нещо от последния разговор.. и след това на сутринта допълних отдолу:
Да те питам, преди 2 дни видях една мацка (нея засякох) пред еконта, стори ми се страшна Бъзла, според теб какво правят бъзлите петък/събота? Какво мислиш?

Ако не пише, не реагира на розичката, не потърси контакт, ако я засека на живо ще я бъзна, ще оставя евентуално и втора розичка след някой друг ден и да спра да и се натягам, въпреки че я харесах до една степен, усмивката е нещото което най много ме впечатли, винаги е усмихната и има чувство за хумор, допълнително моите намерения са чисти и за нещо сериозно, не за една свалка.

Коментари

1.   Ако всяка усмивка прераства в интимни отношения...
Защо мислиш, че тя е срамежлива, колко добре я познаваш?
А ти самия колко си срамежлив, щом си склонен да отидеш там където тя живее и да оставяш роза и бележка на колата й.

"Да те питам, преди 2 дни видях една мацка (нея засякох) пред еконта, стори ми се страшна Бъзла, според теб какво правят бъзлите петък/събота? Какво мислиш? "
Колко мъка има по този свят...

2.   Авторе, не разбирам мъже като теб, честно. Тъпчи докато стане е положението, но не можете да разберете, че така не става. Колкото и да си мислите, че харесвате някоя жена, когато тя очевидно няма интерес към вас просто я оставете. Наистина. Не още един път или два пъти, ти явно няма да спреш да досаждаш на момичето. Какви рози, какви бележки, ти осъзнаваш ли колко е притеснително това да оставяш такива неща на едно непознато момиче по колата? Защото вие сте непознати, петте изречения, които сте си разменили по чат нищо не значат. Ако имаше интерес към теб щеше да продължи разговорите ви, в момента си поредния досадник. Не прави планове кога какво да направиш, ще ѝ привлечеш вниманието по най-негативния начин като досаден и обсебен тип.

3.   Ммм мой човек, аз също бих спряла да ти отговарям при цитираната "закачка".
Розичка с "Б" за мен би означавало дори в тази ситуация, че е от някой Борис, Бойко или нещо такова, а не че идва от бъзла.
И така.
Успех с мацката! ;-)

4.   Отново онази от Инстаграма, която разхожда бебета. Няма ли други жени в тоя град?
Пишеш и веднъж дали иска на кафе и гледаш реакции.

5.   Добре, де, аз съм от старата генерация и от всичкото това нещо, което си изписал, не можах да разбера следното:

Защо не спреш да играеш игрички и просто не я поканиш на среща?

И така нещата ще се изяснят!

6.   Ако така ме свалят, аз ще бягам с 200...

7.   Държиш се като някакъв палячо, пък бил срамежлив? ! Естествено, че на такъв отворко ще го остави сам да се чуди на кое място да се засмее.
За друг път да си знаеш- водиш нормални, естествени разговори, без да пускаш някакви шегички, дето само ти си знаеш дали е шега.
И, друго-след като сте влезнали в някаква комуникация, защо не я покани на кафе някъде навън? Ейй, много сложно да се измисли!

8.   Поредния глупск, вярващ че тя е срамежлива, стеснителна и си мисли, че тя диша заради него.
Класически случай на опичаме на нещата от нейна страна, ако и потрябва, леко спокойно, нашия и той класик поти се, мисли го, не може да спи, трепери, вика такава не съм срещал, само защото в хубава.
Споко, ще се наиграеш ще запееш друга песен ско имаш капка акъл.

9.   Звучи не все едно е срамежлива, а все едно си досаден.
Все пак може да направиш един последен опит да я поканиш на кафе/излизане по директен и нормален начин и ако и това ти откаже работата е ясна.

10.   Мисля, че просто е любезна с теб, нищо повече. Освен това си написал, че сте си писали за общи неща.

Това, че си я "Разсмивал" и то колко може да се каже, че е така след като това е виртуална комуникация, отново нищо повече. Хората слагат емотикони за щяло и нещяло.

Чак пък да и оставяш роза на колата - това е мега крипи. Внимавай.

Държиш се като много отчаян мъж. Никой за нищо не ти е длъжен, дори според мен е добре да престанеш. Това поведение е притеснително.

11.   Е тя въобще не те харесва. Какво очакваш да ти каже? Грозен си, не си мой тип …. Или какво?

12.   Приятел, нещо май си сбъркал държавата и века. Живееш в България в 21 век. С романтизми и леки закачки няма как да впечатлиш жена. В най-добрия случай ако въобще се сети, че си ти ще те блокира навсякъде и няма въобще да те поглежда.

13.   Нито си интересен, нито си остроумен с глупавата ти бележка. Ти си бъзльо, защото не смееш директно да я поканиш на среща и да и признаеш, че я харесваш.

14.   От автора,
Извинявам се, очаквах да получа поне малко разбиране...

Опитвам по този начин да я провокирам защо тя е просто по различна, като изключим факта, че е красива и че със сигурност и пишат по 10 момчета на ден, тя си пишеше с мен, тя реално прояви интерес в началото.
Ако не покажа нещо различно в тази ситуация за нея ще съм просто поредния, а аз искам да и покажа че не че съм Шут.. а че съм различен във всеки аспект, но за да ме опонзае трябва да на пръв поглед да и привлека вниманието.

Отделно чрез проведените разговори разбрах че тя търси точно това, ако и кажеш красива си.. сещаш се как ще го възприеме от някой почти непознат..

Обаче ако реално тя е красива и ти и с интереса си и действията си показал че имаш симпатии, ако и го кажеш красива си пак си като останалите.. обаче аз я накарах да мисли... виж сега стана тема за полицията.. че често я спирали.. и отвърнах е то като те видят колко си ужаснаа нормалноо да те спрират.. и тяяя ама стига дее..
Шегувам се не си..
Отговора и беше всъщност ужасна ми хареса повече и се смее

15.   Ужас! Какви шеги, какви тъпотии. Ако и такива са ти и провокациите е ясно защо не ти отговоря.

Само ти се мислиш за забавен. А това с розата е по- скоро психопатско аз бих я хвърлила в първия кош.

16.   14, какво провокиране? Това с розата е психо.
Каниш я на среща и толкова. Ако те отреже, отреже. Ако се съгласи, тогава купувай китки.

17.   Авторе (14) разбираме, че не си много ок с главата.
"Различното" което показваш е, че си емоционално нестабилен човек, от който не се знае какво още може да се очаква... Но определено не хубаво. Не ти е дала никакъв повод да си мислиш, че нещо между вас може да има. А ти не си направил нищо от съвсем нормалните нещ да и покажеш, че те интересува като нещо повече от жена, с която си пишете от време на време.
Поведението ти наподобява освен всичко на тези комплексари, които умишлено се опитват да смъкнат самочувствието на жената защото иначе няма как да стигнат до нея. А така само отблъскваш повече.
Ти вече даже си си повярвал, че имате свалка, а тя просто ти отговаря от време на време.

18.   Покани я на среща!

20.   Ако всичките ви разговори са от сорта на цитирания за полицаите и двамата сте еднакво плиткоумни, да не кажа нещо по-обидно. С тази разлика, че ти се стараеш да я докопаш и се правиш на шут, а тя се е позабавлявала, без да и пука особено за теб.

21.   Добре кво направих,

Оставих и снощи бележка с картичка със смеещо се човече и написах, хах бъзла зад волана.

Оставих го на чистачката и си тръгнах.

След няма и 20мин получих обратен отговор... wow

Хахахах ее не можах, многоо сладкоо благодаря тии.
- много си бърза ей

Но защо бъзла? И плачещо човече

Писах щото така помислих и реално исках да те разсмея най вече

Ее наистина ти се получи.. дори аз тръгвам към колата и братовчед ми казва имаш нещо на стъклото и чак ми ста едно... хахах

И продължава.. дори всички там бяха на двора и разбраха че има нещо

23.   Лапешка работа. Досега хиляди пъти да я беше поканил.

24.   Свирен мач...пробвай с друга, но не така както си написал.

25.   Баси глупостите - на ниво 4ти клас. И тоя се мисли за интелигентен...

26.   Еми красива студентка едва ли стои в чата постоянно. И, ако искате да сваляте някой по нета, пишете поне правилно.
Сигурно има и други несъвпадения, които не й остават незабелязани. Виждала те е на живо и може да не си неин тип даже. Кани я на среща или продължавай да й пишеш, но смени стила.

27.   Вижте, сайта не ми публикува целия отговор нз защо.
Както и да е.. това което написах и направих я зарадва.

Да ли ще се получи нз, благодаря за градивната критика, ако имате реален съвет как просто да и покажа допълнително какъв съм благодаря, ако ще има още хейт пак. Благодаря и той ме мотивира

28.   Братленце според мене трябва да се натренираш с писането и зарибявките, не може 3, 4 дена да си пишете общи приказки и да чакаш да стане някакво чудо, след първия чат като се опознаете ще и намекнеш евентуално някой път ако иска да излезете да се опознаете дали ще е разходка или кафенце твой избор! Не се прави така като тебе братле 4 дена само общи теми за разговор и намеци... Явно така дето я описваш е много красива бас държа че и пишат още поне 3ма почитателя гледай да действаш предложи и да излезете ако иска тя да се опознаете по добре, ако спре да ти пише след това поне си опитал няма да ти тежи на съвестта в тоя живот без да опиташ няма как да спечелиш!!

29.   Толкова е лесно, просто я покани на кафе и излезте като нормални хора. Ако те отреже, пробвай още 1-2 пъти, без да си много нахален и ако пак не стане, просто я оставяш и продължаваш напред.

30.   Явно бях прекалено нахален, видях я с колата преди 2 часа.
Бях и писаш по раното отоговори ми с недомлъвки на 2 пъти през няколко часа.

Засякох я на едно кръогоео пресветнахме си и тръгнах след нея и след това се разминахме, тя продължи в др посока, тъй като знам къде живее, викам аре първо ще и пиша да ли ще отговори, не ми отговори 30мин, викам хайде ще мина просто ей така през тях.. кво да видя седи в колата си и светнала лампите и седи на телефона.. а на мен не ми отговаря..

Явно разбрах, не съм нейн тип, поне ще опитам да я заговоря както и да изглежда за мен беше важно исках да поговоря с нея да чуя гласа и прочие.. спрях до нея с колата тя свали прозореца и аз кво направих сдухах се тя една такава мила само се усмихва гледа ме право в очите и нищо не казва докато не обеля аз някоя приказка.. питах как, е как е прекарала навън.. отговори ми.

Зададох и въпроса директно защото разбрах че е била мн притеснителна на живо, ти май ме избягваш нещо не отговаряш, да не те страх случайно няма от какво...
А не няма такова нещо.. питах я за кафе кога ще направим ами не знам ще видим.. еми хубаво ако решиш пиши... и г. д. като цяло се сдухах освен 2 комплимента друго не можах да и кажа..
Казах и чао и лека нощ и си тръгнах..

Естествено ядосан, защото чаках тоя момент но той дойде всякаш на сила, но може би така е трябвало за да ми покаже господ, че реално просто това момиче не е за мен.. смисъл чувствах се по ниш от нея а реално не съм.. но това че е кравива и че я харесвам ме накара да се сдухам
Отделно аз просто исках да я опозная, а ще изляза като някой ненормалник... просто нямах друг вариант за да стигна до разговор с нея.. дори кофти това бях аз.. добър, импуллсивен реших на момента дори без да ми пука че може да си помисли нещо друго.. просто го почувствах.

31.   Ти си stalker. Какво значи кога ще направите кафе? Все едно и заповядваш.
Питаш я дали иска и чак тогава говориш за време и място.

32.   Авторе, остави я на бира!

Ако не искаш, съвсем да "затвориш вратата" напиши й следното:

Поканата ми за кафе все още е валидна. Ако размислиш и решиш, че искаш да се видим - обади ми се!

И повече не я търси и не й пиши!

33.   Умишлено се върнах в темата, защото усещах, че няма да се спреш. Ще се опитам да ти обясня нещо като жена и се надявам поне да се опиташ да го разбереш. Много момичета се усмихват и се държат мило от чист страх, че ако кажат "не, не искам, остави ме намира" някои мъже може да реагират с агресия, насилие, заплахи и тн. Знаеш ли какво е да изтръпнеш като си сама в асансьора и се качи мъж? Или мъж да те заговори докато се прибираш през нощта сама и да тръгне да ходи с теб, въпреки че любезно му казваш да те остави? Просто се опитай да добиеш представа защо момичето до момента не ти е казала точно и ясно, че няма интерес. Не ти се усмихва, защото много те харесва, усмихва ти се от учтивост и може би страх да не реагираш експлозивно, особено след като някак си разбрал къде живее. Отишъл си и си ѝ оставил бележка на колата, карал си след нея и си я проследил до тях, пръкваш се докато си седи спокойно в колата, за да ѝ кажеш колко е красива и "кафе, кога? ". Човек, това е плашещо. Държиш се като преследвач, крийпър, който не може да схване намека. Разбери, моля те, не е хейт, не се надъхвай от критиките, а се замисли защо толкова хора те критикуват за поведението ти. Защото е проблемно. Ти явно не го осъзнаваш, но това не е нормално. Моля те, недей да притесняваш повече момичето и си намери друга цел в живота.