Глупоста ми я отдръпна от мен
Имах флирт с едно момиче,
Тя сама ме потърси.

Започнахме да си чатим като първи познати, аз обаче нея си я харесвах поне от няколко месеца...

И ден след ден аз изгарях да я видя като се прибере от университета, обаче тъй като нямам мн опит с жените и съм срамежлив имам чувството че заради липсата на опит съм я изплашил, а не съм целял това..
Да ли съм действал прибързано, но а съм на принципа какво да чакам.. искам максимално бързо да и покажа че я харесвам и че искам да опитаме...

Тя обаче всякаш се издразни и ме запрати на трета глуха..

Да ли да опитам като на последен шанс да и кажа просто какви са ми искренните намерения, а именно да излезем, да си говорим да отидем някъде двамата за да може да и покажа какъв съм аз...

Или да не се унижавам.

Коментари

1.   "да отидем някъде двамата за да може да и покажа какъв съм аз... " ужас...

2.   Изписването на думата "много" като "мн" ми говори за лекомислие и липса на себеуважение. Ако момичето е стойностно и чувствително, е усетило сигналите и се е отдръпнало. Работи над себе си, братле.

3.   Опитай пак. Дръж се спокойно и уверено, бъди забавен. Но не и се нахвърляй като невидял.

4.   Авторе,
правилно си действал. Щом ти харесва девойка, няма смисъл да се бавиш. Ако чакаш ще я изтървеш. Отдръпнала се е понеже някой друг и е харесал повече. Околко жените винаги има повече мъже. Когато се опитваш да влезеш във взаимоотношения с жена си в конкуренция с няколко мъже.
"... да и кажа просто какви са ми искренните намерения, ... "
Ми кажи и ги. Нищо не губиш. Винаги има някакъв шанс.

5.   Не й се сервирай, щом сама те е потърсила, значи знае какво иска и как да го получи.
Не е задължително да има проблем в теб, може да си и допаднал и да е решила да те опознае, но след това да е преценила, че няма повече интерес. Нито тя е лош човек, нито ти.
Това обаче е някакъв опит за теб, опитай да продължиш напред без да му отдаваш значение.

6.   Всяка жена може да бъде ухажвана в социалните мрежи! Бъди различен. Не обръщай внимание на социалните мрежи! Прави и комплимент като я гледаш директно в очите! Не с поглед на кукуригу а с погледът, който ще трепери всяка една жена! Не и се надхвърляй излишно! Ако нямаш успех това не е твоята жена.
Успех и не се наорягай толкова! Има и други жени на тази планета!

8.   Може и университетския, ти изказ да я е уплашил. Ако и в чата си бил така изразителен, разбирам момичето.

9.   Ти си мислиш, че нещата зависят от това, какво ще предприемеш. Не е така. Тя вече е преценила за себе си, че не си пасвате и че не си потенциален партньор за нея и те е отсвирила. Дори не иска да те пази за резервен вариант или като контакт, който да и вдига самочувствието. Работа е свършила вече. Пределно ясно и е какви са ти намеренията. Няма нужда да се унижаваш допълнително да и ги заявяваш пак.

Не го мисли, не се обвинявай, не съжалявай. Минало. Гледай напред и виж следващия път да се справиш по-добре.

10.   На днешно време жените имат толкова много избор, а мъжете толкова малко, че дори да си я подразнил с най-малкото и най-невинно нещо тя може да си позволи да се направи на интересна и да те отреже тъй като има още 200 тъпкача които чакат да намажат. Положението е тежко и не е твоя вина, авторе.

11.   Тя те отрязала от писане, ти искаш да дойде насаме някъде с тебе? Има да чакаш.

12.   Не се унижава, аз харесах така един мъж, но на него не му дреме. Въпреки че е от онези, които другите ги мислят за смотани... Той просто не си пада достатъчно по мен. Тези неща се усещат. Също така жената усеща неувереността ти. Работи над себе си и жените сами ще ти се предлагат.

13.   В предния си коментар исках да кажа да не се унижаваш.