Съвет от страна на момичетата
Здравейте!
Момиче на 24 години съм.
Наскоро се запознах с едно момче, което е на 26 години. Започнахме да излизаме и след това да гледаме филми у тях без да правим нищо. Решихме една вечер да гледаме у тях отново филм и се случи. На другия ден той замина за друг град, понеже там работи и оттогава не ми пише много. Излиза с оправданието, че е зает, има работа, няма време. Също така откакто замина изобщо не ми беше писал. Аз го потърсих един път и това беше.
И аз съм заета, имам ангажименти, с които съм натоварена, но мога да извадя телефона за една секунда и да изпратя сърчице например. Може да е малко, но е от сърце. Според мен е до желание.
Не си оставайте със убеждението, че все аз чакам той да ме търси. Не е така. Просто искам и от негова страна той да ме търси, не само аз.
Държа се мило с него.
Отговаря студено, много рядко ще ми изпрати сърчице или друго.
Не знам какво да мисля и какво да правя.
Аз ли нещо греша или просто той не е за мен.
Какво мислите?
Дайте ми съвет какво да правя.

Коментари

1.   както гласи една поговорка - канят ли те - еж, гонят ли те - беж

2.   Избързала си със секса. Откога се познавате и излизате?
Минал те е, за какво да те търси? Преструвал се е, за да се намърда в теб. След това си му скучна или е намерил по-хубава.
Подир мъж не се тича, никога.

3.   Е тва сте жените... Като някой ви вземе "онова" или енергията най-просто казано и ви игнорира после, тогава се заформя интереса... Сигурен съм, че като младо момиче имаш достатъчно варианти за мъже дори само през социалните мрежи, но обръщаш внимание и искаш този, който ти е сипал и те е зарязал...

4.   Съжалявам, че ще ти го кажа, но... била си просто бройка. Не иска да имате отношения. Ще си намериш стойностен мъж, който да те прави щастлива. Просто избирай по-умно следващия път. Успех!

5.   Той не те иска. Съжалявам да го чуеш

6.   Търсиш следващия и това е

7.   Очевидно сама усещаш какво се случва.
Както се случва в голяма част от случаите, човекът е постигнал целта си и е загубил интерес. Тъпо е, особено ако си имала по-големи очаквания, но за мен е унизително да продължаваш да го търсиш. Остави така нещата.

8.   Да и играеш с чувствата или вниманието на едно момиче, не го разбирам. Лично моите виждания, на това е способен някой лигав плазмодий. Спомням си връщаме се от наряд, навън е някъде към минус12-минус16, , сдаваме патроните, чистим автоматите, хапваме нещо, за което казват, че е калорично, но безвкусно, вечерна проверка, или както му казвахме-сигналите - "повестка", "заря", "отбой". Лягаш в леглото си, чаршафите са като ледена ламарина, зъбите тракат, така ти иска да има до теб едно топло момиче, да те гушне да те приласкае, даже нищо да не правите, просто в този момент ти е безкрайно необходима нейната сила, ама къде ти - не, че някой беше изживявал с момиче това, но така си го представяхме, сънят идва бързо. Вярно, че тогава бяхме на деветнадесет години. А тук някои измислят етюди, как да разиграват момичета, как да се държат с него пренебрежително. Гнусно и недостойно. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

9.   Кое се случи? Ами мило момиче той се е възпилз вал от теб получил е каквото иска... И за съжаление е избягал! Като всеки момък на тази възраст търсещ само забавление... На твоите години ( които преминаха и аз наскоро ) разсъждавах по зряло и бях по предпазлива както съм и до днес! Един мъж получи ли още в началото каквото поиска после бяга! Защото вече не си му нужна! Не е случайно замисли се! Нач*ква ти го и бяга? ! Може би вече се заиграва със следващата зад гърба ти? ! Вече не си му интересна! Не знам от колко време сте заедно но най - добре ти си го познаваш и то може да прецениш! Отстрани погледнато за мен така стоят нещата!
Съеет ам всички млади жени да бъдат разумни да каляват волята си и да държат на себе си и морала си защото неусетно може да се впуснеш в афера след афера и си станала - постелка за мъжки забавления и удоволствия!

Бъдете разумни!
Един истински мъж който държи на жената до себе си и я желае истински и с чисти и искрени чувства да бъде само негова - създава семейство и с жени! Без да те интересува какво мислят останалите и колко да модерни сред 21 в! Моралът си е морал! По това се пизна а кой колко струва и е Човек!

Никой НЕ може да ме убеди в обратното!

Жена на 26

10.   Минал те е и вече не си му интересна, какво толкова има да му се чудиш. Не сте на 16, че да си играете на гаджета и да се преследвате. Явно секса с теб не му се е сторил кой знае какво, щом е сметнал, че не си заслужава да го повтори или просто отношенията помежду ви му се струват скучни/незрели/не каквото търси... можем само да гадаем.

11.   За колко време говорим? "От тогава" какво значи това, от 2 дни или от два месеца???

12.   Момиче ще ти го кажа така.
Търсите грешните момчета.. аз ценя и уважавам момичетата и накрая съм саам, а такива като този ви лъжат, използват ви и накрая ви изоставят.

Защо се получава така нз

13.   Човека е получил това, което е търсил, явно за друго не си му интересна.
За съжаление има такива мъже, както и жени, които са достатъчно глупави за да им се вързват.

14.   Ами искаш е да те мине и явно вече не си интересна. То така става много често за жалост. Мъжът много те търси всичко шест само и само да получи каквото иска и после си плюе на петите.

15.   Целта му е била да те изчука, постигнал я е и повече не му трябваш, поне за сега. Като остане на сухо, може да те потърси. Ти си прецени струва ли си да го търсиш.

16.   Ти вече си жена, а той мъж. Очевидно е женкар. Използвал те е. Пълно е с такива.
Бликирай го и не си губи времето дори и с мисли за този боклук.

17.   Авторката

Благодаря ви за отделеното време!
Пожелавам ви да сте много щастливи!

18.   Навярно секса не му е харесал.
Иначе кой бяга от хубавото?

19.   Номер 18, не е задължително да не хареса САМО секса. Може да не харесва и други неща като излишна нервност, мания за контрол, нотки на меркантилност, лоша хигиена и още куп неща. Тези неща авторката няма да ги разкрие.
Изперкахте тотално с тоя интернет и кой кога бил сийнвал, колко бил студен или топъл на базата на натискане на емотикони.