Ако възобновите сексуалните отношения с бившия?
Ако искате да възобновите сексуалните си отношения с вашия бивш партньор, възможно ли е да си останете приятели, които правят хубав секс без да се стига до повторна връзка или да има някакви драми. Някой от вас дали е възобновявал сексуалните си отношения с бивш, с който сте имали кофти връзка, но пък секса е бил супер? Възможно ли е според вас да получавате хубавото което сте имали без да има кофти драми?

Коментари

1.   Защо просто не продължиш напред и не си намериш човек, с който хем да ви е наред връзката, хем и е*нето? Струва ми се, като голяма загуба на време и на емоции, но ти си знаеш.

Трябва да се разберете предварително и двамата, че няма да влагате чувства ами само ще се таковате като добичета на село и воала - готово! . Какво пък толкова сложно има, по-лесно и по-елементарно от това няма.

2.   Не. Като сте били заедно защо тогава не правехте САМО секс? Ами намесихте чувства и разни драматизации? Няма такова нещо като мъжко-женско приятелство, нито второ начало и нов шанс. В един момент ще се повтори пак същата история.
Не обичам лигави истории. Каже ли се веднъж край, значи край.

3.   Защо ти е тоя мазохизъм? Можеш ли да спиш с него и да знаеш, че излиза и спи с други, без да ревнуваш?
От толкова мъже в твоя град си опряла за секс до бившия. Никакво приятелство не може да съществува между бивши. Ако се сексате, все някой ще иска повторна връзка. Излишна драма.

4.   Аз имам опит с такова подновяване с пауза между двата пъти около 6, 7 години. Груба грешка, че след като се принудих да го оставя, заради несериозно отношение от негова страна, не прекъснах още тогава напълно контакт. Той поддържаше контакт с мен -пишеше, звънял е отвреме навреме, аз вече бях на друга вълна и не съм го отчитала като че трябва да стигам до такива крайности да не му отговарям. В един момент обаче така се завъртяха нещата, явно и при него, и при мен, че отново задълбахме. При нас сексуалното напрежение винаги е било много голямо и явно като беше минало толкова време, неприятните спомени бяха избледнели. Явно човек изпада в някаква илюзия, че другият е станал нов човек, че любовта е устояла навремето и ей такива глупости. Пълни глупости, той се оказа че нито е осъзнал предишни грешки, даже от възрастта някои неща се бяха задълбочили. В началото бяхме като фойерверк, страст и т. н. опитах се да говоря с него още тогава този път да бъдем открити, все пак сме го играли веднъж и няма нужда от лъжи и т. н. Искам да ти кажа, че сто пъти съжалявам, че дадох шанс, още си ближа раните от разочарованието, което ми стовари почти по същия начин както преди толкова години. Урокът за мен беше брутален- разбрах, че някой се е отнесъл веднъж кофти и те е предал, ще го направи пак. Няма смисъл да вадиш призраци от миналото, когато е имало чувства, трудно е човек да сложи граница и да си каже, само секс и толкова. Неусетно се вкарва емоция и оттам до драмата границата е малка. Аз до такава степен бях съкрушен, че този път прекъснах контакт завинаги. Съветвам те да не си правиш такива експерименти, особено ако ти си човекът, който повече е страдал и обичал във връзката.

5.   Ако възобновявам отношения с бивш, то ще е заради това, че ми липсва и че искам да бъда с човек, към който имам емоции дори разделена от него.
НЕ заради секса, не заради друго.

6.   Не. На теория може да е възможно, но на практика се появяват носталгия, ревност или празни надежди отново да се съберете. Трябва и двамата партньори да са достатъчно зрели и да са приключили приятелски връзката. А такива случаи са изключителна рядкост.

7.   Хаххаа. Виж, не знам дали си мъж или жена, но и в двата случая - КАТЕГОРИЧНО НЕ, не е възможно.

8.   Не става така... Сексът е наградата за създаването и отглеждането на деца.
С човек, с когото нямаш бъдеще, деца няма да правите. От друга страна - сексът с него ще ти попречи да си намериш друг, истински партньор, с когото да създадете семейство/деца...

9.   Най- голямата глупост! Веднъж си му показала изхода, а сега ще му позволиш, ей така, да мине, да бодне и кой от къде е!? Бивш означава отхвърлен, непригоден, изпратен на поправителен или скъсан и върнат!