Бихте ли правили секс с мъжа ви, при положение, че сте научили, че той ходи и го прави с други?
Наскоро разбрах, че моят мъж не ми е бил верен и си е хойкал, където свари.. Знам, че всеки човек иска разнообразие понякога и го разбирам.. Но проблемът е, че през това време аз станах тъпата, лошата, грозната, вещицата и сега разбирам защо.. Пред мен казваше, че е в депресия и ме отблъскваше и аз го съжалявах и се чудех как да му помогна.. Сега май няма никоя на хоризонта и вече се сети, че има жена, но как да искам да правя каквото и да било с него..

Коментари

1.   Не, с такъв боклук не бих правила секс.

2.   Нали ти си си го избрала? Какво се вайкаш сега? Задължение на всяка жена е да задоволява редовно мъжа си в спалнята! Не знаеше ли?

3.   Не, не бих.

4.   Никак, разведи се нормално е.

5.   Не, няма да искам. Просто знам, че съм човек който не може да прости предателство, предпочитам да не бях така безкомпромисна, защото според мен се живее по-трудно да си чувствителен, но всеки с характера си. Имах гадже навремето, което го зарязах заради това, че го усетих, че нещо ме лъже за бившата си. Мисля, че не беше успял да спи с нея, явно тя не го искаше обратно, но мен какво да ме топли това. Не съм кошче за душевни отпадъци. Достатъчно ми беше, че още не я беше забравил. Емоционалната изневяра е даже много по-гнусна от физическата.

6.   Дали се е пазел и е бил с презерватив? Това първо.
Не се давай толкова лесно, ясно е че си го приемаш и постъпката му те е наранила, но сега е твой ред.
Изглеждай красива, излизай по често, накарай го малко да се потруди за да си те върне
Въпросът е той да не реши, че щом му обръщаш гръб ще продължи с другите мадами...
Въпросът е как ти усещаш, че трябва да се държиш с него? Както усешташ така, само му дай да разбере, че и ти имаш граници

7.   Аз не, абсурд! Нито ще допусна да ме лигави след като е бил олигавен от кой знае колко и какви, нито пък след подобно емоционално малтретиране.
Жена съм, винаги ще имам повече и по- добри възможности, а и нямам нужда да бързам да се хващам с който и да е след него, че да не съм сама. На първо място е уважението към мен самата.
Но мен повече няма да ме докосне- това със сигурност!

8.   Авторке,
Имаш високостойностен на сексуалния пазар мъж.
Щом е хващал лесно жени за секс, значи е добър в тази област.
Ако щеш му давай, ако щеш не.
Той ще си намери от другите жени това което не получава.

9.   Не. Човек трябва да има минимално достойнство. Пък и едва ли искаш да усещаш чужди лиги и сокове.

10.   Не, ще ме изгуби, как да имам желание. Ако има много пари ще се примиря някак си да съм с него, но няма шанс иначе.

11.   Към тези, които казват, че не го искал, защото е бил с други:

Добре, де, а как тогава въобще си позволявате интимност с някого?
(Говоря и за двата пола)

Та нали той/тя преди това е имал/а N брой връзки и интимни контакти!

В такъв случай - трябва да си търсите девствен човек!
Но реално - почти никой/я не го прави!

Аз съм забелязал, че това са празни приказки!

На дело, когато някой/я се влюби - бързо забравя какво е смятал/а теоретично и е готов/а да приеме почти всичко в другия!

-------------------------------------------------------------

Към авторката:

При изневяра на другия човек в семейството - имаш право да се разведеш! В този случай не си длъжна да продължаваш да си с този човек, а още по-малко да имаш интимност с него!

Сега, ако много го обичаш и не искаш да се разведеш с него - тогава опитайте да слепите пак и поправите нещата!
Постави му ясни условия - какво очакваш и изискваш от него занапред, и ако ги приеме - продължете!

Възможно е - знам такива случаи!

Имам две приятелски семейства, които преди 20г. имаха такива проблеми, дори се бяха разделили за около година. Но после разбраха, че с други хора е още по-зле и се събраха отново. И продължиха и още са заедно, и са си задружни и "нормални" семейства!
(Сега, какво е в душите им - аз няма как да знам, но отстрани - всичко изглежда нормално! )

12.   Естествено, че не. Що за въпрос? Като ходи при други, да продължи в същия дух, няма проблеми, само че в обозримо бъдеще вече няма да сме съпрузи. :)) А дали вие ще продължите да бъдете такива си е твоя работа.

13.   Нн 11, ти правиш ли разлика от "преди" да имаме връзка и "по време" на връзка или нямаш толкова сиво? !
За себе си категорично казвам, че няма никакъв шанс да продължи с Мен! Освен, че ще ми стане гнусен, аз уважавам себе си колкото и той да не! Такъв - далеч!

15.   При твоето положение - не.

16.   Не, но истината е, че много мъже, които са го правили и жените им разбират умело лъжат: ако се е разбрало по интернет някой му е влязъл в пощата, разбил я е и от фб или някъде е правил чатове от негово име (реален случай, не си измислям), ако жена се е свързвала, тя е луда и иска да му разбие връзката, семейството, факт е, че всяка жена, колкото и да не й се вярва в тези тотални измислици, на някакво ниво й се ще да повярва (ако е останала във връзката), за да не се чувства разбита. Разбирала съм за изневяра, останала съм и съм съжалила, искрено съветвам, който е разбрал изобщо да не остане в такава връзка. Такива хора си изчуруликват лъжата и не чувстват никаква вина, че са наранили, разбили отсрещния. Аз не само не можех да спя с другия, храненето ми се наруши за месеци, дори година, нашият не му й пукаше, издрънка си лъжата и дотам.

17.   В такъв случай бих си гледала интереса. Ако има пари ще се прежаля, в цял свят жените са на този принцип. Е, най-пресния пример - жената на Неймар колко рога има на главата ама му роди дете и сега няма да се притеснява за нищо цял живот. Ако е гол и бос няма да го погледна гнус ме е. Ти си жената, избор винаги ще имаш, защото секс можеш цял живот да правиш. Дори да не ти се прави, ако имаш изгода ще се преструваш че ти харесва. Мъжете, които разчитат само на патето, когато то започне да издава багажа около 40, те, а понякога и по-рано ако нямат други качества не стават за нищо. Затова винаги ние жените сме в изгодната позиция.
ж, 25

18.   Пост в който жените сами си признават че се продават за пари. Дали една или последната проститутка от улицата няма разлика. Това ме кара да съм сигурен че повечето са боклуци които се чукат само за пари

19.   Мнозинството от жените правят секс само с малцинството от тези мъже.

20.   Твоят мъж е глупак -не че те агитирам да го оставиш, това е между вас, но има тарикати, които хойкат, но държат на жените си и ги уважават. Може да е лицемерие, но по ли е хубаво да те нарича тъпа, грозна и вещица? Не стига че кръшка, ами и обижда. Много му се събира. Решението си е твое, пак повтарям, но трябва да го накажеш по някакъв начин. Този абсолютно заслужава да му е гадно.

21.   Не, ще му бия шута.

22.   До 17,
"... избор винаги ще имаш, защото секс можеш цял живот да правиш. "
- ама че оптимизъм
"Дори да не ти се прави, ако имаш изгода ще се преструваш... "
- да де, ама ако има кой да си посика.
Ако си над 40 да речем само някой беден може да се прежали ако е много на зор и няма пари за проститутка.
Мъж може и на 60 да му се усмихне щастието. Да направи някаква далавера, да изкара много пари и тогава глей как тръгва с 20 годишни пички. А и за патката си има тва- онова дето и на тая възраст я дига.

23.   Много жени правят секс и след изневяра. Най- много тайно и те да изневерят, но без да кажат на мъжа си. И тогава от тяхната изневяра няма никаква файда, особено ако секса с непознат не им е харесал. Все едно наказват себе си.
Както 17 се изказа, ако е богат му се прощава.
Ако беден мъж изневери- "той е мръсник, негодник и т. н. "
Ако богат мъж изневери- "тази кучка иска да ми вземе мъжа".

24.   Не му даваш - намира си пак на вън, но този път освен епитетите по твой адрес ще има още един упрек към теб за секса забранен. А, ти на сухо ли ще останеш или ще тръгнеш да наваксваш пропуснатото!? Дай му повод да разбере, че знаеш, че е жалък и мизерник и че ще се смилиш над потната му душичка.

25.   Не, в никакъв случай!

Нищо не може да оправдае мъж, който те лъже в очите и се възползва от теб! Аз съм жена и след като въпросът ти е към нас, НЕ! Никога повече няма да си легна или да бъда във връзка с него!

Нито една жена със самоуважение няма да награди ЛЪЖИТЕ на едно такова същество, което използва другите. Въпросът ти е глупав и отговорът е очевиден. Лъжата си е лъжа!

Звездичка

26.   Не, ще го изгоня и ще му взема всичко.
Ако обаче си решила да го приемеш, първо трябва данпредстави изследвания за HIV, HCV, HBV, , Wasserman тест за сифилис, хламидии, гонорея, гъбички Candida, Escherichia coli, генитален херпес, изследвания за всякакви други бактерии и гъбички в еякулат и кръв.
Познавам жени, които с години имаха здравословни проблеми заради инфекция по полов път от избеверяващите им мъже.