На колко години трябва да е жена ми, ако не искам да правим секс
На 19 години съм. Искам връзка без да правим секс. Искам да излизаме на срещи, да ходим на кино, да ходим по заведения. Но не искам да правим секс. Разбрах, че ако искам да съм във връзка, жената трябва да е задължително над 18, за да правим секс. А въпросът ми е на колко години трябва да е жената, без да правим секс?

Коментари

1.   Секса е изключително важен в една връзка. Няма граница при която като я преминеш, жените спират да искат секс. В първите няколко месеца особено ако и двамата ще девствени, едва ли и момичето ще иска да правите секс. Просто седни и поговори с нея, но не смятам, че може да имаш дългосрочна връзка без секс. В твоя случай по-добре си намери най-добра приятелка с която да си прекарвате времето. Може да си ходите на ресторанти, кафета и кино без тя да ти иска секс.

2.   Под 18 жените се наричат момичета.
Според мен, ако не правите секс, закона не се вълнува много от другите ви занятия. Стига да са в рамките на нормалните човешки отношения. Реално сте приятели.

3.   Намери някоя, която да не те харесва. Така гарантирано няма да правите секс.

4.   Всеки човек на 14 и нагоре може да прави секс

5.   Ако е на 90 години никой няма да се чуди правите или не секс така че е безопасен вариант. Аз съм бил преди с 73 годишна и беше голяма мъка, но ми отвори някои бизнес възможности, така че ако имаш изгода действай.

Един от многото.

6.   Жена ти? Ти добре ли си? Каква жена на твоите години?
На твоите години се нарича приятелка.

9.   До коментар 2: проблема е че много хора ме нападат, че трябва задължително да е над 18, за да сме правили секс, аз им обяснявам че не искам секс, но те не ме слушат. И сега се чудя на колко години трябва да е в такъв случай.