Гадже под наем?
Здравейте! Имам въпрос.
Аз съм жена. Ако пусна обява да бъда гадже под наем на мъж, дали ще има желаещи?

Коментари

1.   Какво значи "гадже под наем"?

Курва ли искаш да станеш или какво?

То трея дето ходят по курви - или са с гаджета и разнообразяват, или не търсят гаджета.

Пусни обява по телевизията:

"Жена търси як, богат, висок и щедър мъж за да му бъде приятелка за известно време срещу пари, подаръци и почивки"

И виж! :) Ще се намери некой кандидат - балъци много!

2.   Искаш да ти плащаш да си гадже на някого? Ако не го харесаш какво ще направиш? Всеки, който ти плаща в един момент ще иска секс.

3.   Да! Ако си хубава, разбира се. Колко пари на месец искаш?
Ако си хубава, още сега може да се спазарихме.

4.   За проститутки винаги има желаещи.

5.   Много романтични филми си гледала как някой богат красавец си наема някоя за пред семейството и после живеят дълго и щастливо. В реалността това е проституция. А може и да е психар.

6.   Ако си симпатяга и си в София, сигурно ще се намери някой клиент.

7.   И какво значи тази глупост: "гадже под наем? "

А желаещи за такива глупости - винаги ще се намерят! Не се тревожи!

8.   Тоест да си жена на повикване? Да ще има интерес. Но ще трябва да правиш всичко. Това младите 20 годишни момичета нямате акъл за 5 стотинки. На какво ли не сте способни за да не учите и работите. Преди два дни едно здраво, право, накипрено 24/5 годишно момиче просеше пред голяма хранителна верига. Как не я беше срам да подава картонена чашка пред хората не знам. Богатите чичаци са малко и повечето си имат играчки. Мързеливите жени стават все повече. То винаги е имало проституция, ама добива плашещи размери. Кажи, няма ли да те е гнус непознат да те пипа и целува? Или викаш, по-добре е от това да работиш 8 часа. Ей, ако някоя партия озакони проституцията и ви накара да си плащате данъци и осигуровки ще гласувам доживот за нея. Крайно време е да се случи. А не да се чудят как да пълнят хазната за сметка на почтените хора. България ще стане една от най-богатите в света.
Ж, 31

9.   Стотици предложения ще получиш.

10.   Желаещи ще има определено. Но трябва добре да дефинираш точно какво си съгласна и какво не си. Чукането влиза ли в сметката или си само за показване пред хората?

11.   Ще има...

12.   Да, аз бих те наел.

13.   Според мен да. Но помисли и за сигурността си, може да попаднеш на всякакви откачалки, трябва да си сигурна, че си в безопасност, не се знае къде ще иска да те води и т. н. Също може да те зареже после и да не ти плати. Как ще го предотвратиш?

14.   От автора:
Има хора които се нуждаят от внимание, не всичко е секс. Вечеря и хубав разговор, защо не?

15.   Когато кажеш изисквания, че това е работа и предлагаш тона което решиш и нищо повече.

16.   Първо да кажа, че съм възрастен мъж. Целият ми съзнателен живот от ученик, следване, работа е минал в обкръжението на умни, възпитани и културни момичета и жени, всичките с добър произход. Тази тема не я разбрах. Дали това селска "моме" предлага да е нещо като "кортеж", ако е така, това означава да е проститутка, която си въобразява, че е различна от другите. Коментираща №8, много добре е задала рамката, в която това "моме" желае да се развива. Лично аз никога не бих отишъл на проститутка, много съм гнуслив и изключително държа на личната ми хигиена, но също и на момичето или жената, с която съм. Не се виждам да се завирам в разни полови отвори, където стотици преди мен са бродели с различни хигиенни навици- благодаря, ще пропусна. Винаги когато съм бил с момиче, съм изпитвал чувства към него, дали само привързаност, дали нещо като топлота, дали влюбване, но никога не съм гледал на жената като на бездушна кукла, винаги нещо в гърдите бие силно, когато го прегърнеш и притиснеш до себе си. Дали това са "гедерейски" момичета, които знаят, че това приятелство ще продължи само десетина -дванадесет дни, дали са чешки, с които познанството ще продължи толкова, , също е отнася за латвийското момиче от международната студентска бригада, за руските момичета при дългите командировки в Съветският Съюз, всички тези контакти са били лимитирани във времето, но имат нещо общо винаги оставят белези върху сърцето ми, винаги предизвикват някаква странна топлина в гърдите и сърцето започва да бие по-силно, и бързо, независимо от изминалите години. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

17.   Много глупости са изписали тук но мека погледнем от добрата страна на въпроса. Да, защо не и не мисля, че е лоша идея ако има разбира се симпатия между вас. Аз бих се свързал с теб и бих обсъдил въпроса, стига да имаше как…

18.   Има повече търсачки на спонсори, отколкото мъже, които да могат да издържат подобни, така че имаш конкуренция. За по 1 път доста ще те пробват.

19.   Авторке, ти щом ще предлагаш само вижданки, малко внимание и разговори, колко си мислиш, че някой ще ти плати за това? Трябва да е някой богат, импотентен старчок. Нали така и така той ще плаща за вечерите, за какво повече да ти плаща? Че вие де факто ще сте приятели.

Ако искаш пари, трябва да си даваш дупето и други работи.

20.   "Има хора които се нуждаят от внимание" - за такива има психолози, за какво си им ти?

21.   "вечеря и разговор" - значи търси ядене без пари, че и да ти оставят джобни. Какво предлагаш насреща - човекът да се възгордее, че са го видели с теб ли?

22.   Нормално е сексът да не е всичко в човешките отношения, даже и между мъж и жена. Хората се срещат, прекарват приятно, споделят си, помагат си. Често това са много по-трайни отношения от интимните връзки.

Грозно е да се опорочава всичко това с тарифа от страна на жената. Защото явно има нужда от пари и не може, или не иска, да си ги изработи.

После защо тръгват приказките за жените и материалното...

Да не говорим колко е обидно и за един мъж да има "гадже" под наем. Едното си изключва другото. Това ли заслужава един мъж - да му обръща внимание жената само, ако извади пачките и ако спре да вади - няма да има компания?

В една нормална връзка в наши дни жените не чакаме само мъжът да ни финансира за това, че сме благоволили да отидем на срещите, да го изслушваме, да сме гадже с него и т. н. Помисли си добре за това и търси работа, втора работа, даже и кредит да е, но да си решиш сама финансовите проблеми. Здрава, права и т. н. жена да не иска да поработи при толкова възможности, е срамота.

23.   Гадже в пълния му обхват предполагам но срещу пари. Зависи колко си хубава и според това ще ти се навият хора, готови да плащат за хубостта ти и екстрите, които ще им даваш. Това обаче ще са такива, които не могат да си намерят жена по нормалния начин и дори да се хванат с теб, ще те зарежат веднага щом намерят някоя, която не поставя парите за условие на връзката. Не очаквай свестен да ти се навие, най-много някой безкрупулен, решил че щом плаща може всичко да си прави с тебе. Затова моят съвет е, бъди с този, към който те влече сърцето а не джоба. Материалното няма да те направи щастлива дори да играят много пари. Само ако последваш сърцето си, ще бъдеш щастлива, дори това да ти струва неприятности с вашите или паричен недоимък! ;-)

24.   За какво мечтаеш? За Белмондо с много парички и да те спонсорира ;-). Така, както пишеш, усещам, че си го имала но си го загубила, сигурно заради високо его. Следващият път бъди готова на истински компромиси в името на здрава връзка. Когато си готова да приемеш един мъж такъв, какъвто е, с миналото му, с недостатъците му, той неминуемо ще ти се отплати. Обади му се, не чакай, той те иска и е готов на всичко за теб!

25.   Модерна жена - абсолютен леш, и после търси нормален традиционен мъж.

26.   На това му се казва компаньонка и е просто една малко по-образована жрица на любовта. Сериозно ли мечтата ти е да си, макар и елитна и скъпа, проститутка?

27.   С други думи - нормално гадже.
Те вече всички са под наем, така че що да не се регламентират нещата. За секс някой готин, за ядене, пари и утеха на душата - който се навие, не е като да няма закъсали Точно както в реалността.

28.   От японците ли взе идеята? Там има такива момичета, на които плащаш за да излезете на среща. Говорите си, лигавите се, а те се правят, че те харесват, но най-много да се държите за ръце или да получиш прегръдка. Самотни мъже и тук има много, ако си в голям град и изглеждаш добре, вероятно ще се намерят. Само че уточни добре предварително какво се включва и какво не, да няма някоя неприятна изненада. Ако умееш и да водиш разговора, това ще е бонус. Разбира се, не знам какви са ти очакванията и целите. Не бих се учудил ако някой по-смотан мъж се влюби дори, ама от тези, които едва ли ще искаш.