Защо млади мъже търсят по-зрели жени?
Здравейте,
Жена на 35 съм, необвързана. От няколко години насам интерес към мен проявяват само по-млади мъже. Което не ми е окей честно казано. Винаги са ми казвали, че изглеждам по-млада, дори в 20-те са ми се подигравали, че изглеждам под 18. Това винаги ме е притеснявало, един вид не изглеждам жена - секси и предизвикателна, а момиченце. Опитвах се да го обърна в плюс, но вътрешно все е имало неприятено чувсто. Особено по фирмени партита и излизания по дискотеки, когато колежките изглеждат секси. Имам бюст, но имам чувството, че изглеждам нелепо, когато сложа по-отворено деколте. Сама съм поради много странна причина - преди като по-млада към мен проявяваха интерес мъже около 50-те, а връстниците ми почти не ме забелязваха. Когато минах 30-те зот мен започнаха да се интересуват по-млади мъже. И това ме спира да имам каквито и да е отношения с тях. Просто удрям спирачката. Имала съм две връзки, които приключиха заради разстоянието, и двамата искаха да търсят късмета в други държави, а аз не исках да емигрирам. Но от днешна гледна точка какво бих правила с 20 годишно момче, например, какъвто беше последният случай? Освен да си губя времео с него. А моето време да имам дете изтича, макар че никога не съм пушила, нито някога съм се напивала, нито съм правила безразборен секс вече ще е все по-трудно да имам дете. В момента едно 20 годишно момче проявява интерес към мен. Няма да лъжа, привлича ме, но тази разлика в годините е потресаваща. Би ме било срам и от моето семейство, и от приятелите ми, и евентуслно от неговата компания. А като чета тук - аз съм леля му. Наистина не разбирам защо тези момчета не търсят момичета на техните години. Както казах, не съм някоя секс тигрица с вулгарно излъчване, че да виждат в мен един вид учителка в секса. Ако има и други такива фрапантни случаи моля да споделите как сте решили този проблем.
Благодаря!

Коментари

1.   Някоя дърта леля пак се е размечтала...

2.   Какво лошо имав това, може да търсят сериозна връзка. Защо един мъж да може да бъде във връзка с 10 - 15 г по млада жена а една жена да не може с по млад мъж? Сама си поставяш граници и двойни стандарти. Имай предвид че акъла няма много общо с това на колко си години. Един млад енергичен мъж който иска семейство не е ли всъщност по голям плюс за една жена?

3.   , , не съм някоя секс тигрица с вулгарно излъчване, че да виждат в мен един вид учителка в секса.... , , именно заради това определение. Бъди поласкана. Оценена си положително.
Вероятно си се замисляла, как би бил живота ти с едно такова, , момче, , . Не се знае, можеш само да гадаем. Или ще стане, или не. Не мисли, че ако е твоя възраст ще стане. Съзряването често не е свързано с възрастта. Ти имаш нужда от сигурност, за да раждаш и да реализираш плановете си. Но....!!!
Аз излизам с жена точно с такава разлика, като вашата, тя е по голяма. Намерих точно това, с което си се определила спокойствие. Добре ни е. И двамата се допълваме. Зрели и разумни сме.

4.   На мен мъжът ми е с шест години по-малък. И преди него винаги са ме харесвали по-млади мъже, но честно казано и аз тогава предпочитах тях, може би защото бях по-дива и улегналите мъже не ме привличаха. Просто така ми се стече животът. Сега съм на 45 и секс не съм правила с мъж на 40 и повече, само с едно изключение и не му ставаше много.

5.   Търсят теб, защото връстничките им са с мъже много над тяхната възраст 30, 40, 50-годишни. Други са заминали за чужбина и там стават метреси и к*рви. Останалите са тук. Една значителна част от тях се лепят на богаташи и батки, другите са просто заети, трети стават проститутки. Общо взето за тези момчета жени няма и гледат в мамите.

6.   Казваш им, че не се интересуваш и да не ти губят времето.

7.   Имат те за момиче на тяхната възраст, затова те харесват. Изглеждаш младолика.

8.   Иска какичка и да му плащаш за секса.

9.   Защо по-възрастни жени неудържимо привличат по -млади момчета, поне аз не знам да има логическо обяснение, но едва ли е някаква форма на едипов комплекс. Може момчетата на намират търпение, топлина, разбиране, знам ли. Това явление не е от днес. Случваше се и по време на така нареченият тъмен социализъм, дали момче тайно ще е влюбено в учителка, или по възрастна съседка, или позната не беше изключение. Преди много години едно момче отби военната си служба като десантчик в едно поделение на изток-югоизток и се завърна в къщи. Не можа да отиде на есенната студентска бригада, защото се уволни няколко дни по късно. Започнаха лекциите, но той някак не можеше да се включи в живота на групата, чувстваше като чужд. Продължи да тренира в джудо. Една вечер връщайки се от тренировки нахлу в къщи, нахлу в хола, но се стъписа, там беше майка му и "кака" Ели. Майка му беше главен счетоводител в външнотърговска организация и някога с кака му Ели са работили заедно. Знаеше, за тежкият И развод, за малкото И момиченце, което живее при родителите И, които бяха дипломати. Тя му беше подарила разкошен комплект писалки и когато го приеха във ВМЕИ, на шега твърдеше, че е благодарение на този комплект. Ели беше някъде 10 години по възрастна от него. Когато Ели си тръгна, той излезе да я изпрати. Навън студеният вятър гонеше опадалите листа по улиците. Основно говореше Ели, някак бързо и като, че ли приповдигнато, а той си мълчеше защото нямаше какво интересно да каже, в сравнение с нея беше като първолак пред учителка. Стигнаха до кооперацията, в която И беше апартамента И и се спряха да поговорят, но тя забеляза, че той леко потреперва и го покани да се качи, хем да си поговорят, хем да се стопли. Вътре беше топло, уютно и много приятно. Той се разположи на огромният диван, а Ели отиде да се преоблече по домашно му. Когато се върна, момчето установи, че много И отиват джинсите и блузката, а тя му направи сандвич, и сипа щедро хубав коняк, по случай уволнението му. Хубавата музика, приглушеното осветление, топлината, коняка започнаха някак да го унасят. Ели го разпитваше за следването, предметите, попита как е любовният му живот и сигурно около него е "пълно " с момичета. Но отговора беше горчив смях и признание, че такъв няма. От топлината, уюта, алкохола започна леко да го унася /защото той не пиеше/, разговора вървеше бавно и паузите ставаха все по- дълги и по-дълги. Ели отдавна беше седнала на дивана и по момичешки беше свила краката си под себе си. На лицето И блуждаеше някаква странна, загадъчна усмивка. На момчето така му се искаше да полегне, да се свие и да затвори очи, чувстваше се толкова уютно. По някое време му се стори, че Ели е до сами него. Въздух не му стигаше, беше замаян, , дали от топлината, дали от алкохола, усещаше, че нещо се случи, нещо, което го караше да мобилизира и малкото останали му сили, нещо , което го вълнуваше и привличаше, нещо като първи скок с парашут, но много по-силно, нещо, което ще се помни цял живот. Ако се кажеше, че е много изплашен, значи нищо да не се каже. Искаше да стане и да си тръгне, но нещо много силно не му позволяваше, все едно някаква сила отнемаше и последната му воля.. Когато всичко свърши изпита огромен срам, от думите на Ели, "Но на теб ти било за първи път. Как е възможно, та ти си перфектен във всяко отношение, никога не бих го допуснала. Само майка ти да не научи, защото ще стане страшно". Така започна една странна връзка. Момчето знаеше, че тя е обречена, защото на Ели и трябваше стабилен мъж, а не момче. В института, вкойто бях научен сътрудник, имахме три двойки при, които жените бяха значително по-възрастни от мъжете си. Мъжете бяха млади инженери, съответно отбили военна служба, в единият случай жената, разведена с дете и пет години по- възрастна от мъжът си, във вторият, мъжът, атлетичен, леко грубоват- хубавец, при него съпругата му 12 години по-възрастна, но най-фрапиращ е третият случай, мъжът съвсем младо момче, изкарало две години казарма, и току що завършило, някъде към 25-26 години, а съпругата му някъде към 17-18 години по-възрастна, ръководител секция, кандидат на науките, жена с присъствие, стройна, добра скиорка. Ама как се грижеше тази жена за мъжът си, като се почне от облекло, удобства, внимание, обич, с търпение го оформяше. Беше с много добри финансови възможности. По думи на колежките казвала, че има едновременно и син, за който да се грижи и мъж в живота. Предполагам, че го има и в момента. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

10.   И аз винаги много съм обичал милфарки, 35 годишна чуя ли, откачам, познавам и много такива приятели.. не знам на какво се дължи. Но като цяло ме кефи, тъй като тази жена знае какво иска, как да го постигне, интересни са за лаф мохабет, умни са, имат житейски опит и можеш и да научиш нещо от тях, малко са от старата школа, с теб е, защото и се тряска с теб, а не заради пари/внимание/прочие. Отделно, че в леглото са огън. Ако има визия, защо някой изобщо ще служа тъпотиите на някоя малка мъзгия, ако може да има такава жена.

11.   Търсим жената да предлага нещо по-различно от "младост". В началото е само секса/чукането... след това обаче се изучаваме и искаме неща които жените под 30 не желаят в масата да предложат поради липсата на житейски опит(така ще го представя). Другата причина е, че жената на 30 е по-женствена, със извивки и форми които тя е приела и не страда от задръжките и предразсъдаците свързани с тялото си. Това търсим. От една жена над 30-35 очаквам да е отворила дупките си и да не се дърпа от моите течности или нейните.

12.   Защото не им се занимава да свалят и да ухажват връстници с подаръци, цветя и вечери и да чакат няколко седмици или месец/и докато връстницата се реши да приспи с тях, а по-голямата жена има вероятност да им пусне по-бързо и без да се налага да я ухажват и да си дават зор. Аз също не одобрявам подобни връзки.

13.   От Едипов комплекс или заради това, че младите не им връзват.

14.   Без увъртания - търсят секс. Те са все още без много опит и виждайките те - голямата кака, си мислят, че чрез теб ще станат секс богове, ще натрупат познания за женското тяло, за женските оргазми и като се почувстват готови - ще те изоставят и ще отидат при някоя на тяхната възраст.
Това е грозната истина, младият мъж вижда в по-възрастната жена секс учителка, някои с едипови комплекси пък може и майките си да виждат. А като остареят искат да им се потвърди, че още си ги бива и стават - и тогава отиват на младото. Заради това в младите ти години интерес съм теб са имали 50 .
Това е, дано не е звучало грубо, но това е истината.

15.   Елементарно е - дъртите са по-лесни. Win-win-win, елементарна пазарна логика. Чантите си вдигат самочувствието че уж са желани, младите лъвове обират остатъците понеже наборките им не ги поглеждат, а за нас тарикатите остават прасковите и сливите. Кеф ти сладко, кеф ти мармалад.

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

16.   Младите мъже са на сухо.
Много от тях на 20- 25 че и повече не са спали с жена, или пък са спали с 1- 2 жени инцидентно, по случайност. А за редовен секс не смеят и да мечтаят.
Затова се натискат на дърти- мислят си че ще им пуснат лесно.
Мъжете на 35 пък или са семейни (повечето), или излизат с жени на под 30.
Получава се че за мъжете в интервала 20- 30 няма достатъчно жени (понеже ходят с по- големи).
За жените в интервала 30- 40 няма много мъже (поне не за сериозна връзка).
Най- благоприятната възраст за жена да си намери съпруг е около 25. Тогава може да има най- добрия мъж. Най- благоприятната възраст за мъж да си намери жена е около 35.

17.   Мене никога не са ме привличали момичета и млади жени. Нито като тинейджър, нито в по-напреднала възраст. Винаги са ми били абсолютно безразлични съученичките ми в училище и след това младите жени в университета и никога не съм ги възприемал като обект за секс, още по-малко за взаимоотношения във връзка. Често ме мислеха за гей заради това защото доста ме търсеха, но аз нямах интерес към тях и ги гледах с неразбиране. Изпитвам отвращение към тях дори, защото ги чувствам като незрели, капризни, глуповати, неустойчиви и неопитни. Единствените жени, които са можели да докоснат сърцето ми и възприятията ми и то с пълна сила са възрастните жени. Като 35 години не са достатъчни даже, а от 40, а най-добре на 50 или още по-добре на 60, ако е поддържана жената. Според мен един мъж за да харесва истински и дълбоко една жена и да проявява привързаност към нея, истинска преданост и уважение, трябва да вижда в нея майка си. А ти допускаш огромна грешка като отблъскваш от себе си младите мъже. Сама се наказваш и то здраво. Ако Брижит разсъждаваше като теб, нямаше на 50 и нещо да започне връзка с 14 годишния и ученик Макрон, който от тогава досега, разбирай повече от 30 години е само с нея и и е предан и се отнася с нея като в самто начало на връзката им и както никоя жена не може и да мечтае. Сега тя вече е на 70, той на 45, но двамата сцепват от секс леглото в Елисейският дворец където живеят като президент и първа дама на Франция. При твоят случай само мога да кажа, кой каквото сам си направи никой друг не може да му го направи. Любовта не е пресметливост.

18.   Експериментират. Един вид нов ловен трофей.
Случи ми се да ме задява съвсем млад-зелен. На възраст да ми е син.
Нямало да съжалявам.
Щял да бъде секса на живота ми.
Искал дълбоко гърло. Буквално да ме чука дълбоко в гърлото и да ми се празни.
Да чука вагинално без кондом с празнене, да блъска анално също с празнене..
И накрая да му платя за доставения кеф.
И ако не му клекна, щяла съм да изтърва най-якото ебане в живота си. Да ме пляска с надървен мокър хуй по лицето и да му се кефя.
Не се получи.
Само ме разсмя с приказки и дотам.
Не съм отчаяна за ебане.

19.   Аз съм мъж на 33 и също още от края на пубертета винаги съм харесвал доста по-големи жени. Започнах да имам успех някъде към 28-29 годишна възраст с тях. Първоначално не ме отразяваха, защото си бях с доста детска физиономия. А пък моите връстнички и по-малките тотално не ме отразяват. Сега е същото - 25-26 годишни млади жени не ме отразяват, мои наборки също не ме отразяват или просто вече са семейни. Само жени с по 10 и повече години над моите ми обръщат някакво внимание. Като заключение какво може да се каже - търся по-големи, защото младите не ме отразяват и нямам никакъв шанс.... Мислиш ли, че не искам младо нежно тяло в обятията си или просто млада жена с която да създам семейство? Ами искам, но не се получава.

20.   Защото е лесно, няма очаквания, няма сърдене и ако останеш на сухо - винаги имаш резерва.

21.   Има поддържани и готини жени, без значение от възрастта, има и такива дето от малки за нищо не стават. Аз примерно съм на 24 и се занимавам с една кака на 41. Най-хубавите секс в живота ми до момента определено.

22.   Винаги съм си мечтаел да правя секс с обвързана жена, и на години по голяма от майка ми. Сега вече на26г ми се сбъдна мечтата. И искам вруската с тази жена да не свършва нинога.

23.   Първо искам да направя една уговорка, че аз съм възрастен мъж, а от съвременна гледна точка "дърт". Както в гимназията, така и по време на следване във ВМЕИ, сега ТУ Момичетата бяха умни и четящи. Тогава нямаше социални мрежи, компютри и необходимата и нужната информация се получаваше със системно и целенасочено четене. Същото се наблюдаваше и в института, в който бях научен сътрудник, колежките бяха умни, високо образовани, културни, възпитани и с добър произход жени. Със всяка от тях можеше да се води разговор на разнообразни теми, от областта на музиката, техниката, живописта, по история, география, политика и т. н., даже младите чертожнички или така наречените конструкторки завършили "Попов", също бяха четящи. Имаха правилно произнасяне на думи, а не като сега, някои момичета говорят, все едно, че имат тежка хрема. По някакъв странен начин и тогава по-възрастните жени имаха някакво магнетично въздействие върху младите момчета, завършили преди година или две. Не говоря за секс, а за общуване. И тези значително по-възрастни жени имаха и някакво невидимо, но леко възпитателно въздействие върху младите инженери и научни сътрудници. Запазил съм такъв спомен, бяхме на някаква смехотворна бригада в института по генетика и хибриди и т. н., в Костинброд. Времето хубаво, младите колежки, по бански тип "танга" /бразилиана/, това е нещо като първообраз на прашките. Телата им хубави и радват окото, една колежка нещо се задява с мен, а първата ми научна ръководителка ми казва нещо от типа "Алекс, кака, бъди много внимателен с такива дребни женчета с лъскави очички, защото са много еб-иви". Бях силно изненадан, една френска възпитаничка, свиреща на пиано Равел, Дебюси, четяща в оригинал френски класици, така да говори. Тя много се грижеше за моето емоционално здраве. При една командировка в бившият Съветски съюз, веднъж ме видя в компанията на две млади руски жени, с които само преди час два се бях запознал. Все още не бях имал по-близки контакти с едната. същата по-възрастна колежка ми казва "Алекс, за мимолетно увлечения, не си разваляй семейството". Ами аз да не искам да си го развалям, обичам съпругата си, само исках да спя с рускинчето, с което бяхме на едни години, около 28. Като много други пораснали момчета, така и аз бях привлечен от по-възрастни колежки, ами те са зрели, умни, възпитани, по някакъв емоционален начин топли, отзивчиви, не са досадни, а тактични, гушкат по един, съвсем различен начин, нещо средно между майчинска прегръдка и на сексуална партньорка. Цялото им излъчване е на доброта и ненатрапчива привързаност. Дъщеря ни има един колега от следването, чиято приятелка е с една година по-възрастна от майка му. Ама как го глези тази жена, освен, че му беше купила хубава кола, беше го завела на екскурзия, чак в Лос Анджелис и не само там, дрехите и луксозните парфюми не комнтирам. Самият той е с повече от добри доходи. От друга страна, младите жени до към 35 години, които са умни и възпитани са нещо прекрасно, но за съжаление стават все по-рядко срещани. Както се казва rara avis, та попаднеж ли на такова стойностно момече, държиш, обичаш ко, гушкаш го, не пускаш, ТО е това, с което искаш да прекараш живота си, да имате деца. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

24.   Търсят лесен секс без много увъртания и пълна програма. Това е, друго няма.

25.   Монетата има две страни.
От страна на жената. Причините са чисто сексуални- сама да се убеди, че още е желана. Младите мъже могат лесно да бъдат манипулируеми.
От страна на младия мъж. Отчаял се е от безумното ниво на своите наборки. Срещат жени с опит, с които могат да си поговорят спокойно на теми различни от ресторанти и почивки. Получават все пак достъп до традиционна жена, а не подвластна на инстаграмите и тиктоците.

26.   Бройката на младите жени е много по-ниска. Младите мъже нямат избор

27.   На теб може да не ти е окей с по-младички, но ако ме видиш какъв съм сладур и жребец ще ти стане повече от окей :) Естествено, харесвам младите мацки, но да го кажем така: всяка възраст си има своя чар и всяка жена заслужава да бъде ощастливена емоционално и сексуално. Не обичам да се поставям в рамки.

Сърцеразбирача

28.   Защото сме много по опитни и правим и даваме всичко. Така ми казва моя приятел на 24г.

29.   Нищо странно, аз съм на 35 и постоянно ми се лепят млади. Един път като казах на един че съм толкова стара, изчезна изневиделица. По-възрастните мъже и мен не ме поглеждат, но с тях е по-интересно да се разговаря..

30.   Защо си мислите, че кака не предпочита младия жребец? Само докато намигне и младежа е на железобетон втвърден. И така три пъти на сеанс. Всичко е по същество и директно. На "чичковците" вече не може да се разчита. Всичко става, ако стане, по- бавно, уж табиетлийско, може, но си е уморено!