Все чакам някой да ме направи щастлива
Здравейте! Тази тема не е за да се оплача, а за да споделя, и да видя вашето мнение. Ами като цяло съм оптимист, но точно това щастие се дължи въз основа на това как другите се държат с мен. Например, ако някой е мил с мен, това ме прави щастлива с часове. Но ако някой е груб с мен дори за няколко секунди буквално, това ми разваль целия ден. Аз сама не мога да са направя щастлива и все чакам мене някой да ме направи щастлива. Да подчертая, че нямам особени претенции за това някой да ме направи щастлива, просто искам мило отношение към мен, защото аз съм много мила с другите. Дори си имам цял изписан тефтер, в който си записвам, когато някое момче се държи мило с мен (не съм била във връзки и не съм, още съм малка за такива отношения). Към момента съм събрала около 100 момента с тези момчета.. Та вие какво мислите относно това, нормално ли е и тн?

Коментари

1.   Сама казваш, че си малка за такива отношения, значи си тийн.
Сега ти е време да мислиш за уроците, а не за щастливи моменти с момчетата. Нали си малка?

2.   Нормално е, търси качествено момче за връзка това е решението, чувствителна си, както повечето жени, затова отношението на някои ти влияе така, мисли за себе си, това е подходящо за да си в добра кондиция а за това кой как се е държал с теб, да не ти пука, той показва какъв човек е тоест не трябва да ти влияе.

3.   Щастието е споделено изживяване!
Ако ти искаш някой да те прави щастлив, трябва и ти да го правиш щастлив. Не може просто да седиш и да чакаш и някой да се сети да те направи щастлива.
Най-малкото трябва да даваш шансове на хората около теб това да се случва :)

4.   До 3. С това мислене, нещата няма да ти се получат. Не знаеш, не мислиш, но даваш съвети :)
Щастие по дефолт е една химера, но все пак ако приемем че е възможно, то идва от самия човек, без значение дали ще е с някой, дали не. Ако сам не се можеш да си добре, няма да си добре с никой в дългосрочен план.

5.   Разбира се че е нормално, но само думите не радват достатъчно. Когато получиш мъжкия подарък ще разбереш какво е ЩАСТИЕ.