Той ми каза: "Нищо не съм ти обещавал"
Излизах с мъж и нещата се развиваха като в приказка. Цяла седмица бях най-щастливата на света. Бях сигурна, че най-накрая съм намерила страхотен мъж. Разказвах на приятелки, слагах си снимки с него, той беше супер мил, даваше ми дори пари, без да съм му искала. И изведнъж както всичко беше наред той се отдръпна.
Спря да ме търси. Без причина. Когато го попитах, защо така се държи, той ми отговори:
"Никога нищо не съм ти обещавал. Исках всичко да е небрежно."

Защо подяволите така ме разпали? За какво си изгуби той времето и аз моето, за да излизаме на безсмислени срещи. Аз вече му бях навита и за секс. Започнах да изпитвам чувства, а той ме отблъсна.
Къде сбърках? Или той е сбъркан?

Коментари

1.   Видял е че ти започваш да се влюбваш в него и е прекратил срещите ви. Не е имал сериозни намерения към теб.

2.   Да те разпали? Или сама си се разпалила от нещата които си си фантазирала?

Иначе какви са му причините, може да са много, но реално в основата на всички е нежеланието му да има нещо общо с теб, нещо си го отблъснала, анатомично или ментално. Без значение е, свирена работа.

3.   Парадокса на модерното време, вклюбиш ли се прекалено рано и нещата заминават. Забелязал съм го в много от случаите, аз също страдам от това. Даже и да се вклюбиш тря някво време да се правиш на ударен/а, иначе нещата пропадат. Ддз, няква тъпа човекша психология е това, но те разбирам много добре.

4.   Ами от негова гледна точка не си е изгубил времето. Ако сте били "заедно" само една седмица, то той просто е искал секс и нищо повече най-вероятно. Друго не му е притрябвало от теб.

5.   Ебяло му се е като за световно, пък ти си го размотавала.
Обидил се е. А на лошите момчета жените пускат на 1ва среща.
Ма никой не казва че живота е справедлив.

6.   Искал е неангажираща връзка, да секса ей така. Увреден мъж ментално.
Затова ги използвай, колкото можеш. Мачкай и използвай. Не заслужават друго.

7.   Има друга или не те харесва (след като те е опознал), или си има по-важни неща на професионално ниво, за да се занимава с теб.
Колкото до точка 2 - мъжете не са повърхностни като жените по отношение на характер, ако търсят сериозна връзка, така че помисли дали ти не си изтърсила нещо, което да го отблъсне.

8.   Прекалено големия ентусиазъм е добър, когато правите секс, но в останалото време - може да се окаже малко досаден.
Веротяно си попрекалила с изразяването на чувствата.

Възможно и е той да е искал само секс и да ти е свалял звезди докато те навие. След като е получил това, което иска е отишъл да сваля звезди на следващата.

9.   "А вече му бях навита и за секс"
Сега, аз не съм такъв, но времената са такива че трудно някой ще се размотава с жена без секс цяла седмица. Това е обръщение не само към теб, но и към повечето млади момичета. Ако един мъж започне да "инвестира" време, внимание и пари то е хубаво в един момент да се усетите не че му дължите нещо, но че връзката ви не се върти само около вашата персона.

10.   Вероятно жена му не му позволява повече.

11.   Една седмица сте били заедно? Това е нищо време.

12.   Това са доста неща, за да се случат за 1 седмица, май малко прекаленно бързо са се развили нещата.

13.   Очаквал е секс много по-рано от 7 дни.

14.   в него е проблема

15.   Не е искал нищо сериозно. Мъжете рядко лъжат като кажат че не искат взаимоотношения с някого.

16.   Имал е и други жени. Имал е комуникация с още жени успоредно с вас, явно някоя му е обърнала по- голямо внимание и сега е концентриран върху нея. Затова не ви е казал, че не иска повече да е с вас. Не си е затворил вратата, за да може пак да ви пише, когато остане на сухо и със сигурност ще го направи, но най - добре го зарежете.

17.   Много си наивна! Ти с какво право очакваш от него "най-великата си връзка" и "мъжът на живота ми"? Когато някой те кани по срещи, това е защото иска да те опознае и защото вероятно иска да спи с теб. А ти си се взела толкова насериозно, че няма докъде.

18.   Най-вероятно се е ориентирал към друга. Както го описваш изглежда като мъж, който има опит с жените и знае как да ги омае. Не знам под цяла седмица дали имаш предвид, че толкова са ви продължили отношенията, но и повече да е доста бързо си се вкарала във филма. За сериозни отношения трябва повече време, за седмица-месец всеки може да се представи като принца на бял кон. Работи над това да не се впечатляваш и влюбваш толкова лесно, защото в днешно време особено повечето търсят само секс.

19.   Както казва Татяна Дончева - Еми не ставаш... (в неговите очи).
Твърде нависоко си се прицелила и си се замаяла. Обикновено такива емоции изпитват по-скромните жени, когато срещнат по-вървежен мъж и той им обърне внимание. Това е.
Защо ти е "губил времето"? Не знам какво ти е губил, надявам се ти да не преценяш мъжете само по снимка. За това си трябва време и разговори. Искал е да те опознае малко. И е разбрал че не си за него. Най-много за релаксиращ секс.

Аз излизах едно време с една мацка. Тя на третата седмица искаше да се женим. WTF? !? После ме обвини че съм несериозен и не поемам отговорност. А дори не бяхме правили секс... А де! Жени...

Научете се че както вие избирате мъжете, така и те вас ви избират, тестват и преценят. Вашето желание е жизнено необходимо, но не е достатъчно за да се обвърже мъжа с вас.

20.   Мъжките представи за връзка са коренно различни от вашите. Ако успеете да ги доближите, вероятността да ви се получи е голяма. Но, ако всеки дърпа чергата към себе си - ще я скъсате!

21.   Ха-ха, ами начесал си е егото и е преминал на следващата...
Пари ти е давал без да му искаш - ами платил си ти е!
Ти какво си мислеше?

Една седмица? !
Една връзка се гради (с години), не се намира на улицата!
Седмица... ха-ха-ха...

22.   До 19

Много полезен коментар, надявам се да срещам по-често твои мнения по такива въпроси!

23.   Тествал те е като ти е давал пари, а ти си ги взимала. Елементарно!