Бихте ли имали сериозни отношения със стриптизьорка
Бихте ли имали връзка със стриптизьорка, ако я обичате истински, или не е от значение професията на евентуалната бъдеща половинка?

Коментари

1.   Да но само ако не е стриптизьорка и проститутка едновременно!

2.   Колкото и широкоскроен да е мъжа, все в един момент ще иска да й се наложи да НЕ практикува такъв тип професия. И разбираемо. Не е много гот всеки да вижда задника и циците на жена ти. Отделно си мисля, че в тази професия не е само да танцуваш. Поне аз така мисля. Нека знаещите да ме поправят, ако греша
Ж25

3.   Всеки уважаващ себе си ганчовец, особено с анцуг, татуси и нацепена баточка дори мечтае и сънува да има връзка с такава. В празното ганчово пространство между ушите именно описаната в темата е жената мечта.
Така че давай смело, после очакваме " взе ми кинтака и ми би шутака"

4.   Не.

5.   Не бих „обичал истински“ стриптизьорка. Но всеки има свой радар. Ако, авторе, смяташ, че това е любовта на живота ти и си склонен, макар с немного ентусиазъм, да направиш компромис с професията ѝ, едва ли нещо ще те спре.

6.   Кофти работно време, иначе друг проблем не виждам.

7.   Уж искате свестни жени, а искате реално връзка с жена, която се съблича за пари. Ми вземи си я като те кефи да я обарват по цели нощи различни мъже, да им се отърква.

8.   Майко мила. До къде са се докарал мъжете....
Толкова свободни свестни жени има, които се чудят какво се случва с отношенията и си търсят партньор, а нашите по стриптизьорки, проститутки и всякакви други парцалани се захласват....

9.   Като имаш предвид, че повечето такива са "с консумация" - по-скоро не.
Ако вече е приключила с "професията" и е решила да се кротне и да се задоми - може би, но пак компромисът е твърде голям.

10.   Що за въпрос! Та нали любовта е най- важното нещо на този свят. Ако я обичаш истински, а и тя те обича, то тогава нищо друго няма значение. Нито хорското мнение, нито трудностите, които ще срещнете по пътя си. Всичко това ще го преодолеете.

12.   Ами че то огромната част от българките са си стриптизьорки! Пред кого ли не са се разголвали още от най-ранна тийнейджърска възраст? Чрез приложенията за запознанства са си показвали п-тките на цял свят. Особено на някакви чернилки. Ти ако мислиш, че "обикновената" жена няма опит в стриптийза, жестоко се лъжеш. Българката е на ниво проститутка.

13.   Българският мъж иска скромна, вярна, ама на думи само. Иска си той разработената стриптизьорка, опипвана всяка вечер от сумати мъже. Да му завиждат за якото гадже. Да усеща чужди ръце, парфюми, телесни течности по жената. Мечтаната жена за Сериозна връзка.

14.   Че те са най-сериозните жени! Даже се ожени за нея и направи деца. Ти ще ги приспиваш вкъщи, докато тя се чекне по баровете и я консумират мераклиите. Важното е да и бутат повече пари в гащите.

15.   Не е възможно стриптизьорка да бъде обичана истински, защото не е жена достойна да бъде обичана истински. Нито има някакви по-извисени качества които да я правят годна за дълбоки и дълготрайни отношения, щом е такава. Разбира се има бунаци(често анаболни) които биха могли да имат временни краткотрайни влечения към нея и да бъркат това с обич. За всеки влак си има пътници. Аз не бих имах връзка с жена дори участвала в голи сцени от филм, защото не желая абсолютно всичките ми познати, приятели и роднини да са виждали жена ми гола. То това е все едно, че са я имали на една трета. За какво ми е неморална псевдо жена, която се раздава на всички, като мога да имам нормална, която е само за мен?

16.   Лично аз ще пропусна такова екзотично предложение, ако ми го е отправила стриптизьорка. Не е момиче от кръгът на моите познати. Но предполагам, че ще има и желаещи. Предполагам, че всеки се жени за момиче от своят социален и интелектуален кръг, най-вече интелектуален. Има един надпис над една желязна врата, а и самият той е съставен от метални букви "Всеки му, своето". Няма как да се смесват вода и масло, няма да се получи хомогенна смес, ще е нетрайно и временно и някой ще е нещастен. Мерси, това са решения за цял живот, а не да върнеш събитието като повреден уред в гаранция. Мисли се преди това, като е желателно емоциите да не участват.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

17.   А какво значение има какво мислят останалите? Ако има такава жена в живота ти и я обичаш истински, не би трябвало да ти пука за общественото мнение.

18.   Не. Такива са само за забавление. Би ме било срам да я представя на приятели и семейство.

19.   8, разсмя ме. Колко "много" свободно жени има, че не разбрах?

Масово, МАСОВО, всички сте заети. А останалите, които се водят "свободни", просто спят с няколко мъже едновременно, сменят един с друг и така си живеят живота. Т. е. все жени, които никой нормален мъж не би определил за стойностни.

А определението "свестни" жени вече прави коментарът ти напълно несъстоятелен. Свестни жени! Знаеш ли какви качества за минимум трябва да притежава една жена/момиче, че да се нарече свястна? Май не, щом определяш, че имало много свестни от вас.

20.   Има “професии” (като стриптизьорка, проститутка), които са не просто работа, а манталитет, начин на живот, светоусещане. Не, не бих се докоснал до такава жена, защото ще ме повлече надолу към дъното.

21.   Не, животът на такива жени е по друг път.

22.   Тази тема доста прилича на някакво социологическо проучване. Някои от отговорите са, по -скоро комично- провокативни. Реално такова решение всеки взема съобразено със своето образователно ниво, семейна среда, интелектуалното и културно ниво на семейството и най-близкият роднински кръг. Ако се погледне в по-далечен времеви хоризонт, то тази професия, ако изобщо може да се нарече професия, показването на полово-анални отверстия пред група оскотели от алкохол и ниско образование същества/те не могат да бъдат индивиди/. Това занимание, което не е професия може да се упражнява до определена възраст Ако тя има дете, някак странно и екзотично звучи, ако някой попита какво работи майка му, то да каже, "ами показва си дупето на една сцена". Има една сентенция "Всички дами са жени, но не всички жени са дами". Съдейки от моите наблюдения, всеки си избира другарче в живото, което съответства на неговото образователно, интелектуално, ментално, семейно разбиране за живота. От моят опит и наблюдения в огромният процент, всеки си избира другарче със сходно на неговата професия. Сега да си инженер звучи срамно, комично и жалко, но някога това беше престижна професия. Като правило инженер се женеше за инженерка, но има и много случаи да се ожени за лекарка, учителка, икономистка, физичка, химичка, фармацевтка, биоложка и т. н. Аз съм инженер в областта на цифровата телекомуникации, старши научен сътрудник, някога станах един от най-младите научни сътрудници в института. Съпругата ми също е инженер в същата област, много добра математичка на инженерно ниво, технически директор в иновативна фирма, дъщеря ни също е софтуерен инженер, баща ми също беше инженер, но в областта на неорганичната химия и като първо образование беше физико-химик в областта на радиоактивните елементи, майка главен счетоводител на външно-търговска организация. При съпругата ми баща икономист и зам. министър, майка И също икономист началник на вътрешен контрол на едно министерство. Роднини като сестри, чичовци, вуйчовци, лели, братовчеди основно инженери, някой и друг професор, лекари, икономисти. Няма как да се оженя за стриптизьорка, а и тогава ги нямаше такива. Имаше само проститутки, които "бръмчаха" в хотелите и "снасяха " на милицията за интересуващите ги чужденци. Някои от тях станаха и обществени личности. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

23.   НЕ!!! И за това причини много. Разликата от това да имаш "сериозна връзка" с просmumymka дори не е толкова голяма.

24.   19 има и такива, които не са заети и не спят с различни, но ти си прекалено злобен, за да ги забележиш. А какво да кажем за повечето мъже, които са неможковци. Но няма значение. Гледай се в стриотизьорките. Те са по-стойностни. ;}

25.   А бихте ли имали сериозна връзка, брак и деца с циганска проститутка от магистралата, която си дава п. тката на всеки загорял дърт тираджия за 10 лв.?