Сега какво…
Жена на 26г.
Здравейте! Преди няколко месеца спрях да гледам умишлено сторитата в инстаграм на мъж, който харесвам, но е страшен женкар и сваля всички наред. Сметнах, че ще е най- добре да не виждам какво прави НЕ с цел да забележи напротив- с цел да постигна вътрешния си мир без да го гледам. През цялото това време той винаги в гледал моите. От кратко време и той спря да ми ги гледа, изведнъж.
Като цяло аз мисля, че той има сипматии към мен, но според мен го е страх да предприеме някакви крачки към мен понеже имаме доста общи приятели, които евентуално биха ми казали ако видят, че прави някакви глупости. Забелязала съм, че по- скоро търси жени, които много бързо ще откликнат и не му се занимава с жени като мен, които биха го наранили по един или друг начин ако евентуално се влюби.
Дали с това, че изведнъж спря иска да привлече внимание? Как мислите?

Коментари

1.   Уфф луда си по него (очевидно) но чакаш той да дойде да те сваля. Това жените сте странни птици. Мъжете се оглеждаме постоянно, защото за мъж е много трудно да си намери жена. Жените когато пожелаете можете да си намерите мъж.
Тези глупости със сторитата също - аз лично гледам изцъквам всички сторита на всички, като от тях виждам сигурно 1 или 2, останалите ги превъртам. Може и той така да прави, или да цъка на първото стори и те да се превъртат всичките - включително и твоите.
С гледане или не-гледане на сторита нищо няма да постигнете. Намери си повод да се заговорите, излезте на среща и ако се харесате - добре, ако не - не, но междинното положение до нищо хубаво не води.

2.   Мисля че каквото повикало, такова отговорило.
Ти го харесваш и вместо да му го кажеш, решаваш да не се занимаваш с него, без значение дали си го решила дългосрочно или ди се надявала той да ти падне в краката.
Сега изведнъж ох леле, ама на него не му пука. Ми много ясно че така ще стане.
Пиши го бегал, надали ще седне да се занимава с реб отново, а личен съвет е за другия път, като харесваш някой да му го кажеш.

3.   Не. Видял е, че ти нямаш интерес и се е отказал да те безпокои повече. Решил е да те забрави.

4.   Филмираш се. Няма интерес към теб.

5.   Индивидуално е, може в такова настроение да е, питай специалист по поведение на хората.

6.   Тотално изперкахте с този инстаграм, фейсбук, сторита и т. н. новоизмислени тъпотии.

7.   Ами не, не мисля, че иска да ти привлече вниманието, просто си се занимава с други жени и не се нитиресува от теб.
Толкова категорична съм, защото аз съм с същата ситуация, нон-стоп следя инстаграма на един човек, които съм сигурна, че се занимава с тая и оная, но толкова си падам по него, че просто не мога да спра. И аз си правя илюзии, като ми лайкне нещо, че ме харесва, но това са само илюзии.

8.   Дано да си е намерил жена и да е спрял да зяпа "сторита". Вземи и ти направи нещо ценно с живота си, има достатъчно мъже, които не са женкари.

9.   По-скоро не му пука за теб. Кой знае колко жени е сменил откакто ти си спряла да му гледаш сторитата. Ако е искал да е с теб много отдавна щеше да предприеме нещо. И се присъединявам към ном, 6. В такива филми и фантазии се вкарвате с този инстаграм. Животът е навън.

10.   Номер 1- така е:) малко съм луда по него, но мисля че той се досеща, че си го харесвам, защото мисля, че някой от общите ни познати му беше споменал. И аз превъртам сторитата на повечето хора- той умишлено е спрял от известно време изобщо да ми ги гледа- тоест нещо му е хрумнало в главата точно спрямо мен след като виждам колко е активен при общите ни приятели.
До 2- не мисля, че нещата винаги са черно и бяло. В днешния ден може да се е отказал, утре - може да реши отново да се “ занимава”.
До 3- явно го е подразнило, че не гледам неговите и е решил да ми го върне. Не виждам до къде ще стигнем така.
До 4. - човека като ме види се държи сякаш го е срам като малко дете, което е неприсъщо за него защото той винаги е “ душата на компанията” / като аз съм наоколо сякаш се притеснява/
До 8. - не си е- ходи и пие по баровете, както винаги :D
Благодаря на всички за коментарите и отделеното време, но аз все още не разбирам как да подходя, - дали пък да не започна да му ги отварям, за да проверя дали и той отново ще започне? - авторката

11.   Малко незряло мислиш за 26-годишна. Инстаграми, сторита, простотии. Не се бутай, ако имаш грам самоуважение.

12.   Питай го дали иска реално опознаване, така ще си наясно с нещата и какво е възможно да има между теб и него.

13.   Подкрепям номер 6. Социалните мрежи се ползват или за работа, или за равлечение и контакт с близки хора. Дотук стига полезността им. Обаче такова вманиачаване и излагане на показ на всичко от живота на човека минава всякакви граници. Ако нямаш снимки с жената/мъжа - ти си женкар/лека жена. Изтриваш нечии снимки или профил - той все едно е умрял, не те следва - голяма трагедия, ще се мре, този/тзи са последните мъж/жена на света.

А животът кипи наоколо и се случва, докато правим планове, гадаем какво си мисли някой си и какви "сторита" гледа и лайква..

По-добре живей, отколкото да си губиш времето и да се измъчваш. Този човек за момента нищо не тги е дал. Лайковете нищо не значат. Има мъже, които биха ти дали реални емоции и любов.

Жена съм. И аз съм губила време по такива сайтове и сега съжалявам.