Какви са жените козирог, родени през януари
Какво ви е мнението от лични наблюдения или преживявания за жена - януарски козирог?

Коментари

1.   Всички жени Козирози са флиртаджийки, материалистки и манипулаторки. Безскрупулни са по отношение на мъжете, както да ги изцедят финансово, така и да бъдат любовници на женен мъж.

2.   С една дума - БЯГАЙ!

3.   Трябва да се види цялата карта, ако дадеш само тази информация, изпадаш в плитки клишета :-)

4.   Ревниви.

6.   Ей такива - като жените Февруарски козирог.

Сериозно, колко по-големи идиотщини можете да публикувате, за сметка на реални теми на хора нуждаещи се от съвет?

8.   Палави и разкрепостени са

9.   Всички от зодията Козирог са студени, ръбати и криви. Но всяко правило има изключение. Пиперливо- бодливи, не премълчават и не спестяват до степен липса на такт. Така разбират коректността- ребром. Което в някаква степен е ценно.

10.   Най-отвратителните, които съм срещал! Претенциозни, надути, чукнати в главата...
Виж - водолейчетата вече са доста по-харни, макар и въздухарки...

11.   С една дума не бягай, стабилни са. То има поне три, четири зодии за избягване, но точно козирог са сериозни, а и не са чак такива тежки материалисти. По-скоро се прагматични.

12.   Мъж вярвящ в зодии? И почвам да бягам.
ж, 25

13.   Честно да си призная, имам достатъчно добър поглед върху този зодиакален знак и дамите от него. Не може да се прави точно заключение, защото началната карта (и не само) е СТРОГО ИНДИВИДУАЛА и когато говорим за някоя персона, ТРЯБВА ОПРЕДЕЛЕНО да има ТОЧЕН анализ върху конкретиката от датата и час на раждане на момичето (жената), които да са значително по-различни от "общоприетите норми" на поведение, но ето едни, които се водят за "нормални".
Негативни: Принципно са материални, хладни, пресметливи, злопаметни, ориентирани са (обикновенно) към кариерата (понякога не подбират средствата за постигане на целите, по-важното е крайния резултат от методите, които се използват за достигането му).
Позитивни: Лидери, земни хора (здраво стъпили на земята), финансисти и финансови експерти, практични и рационални, моногамни!!!
От тези черти, които са изброени по-горе произлизат и други, които могат да се покажат в индивидуалните карти или пък обратното, те да са с положителен или отрицателен аспект в зависимост от самата индивидуална среда- семейна и приятелска среда, възпитание и ценностна система, работа!!!

15.   Към негативните трябва да се прибави една отвратителна черта, проявена при КЛАСИЧЕСКИ козирог. Дамите имат афинитет към грандоманство, съперничество и вещоманство. Определено е негатив и ревнививостта (ревността). Това е белег за женските знаци, но особено за такива като рак, телец, скорпион и козирог. Супер позитивна черта (особено за ТИПИЧНИТЕ козирози) е СТАБИЛНОСТТА. Великолепен партньор за брак и семейство. Проблемът е, че имат склонност за контрол над партньора, а това не всеки мъж може да търпи.

16.   Моля, обърнете внимание на ретроградният Меркурий и подредбата на звездите, преди да се съберете с някой.

17.   Значи, трябва ми само дата и час на раждане, тегло и ръст като новородено, дължина на линията на живота на дясната длан към текущия момент, отношение на диаметъра на палеца на лявото стъпало към този на кутрето на дясното и откритите варианти на 314565-тия локус в секвенцията на 21-ва хромозома при цялостно геномно секвениране на въпросната дама, за да ти кажа колко е по скалата от 1 до 10 и дали ще ти изневери с най-добрия ти приятел.

18.   Познавам няколко близки жени. От тях само 1 е вярна та съпруга си. Останалите си имат любовници и задължително още някой. Много горди, надути, винаги искат да има мъже около тях, който да ги валидира, че са най-красивите. Големи материалистки и интересчийки.

19.   а уж зодиакално ги дават че са верни съпруги ама излиза че са скрити лимонки

21.   Много близка моя приятелка е козирог. Няма партньор в живота си, на който да не е изневерила. Има поне 30 бройки, може и повече, като в това число има включени и жени.
В сексуално отношение навярно е фурия при опита, който има. Също така редовно се забавлява с играчки.
Като човек - по-скоро студена към околните. Очаква всички да действат в нейна полза, но не го осъзнава, отрича го. Но обикне ли някой като приятел, този човек за нея е все едно е тя самата. Би преобърнала света за него. По принцип важи и за връзките й, но до момента, в който всичко е розово - от там нататък вече гледа просто тя да не е прецакана от тези взаимоотношения.
Обича да е в центъра на вниманието. Има особена склонност към грандомания - за сведение, сега организира сватба за има-няма 50 000лв. Такива пари тя и годеникът й нямат. Последният й рожден ден беше организиран в чужбина, тя плати цялата къща за десетина човека, включително и транспорта. 5000лв само за това отидоха със сигурност, може и повече. По принцип не обича да пръска пари по други хора, но този път явно други неща надделяха.
От друга страна обаче е целеустремена до крайност. Има си заложени идеи в главата и ги следва. Не се и съмнявам, че до края на дните ни тя ще стане милионерка, въпреки неразумните харчове за момента.
Ако си заложи в главата да бъде домакиня, ще бъде най-добрата. Ако прецени, че иска да е най-отдадената майка, ще бъде. Но за момента си е кариеристка от всякъде и подобни неща като това да се избърше праха или да се изчистят прозорците са й последната грижа.
Може да си служи с манипулации, но по принцип следва откровения (до болка) подход към хората. Все пак, в случай че усети нужда, може да извърти винаги нещата в нейна полза. Понякога напълно неосъзнато, друг път съвсем преднамерено.

Ако аз бях мъж, не бих искал връзка с нея. Предвид че сме си приятелки от детството, нямам проблем с характера й - отношенията ни са си разкошни и ме устройват напълно.

23.   от автора – Благодря за коментарите. Помогнахте ми да добия по-ясна представа за една жена която харесвам и скоро от един неин колега мой познат разбрах че е януарски козирог. Вашите мнения съвпадат почти на 90% от впечатлението ми за нея. И както той ми каза - не си слагай таралеж в гащите. Да, но... нали забранения плод е най-сладък или както се казва - който го е страх от да не влиза в гората. Обаче тук "мечката" е семейна. Когато съм ги срещал с мъжа й винаги ми казва здрасти седна широка усмивка та чак на мен ми става неудобно, а скоро беше с приятелка и вместо поздрав ми намигна. Знам че флиртува и че обича да й показват че е харесвана което никога не пропускам, но съм предпазлив понеже не знам какво й е в главата

24.   Не знам за жените, но имам доста приятели и познати мъже козирог и са супер тегави. Затворени в себе си, обаче желаят да ръководят всичко и всеки, а напъните за това са много смешни погледнати отстрани. Мълчат си, изолирани са, но изведнъж започват да дават заповеди. Когато нещо не е на тяхното изперкват до крайна степен. Никога не падат по гръб. Желанието им за величие им излиза прескъпо през носа. Имат ограничена душевност, мрачни са.
Ако жена има такива белези веднага спирам комуникацията.

25.   Това го пише и за жените и е много вярно само в едно има разминаване - някои казват че са верни съпруги а други че са флиртаджийки, може би защото са интересчийки и гледат кое им отърва и затова се обвързват по-понеже до последно се страхуват да не се прекарат а и може би защото както каза някой тук много малко мъже ще се подчинят да им търпят постоянното налагане на мнение.

26.   То и аз много време не вярвах в зодиите, но се случи вече да познавам хора без да са ми казали зодията си, което говори за някакви отличителни черти и специфики. Има нещо вярно в зодиите

, , Мъж вярвящ в зодии? И почвам да бягам. " -

Няма защо да бягаш, наука е. Жените козирози, както и мъжете са сред читавите хора като цяло. Кофти хора са стрелци, везни, близнаци, водолей. Стрелците са изключително големи използвачи и особено жените са страшно безскрупулни. А останалите три дето изброих са несериозни, клюкари и въздухари и особено сред мъжете е много набиващо на очи, водолей не са толкова по клюките, а по рязката промяна в настроението и решенията. Най-сериозните и стабилни хора в топ 3 на зодиака според мен са точно козирозите - работливи, целеустремени и знаещи какво и как да правят в почти всяко начинание. Също и сред телците има много земни и реални, но там страшно много надделява ината и понякога пречи. Девите жени са добри от тях оплаквания нямам, ама сред мъжете има малко подмолни и мрънкалници. Раците са готини хора, но са малко потънали в мислите си и имат проблем с спазването на обещанията.
Рибите пък ми се струват много чувствителни хора, но не създават проблеми. Лесно се обиждат и помнят. Скорпионите и лъвовете имат голямо желание да контролират положението. Умните не зачитат чуждото мнение и си правят каквото искат, а също и много често са шефове и лидери. Това са горе-долу реални неща за зодиите

27.   За въпросният човек погледни зодията по китайския календар - и там има много истини. Имам колега жена му е януарски козирог а по китайския е огнен дракон - 1976 г.
Ами за годините си е много добре, това е типично за тях да изглеждат младолики и сексапилни обаче много го командори а и той като иска да е с хубава жена си трае, даже фамилията не му е взела, голяма кариеристка и той се грижи за всичко - както го разграфи. И трябва да става на нейното и така извърта нещата че едва ли не всички около нея трябва да й са благодарни че съществуват благодарение на нея.