До жените, които изневеряват
Здравейте, искам да ви попитам, продължавате ли да правите секс с мъжът си, след като сте започнали да изневерявате. Или му спирате секса.

Коментари

1.   Има един лаф "Ако ти не ореш лозето, друг го оре! "

2.   На тебе спряха ли ти го?

3.   причинно-следствената връзка е по-скорошно обратната, липсата на секс води до изневяра

4.   Сори че отговарям понеже съм мъж а въпроса е към жените.
Мойта ми го беше спряла. Нямам преки доказателства, но даваше секс веднъж на 2- 3 месеца и се държеше грубо. Сигурен съм че се чукаше от време на време с някой или с някои. Спря чак като поисках развод.
Не мисля че жените ще ти отговорят на този въпрос. Те винаги са фалшив източник на информация.
При анкетите психолозите боравят с трик- задават 2 въпроса: какво правиш ти и какво правят другите жени. Вярното е когато дават информация за другите жени.
Та въпроса трябва да е:
Познавате ли или чували ли сте за жени които изневеряват? Ако да, знаете ли дали тези жени правят секс и със съпрузите си?
Авторе, ако жена ти ти е спряла секса, много е вероятно да се чука с друг. И жените имат нужда от секс- повечето около 2- 3 пъти месечно. А веднъж на 2 седмици могат да го правят и без да ги хванеш.

5.   Спираме го.

6.   Аз съм имала една странична афера от няколко месеца за 15 г. брак и при мен засили и секса с мъжа ми, подейства ми като виагра, просто се чувствах желана и това се пренесе у нас. Явно страстта като ме беше обхванала ме разпали допълнително да искам повече и мъжа ми. Като приключих страничната връзка, ми спадна ентусиазмът и вкъщи. На други може би им действа обратно.

8.   Те точно жените едва ли ще тръгнат да изневеряват, ако всичко вкъщи им е екстра (имам в предвид - с мъжа им в леглото). Така че въпросът ти е леко безсмислен.
При мен вкъщи е суша от 7 години. Е, на 5-тата си намерих любовница и изобщо нямам чувството, че изневерявам.

10.   Да, когато си имам любовник, не желая да лравя секс с мъжа ми, просто съм си моногамна сексулано, а с мъжа ми ни свързват други неща...

11.   Коментиращите не са прави, жената изневерява не заради хубав секс, а се пуска на друг заради хубавото му отношение към нея. Тя изневерява не защото й се иска секс, а защото й се иска някой да й гали ушите и очите, и ако някой го направи в момент когато мъжът й пренебрегва комплиментите към нея и я ядосва, тя ще се отдаде на онзи който я затрупва с мили думи за да не вземе и той да спре да я ухажва. Тоест жените са зависими не от секса а от ухажването.
Дали ще спре да ти пуска ако изневерява, съвсем не е вярно, по скоро спира да ти пуска когато ти е сърдита, когато е недоволна от теб за нещо което не е свързано с секса, а не защото ти изневерява.

12.   Автора съм.
Не ми е спряла секса, правим го когато имаме време, по 2-3 пъти седмично. Не бих казал че съм много добър, но едва ли съм и много лош в леглото. Но ми беше интересно. Ето има такива които го спират, но има и такива при които се засилва.

13.   Аз не изневерявам, ама то няма много, няма и време, пък спим и отделно и не вървят нещата. Пък и много желание нямам.
То не е само да искаш, купи и нещо, води я на вечеря, така идва желанието, покажи, че ти е важна и то няма и да има желание за друг.

14.   Спрях го. Скоро смятам да го пратя на дивана. Непоносим е, но нека лапето навърши пълнолетие. После ще пратя представителя на мъжия пол там откъдето е дошъл.

15.   А какво му е непоносимото, ако смея да попитам. Не за друго а да се коригирам евентуално.
А изневеряваш ли или не?

16.   Аз от тая тема се чудя, на моя мъж като съм му спряла секса, защото нямам нито време, нито сили, дали не си мисли, че му изневяравам.

17.   14 до 15 Все е недоволен, потънал е в рутината - работа - вкъщи. Не му искам парите - предлагала съм като взема заплата да идем семейно на ресторант, на кино, на театър - аз черпя - не ще. Години съм го увещавала да ходим зимата уикендите на планина - не ще. Отделно за храната вкъщи - винаги съобразяване с неговите вкусови навици и пак е недоволен. Месото не било хубаво, каймата не била хубава - не иска и сам да иде да си хареса продукти. Всичко е оставено на моя избор. Излъга ме и бях малка - на 17г когато забременях. Но ето детето вече е на 16, а аз съм млада и животът е пред мен. Изучих се след като тръгна на градина и сега сама си докарвам хубави доходи. Имам любовник и дъщеря ми го познава, но не знае, мисли че е просто колега. Когато дойде момента знам че ще ме разбере, защото вижда всичко. Започнахме двете сами да си ходим на ресторант и да си говорим за всичко. Баща й отказва да идва с нас, въпреки че го каним всеки път. Вината да се стигне до това положение е изцяло негова. Все гледах да му угодя на капризите и в 90% от случайте не беше оценено. 16години стигат

18.   За мен (жена съм) е жалка история това. Да изневерявам и да "спра" секса на мъжа си, но да се водим семейство. Не е само до морал, или страх да не ме зареже. Достойнство се нарича.

Няма как да се случи да се крия като мишка по тъмните ъгли с любовници, да се прибирам вкъщи все едно нищо не е било и да си лягаме в едно легло с официалния. А той да се чуди що жена му му е като сестра или съквартирантка. По-добре да се разделим цивилизовано и всеки по пътя си. Не всяка връзка е до гроб, няма нищо срамно в развода, по-унизително е да се живее в лъжа. И обратното важи - не го привличам, не ме обича, иска друга - ОК, имай доблестта да го признаеш поне.

Винаги съм намирала за ужасно егоистично да си имаш един сигурен и удобен вкъщи, а навън - с "неудобните". Е, този вкъщи не заслужава ли нещо по-добро? Може би друг/а ще си го иска такъв и няма да му "спира секса"?

19.   По принцип спре ли жена секса на мъжа си, значи изневерява. Може да има и изключения, но правилото е такова.
Тогава мъжът е в правото си да си потърси любовница (ако може) или да ходи при проститутки.
Проститутките казват че повечето им клиенти са женени мъже. Тези които са оставени на сухо и си хващат друга жена са сравнително малко. Мъжете трябва да са доста атрактивни за да получат секс безплатно. Тези които не са красиви и готини го получават срещу скромно заплащане. Дори могат да си изберат много по- красива мацка.
Аз веднъж изчуках една 18 годишна когато бях на 45. Руса и със страхотно тяло. Беше преди време- за 60 лева. А още по- преди бяха по 30 лева. После жена ми почна да ми пуска за да избегне развода. Та ми секна далаверата.

20.   до 17 от автора,
и при мен е така, тя не стъпва на планина, на концерт много рядко, на минерален басейн - абсурд, да изведе някъде децата в парка - също абсурд Лошото е, че децата гледат от нея и взимат пример. И не мога да ги накарам нищо. Рядко все пак се случва да ги накарам някъде някой да дойде с мен, но много рядко, а така и на мен ми писва да ги карам и да ми отказват. А е тъпо да ходя сам, не че не мога, но ще е тъпо. Понякога и аз се напушвам че ще я зарежа, но да видим. Докато пораснат децата има още време.

21.   Ето по какви признаци може да се предположи, че съпругата е изневерила: ● Поведението се променя. Една жена може да започне да се затваря от съпруга си, да изглежда отдалечена или предпазлива. ● Скрива телефона, уверява се, че не лежи на видно място (или сменя паролата). ● Открито изразява съмнение, че има силни връзки. ● Говори колко е трудно човек да излъже. Така подсъзнателно тя ви признава, защото изпитва угризения. ● Тя внезапно се нуждае от лично пространство или повече време за себе си. Всъщност жената иска по-често да е далеч от съпруга си. ● Редовното закъснение на съпругата у дома е знак, че тя има някого. ● Много дребни лъжи и оправдания. ● Започва да се грижа за себе си повече. ● Изведнъж започва да те подозира в изневяра. Това е знак за проекция на вина. ● Спира да се интересува от твоя бизнес. ● Избягва физическа интимност, като се позовава на умора или неразположение. ● Някак си особено ви хвали за добри качества Като допълнение да кажа, че има и физиологически признаци. Един от най-важните е, ако около врата, бузите, гърдите, бедрата близо до вагината за зачервени това е от протриване от мъжка, леко набола брада, ако има смучки по врата, драскоти па гърба, синини по бедрата, това е много сериозна, особено по гърба. Един много важен признак, ако правите секс до към 7 часа, след като жената е имала полов контакт с друг мъж, влагалището И е разширено, до не е все още възстановило обичайните си размери в покой. Ако мъжът има опит и знае как прониква, обикновено затруднено, а изведнъж установи, че влиза с лекота, това е много сериозен белег. Ако повторите опита през няколко дни, когато съпругата е позакъсняла с колежки, някакво мероприятие и т. н. и белезите са същите, вече нещата придобиват много по ясен вид-тя се сдобила с любовник. Тази тема е необятна и нека прекрасната изневеряваща половина на човечеството да не ми "скачат". //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

22.   Евала на 18. Жена от класа. Ще направиш някой много щастлив, стига да те оцени. Благородно завиждам. мъж съм, не са ми изневерявали, но аз постъпих точно както не трябва и както 18 го описва недостойно, като мишка. Не намирам спокойствие от пропиляно ти време. Така някои хора, мъже са тигри, други мишки...

23.   Аз съм в извънбрачна връзка и съм жена. Изобщо не съм спряла секса с мъжа си, дори напротив - стана в пъти по-добър и редовен. И не го правя по задължение, само защото сме семейство и така трябва, правя го с огромно желание.

24.   До 23. Е. какво е усещането двама мъже да те чакат? С какво е по-различен секса с любовника отколкото със съпруга?

25.   До 14/17. И защо живееш със съпруга си? Нали си финансово независима! Не всичко, което казваш е така! Сама пишеш, че бракът ти е приключил, а продължаваш да живееш с ужасния си съпруг. Детето ти е голямо и би те разбрало. Детето ти е на 16, не е толкова малко, какво пълнолетие чакаш? Явно не ти стиска да приемеш предизвикателствата като свободна жена? ! Явно и колегата ти, с когото се чукаш живее по неволя с ужасната си жена. Знаеш много добре, че няма да се разведеш никога, просто така ти изнася, да обвиняваш другия.

26.   И прим се случи като при номер 6 и 23. Другият мъж подобри секса с моя. Но доста често се хващам, че си представям другия докато съм с моя, даже, че сме в тройка. Хубав е секса, но после чувството за вина ме изяжда

27.   До 24, 23 съм. Не става въпрос за разлика в секса, все е секс. Разликата е в отношението към мен. Съпругът ми ме обича, аз в това съм се убедила нееднократно. И аз го обичам и не си представям семейство с друг партньор. Но му куца отношението към мен.
Другият ми дава всичко, което мъжът ми пропуска - комплименти, мили думи, ласки... всичко това ме завършва като усещане за жена. И пренасям тази емоция вкъщи, съответно вкъщи горя със същата страст.
Трудно е за разбиране отстрани, знам.

28.   До 27. Гледай съпругът ти да не разбере, че тогава философските ти разсъждения отиват по дяволите. Аз сега съм разведена, заради един такъв келешлък от моя страна. Тогава всичко е различно.

29.   Жена съм, но наистина не разбирам някои жени. Ако на всеки мъж пусках секс, който ме прави завършена с мили думи, комплименти, небрежно нежни докосвания, не знам на какво бих заприлича. Аз лично самочувствието не си го подхранвам със секс извън къщи.

32.   Е, който го получава в къщи, бе го търси навън. И който веднъж в месеца му стига също не му е приоритет хубавия секс. Хубаво е да има всичко на едно място, ама единици са, които го имат. Радвам се, че сте една от тях

34.   Спрях му го, защото не се справя изобщо. Омръзна ми да се опитвам да вдигна мекия и после всичко да свърши за половин минута. Ми не ми се прави. Може би не сме правили вече няколко месеца. Не му изневерявам и нямам такива желания. Имам много хубав млад колега, който ми обръща много внимание, но държа да сме само колегиално настроени. Изобщо не ми се занимава със забежки. А моят явно си кара на ръчна, сутрин стои в тоалетната повече от час, без да преувеличавам. Няма къде да ми изневери или поне аз така си мисля. Това е положението. Детето ни е още малко и зависимо от нас, иначе не виждам причина да стоим заедно. Разбираме се добре, но пустия креват е трагедия.

35.   29, никой не говори за "всеки един мъж", който се държи мило. Не си мисли, че аз си лягам с всеки, който ми е направил комплимент.
Никога не съм си и представяла, че мога да изляза извън релсите.
Но не съм си и представяла, че когато създам семейство, ще се обезлича толкова много за половинката си.
27 съм.

36.   34, а твоите нужди, как ги задоволяваш

37.   До 35. Ти вече си извън релси, защото ако твоя любовник ти бие шута, ще търсиш следващ. Така сама се обезличаваш. Явно без трети човек не можеш да живееш, но това е твоя живот, ти така го разбираш.

38.   37, 35 съм.
Ако любовникът ми "ми бие шута" нямам никакво намерение да търся следващ. Нещата просто се случиха, никога не съм търсила целно друг мъж, освен моя.

39.   Е, повярвахме ти 38. И със следващия пак така ще се случат нещата. Нищо ново под слънцето.