Защо масово жените не искат да прежалят разликата във възрастта
Често се случва да ме отрежат с оправдание, , годините ме притесняват". Не мога да разбера това нещо. Тия жени толкова ли не могат да прежалят разликата във възрастта.

Коментари

1.   Защото не се заниваваш с правилните жени. Я пробвай с филипинки. Ще получиш шок колко търсен и искан си.

2.   Че коя иска чичка или дядо?

3.   Не се занимаваш с правилните жени... На колко години си? В днешно време като че ли до 20 години разлика е приемлива, така че имаш избор, просто добави няколкостотин жени в соц мрежите, все една ще иска връзка.

4.   Явно нямаш достатъчно пари :) а и не поясни колко точно е разликата

5.   Хората си имат изисквания, нормално е, приеми го, ти също имаш изисквания.

6.   Защото си достатъчно неразумен да КАЗВАШ на колко години си. Никога, при никакви условия не казвай истината на жените - само ще ги обидиш. Избягвай, отбивай, пренасочвай, замъглявай, но им я спестявай.

Ето ти пример - аз съм с прошарена, гъста и чупливакоса, на 42. И последните 6 години никога, на нито една жена не съм казал в прав текст на колко съм. Редовния отговор: на 23. Което разбира се е АБСУРДНО, но и двамата знаем че е такова, въпроса е че е ИГРИВО, и несериозно. Ако пак попита, добавям с усмивка: 23 и ПОЛОВИНА, като наблягам на половината. Целта на тия въпроси е единствено да прецени ти СКУЧНьО ли си. Което пък ти с "истината" само потвърждаваш. Много малко, ама наистина малко жени наистина държат на годините - всичко което търсят ГОТИН, УВЕРЕН и ИНТЕЛИГЕНТЕН Мъж, който просто ги разбира!

Други варианти: - първо ти; (тя ти казва)
ти: - жалко, обикновено излизам с по млади/зрели (според годините ѝ) жени, намирам ги за по-интересни. (забележи, не казваш стари а зрели)
Тя: навлиза в режим на обяснения как ТЯ НЕ Е ТАКАВА бля бля бля - и пренасочваш разговора.

Трети вариант: Ти: о, ти си от онези момичета (и въздъхваш тежко и млъкваш). Оставяш тишината да си свърши работата.

Та така, тия неща са валидни САМО НА ЖИВО, защото невербалната комуникация е от огромно значение. Не знам какво да ти кажа за интернет, отдавна не се занимавам с подобни глупости.

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

7.   Може и да ти казват така, защото не те харесват и искат да те отрежат. Но има значение разбира се разликата във възрастта. Повече от 10 години идва много. Какво очакваш жена на 20 години да се влюби в мъж на 50 години ли? Ако има такива връзки с 20, 30 години разлика те са с цел финансово благополучие.
Насочи се към жена, която е с 5-6 години по-млада от теб.

8.   А ти защо не си търсиш наборки? Няма как нито с по-млад да бъда и да го дундуркам. Нито с по-стар и да се занимавам с болежки докато аз още съм млада. Да не си търсиш кака - такива са супер досадни в последно време. Не знам на какво се дължи, но в последните месеци няколко 20 годишни недоносчета отхвърлих. Маминка ли си търсят да ги храни и да им плаща сметките нямам представа. А към чичаците пък съм още по студена.
ж29

9.   Според мен това го използват като оправдание защото не са харесали нещо друго в теб. На повечето жени всъщност въобще не им пука дали си много по-дърт а даже и по-млад стига да те намират за секси и/или имаш пари.

10.   Защото си търсят оправдание и в случая не те харесват чак толкова много!

11.   Номер 6, аз на един такъв дърт флиртаджия, му откраднах личната карта от джоба, за да разбера на точно колко е, като бях на 18, не сте недосегаеми. Младото яре иска и то младо, а дъртите петли просо сънуват.
Ж24

12.   И защо трябва да се прежалват младите жени за някакъв на годините на баща им, че и по-стар? С не знам колко неуспешни връзки, бракове или въобще без жена зад гърба си и затихващи сексуални функции? След като има достатъчно млади свободни мъже? Само защото на чичака му се прищяло нещо младо и свежо?

13.   Добре де, всички приеха, че авторът е възрастен и си пада по млади, ми ако е млад и си пада по възрастни. Авторе я кажи?

14.   Зависи каква е разликата. А и защо под разлика се предполага винаги жената да е по-млада? Това е страшно клише и не знам защо продължава да е в сила и в наши дни. Може и мъжът да е малко по-млад. Гаранция никаква няма за нищо.

Мен би ме вълнувало как се поддържа този човек, има ли лоши навици, духът му на млад човек ли е. Всичко това се отразва и на външността. Има и на 20 "пенсионери", има и 60-70-годишни, на които не можеш да им дадеш годините.

15.   Автор: става дума за 7 години разлика.

16.   Ако разликата е до 10г. - това просто е оправдание, защото просто не си им симпатичен и се чудят как по-тактично да ти откажат!

17.   За каква разлика става дума? Повече от 7-10 години е значителна и няма как да сте на един и същи житейски етап, освен много редки изключения. Аз наскоро се запознах с един господин, доста младолик, но е на 43 години. Истината е, че сега не му личи. Но е с 11 години по-възрастен от мен. Ами след 7 години той ще бъде на 50, а аз едва на 40. Остави това, ами аз натуй отгоре съм доста активна личност: спорт, екскурзии, планинарство и т. н. Той е по комфорта и е доста мързелив в това отношение. Ами с тоя си начин на живот, ако продължава тъй, на 50 години никак няма да е във форма и няма да има нито желанието, нито физическите способности за да следва моя ритъм. А човек на 40 все още има доста енергия, особено ако се занимава със спорт и е активен. Отделно е възможно да започне да има проблеми с ерекцията. Да, знам че този проблем не е свързан директно с възрастта, но е пряко свързан с начина на живот. И ако не водиш много здравословен живот, с години се натрупват проблеми. Колкото повече годинки, толкова повече проблеми. А една жена на 40 не винаги е в пременопауза, по-скоро това рядко се случва и поне до 45 години си има редовен цикъл. Е, визуализирам се аз на 40 с моето постоянно желание за секс, а той на 50 с евентуални проблеми с ерекцията. Би било същински кошмар. Та много го мисля дали да започна нещо по-сериозно с него от тая гледна точка. Ако беше на 37-38, нямаше да го има тоя проблем. Щом аз съм така с 11 годишна разлика, не ми се мисли за разлика от 15-20 години.

18.   Явно не ти стигат парите. Ако беше богат, нямаше да ти кажат и думичка.

19.   Защото не те харесват пич. На мен пък все някакви с 20 години минимум по-млади момичета ми налитат. Сегашната ми жена е с 20 години по-млада. Не съм богат. Даже сегашната ми жена е финаносово по-добре обезпечена от мен. Няма нищо по-хубаво от младо момиче за съпруга. Много по-бързо зачеват. Аз до като съм пенсионер тя ще може да ходи на две работи и да носи парички в къщи и ще има сили цялата къща да свети и да ме гледа като падна.

20.   Не е вярно това. Има много момичета на 20-25, които правят секс с 40-45г мъже, а някои от тях и нагоре. Как ли? Ами с мъже, които изглеждат много добре или имат пари. Или и двете. Знам вече лично няколко такива случая и гарантирам, че обикновен мъж на 30, ако не излгеждаш добре и няма кинти и не е висок примерно, няма никакъв шанс с млада и красива.

21.   Пич, на жените изобщо не им пука за разликата във възрастта. Не могат да се прежалят конкретно за тебе.

22.   7 години нямат значение, не е възрастта причината, това е само оправдание. Или си на 13, а жената на 20? Ако сте над 25, 7 години не са от значение. Даже мисля, че 6-7 години в полза на мъжа е перфектната разлика.

23.   Авторе, а ти на колко си, че тия 7 години притесняват толкова момичето/жената? Явно си следиш темата да се хилиш на хорската простотия, браво, похвално :D
Иначе, аз си падам по един дето май е 15 години по голям от мене, но супер много ме е срам да го преследвам, че имаме общи приятели и голямо четена на морал ще отнеса.

24.   19 Вярвай си че ще се случи. Ще й дойде акъла и ще ти бие шута. Трябва да е мазохистка за да изпълни мечтата ти. Иначе повече млади момичета трябва да прочетат коментара ти и да знаят че трябва да бягат от чичаците, защото в противен случай ще ги чака описаното от теб.

26.   И аз предполагам като другите, че не те харесват може би. На жените не им пука на колко години си. Аз наскоро имах връзка с мъж на 39, а аз съм на 22. По-късно разбрах защо е сам на тия години. Та, така става и с другите подобни връзки в повечето случаи. Жените навреме се сещат, че тоя мъж е сам с причина и защо неговите наборки не му се връзват. Сега, има и такива, които са свестни и стават за връзка, но по-умните жени отново навреме се сещат, че няма да я бъде и си отиват, щото нали все пак искаме да си имаме по-млад мъж, да си имаме дете, нормално семейство. Няма да стоя с дядовци, когато аз съм на 30.
Много възрастни мъже искат да се изхитрят и да си вземат младо гадже, но за това и ти трябва да даваш или пари, или много подаръци, не си мисли, че младите са гламави и ще се влюбят в теб, щото си много сладък, нали...

27.   19 - И като се събуди, краката ти отвити, а жена ти забягнала с някой млад.

28.   Авторе, обобщавам!

Ако и двамата сте пълнолетни - причината не е от разликата в годините, защото 7г. е нормална разлика(ако ти си по-големия)!

Причината е, че НЕ ТЕ ХАРЕСВА!

И просто ти го е казала по-тактично, за да не те обиди и засегне!