Вярно ли е, че щом една жена изневери един път това означава, че винаги ще го прави?
Здравейте. Имах една гадже преди години, разделихме се и не си говорихме много време. Преди 1 месец от нищото започнахме пак да си комуникираме, всичко беше добре до момена, в който не ми каза, че си има приятел. Ами да, ама мен това не ме спря да я искам пак. Излезнахме и накрая се озовахме в нас и правихме секс. Чувствата отново се зародиха и то двете стани, но не мога да си махна тая мисъл, че тя му изневери с мен. Искам да съм с нея пак, но тая мисъл, че може и на мен да го направи някой ден ме мъчи. И аз не съм чист в цялата картинка, факт, но никога не съм изневерявал.

Коментари

1.   Проблемът с изневярата е най-малкото в случая.
Тя е във връзка, а си мисли за друг, това е възможно най-тъпия вариант. Дали ще изневери, дали няма е без значение. Щом може да поддържа отношения с някой, а да мисли за друг, това е модел на мислене, което значи че дори да е с този цял живот, балъка ще си мисли че е имал баси уникалната жена до себе си и както не рядко става, по-някое време ще разбере че просто е бил източник за удобства и удоволствия, за да може жена му да заспива с мисълта за друг и той развеселявайки я с подаръци като някой клоун, е за да може тя временно да не мисли за онзи другия, тъпо но често срещано.
А в случая, дали ще я приемеш обратно си е твой проблем, няма да вържеш и в двата случая като гледам. Как можеш да уважаваш жена, която лъже себе си щ, от там и тези около нея, какво очакваш да ти се случи с такъв индивид?

2.   Сигурно има и изключения, но аз не бих разчитал моята жена да е от изключенията. Ако я приемеш, го правиш на твоя отговорност. Може да реши да троши курове след време и то като сте с деца.

5.   Естествено, че ще го прави. То това е то разбиране какво е редно и какво не. След като смята изневярата за нещо допустимо - няма значение на кого ще изневери.
Така или иначе почти всички жени изневеряват (реално жените изневеряват повече от мъжете, колкото и странно да изглежда това) Важното е децата да от теб, за другото - не го мисли толкова.

7.   Хах, Авторе - за твоя случай ще ти отговоря:

Естествено, че ще ти изневери, ако си намери някой по-готин. Не знам защо се опитваш да генерализираш жените в случая. Просто бившата ти е курва и тва е.

Не мисли, че тя е изневерила на приятеля си, защото иска да бъде с ТЕБ, и щом веднъж е с ТЕБ, няма да изневерява повече! :) Ех, мечти и наивности! :D

Да не забравяме все пак, че "и жените са хора" и по принцип ако един човек изневери веднъж, може и да изневери пак, може и да не изневери, но това е ПРЕЦЕДЕНТ показващ, че този човек е склонен на изневяра ако му се отдаде възможност, и има желание.

Междувпрочем има разни анонимни изследвания, че между 13-20% от хората изневеряват. Разни курветини, играчи и т. н.

Тъй че спокойно можеш да си намериш и жена дето не изневерява, но ако си държиш на курвата - твоя воля.

Но ще ти изневери и на теб - бъди сигурен! :)

Поздрави!

8.   Мисля, че си и голяма тръпка и не е могла да те забрави, а този тъй наречен приятел го има, колкото да не е сама и вероятно е много калоав в леглото и не я задоволява.
Тя не е омъжена, а е във връзка, която е към края си.
Ако я харесваш и ти е тръпка, хвърляй се смело.
За малко се разминахме с голямата ми любов, за малко и цял живот ще съжалявам.

9.   Едва ли, всичко е за мига при тези неща, защото веднага се усеща разликата в какво има и какво е на вън.

10.   Истина е че най-трудно се изневерява първия път, но това важи само за всеки отделен партньор. Тоест от тук нататък тя ще изневерява на него по лесно. Връзката с теб е съвсем друго нещо и ако останете заедно ще й е трудно да ти изневери първия път.
Дано разбираш за какво говоря, всяка връзка, всеки партньор е нещо различно, ако ти задоволяваш представите й за партньор в живота тя никога няма да погледне друг, дори преди теб да е била проститута и да е имала хиляди мъже

11.   Ллюбих се и зпочнах връзка с момиче, което е изоставено от приятеля си, поради изневяра от нейна страна. Знаех това, а и тя на го е крила. Винаги съм разсъждава, че е важно какво е след мен, а не преди мен, всеки има някакво минало и тъмни петна в него. Три години живеехме в хармония и разбирателство във всяко едно отношение. Правихме планове за общо бъдеще, семейство, дете и т. н. Точно тогава я хванах съвсем случайно с нейн колега, поради невнимание от нейна страна, нито съм го планирал, нито съм го очакал. Просто съдбата е била благосклонна към мен. Разделихме се и повече нито я потърсих, нито я видях. Сега имам обица на ухото. Станах изключително мнителен и наблюдателен. Човек един път се доверява....

12.   Една чиниика като се счупи колкото и да я лепиш винаги има ръбче което да драска.
Аз имах подобен проблем с бившата и все си повтарях, ще се оправи и това на мен няма да се случи...
Но жена, вода, ръжда тръгнат ли, няма спиране
Изпичай си акъла

13.   Задаваш въпроси- отговори. Ясно е че няма да се спре пред нищо за да си легне, ако иска. Има такива жени които преливат от любов и искат да ощастливят максимален брой жадни за любов, мъже. Това са милосърдните сестри на новото време. Девиза им е давай и не спирай!

14.   Винаги е силна дума, но означава, че за нея няма морален проблем в изневярата. В този смисъл означава, че много вероятно е пак да го направи когато срещне обект, който я привлича или подходящи обстоятелства.

15.   Аз чукам две обвързани. Едната е на 44 с две деца и мъж, другата ми е колежка на 28 с приятел. На първата сякаш нещо и липсва в семейния живот, а втората май си е просто лека жена. Ама честно казано не ми пука. Големи са, да се оправят. Аз на всичките си приятелки съм изневерявал. На една в рамките на 1 година и изневерих със 7 различни.

16.   До номер 15:

Естествено, че няма да ти пука. И жените са хора - имат глава на раменете и си носят последствия за действията си.

Само внимавай и гледай винаги да ползваш предпазни средства, щото имам един приятел като теб дето се праска с 70 женени, неженени, курви и т. н. Все ги водеше по аборти, а сега не може да има деца. :D

От Мара Общата много неща може да си лепнеш ако не внимаваш. А много от мъжете имаме навика да се водим по акъла на жените.

Един друг приятел и той обиколил половин Люлин и яко курви се върна от Англия и си викна една курва дет му препоръчах и се чуваме и ми вика:

"Брат ебахме се X часа. Без презерватив, щото тя ми каза, че винаги го прави с презерватив с другите. "

И аз кат го чух това - направо си помисхих да му кажа:

"Бахти идиота. Бате, ти тъп ли си - тя на още 5 човека сигурно е казала така. Олигофрен ли си? "

То приятелката си в наше време е добре да я чукаш с презерватив - точно заради ей такива колеги като теб... камо ли пък некви бройки. :)

А бе хубаво е, че като настане Шериат навсякъде - некви такива либерални мъже и жени, лека полека ще поизчезнат.

То и сега изчезват, като не могат да имат деца. :D

17.   Мисля, че да.... имам много приятелки, които не са изневерявали нито веднъж на мъжете си. Аз също. Но имам и няколко, които изневеряват. И нито една от тях не е изневерила еднократно, а много пъти. Изводът е ясен-кръшнеш ли веднъж, кръшкаш докрай.

18.   В тоя "бизнес" няма първи път. Тръгнеш ли по този път не можеш да се спреш. Колкото и партньора да сменяш, колкото и брака да имаш все се озърташ за някой друг. В тази ситуация най-потърпевши са децата, ако има такива.

19.   ЛАфа за ълка и козината чувал ли си го?
ами баснята за жабата и скорпиона. Все неща на възраст стотици по-голяма от твоята, базирани на чист емпиризъм и никой не е пускал теми по форумите да стигне до подобни изводи, че чак и 18 коментара събрал, да не би твойта шавливка да НЕ Е Т ТАКАВА.

20.   Ти какво сега, съдиш ли я? И как ще си чист, прелъстил си жена на друг мъж, възползвал си се от старите чувства помежду ви. Когато жена изневери е защото нещо във връзката ѝ куца.
Сега на въпроса, арабите са казали когато едно нещо се случи може никога повече да не се случи отново, но ако се повтори, задължително ще се по трети.

21.   Лошо е постъпила, но и твоята постъпка не е за хвалба. Като знаеш, че е обвързана, защо спа с нея? Излизане на кафе - ок, нищо лошо. И за чувствата - нищо осъдително, това не пита кога и дали е удобно.

Но другото е грозна история... И ти се притесняваш най-много да не ти изневери на теб, само тя е лошата в историята?

Коректно би било да си заявиш интереса и да се отдръпнеш, за да дадеш време тя да си изясни какво иска и да действа. И ако е вече свободна, тогава да пробвате отново. Защото в картинката е и приятелят ѝ, който заслужава все пак някакво уважение.

22.   За тези които все още не знаят. Хората сме полигамни същества, без значение от пола Задава ли се въпроса, защо някой обвързан търси други партньори? . Какъв е вътрешния мотив да го прави?
Относно това да се търсят нови партньори, всички го правят, въпроса е кога се случва това. Когато всеки е отново свободен или когато е с някой, но нещо липсва. Има хора които не влизат в отношения, точно защото искат разнообразие. Ако имаме слабости точно в тази посока е добре да се даде ясен отговор за причините и да се прецени, кое в ценостната ни система е изкривено и подлежи на преразглеждане

23.   Жена, която никога не е изневерявала пак може да изневери. Хората са казали винаги има първи път. Така и изневеряващите все някога са го направили за първи път.

24.   До 22. Разведен съм от 5 години, заради изневяра на жена ми. Не разбрах причината. Самият аз съм млад, здрав, привлекателен, потентен мъж, любовникът и беше аморе мио, нищо особено. Аз лично не съм и изневерявал. След развода ми се откри пред очите друга картина, масово омъжени жени, които предлагат секс или търсят секс по уникално странни за мен причини. Давам примери. Минах няколко пъти една много близка приятелка на жена ми, по нейна инициатива, защото била любопитна какво ми куцало в леглото, за да се стигне до изневяра от жена ми. Е, увери се, нищо не ми куца. Искаше да продължим, отрязах е деликатно. Имах и една позната, която когато я ядоса мъжът и, идваше да я изчукам, за да и мине по-лесно. Ето, ти сериозна причина? ! Секс-терапия за преодоляване на гнева. И тя ми писна и нея отсвирих. И така, когато наебеш десетина идиотки и виждаш идиотията в цялата тази ситуация (нито логика, нито практична мисъл, само първична емоция), трябва сам да решиш или да станеш част от тази идиотия и да се обезличиш или да престанеш. Аз реших да престана, нито искам да се обвързвам с друга жена, нито искам още деца (имам две дъщери на 08 и 10г. ), нито искам да чукам откачалки и да си губя времето с това. Все пак съм сексуално активен мъж и имам потребности и затова свалих картите пред бившата си. Тя също не желае да се обвързва с друг мъж, още по-малко да води в къщи при децата някой. Цени това, че след развода и помагам много и се грижа много добре за нея и децата в истинския смисъл не просто подхвърляне на някакви смешни пари за издръжка. Просто тя осъзнава, че без мен тя не може да се справи с отглеждането и възпитанието на децата. Така, че в момента чукам бившата си, отказ от секс няма, все по страстна и всеотдайна е. Концентирали сме се само върху себе си и децата. Стараем се да не придобиват комплекса на деца на разведени родители, ходим заедно по почивки дори и в чужбина, илизаме на вечери, правим си вечери в къщи, но не живеем заедно и аз се чувствам прекрасно.
М 41г.

25.   Номер 24, че защо сте се развели тогава, вие сега дефакто сте женени. Аз мисля, че още обичаш жена си и си от малкото мъже, които не обичат да правят секс без любов. Вместо да се разделяте, трябвало е да потърсите причината за изневярата и не винаги се корени във физиката, твоята или на другия. Жените ВИНАГИ изневеряват защото има липса и не винаги на секс.

26.   Има липса на ум, не на друго жената. Как се попълва тази липса с лизане на хуя на някой идиот в хотелска стая за 30 мин.? Връх.

27.   "Жена и ръжда тръгнат ли, няма спиране"
Българска народна поговорка

28.   Жената е като разгонена котка. Колкото и да си мислиш, че си я нахранил и прикоткал при теб, когато се разгони ще си намери десетки оплодители допълнително.