Какво мислите за обидите и подигравките от страна на момчето след раздяла?
Какво мислите за обидите и подигравките от страна на момчето след раздяла? Жалко ли е, че до вчера е държал на момичето а сега я плюе?

Коментари

1.   Наскоро приключих дълга връзка. Не си позволих, да я обидя нито пред нея, нито пред приятели. За мен това е постъпка на глупак. Сигурна ли си, че те е обичал? Защото ако беше така нямаше да постъпи така.
Знай, че и това ще мине!

2.   Същото, каквото и да интригите и обидите на момичето след раздяла. Нищо хубаво не може да се мисли и за двамата.

3.   Значи цялата връзка е била фалш от негова страна. Или просто е комплексар. Гадно е, но това се приема за мъжко- да си плюеш бившите, да ги псуваш. Дали за пред приятелите, или така го чувства, но това е уж мъжко. Да си гадняр, да се правиш на студен алфа, и да я обиждаш. Да се правиш, че е била никоя.
Не обръщай внимание, ако си момичето. Може е и да те засегне, да ти пробва реакциите. Просто му се изсмей, или усмихни. Непукизмът ги обезоръжава, както и насмешката. Не крещи, не обиждай. Е, ако ескалират нещата примерно да разпространява снимки, да тормози твои близки, да те клевети- привикай го и се разберете, уж като големи хора.

4.   Не е до мъж и жена, до човек, възпитание и самоконтрол е.
Не би следвало да ти пука за такива отрепки. Един човек не се ли държи достойно, не става, тия дето все си разнасят гаджетата колко не ставали, все им виновни, никога не са цъфнали, просто щото са си кофти хора.

5.   Жалък комплексар. Това мисля за такъв.

7.   А, основателни ли са? За изневерите и лиготиите след това, какъв коментар трябва да се направи? Че си мило, скромно и порядъчно момиче!?

8.   7, а какво говори за него като мъж, който е бил с лигава и кръшкаща жена? Сам си я избрал.
Редното е да си мълчи. Няма безгрешни хора. Да се прекратят отношенията без драми, сцени.

9.   Идиот. Но не от Достоевски.

10.   7, авторката не е споделяла за лиготии или изневери от нейна страна СЛЕД ТОВА, откъде ги изсмука? Плюс това, всичко случващо се СЛЕД ТОВА не е работа на въпросния мухльо, т. е. каквото прави след раздялата си е нейна работа и той няма право да коментира.
Приключат ли нещата, спират и коментарите, спира и ровенето в личното пространство на другия. :) Основателни коментари няма как да има в случая. Ако тя самата не провокира с навлизане в личното му пространство и не създава реални проблеми, не виждам смисъл в избиването на несигурности и демонстрация на яд.

До авторката - комплексарско е да има подобни изцепки. Означава, че човекът е незрял, комплексиран, проблемен и си уцелила джакпота, измъквайки се от по-задълбочени и дълги отношения с него. :)

11.   Че е един пр0стак и добре си направила, че си се махнала. Интелигентните хора не правят като него. Обидите с нищо не помагат.

12.   Комплексари! И да е имало изневяра от твоя страна, пак е жалко. Все пак, доброволно те е избрал и е бил с теб. Нали непрекъснато ни се тръби, че мъжът бил разумният, стабилният и прочие, пък ние жените не сме имали критерии и не можем да поемаме отговорност за делата си? Е, защо не е гледал по-внимателно, а сега изкарва теб виновна?

Обичайно след раздяла е така (ако не е била брутална раздяла заради насилие) - жените си правим равносметка, искаме да изясним защо се е получило така, въпреки болката си искаме да запазим поне цивилизовани отношения.

А мъжете обиждат.. Би трябвало да ти е поне благодарен за времето, което си му подарила. Избираш един мъж от толкова много и.. накрая ти си виновна за всичко. Не е справедливо!

След време като им мине разочарованието и ударите по егото, премисля и се извинява, разбира се.

13.   8 и 10, лоша реклама няма. Бардака е рай за кварталните гамени. Оборотка се казваше на времето. А, иначе лафа е "Обичам курвите, но не и курвенските номера"! Младежа е подходил комплексно за ваш ужас и по този повод го определяте като комлексар. Да, такъв е- аплодисменти!

15.   13, връзката е от двама.
Просто сегашните мъже са злобни.

16.   Авторката е написала 2 реда и вече на базата на тези 2 реда без да има никаква реална информация го нарекохте комплексар.
Прости и елементарни неща.
Няма по-големи женомразци от самите жени.

18.   16, щом смяташ обидите за нормални, значи си комплексар.

19.   Номер 18, не знам кой е комплексар в случая. Но има 2 реда, без никаква информация. Т. е. вие всички заключвате без да имате информираност. Както ти сега заключи на базата на 3 реда, че аз съм комплексар. Много елементарно мислене демонстрираш.
Всеки може да напише тема от 2 реда, на базата на текущите ни състояние да лепнем някакви клишета на хората, за които се отнася и за хората, които пишат в нея.
А номер 18, според теб възможно ли е авторката на тази статия да е спестила ненормални неща за да можем ние да всички без да мислим да скочим "той е комплексар" и тя да се успокои за ден два?
Няма по-големи женомразци от самите жени.

20.   19, какви женомразци са жените? Къде в темата прочете омраза от жена към жена?
Темата е какво се мисли за обидите от мъж към жена след раздяла. И повечето са единодушни. Комплекси са. Щом и ти смяташ подобна вербална агресия за нормална, значи и ти си същият.

21.   Сигурен съм, че номер 12 щеше да пее друга песен ако му бяха изневерили! Много е лесно да плямпаш отстрани без да знаеш какво е да ти изневерят. Ако тя е казала, че не иска да е с него и в същото време е намерила друг, докато са били заедно, пак е изневяра! Колко кьорав трябва да си, за да не можеш да го видиш и колко малоумен трябва да бъдеш, за да не можеш да го разбереш! Обаче, ако тя е искала да се раздели в него, защото не иска, то тогава той е глупак ако я обижда и псува, било то насаме или пред хора. Имам усещането, че 90% хората тук нямат достатъчно акъл и пишат, колкото да не заспят, без логика, без нищо!

Гаро

22.   Ясно е че е въртяла трътка наляво и надясно. Не споделя, защото не е удобно. Ако всичко беше "цветя и рози" младежа нямаше да я разнася. Курвенския манталитет трябва да се заклеймява, ако не е професия, разбира се, тогава е просто бизнес.

23.   Обиждайки бивша приятелка, или съпруга, обиждаме себе си. Така че, нека бъдем по- толерантни, дори от егоистична гледна точка.