Какво ще си помислите, ако
Според вас нормално ли е да не потърсите този/тази, с която сте в интимни отношения 2 дни?
Бях си казала, че няма да пиша и да му звъня, обаче не се стърпях и му написах рано сутринта - какво правиш, ти ме забрави, а той ми отговори - чак да съм те забравил, лежа, какво да правя.
Чудя се все едно ли му е, или просто не съм му приоритет?
Най-много ме издразни това - чак да съм те забравил.

Коментари

1.   Не си приоритет. Като не те търси, не търси и ти. Намери си някой, за който ще си приоритет.

2.   Изпаткал те е взел е от теб каквото иска и вече не си му интересна! Реалността в която живеем за съжаление е такава!
Затова не една жена трябва да е изключително интелигентна и умна!
Съжалявам ще са се възползвали от теб!
Мъж който се интересува от теб би ти пояснил докъде ще доведе всичко това и с каква цел го прави! Това за мен е изключително безразличен и п ост отговор! Ама от прост женкар какво да се очаква? !
Съветвам те повече да не го търсиш ( може тайно да наблюдаваш реакцията му след твоята " незаинтересованост " ) и го прежали!

Жена на 26

3.   Ще ти се насити и после ще ти бие дузпата.

4.   Хората едно време са ходили на война. С жените си не са се чували с месеци и години. Вие сега за 2 дни си разваляте отношенията. Абсолютно детински изпълнения. Срещал съм такива като тебе. Това са емоционално неуравновесени и зависими хора.

5.   Боклук е... бягай от тоя! Използвал те е явно, съжалявам.

6.   Не мисля че е трудно да се сетиш какво би си помислил човек... включително и за теб...

7.   Или не му дреме за теб, или е чел онези пикъп артист глупости и се прави на вървежен.

8.   Не е трябвало да му пишеш първа, така изглеждаш мега отчаяна. Явно за него е било само секс.

9.   Питай го, той ще каже как е с точност.

10.   Ами може да се случи, ако съм много заета, но той ще ми пише. Хората, като се харесват и се обичат, се търсят. Трябва да са двустранни отношенията, иначе не става. Спокойно, през живота си ще срещнеш десетки мъже, с които да си паснеш, не се дръж за този като удавник за сламка...

11.   Ни сте ме разбрали явно... това не е от вчера и днес, така сме от 1г и половина, да не кажа 2.

12.   Когато мъж е луд по теб той те търси.
Когато те вижда като прилепчива, емоционална това го дразни и се отдръпва.
Не казвам, че си виновна. Ти си, което си и някой ще хареса това.
На този… игнор. Не позволявай да проявява неуважение.
А ако толкова не можеш да се сдържиш не му пиши такива работи. Пишеш: Какви са ти плановете за довечера?
Ако нещо не ти хареса в отговора - правиш свои планове.
Животът е хубав, лек. Бъди жена и го остави да е мъж

13.   Реших, че няма да му пиша. Не знам дали товя е краят, ама няма да се унижавам повече, макар че имам да му казвам доста неща.
Чак да ме бил забравил.... почти ми прозвуча като "не чак, ама почти"
Ако не ме иска, поне да каже, ама май няма да го стори. Не разбирам само как допреди дни ме обсипаше с целувки и т. н Та ние дори не сме правили същинската част, за какво насищане говорим.

14.   Ти очевидно очакваш повече от тези отношения, а той не. Излизах с такъв, само че ние правехме и секс. Беше хубав секс, целуваше ме, търсеше ме (звънеше, пишеше) и т. н., ноо като повдигнах темата какво очаква от отношенията- познай.
Все тая, защото после продължи да ме търси, но бях загубила интерес.

15.   Не го търси повече.
Ако ще ти помогне, пиши това което искаш да му кажеш на лист хартия.
Не му пиши смс, не му звъни.
Когато го срещнеш, никакви въпроси не му задавай.
Наблюдавай го, но без да е видимо за него.
И си намери нова тръпка.

16.   Не се притеснявай :) цял живот няма да те забрави лошото се помни по дълго:) - след като те е забравил това трябва да те ласкае:) -

17.   Имах една приятелка, Райна. Тя много отчаяно си търсеше гадже и спеше с кого ли не. Запознаят се и хайде в леглото. Познай колко ѝ звъняха след това? Казвах ѝ: "Давай време на нещата, не скачайте веднага в леглото, защото така никога няма да се получи нещо сериозно", тя не. Изпатка де що имаше неудачници в София, докато накрая хвана един балък.

Жени, имайте уважение към себе си. Не се плющете със Сульо и Пульо, ако не ги познавате и не сте излизали поне няколко месеца. Защото все ще сте ******* и изоставени.

18.   17, нещо не разбирам какво общо има твоята приятелка с темата. Нито съм "изпаткала" половината град, нито имам такова намерение.

19.   Общото е, че видимо ви използват за по два дни без някаква стабилна предистория преди това, и после сте наранени защо не ви звънят/пишат. Тя се оплакваше от мъжете по абсолютно същия начин, като теб. Ами, дайте причина на тези мъже да ви търсят, а да не сте поредната изтривалка.