НЕ е вярно, че всеки "мъж" изневерява! Това е най-голямата лъжа
Лъжата и измамата НЕ СА в кръвта на човека!

Никое бебе не се ражда с мисълта да говори сладки приказки, а зад гърба на човека да лъже и маже! Човек се ражда ЧИСТ и неопетнен от лъжи!

Лъжата винаги е грях! А за да изневерява човек, той трябва да Лъже! Да казва, че е там- където не е, да казва че партньорът е единствен, когато не е, да крие всичко и така нататък.

За да изневерява един човек- трябва да е изпечен лъжец! Това са най- големите н4рцiсIсти на планетата!

Само мъж, който е изневерявал и се подиграва на жена си- Може да каже, че "всички" изневеряват. На него просто му трябват съучастници, с които да се гордеят заедно за престъпленията си.

Честността и радостта са единствените природени качества на човека, но за нещастие- обществото го възпитава да се отрече от природата си.
Но не всеки е така лесно манипулируем! Познавам мъже, дори в моето семейство, които просто държат на думата си и правят семействата си горди- Такива мръсни изказвания никога няма да чуете от устата им!

Видях един да каже "всички изневеряваме"- Тоест "аз изневерявам"
Чисто самопризнание как мами семейството си! Дано Бог го разобличи!

Има мъже, истински, които държат на думата си! Истинският мъж като каже нещо и си тежи на него! Предпочита да си тръгне, отколкото да изневери на собствената си честност и отговорност!

Това са истинските хора за които си струва да се живее! Те са запазили чистотата в себе си. И познавам страшно много такива!

Моля се на Бог всеки, който изневерява системно да бъде хванат и семейството му де се отърве от лъжите му! Това не са мъже. Но им трябва да са хванати за да се осъзнаят.

Ние сме пътят- ИСТИНАТА и животът! А за да изневерява човек- трябва да лъже. Лъжата е грях винаги! Тя НЕ Е НЕЩО присъщо на едно чисто бебенце!

Коментари

1.   Сигурно. В идеален свят ще е така. В реалността я чати с колежки, бивши. Я зазяпва съседки. Я търси жени от сайтове и приложения. Я въздаша по гаджето на някой приятел. И т. н и т. н. Мъжете не са моногамни. Моногамни са само в приказките.

2.   Реално огромната част от мъжете не изневеряват, защото просто не ги бива в свалките. Иначе на всеки му се иска.

3.   Вървежен мъж няма как да не изневерява. Ако е смотаняк дето даже проститутки не биха му пуснали е нормално да не изневерява. Аз също изневерям на мъжа ми от време на време с платени жени, но това не се брои когато си в гей връзка.

Един от многото

4.   И двата пола изневеряват много, при мъжете по-лесно се замита под килима просто, защото било природа и прочее глупости.

5.   Всеки, който има възможност изневерява. Само смотаняците, които са харесвани само от жена си не.
М, 29

6.   Не си разбрал.
Когато жена каже това, тя има предвид че всеки мъж, от който тя би се заинтересувала, изневерява. Което повече говори за нея, отколкото за мъжете като цяло. Не се нервирай.

7.   Стига глупости. Установено е, че човек, който не лъже в ранна детска възраст, се оказва с по-нисък коефициент на интелигентност, когато порасне.

8.   Ти си жена без особен житейски опит. Много си объркана.
Да не си родила момче, че все бебета са ти в главата.
Мъжете са подлеци и лъжци с някои много малко изключения.

9.   Ще отвратително лицемерие от моя страна, ако твърдя, , че съм образцов съпруг. Имам толкова недостатъци, че мога една влакова композиция да натоваря с тях. Въпреки всичко това, аз изключително обичам съпругата си. Винаги съм твърдял, че един мъж обича следните жени на първо място дъщеря си, следва съпругата си, майко/сестра и бабите, които са го отгледали докато родителите са му били на работа. Ако се говори за мъжка изневяра, то тя е като нежна снежинка, спрямо женската, която е като огромна лавина. Едно основно явление, което всички пропускат-мъжът не може да забременее, докато жената може да промени генетичната линия на родът, в който е даже да не е бременна от друг, защото според телегонията, тя винаги ще носи в себе си част от генетичният код на предхождащите, законният и съпруг любовници. /Нека не се спори по този въпрос/. Когато човек е млад и особено, когато тези години са съвпаднали с годините на "тоталитаризма", условията за ебане, бяха както му казвахме в казармата "максимално близки до бойните". Това значи, че в повечето случаи всичко става в силно стресова ситуация, я в лек автомобил на жената или моят, понякога в апартамента на жената, защото мъжът и сравнително често биваше в чужбина, или с колежка на купон в някоя от лабораториите, може и в техническата библиотека или техническият архив, но винаги при надлежно заключени врати. Добър и доста удачен вариант при същите изходни условия е секса да е на вилата на колежката и най-добре е да през работно време, като никога не излизат заедно от института и не се чакат на паркинга, а в някоя закътана уличка на спирка -две от института. Идеалният вариант е когато единият е в отпуск и са се разбрали по телефона-тогава "мобитата" ги нямаше. На вилата няма камини, няма мечи кожи, няма огромни легла, няма време за губене и лигавщини. Както веднъж каза една позната, ама ние сме дошли работа да вършим, така се разсмях, че щях да свърша без време. Случвало понякога се и на огромната "култовска"спалнята на нашите когато са почивка, ама това е много рядко явление. Никакъв секс, само задъхано ебане е, ако сме спокойни и има време, понякога не е изключена и продължителна увертюра, но тя е по -скоро изключение отколкото правило.. Ама винаги съм се чудил защо ебането с чужда жена е толкова силно и емоционално натоварващо. Е, затова конференциите или симпозиумите бяха така желани, винаги имаше нещо неочаквано-чудна работа. Но най-емоционалното е когато си в командировка в обширният Съветски съюз , тогава вече изживяването е завладяващо и направо изтръгва сърцето. Но много странно, всичко това не може да замени обичта ми към съпругата ми. Винаги съм се чудил защо човек го прави, като както колежката от института, или позната от завода където се произвеждат изделията, в повечето случаи не са с някакви физически данни над собствената съпруга. И, ако някой попита защо човек го прави, логичен отговор няма. Лично аз не го смятам това за изневяра, а само физика и нещо като привличане, и интелектуален контакт, но може да се каже, че всяка жена оставя белег върху сърцето на мъжът, някои по-плитък, някои по-дълбок. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

10.   Не за друго се е казвало - " Ако искате да разберете истината за нещо, питайте децата"

Защото децата са чисти и неопетнени от лъжи и измами. Докато обществото не се намеси.
А

11.   Изобщо не е вярно, че всички изневеряват, нито пък, че на всички им се иска, но не могат. Тези, които го твърдят просто искат да се оправдаят пред себе си.

12.   Всеки който може да си го позволи. А това са 10-15% от всички мъже. Повечето жени в днешно време се борят само за този малък процент и не виждат останалите. А те не са никак малко. Но просто жените не ги виждат.

13.   Да, изневеряват само мъжете с тегави жени. Като попаднеш на жена, която ти поставя прегради и не те прави щастлив, нормално да изневериш. За това и не е хубаво да бързаш с избора за жена.

14.   Лъжата си е лъжа, а не всички хора са лъжци. Това, че ВИЕ сте лъжци, не значи че Божиите хора са като вас

15.   Малка поправка : Исус Христос е Пътят Истината и Животът!
А защо човек лъже изневерява мами завижда злобее и т. н. прочети внимателно Битие в Библията и осмисли защо светът е тръгнал в грешна посока и вече е заложено в човешката природа този грях!
Напротив дори едно чисто и неопетнено детенце има способността да скрие и излъже родителите си! Нима някой го е научил? Не! Но го прави защото се ражда в грях! Явно все още не си майка? Защото ако беше щеше да знаеш от натрупан житейски опит! Че и децата лъжат и крият от родителите си! Затова възпитанието на едно дете е толкова трудно! Освен ако от малко не му покажеш вярната посока е която да върви!

Помисли пак над нещата които си писал/а защото не всичко е вярно! И за съжаление 90% от мъжете изневеряват д оправданието че им е в природата! Но това не ги оправдава!

Жена на 26

16.   Имам страшно много недостатъци и със сигурност жена ми е имала случаи, в които си е мислила да ми сготви чорба от гъби, която се яде само веднъж в живота. Но мога смело да заявя следното: За 24 години връзка, 18 години брак, никога не съм се и замислял, че ще изневеря на жена си.

Наясно съм, че повечето "мъже" ще ми скочат и ще ми разправят, че съм чехльо и че жена ми сигурно е овършала половината град. Надали. Знаете ли защо? Защото аз, освен, че ходя на работа, помагам и на жена си вкъщи и с децата. За децата е ясно - те са и мои. Но къшната работа.... Майка и татко работиха в голям завод на смени. Нямаше кой да пере, да чисти, да готви и да оправя постоянно. Майка ми научи мен, брат ми и сестра ми как да въртим домакинството.

Когато една жена види човешко отношение към себе си и види, че нейният мъж ѝ и помага и я уважава като човек, тази жена няма да изневери. Това е моят скромен опит.

17.   ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ НЕ ВСИЧКИ МЪЖЕ ИЗНЕВЕРЯВАТ!

Освен себе си, познавам още няколко човека, които не го правят!
и то става въпрос само за тези, с които сме засягали тази тема.

Според мен поне около 20-30% от мъжете не изневеряват!

18.   Така е!
И аз, според жена ми, не изневерявам!
Това не ми пречи, обаче, след началото на брака ни да съм водил 3-4 връзки, едната от които над 10-годишна...
Прави си сметката.

19.   Номер 16, ти си честен човек и аз за теб говоря. Няма перфектни хора, нито перфектни връзки. Но някои избират да ценят онова, което имат, а не да кривват наляво или надясно.

Честността също е въпрос на избор. Хората не са еднакви и светът е шарен!

За това е НЕВЪЗМОЖНО всички да изневеряват. Особено и в някои религии, където пък изневярата е наказуема. Аз и приятелят ми също НЕ вярваме в изневярата- Това е нашият избор!

Честните хора заедно създават едно по- светло общество.

20.   Номер 19 от номер 16

Няма перфектни хора и връзки - това е така. Когато връзката ти е повече от 1 месец, гледаш как да създадеш нещо постоянно. Гледаш как да градиш здрави основи, за да можеш ако възпитаваш деца, те да имат пример. И то добър пример.

22.   Извеверяват хора, които не са готини, логично е, той ако е топ, ще избере една жена и нещата ще са хармонични.

23.   Радвам се за хубавите и честни мъже тук, които ми писаха. А този номер 18, тук има мъже, които си признаха, че НЕ изневеряват :) Това че ти си б.... к, не значи че всички са такива.

А

24.   Евала, 18. Сигурно си много горд от себе си? Сега е ред и жена ти да си завърже една такава връзка.

25.   Авторке имаш грешни представи за искреността и реалността! Точно н 18 е най искрен в коментара си и е пример за го няма част от мъжкото съсловие!
Всеки може да казва на думи каквото си иска и да се представя за какъв ли не и какъвто би искал да бъде ( но не е) но на практика е обратното! Ако вярваш на мъжете тук че не изневерявали... Много наивно! А наивността е глупост!
В природата на мъжа е да търси да се заглежда по чужди и да желае чуждо! Трябва да задоволява животинските си инстинкти. Особено ако жената до него н го задоволява ( не само сексуално ). Винаги идва скуката и тръпката се изчерпва. Чувала съм го от мъж че винаги си любопитен да поддържа пробваш чуждо и да си разнообразиш по този начин живота! Така че си прави сметката!

Жена на 26

26.   Винаги имаме извинение и оправдание за изневярата... иска се още само мотивация и възможност.
Чудех се, ако имах жена, която изглежда като супер модел дали щях да искам да изневерявам. Знам няколко мъже, които имаха такива съпруги. Те не си помисляха за изневяра, само че половината свят им харесваше жените, и те не успяха да ги задържат до себе си. Винаги, ама винаги има по хубав мъж, по-висок, с по-голям кур, по-голям мъжкар, по-голям джентълмен, по-богат и т. н.
Но, да не смесваме темите.

27.   Съжалявам, но прекалено много добри хора съм срещала, които са ми признавали, че никога не са предавали партньора си, в реалния живот. Аз ще защитя честта на тези мъже, защото са различни и заслужават уважение. Те самите искаха да напиша такъв пост.

Да, повечето от мъжете може би са нечестни, но има малко от тях, които са. И аз съм тук за един от малкото, не за един от многото. Не желаем да се сливаме с обществото.

А

28.   25, хайде да не ми казваш дали изневерявам.

Казал ти някакъв твой приятел мъж нещо и веднага всички били такива. Ами не, не съм.