Как бихте обяснили това поведение?
Случи ми се да се запозная с мъж по интернет, с когото бързо отношенията ни прераснаха в някаква бурна и страстна, но и адски токсична телефонна връзка, преди да успеем да се видим. Става дума за много нарцистичен човек, който в последствие се оказа и патологичен лъжец. Той ми е казвал най-бруталните неща и ме е обиждал както никой друг. Манипулирал ме е, внуши ми, че съм грозна, казвал ми го е много пъти по най-грубия и гаден начин. Внуши ми, че съм грозна, че не съм красива и ме е сравнявал с другите жени, с които е бил, колко по-красиви от мен са били. Впоследствие разбрах от негови приятели, че той ме е показвал на тях, показвал е профила ми и снимките ми и се е хвалил с какво "хубаво и красиво момиче" е тръгнал, и ги е излъгал, че сме заедно, че сме се виждали и че сме правили секс. Докато ме е убивал с думи и ме е карал да се чувствам като най-грозното момиче на света, на приятелите си ме е показвал да се фука и ме е наричал красива пред тях. Какво означава това поведение и какво мислите за човека, който прави така? Какво може да му е в главата? Аз не поддържам никаква връзка с него и няма как да питам него, а и той на мен никога няма да ми каже истината.

Коментари

1.   Ами то в Интернет почти винаги е така, а между впрочем ти на колко години си че толкова лесно си клъвнала? Явно ти липсва житейско-опознавателен опит.

2.   Луд човек. Дълбоко увреден. Нарцисист и злобен.
Такива са слабаци. Хич не му обръщай внимание.

3.   Означава, че се държи като 17 годишен и трябва да го забравиш и да не разсъждаваш и анализира поведението му. Концентрира се върху себе си и ще намериш някой по-сериозен. Повечето са инфант или като героя в историята ти. Това са днешните мъже. Свиквай!

4.   В подобна връзка не знам кой е по-ненормален. Тоя че е боклук е ясно. Ама и жените като тебе които търпят това не са в час. Вместо след първата обида да го блокираш си продължила да комуникираш с него. И продължаваш да мислиш за него и да се чудиш какво означава поведението му. Какво искаш да ти кажем, сама не можеш ли да прецениш и да махаш боклуците от живота си. Може и психични проблеми да има, или е шизофреник, или наркоман.

5.   Прилича ми на психопат – от такъв човек не може да се търси рационално обяснение.

6.   Какво може да му е в главата? По- скоро на теб какво ти е в главата? Как може въобще да те интересува подобен човек? И въобще доста от младите дами, имам усещането, че умирате за драми и си ги търсите. Те били във бурна и страстна, но и токсична връзка... Като прочета токсична, каквото и да значи това, направо се изприщвам. Може би тези токсини ми влияят и на мен. Но да се върна на драмите. Търсите си ги. Явно ви липсва внимание и оттам и елементарно себеуважение, за да търпите разни типове да издевателстват над вас. Замисли се за себе си, за това какви отношения търсиш. Това мога да те посъветвам.

7.   Единственото важно е какво е твоето поведение. Той е минало. Гледай да се обграждаш с положителни хора.
Ж

8.   И както не поддържаш връзка и си приключила с него, както изглежда от писанието, за чий ти е мнението на някакви хора в анонимен сайт, които изобщо не го познават? Какво му било в главата? Ти гледай какво има в твоята глава, щом си толкова лесна за манипулиране от някакъв си льольо по телефона.

10.   Означава, че е доста опасен, а не прост тъпанар. Може би, е под влияние на новата мода женомразство. Въобразява си, че като те тъпче, те държи в подчинение. Много добре си направила, че си го оставила сам с фантазиите си. Не заслужава да го анализираш. Комплексар, който притежава твърде малко, за да бъде партньор, на която и да било жена.

12.   Ами евала. Можеше да си хванеш някой свестен и любящ човек, вместо това си събрала от кофата някакъв боклук и после защо така, защо онака. Явно краставите магарета се надушват. 95% сте такива на днешно време.

13.   Много ми е познато това описание и поведение. Мисля, че сме имали контакт с един и същи мъж.

Бягай директно със 100. Ще стане по-зле.

14.   Какво означава - означава, че и двамата сте големи глупаци, особено ти. Що за простотия е това "бурна и страстна... телефонна връзка".

15.   И кое му е страстното, след като те е обиждал. И не сте се виждали, но пък познаваш приятелите му, които ти споделят той какво им е казал за теб!? Нещо ми изглежда измислена история