Ергенска квартира за бивши ергени
Здравейте,
От много време ми се върти в главата тази идея. Изневерявам на жена ми, но нямам постоянна любовница.. Все се влачим по хотели и курорти, което не е много удобно. Един колега ми подхвърли че имал такава квартира, където си водел приятелки. От друга страна като жената почне много да мрънка си измисля командировка и си остава в квартирата я седмица, я повече, зависи колко му е писнало от нейната мутра. Има ли тук други такива мъже? Кое е по-икономично? Имайте предвид че се случва да изневеря 4-5 пъти в седмицата, което по 100лв за стая, 100лв за ресторант/ клуб и т. н. си е доста.
м, 37

Коментари

4.   Най-евтиният вариант е да не изневеряваш. Или да се разведеш, тогава ще си водиш к0рвите там, където живееш.

5.   Нещо много чести станаха темите за открити изневери. Да не би някой, на когото му е скучно, да седи и да пуска фалшиви истории?

6.   Само да ти кажа: ти не си мъж, ти си пу'ьо!!! Благодаря за вниманието Ж 60

7.   Опитвал съм, обаче искат лична карта за договора, а тя е в мъжа ми който е доста ревнив.

Един от многото.

8.   Аз лично искам ключа за вилата на един мой приятел и така. Сега зимата е малко по-трудно, но пак се получава уют, топлина и красота във вечерите пред камината. След това оправяме всичко както си е било, за да мога пак да поискам ключа.

9.   А с жена ти тогава за какво си? Кефи те да я мотаеш ли?
Направи услуга на жената - раздели се с нея, изнеси се където щеш, пък си води там аферките :)

11.   Ти си дъното
Дано жена ти ти кръшка също, а дано те и разкрие. Защо изобщо со с нея като 4-5 пъти изневеряваш?

Като цяло темата за мен е фалшива.

12.   Води ги зад някой храст или извън града зад някое дръвце. Няма да ги дава тия пари вкъщи, ми ги дава, за да опрашва всеки ден някакви. Сакън, ако не легнат на чаршаф и легло тия принцеси, няма да ти пуснат ли? ! За собствената си жена и деца тия пари няма да ги даде, ама за кефа си-да.
Взимаш някой чаршаф и извън града в някой шубрак. На тая квартира ще трябва да плащаш ток, наем, вода и други консумативи. Как ще е по-изгодно?

14.   Евтините квартири водят някои рискове.
Обикновено това са тавански стаи и ако наема, примерно, е 100-150лв на месец, не знаеш какви ще са условията. И дали различните жени биха били склонни да останат в такова помещение с базови условия.
Моят любовник има точно такава квартира. Е, не ми е хубаво там. Студено е, не мога да викам, леглото скърца - знам ли кой ще се качи от долния етаж да прави забележки и дали няма да попадна на човек, който ме познава.

15.   Жена ти заслужава нещо по-добро. Освободи я от твоята особа. Няма смисъл да си с нея. Изневярата е един от най-големите грехове с който можеш да нараниш своят партньор. Уважавай жена си. Тя да не ти е перачка и готвачка. Ако за теб е това, не знам как те търпи.
М 25

16.   Фалшива тема.

17.   В твоето положение съм. В началото и аз така като тебе хотели това онова ама почна да излиза скъпо - 3-4 пъти месечно отиват към 5 стотака. Накрая си наех малка квартирка и излезе доста по изгодно и цял месец ти е на разположение :)

18.   Не мога да схвана логиката на жените:
"Най-евтиният вариант е да не изневеряваш. "
- автора пита как да изневерява по- ефтино а не дали да изневерява или не. Четете въпросите по- внимателно.
" Или да се разведеш, ... "- може и да не е най ефтиния вариант. Или пък да не иска да се раздели с децата си.
" ти не си мъж, ти си пу'ьо!!! "
- жените харесват мъже като автора, затова и спят с него. И става дума за много жени а не за 1. Ако беше путьо, никоя нямаше да легне с него.
"Ти си дъното"
- Навярно трябва да си такъв за да те харесват жените. И да не си, ще станеш ако искаш да чукаш.
"Дано жена ти ти кръшка... "
- може и тя да кръшка, не е ясно но очевидно секса между автора и съпругата му не върви.
"Жена ти заслужава нещо по-добро. "
- ахъ, ама следващия ще е като автора. Вървежните мъже ги харесват много жени.
"Изневярата е един от най-големите грехове... "
- това пък откъде го знаеш? Според мен убийството пък дори и побоя е по- голям грях. Изневярата при някои обстоятелства не е грях.

19.   Ще ги води да спят на легло, ще ги пои и храни. Че без да е наплюскана не може ли да ти даде? Може. Заведи ги някъде извън града, на полянка, едно чаршафче, хляб и сок. Така ще разбереш дали не ти дават, защото ги поиш, храниш.

20.   На безумно тъпия въпрос, стил "абсоютен пубер" и простотията, следваща в цялото описание на огромния проблем на господина, мога само да отговоря: вземи се разведи, ако някой и нещо ти пречи. Не виждам никакъв смисъл да седиш с една жена, а зад гърба ѝ да ходиш с още 4-5 на седмица. За мене ти не си добре и тотално не си способен на нормална връзка. Гнус ме е от такива мъже.

21.   Как лесно може да те надуши жена ти. И после край с кефа.

22.   Кой ти вярва бе, човече? 4-5 различни жени мотаеш за 3200-4000 лв на месец и жена ти пасе трева и не знае какво се случва в нейната градинка. Измислена история на тежък комплексар

24.   Ако се спрем на темата за коментар, може да се каже, нищо ново под слънцето. Такива квартири, , които са любовни гнезденца винаги е имало. По някакъв начин големите пораснали момчета или млади мъже, успяват да организират някаква такава квартирка. Дали ще е под наем или е на колега на техните години като жилище, а той живее в просторният апартамент на родителите си, които са в чужбина. Мъжете се организират и се разбират много добре, даже перат чаршафите, които са закупили и всеки си има отделен комплект. Все пак квартирата не е хотел, ползва се от един-двама. Ако е близо до института, в който работят е повече от идеално. Като казвам близо не значи, че е залепена за института, а примерно два -три километра. На колегата, който е отстъпил своето апартаментче дават някаква сума, все пак има разходи, ползват хладилник, печка, пералнята за чаршафите, няма да ги носят по домовете си, нали? Защото, ако ги видят съпругите им ще стане страшно. Разбира се, всичко това се пази в такава тайна, все едно е нелегална квартира, от разузнаваческите филми. Така се организираха момчетата по време на тъмният социализъм. Не ги укорявайте, те обичат безкрайно съпругите си, това са някаква форма на тяхна релаксация. След време всеки си сяда на зад-ика, просто още им се играеше тази вечна игра, жени мъже, бяха нормални момчета, много харесваха колежките. Все пак това беше по време на соца, а хотелите бяха малко, половината персонал "снасяше" на милицията, а регистрацията на лицата беше доста строга //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

25.   Парашутиста, а жените на тези добри момчета нямаха ли и те нужда от разнообразие? Да усетят и те кефа от релаксацията с някой готин колега или здрав младеж с яка паламарка? Нищо, че и те безкрайно обичат мъжете си? Ако някоя съпруга кръшка в любовна квартира е парцал, кОрва и каква ли още не, обаче онези, с които ти си се плющял зад гърба на жена си, са мили колежки, интелигентни, културни и изобщо по-по-най. Ега ти дъртия двуличник и мишкар! Един комунделски Тартюф си си и нищо повече..

26.   Десантчик, добре че не е имало частни детективи по онова време, че стига едно проследяване и сте до там.

27.   22 - Жена ми никога не е знаела с какви пари разполагам. Имам си тайна банкова сметка, не брини.
21 Не може.
20 Не искам да се лишавам от услугите й.
19 Все ми е тая. Нали си правя кефа с тях и всичко, което поискам с телата им.
18 Никой не може. Всяка си мисли че е единствена, незаменима и неповторима и мъжа й не трябва да си гледа кефа и да се забавлява с други
17 И аз си мисля за нещо такова. Мога да си нощувам там и сам, ако жената вкъщи ме нерви. Мисля го и от гледна точка на остров на спасение, не само за креватни гимнастики
14 Е при вас е гадно. Ама и аз мога да си взема някои неща на промоция и да обновя това -онова
8 Блазе ти. Аз нямам познат с нещо наблизо. И като се паднат 3-4 часа път в едната посока за единия секс всеки път си е множко.
До хейтърите - на мен не ми пука от жена ми, та от вас ли? Аман от псевдо моралисти. Ако реша и с две едновременно ще изневея. Нито съм ви в къщите, нито на масите та да ми държите сметка.
Авторът

28.   27, каьвай ги тия работи преди да се ожениш.

29.   До автора Като толкова не ти пука от жена ти, що седиш с нея? ! Не е ли по-лесно, вместо да се чудиш къде да мишкуваш и да харчиш пари за тайни квартири, просто да й кажеш бай бай и да си чукаш без да се налага да се криеш и да плащаш за любовни гнезденца. Ебати мъжети, ебати мишките!

30.   До уважаемите №№ 25, 26, ама много сте лошави. Нека тези постъпки да ги отчетем като грешки на израстването. Предполагам, че и двечките сте жени, моите почитания, ако сте такива. Ама недейте ме демонизира, ако ви прави впечатление никъде няма местоимение първо лице, единствено число. Съпругата ми с всичките си достойнства е доста асексуална, трябва много време и усилия да бъде доведена в подходящо емоционално и физическо състояние. Тя е работохоличка и отличен ръководител. Доста интроветна, срамежлива, както и много горда. Не е подмазвачка, винаги е кратка и ясна в изказът си. Много е организирана, в къщи е като биоробот, докато не свърши програмата за деня няма спиране. Това е донякъде дразнещо, защо показва колко съм несъвършен спрямо нея. Аз и тя много се обичаме. Знае, че съм ревнив / и как няма да съм, като знам какви ги върша/ и понякога достигам до ниво, когато действам и след това го мисля, все едно си само ти в пространството и времето и обекта на атака, едно особено състояние-не го харесвам. Какво Ви дразнят колежките ми, че са умни, образовани, културни, възпитани, манипулативни момичета. Бях ръководител на програмен колектив с осем момичета и млади жени и трима млади мъже, като единият е безказарменик, умно момче, но имаше някакъв здравословен проблем със сърцето. Съпругата ми веднъж намери една снимка, на която съм се снимал на покрива на института с шест от колежките. Нещо не пожела да разбере, че това ми е програмният колектив, а на коментарът И, "ама как шест момичета и само ти", трябваше да я коригирам, че са осем: една снима, още една някъде е отишла, а има още две момчета. Ревнивичка ми е тя, въпреки, че се сдържа, но се вижда как нещо я човърка. Важното е да не се променят никакви навици и на един милиметър. Не съм Тартюф, никога не съм го харесвал, даже и в час по западноевропейска литература. Дебел е, поне такъв образ съм си изградил. Не сам и мишка, доста съм по едър, по -подходящо е плъх, той поне е умен. И защо не се захванете с някой друг. И най-накрая, не съм комунист, не съм американогейски, демократичен, неолибералист и феминист. Харесвам и уважавам жените, винаги съм им помагал и защитавал, когато съм имал възможност. Бил съм осемнадесет-двадесет годишен десантчик, старшина-школник Гордея се с това //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

32.   Авторът не изневерява с жени и не е за жени квартирата.... Мисля, че е достатъчно ясно.