Жените стават все по-надменни
Забелязвате ли го? Вече няма място където да се запознаеш с някоя жена, защото все "не е удобно". Преди дни исках да се запозная с едно момиче на улицата. Вървеше пред мен, настигнах я и видях че е със слушалки. Усмихнах и се и исках да се запознаем, а тя ме изгледа злобно, забърза крачка и премина на отсрещния тротоар. Дори не си махна слушалките и да измисли някакво извинение от сорта че бърза или подобно. Та се замислих къде да се запознаем ние по-обикновените мъже с "по-лоци професии" -работник кухня съм, на 42г. Та да продължа по темата:
- на работа - не може - идват млади колежки с големи амбиции - студентки които искат временна работа докато завършат или намерят по-добра работа. С такива е абсурд. Те са бъдещи висшистки и нямат бъдеще с някой който цял живот е работник. Нагли и надути са и дори не ме удостояват с по-дълъг разговор. С две думи - по всичко ми покзват че съм им под нивото.
- Ходил съм на фитнес - кифли със слушалки, които искат никой да не ги занимава.
- Дискотеки - там пък хептен не става - всичко е пияно или дрогирано.
- На улицата - не става. В паркове пак са кифли, които разхождат кучета за по 1000лв и са навирили носове.
Приятелите ми със сходна съдба се задоволоха с разни запуснати дебелани само и само да не са сами. Но пред мен са ми казвали как ги отвращават и при нещо по-добро им бият шута. Не искам да съм като тях.
Та къде такъв като мен би срещнал нормална жена. Има ли други като мен тук? Млад съм още и имам време и за жена и за деца. Но къде един мъж с 1200лв заплата би срещнал по-скромна жена?

Коментари

51-96 от 96

53.   До 50, ти си от тия алфа мъжкари, дето имат всички жени, но от време на време ги чукат травестити нали?

55.   50, опиши как изглеждаш. С колко жени спиш на месец?

56.   50, зависи от групата жени, към които си се насочил. При мен, ако мъжът не е кавалер и не ми е верен, няма значение дали е "алфа мъжкар" или не, нито пък какви пари и коли има. Ако е българин, почти сигурно също ще го разкарам.

Black Sabbath

57.   Сабат, искаш да ти е верен и кавалер. Дотук добре. Но ако не отговаря на определени черти за ръст, лице, визия, няма дори да му обърнеш внимание. Едното не изключва другото. Да, важно е да има добър характер. Но визията е определяща дали ИЗОБЩО ще го погледнеш.

Важното е мъжа да има генетика, после характера може да се ошлайфа.
Ако не е хубав, каква е файдата от супер характер?? Този мъж ще остави ли поколение? Не. Жените няма да го искате.

59.   До 57. Не ставай смешен. Тия претенциозните дето все им криви други, баш се нахендрят на някой дето нито изглежда добре, нито акъл има. За тях е важи да им тича по задниците, са е луд по тях и да се смее и радва на всяко тяхно вдъхновение и простотия. То за това е често срещано Пеевски и други подобни подобия на мъже да са търсени :)

60.   Братленце като ти чета историята и ми се идва да си прережа вените... Виж от всички коментари хората са останали с впечатлението, че преследваш млади момиченца пък си на 42г. Трябва ти нещо около твойта възраст и какви са тези случайни разговори по улицата дето искаш да осъществиш немога да те разбера братле... И не ги слушай ГОРНИТЕ КОМЕНТАРИ че си бил помощник персонал в кухнята и тепърва да се развиваш за топ готвач и да чакаш да взимаш както са казали от сорта 3, 4, 5к пари това са пълни глупости на бас се хващам, че повечето от форума взимат нормална заплата и са още на издръжката на мама и тате просто моля те не ги слушай... А това че повечето жени са с голямо самочувствие и надути като балон с хелий е вярно няма какво да се крие повечето си мислят че пикаят олио, намери си някоя жена на твойта възраст без значение по фб или друг сайт за запознанства и пробвай да осъществиш контакт с нея, но иначе за другото съм съгласен с останалите неразумно е да заговаряш някакви млади момичета и да очакваш да ти обърнат внимание...

61.   52 е единственият наистина съдържателен коментар, който тотално и окончателно изчерпва и закрива цялата тема! Авторе, и да са надменни жените, и да не са (а по злобата им в мнозинството техни коментари за пореден път се убеждавам, че са), никога няма да си го признаят именно, защото са надменни и надути, и егото им няма да им го позволи. Няма смисъл да си хабиш нервите да спориш с тях, защото те не разбират от логика и не признават логични аргументи и факти, и само ще се изтощиш психически и ще ти се скапе настроението за деня. Така като пускаш теми в тяхна чест само им правиш кеф, че им обръщаш внимание и така им повишаваш акциите (както каза номер 52) и ги караш да се чувстват значими и важни, каквито не са. Не поддържай тази тяхна самозаблуда, ами ги остави да умрат в собствените си лайна, както и става на практика в много от случаите. Сега се смеят и си мислят, че са победили, но накрая те ще страдат и ще го теглят големия, ще видиш, помни ми думата!!! Господ бави, но не забравя, и всеки си получава заслуженото!

62.   Като не ви харесват жените, намерете си мъже и бъдете щастливи. Да си гей не е престъпление, нито болест, нито е срамно. Толкова злоба и абсурдни изисквания и нападки към жените... Като сте идеални мъжете и надменни жените, има начин.

63.   62, стига сте рекламирали жените педерастията, защото тя заедно с лесбийството, инцестът и зоофилията са ваш електорат и скоро ще изчезнат, след като проклетият ви феминизъм бъде ликвидиран. Гейщината Е престъпление, психическа болест и повод за срам във всички мюсюлмански държави, където западната либерална извратения не можа да пробие, и за твое сведение дори се наказва със смърт и затвор. Няма никаква злоба, нито абсурдни изисквания, нито нападки към жените от страна на мъжете, а просто споделяне на истината, която е неудобна за вас. Да, мъжете сме идеални, по-физически силни, по-умни и всякак по-съвършени от вас, винаги сме били и винаги ще бъдем, независимо какви антимъжки граждански закони измисляте за репресия над нас! А за женската надменност има начин да се спре, но няма да е "политкоректно" да го казвам тук, но ти и сама си го знаеш!

64.   Лично аз си харесвам истинските български жени. Само те са достатъчно силни да оформят българският мъж. Говоря за истинските жени, а не за оборотни курви, държанки, проститутки, златотърсачки, плеймейтки и " вся остальная сволочь""Жените, които познавам са умни, културни, високо образовани инженери, четящи, възпитани и с добър произход. Не мога да си представя, как някой тича насам-натам по улиците, за да заговаря непознати жени. Много жалка и гнусна постъпка. Не го разбирам, как си позволява на тези години, над средните, да се държи като детенце от детската градина. Забавно е, как някои с когнитивните възможности на чехълче, мечтаят за арабки, шериат и други фантазии. Това, че те са некадърни да разберат жената, това не значи, че други са виновни //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

65.   Женската надменност се лекува с мъжки шамари. Авторе не се ядосвай, те ще продължават да пищят заради насилието над тях, което в случая не само е оправдано, а е наложително. Ще последват съдбата на жените в Афганистан, където талибаните ликвидираха за дни феминизма.

66.   Като си на 42, а търсиш млади НЕДОРАСЛИ момичета, които са в началото на живота си, вие сте различни поколения, какво очакваш?

Ох от п3дофили вече ми писна, с извинение. Не казвам че си точно такъв но остави жените намира!
И мен ме гледат постоянно възрастни мъже защото съм красива, но се отвращавам и ги избягвам, защото не намирам бащите или чичовците си за привлекателни, просто не сме едно поколение.

Звездичка

67.   Не си лоша душа, трудиш се и се занимаваш и с кухня, но насила хубост не става нищо. Търси си стабилни красиви жени с опит или се мъчи с по- младите не знам

Звездичка

69.   Авторе, тук те набеждават, че си опасен и преследваш жените на улицата. Полиция щели да викат. За да си представя по-добре техните цветущи твърдения, явно вдъхновени от романите на Стивън Кинг, би ли пояснил как точно ги гониш по улицата, навеждаш ли се за спринт подир тях, отброяваш ли със секундарник, с нож и брадва ли ги преследваш, пищят ли ужасени, чакаш първо да се смрачи и обезлюди ли? :)

Иначе горе някой правилно отбеляза, че семейство и деца не се гледат с 1200 лева, така че непременно се насочи към отговорна, уравновесена, умна и работеща жена, а не да е някоя мързелива готованка и истеричка. Когато една жена дейно допринася във връзката, тя се чувства като пълноценна част от нея и е доволна от себе си. Всички виждат как най-нещастни и вечно кисели и недоволни са именно жените, които не допринасят във връзката и с лукавство разчитат на половия си орган да бъде техния спасителен пояс за домогване до мъжките пари и за налагането на мнението им над него. Те затова са и толкова комплексирани от ниската си стойност, която отчаяно се опитват да замаскират посредством тежки гримове и ежедневното търсене на одобрение от себеподобните им и от случайни непознати в обществените мрежи. Много от западните двойки живеят в хармония и доживяват заедно до старини, именно защото там и мъжът, и жената допринасят поравно, полезни са си един на друг, липсва пресметливост и надменност. Като работите ти и тя, ще имате двойно повече пари всеки месец, вместо да търпиш някоя вечно мрънкаща и паразитираща на твой гръб.

В България повечето двойки са заедно поради пресметливост, събират ги преходни причини (пари и/или бързо хлътване, често бъркано с "влюбване"), жените разтварят краката си прибързано за повърхностни мъже, които не са опознали като обноски и отношение; затова толкова чести раздели и изневери има тук. Ако повечето жени в темата сами не се бяха вкарали в тази незавидна група хора, чрез посредствените си житейски решения, нямаше да се изказват така разбеснели. И сам виждаш разликата между тях и няколкото други жени, които все пак дадоха непредубедено и любезно мнение, чрез което допринесоха в темата.

Половината деца в родината ни са деца на самотни майки, много от другите семейства пък не се разтурят единствено поради икономически причини - "заради децата" (мъжът плаща, жената не работи), имаме рекорден брой болни новородени или тежко разболели се в началните години деца. Всичко това трябва добре да ти говори доколко правилен и кадърен е женският избор на мъже, които да станат техни оплодители и бащи на децата им. От статистиката никой досега не е избягал.

Непременно се придържай към избор на жена със здравословни навици. Да не пуши, да не пие алкохол (или да пие винце в много малки количества само по празници). Тук годините не са толкова важни, колкото да е съхранена за възрастта си! Пиша ти го като мъж на 43 години, който е имал опит и с млади, и с по-големи жени. Много от днешните 20-25-годишни жени са с болни органи - следствие от вредните пороци, които ежедневно ги състаряват и разболяват. Това, че са скрили всичките си обриви с грим и дрехи, не бива да е заблуда, че "младо е равно на здраво и по-добро". 100% от всички пушещи са с ракови образувания на белите дробове и на други органи, но това още не се е проявило в големи равнища. На по-късни години бързо ще се разболеят и състарят, колкото и да се самоуспокояват, че сега "всичко е наред".
Залагай на жени с нормална или слабо телосложение, обичащи редовните разходки сред чистия въздух! Да не е жестоко затлъстяла, тъй като това ще се отрази много зле както на здравето на бъдещото ви дете, така и на желанието ти за ласки.

Много добре правиш, като си открит с жените и заявяваш какъв си като човек и умения в твоята дейност. Това е най-подходящият начин да срещнеш сродна душа и всяка пресметлива и лукава жена сама да те предпази от вредното ѝ присъствие около теб! Привидните "недостатъци" (според мнозина от списващите в темата) ги използвай като твои най-големи предимства! Колкото по-малко време ти губят разни повърхностни жени и по-бързо се издават какви са в действителност, толкова по-добре за теб. Всяко надменно отношение от подобна жена приемай с усмивка и помни, че такъв човек няма как да те заслужава.

И нещо също не по-малко важно от останалите нравствени качества у жената. Непременно да е с богата обща култура, приветлива, нежна, гальовна, обичаща романтиката, прегръдките и целувките, да може да се радва на някое бездомно котенце или на цъфналите цветя...

От един мъж с прекрасна жена до себе си! ;)

- Кифлоприземител

72.   КП, обаче има един "мъничък", съвсем "мъничък" проблем в съветите ти - жените с богата обща култура не проявяват интерес към мъж с бедна обща култура.

73.   От наблюдения мога да кажа, че живота не е с продължителност от един ден. Някои момченца се насочват към момичета консуматорки и съвършени егоистки, които отиват при този, който може да им задоволи, текущите им потребности, а не са елементарни като самата консуматорка. Те какви са, хубава кола при това възможно колкото е възможно по-хубава, голям финансов ресурс за лична консумация, привързаност-никаква. Ако донорът свали финансовите си възможности те се разделят или развеждат с него. Такова същество не Ви трябва, ако случайно по някаква случайност попаднете на такова, ако сте омаяни от нейните приказки, бързо прекратете контакти-очукват ви персонални страдания и мъка. Това колко ще продължат тези страдания не мога да преценя. това, което някои в даден момент виждат като брилянт, нека не се заблуждават-обикновено стъкло е, което не става за нищо. Днешната красавица е утрешна зряла жена и никакви фитнеси, никакви разкрасителни операции, които струват безбожни пари няма да помагат-те имат временен ефект. С течение на годините, тези всички действия започват да предизвикват само присмех и хапливи коментари. Има една сентентенция на Момо Капор -"Някои хора остаряват като катедрали, а други - като цървули. "" В случая той говори за тяхното емоционално и душевно остаряване, а не чисто консумативното. И аз когато бях в шеметното десетилетие 26-27 до към 40 се смятах за интересен. Както казваше една колежка, а около мен в института и живота, винаги са били умни, високообразовани и културни жени. Та една колежка ми казваше: "душко сега си интересен на жените, бивш парашутист, джудист, по детски мил, научен сътрудник, начетен, възпитан, от добро семейство-това няма да е вечно, седни си на задника и ти ще остарееш, гледай си жената -тя е силната.. Беше права. Също съм гледал на плаша пред "Метропол" на Златните. Съпругата ми като млада, ами тя правеше "кръст " на халки, отлична математичка, цяла дебела тетрадка с решени частни диференциални уравнения, а на тази за лекции на първата страница написано с момичешки почерк на деветнадесет годишно момиче "Смъртта е нищо, честа е всичко". Добра кариера зигзагообразна, сега е вече напълняла, жена на много зряла възраст, технически директор, но не е момичето на 48 кг каквато беше. Също наблюдавам и при съседката и тя се печеше по монокини на Златните, е вярно с малък бюст, но и тя остаря и тя не е това, което беше. Така, че всеки остарява. Даже пирамидите не са същите. Не се целете в това, което като физика виждате в момента, но няма да е същото след 15 години, а гледайте характера, твърдостта, грижовността, онази енергия, която излъчват някои жени, онази всеотдайност и вярност. За мен това са жените войни-има ги. Може да разчиташ до смърт на тях, а останалите са за кратковременно развлечение, те самите излъчват такава енергия на егоизъм и липса на всеотдайност. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време" От наблюдения мога да кажа, че живота не е с продължителност от един ден. Някои момченца се насочват към момичета консуматорки и съвършени егоистки, които отиват при този, който може да им задоволи, текущите им потребности, а не са елементарни като самата консуматорка. Те какви са, хубава кола при това възможно колкото е възможно по-хубава, голям финансов ресурс за лична консумация, привързаност-никаква. Ако донорът свали финансовите си възможности те се разделят или развеждат с него. Такова същество не Ви трябва, ако случайно по някаква случайност попаднете на такова, ако сте омаяни от нейните приказки, бързо прекратете контакти-очукват ви персонални страдания и мъка. Това колко ще продължат тези страдания не мога да преценя. това, което някои в даден момент виждат като брилянт, нека не се заблуждават-обикновено стъкло е, което не става за нищо. Днешната красавица е утрешна зряла жена и никакви фитнеси, никакви разкрасителни операции, които струват безбожни пари няма да помагат-те имат временен ефект. С течение на годините, тези всички действия започват да предизвикват само присмех и хапливи коментари. Има една сентентенция на Момо Капор -"Някои хора остаряват като катедрали, а други - като цървули. "" В случая той говори за тяхното емоционално и душевно остаряване, а не чисто консумативното. И аз когато бях в шеметното десетилетие 26-27 до към 40 се смятах за интересен. Както казваше една колежка, а около мен в института и живота, винаги са били умни, високообразовани и културни жени. Та една колежка ми казваше: "душко сега си интересен на жените, бивш парашутист, джудист, по детски мил, научен сътрудник, начетен, възпитан, от добро семейство-това няма да е вечно, седни си на задника и ти ще остарееш, гледай си жената -тя е силната.. Беше права. Също съм гледал на плаша пред "Метропол" на Златните. Съпругата ми като млада, ами тя правеше "кръст " на халки, отлична математичка, цяла дебела тетрадка с решени частни диференциални уравнения, а на тази за лекции на първата страница написано с момичешки почерк на деветнадесет годишно момиче "Смъртта е нищо, честа е всичко". Добра кариера зигзагообразна, сега е вече напълняла, жена на много зряла възраст, технически директор, но не е момичето на 48 кг каквато беше. Също наблюдавам и при съседката и тя се печеше по монокини на Златните, е вярно с малък бюст, но и тя остаря и тя не е това, което беше. Така, че всеки остарява. Даже пирамидите не са същите. Не се целете в това, което като физика виждате в момента, но няма да е същото след 15 години, а гледайте характера, твърдостта, грижовността, онази енергия, която излъчват някои жени, онази всеотдайност и вярност. За мен това са жените войни-има ги. Може да разчиташ до смърт на тях, а останалите са за кратковременно развлечение, те самите излъчват такава енергия на егоизъм и липса на всеотдайност. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

74.   73 те мъжете такива си ги избират. Грижовната жена не им е интересна, дори да е красива, доскучава им.

75.   74, една жена може да е грижовна. Но да е кофти компания. Забелязал съм, че тези които се изкарват грижовни нещо им хлопа в главата. Редки са случаите на грижовна жена, която да е в ред с мозъка си.

76.   "Добра кариера зигзагообразна, сега е вече напълняла, жена на много зряла възраст, технически директор, но не е момичето на 48 кг каквато беше. Също наблюдавам и при съседката и тя се печеше по монокини на Златните, е вярно с малък бюст, но и тя остаря и тя не е това, което беше. "

Ех десантчик, най-после признание за същинската "красота" на жените. Колко пъти да обяснявам, че почти всички жени стават дебели и целулитни след 45. Моята и при двете бременности стигна до 66 кг. и после пак си стана на 48-51 кг. и сега вече в напреднала възраст подържа тази форма. Все пак ми харесва признанието ти за мръсотията на феминизма, но раболепниченето ти пред жените с кариери е срамно и не ти подхожда, а уж си десантчик! Виж заглавието на темата. Не всички мъже могат да търпят женската наглост, която премина всички граници. Докато има закони, които защитамат женските престъпления, женската наглост ще продължава, а мъжете ще раздават своята справедливост!

77.   вече няма нищо женско в жените
какво да те привлича?

78.   До № 76. Нещо много грешите. Харесвам жените, даже много ги харесвам, не знам да има нормален мъж да не харесва жените. Противник съм на феминизма, неолиберализва, глобализма, джендеризма, може да се каже, че противник на плутокрацията и перверзната форма американогейският демократизъм. По характер съм мек и сговорчив, вярвам на хората около мен, до момента, в който ме излъжат. Писал съм, че винаги край мен в живота и в института, в който работех като млад жените бяха преди всичко умни, възпитани, културни, високо образовани и като инженери с добри математически познания. Четящи, знаещи, купонджийки. Всичко с времето и възрастта се изменя. Много мъже оплешивяват и започват да се стрижат нула номер, за да не се вижда, че в главата са като на "Александър невски", кубетата, други пускат такива кореми, че да чудиш от къде а ги взели. Жените също не правят изключение. Има едни петнадесет -двадесет години, които са шеметни и на някои с не високи когнитивни възможности им се струва, че този купон ще е вечен, да, ама той не е. Времето е еднопосочно. Съпругата ми, както и сестра И, която също е завършила СМГ и също е инженер в нашите специалности, са от този тип жени, на които раменният пояс е по- широк от ханша. Когато понапълняха, те по-скоро са набити. Когато в свободното си време излизаме някъде, съпругата ми носи черни джинси, полуботушки с нисък ток и с разни кожени ресни и капси, както и черно кожено яке до кръста. В гръб прилича на нисък рокер. Сестра И прилича на нея, но с по -руса коса. И двете вече се боядисват. Да съпругата е технически директор в иновативна фирма и ръководи повече от триста мъже. Разбира се във фирмата облеклото И отговаря на съответен дрес-код. Веднъж на някакъв външен господин му отговори нещо от сорта:"аз нямам маникюр, не мога да е лигавя и превземам, не мога да бъда очарователно безпомощна, . Аз съм инженер, вземам решения, държа на думата си и на колегите си. " Понякога колегите И я наричат освен "шефке", но също и на шега "центуриона", защото не отстъпва и отстоява позицията си. На мъжете онзи двадесет сантиметров израстък, не дава интелектуално предимство, въпреки, че има глава, в нея мозък няма и някои постъпки на мъже го потвърждават. Ако Вие сте попадали на курви, ами вие сте си ги избирали. Моите колежки знаеха: с кого, кога, къде и как и без да се говори. Да жените а между 2, 3 до три пъти по- слаби физически от мъжете. Мъже имат по-големи били дробове, повече въздух, по-голямо окисляване, по-плътни кости, по-голямо сечение на мускулни влакна, по -дълги, по-бързо съкращаване на същите, по -голям момент на силата, но дали са по -умни, ами нямам отговор. Знаейки това, жените решават същите проблеми, които мъжете решават с физическа сила по други методи, с по-малко физическа сила. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

79.   Смешна тема. Чичо общ работник задява жени, които могат да му бъдат деца. Подкрепят го и други чичовци. КП-бездетен ерген с многобройни свалки и хвалби. Фен на логореята. Десантчикът- друго чиче, въздишащо по колежки, съседки и отплесващ се на спомени отпреди 30-40 години.

80.   До №79. Има една сентенция "Ние бяхме като вас, вие ще станете като нас”. "Малка поправка, да възрастен съм, не въздишам по колежки, имам реална представа, че не съм това, което бях. За разлика от плешивщите и дебелаците, косата ми е бяло-сива, спортно облекло, тъмни джинси, , черно яке, спортни обувки, винаги кожени, атлетично тяло. Изглежда и дългите години джудо и наследствеността си оказват своето въздействие-Преди години на Витоша при една шега от моя страна, баща ми на 74-75 години вдигна стойка на ръце и измина 5-6 метра. Живя до над 94 години и почина от скръб по майка, която почина една седмица преди него. Цял живот заедно ръка , за ръка. Да, колежките трудно се забравят, всичко преживяно с тях на симпозиуми, в командировки, при купоните оставя отпечатък в душата, в паметта и в мислите на мъжът, а те бяха жени, които оставят дълбок отпечатък. Не се забравя, гъвкавото и топло тяло на колежката притиснато до моето, уханието парфюмът И, ръцете сплетени на вратът, как здрача, сияят очите И, в които светят звездите на цялата вселена, топлият галещ шепот, чувството за разбиране и всеотдайност, ами има какво човек да помни. А главният герой, който е пуснал поста, няма защо да тича по улиците насам -натам и да заговаря непознати момичета. Не се прави така, а това, че момичето се е отдръпнало от него е съвсем нормална реакция. Когато съм в превозна средство, полагам усилия да не се допирам до никой, а ако има жена близо до мен, то се старая да И осигуря някаква нейна зона на комфорт, за да не я блъскат или бутат. Това не е куртоазия, а нормална реакция на всеки средностатистически мъж. Жените са по-ценната част от човечеството и за тях трябва да се полагат грижи, и да се пазят. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

81.   Явно нямаш реална себеоценка. Не си на 24, че да си млад, на 42 си и дори последният влак е изтърван. Искаш жена, семейство, с 1200 лева в 2024 година нямам идея как ще стане. То няма как да стане. Имаш високи претенции, а не предлагаш нищо в замяна. Да притесняваш жени на улицата, когато отиват някъде или тренират във фитнеса, е зловещо. Естествено, че ще те игнорират, това е любезния вариант. Нелюбезния е да те напръскат с лютив спрей за самозащита. Нормалните жени търсят нормални мъже, при това навреме. По-скоро свиквай да си сам, защото според мен и дебелана не би те взела.

83.   Десантчик, двата пола се харесват взаимно, това е заложено в природния алгоритъм. Само че, когато жените завиждайки на мъжкото превъзходство се правят на мъже, държат се като мъже и искат да властват като мъже отблъскват мъжете и мъжете не ги харесват Тогава привличането намалява значително. Казвал съм го и пак ще го кажа, престъпление срещу природата е жена да командва колектив от мъже, колкото и начетена да е. Ти пак изкривяваш нещата в полза на жените. Харесвай си ги, няма лошо, но лошото е че дори и да знаеш не искаш да го признаеш. Мъжът по природа е много по-умен от жената, притежама вродена интелигентност каквато жените нямат и никога няма да имат, защото са жени. Всички майстори в миналото, а и сега са все мъже. Обърни внимание на ренесансовите художници, склуптори, музикални гении са все мъже. Всичко открито до сега като физични закони и изобретения пак са на мъже. Глупостите с женските открития-изобретения патентовани благодарение на подаръци от чичовци вуйчовци и прочее не се броят. Сега ще кажеш причината за това е, че жените са нямали права. Ами отговори ми тогава защо мъжете са имали, а жените са нямали права? Коя е причината, защо не е било обратното или пък да са с равни права? Отговорът е много прост десантчик, само че ти никога няма да отговориш, защото не ти изнася. Както и да е, аз никога, ама никога няма да призная женския инженер за качествен инженер колкото мъжкия, нищо че жена ти я наричат г-жа центуриан. Моли се този центурион да не си намери "майстора", защото не знаеш колко много мъже "кибритлии" има и не понасят разни женски центуриони, да им нареждат какво да правят. Женсият инженер не прави разлика м/у бол и гайка или м/у ток и напрежение. Свидетел съм на немски женски инженер, началник на работници-мъже, който има много скъп-сложен мултицет на бюрото си, а не знае как да го използва. Обаче го носи за авторитет пред работниците.

84.   Абе, господине! Вие чувате ли се? Нагли били жените, защото не искат да се запознят с Вас. Дали си задавате въпроса, че в наши дни такива запознанства на улицата никой нормален човек не толерира. Че те откъде да знаят Вие какъв сте? Може да сте сводник, насилник, измамник и всичко... Хората са предпазливи, не се запознават току така. Вие ги окачествявате като надменни. Ами, да, може би трябва да се извинят, че са отишли на фитнес, за да си тренират и не са длъжни да се заговарят с всеки, който се закача с тях. Запознанства стават или на работа, или в компания, чрез приятели и т. н.

86.   80, ти ще си пенсионер. Не въздишал по колежки, а в коментар 78 описваш прелестите на съседката и къде и как се пекла. Във всеки свой коментар описваш колежки, съседки и командировки по бай Тошово време.

87.   С вас този спор може да го водим до безкрайност. Жените и мъжете са еднакво умни, но не е невъзможно жените и да са по -умни-просто десетки векове, жените са били потискани. Когато жената изпъкне на висока позиция държавата просперира. Понякога жената е в сянка, а мъжът, който умната жена ръководи и направлява обира овации и всички му се възхищават. Колкото до вашият пример с болта и гайката, то всеки сульо може да завива гайки. но жена е конструирала изделието, в което той ударно завива гайки от зори до мрак и тъй като няма аналитични възможности не може да разбере защо тази гайка е еди-какъв материал, а не от друг, защо е с това сечение, а не друго и т. н. Силно се надявам, че не сте като убийците на Хипатия, живяла около 350година от новата ера, една изключителна жена. Тя е смятана за първата жена- учен с голям принос в сферите на физиката, математиката, философията и астрономията. Включително и Карл Сейгън я споменава. Християните я убиват по чудовищен начин - одират я жива с черупки от омари. /Милостивите вярващи са нямали право да докосват оръжие, та затова са я убили с черупките/. И аз също ненавиждам различните монотейстични религии-атеист съм и не само аз. Лично съпругата ми е висок организирана, работохоличка, намира общ език с подчинените. Не е дребнава. Между другото тя не работи ежедневно със Спектрални и Скаларни анализатори, сайт-мастери, Кабелни и антенни анализатори, Векторни анализатори, СВЧ анализатори и т. н. Когато поръчва апаратурата тя трябва знае какво може тази апаратура и до колко е необходима, защото това не е апаратура за десетина хиляди, а за стотици хиляди. Когато трябва да се ходи в командировка чужбина, тя праща хората, които ще я ползват апаратурата или ще я експлоатират, а не ходи тя както правят накои.. Тя взема крайното решение, тя подписва -както казва аз решавам и отговарям. Ако някой не му харесва да бъде ръководен от жена като Вас, може да напусне, ще му даде обективна трудова характеристика, подчертавам обективна. както се е показал и доказал такава ще е характеристиката. Никога не е парадирала с позицията, знае, че всичко е временно. Държи на хората си и тяхната лоялност, не навижда доносниците. Стана много лично, но не за мен. Свиквайте такъв е живота, както Ви казах в онези двадесет сантиметра, които притежаваме, няма мозъчни клетки. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

88.   " 87. С вас този спор може да го водим до безкрайност. Жените и мъжете са еднакво умни, но не е невъзможно жените и да са по -умни"

Прав си десантчик, този спор може да го водим до безкрайност, но не разбирам защо изкривяваш нещата. Ако жените бяха поне малко умни, тези дето ядат бой от мъжете щяха да си живеят щастливо без страх, а не да се правят на недосегаеми с надежда законите да ги защитават при женска наглост и безпардонност, за сметка на мъжкия пол. Я посочи една държава, която да е просперирала с жени изпъкнали на високи позиции? Хайде да видим какво става у нас! Какъв ни е просперитета с толкова много жени според статистиката на ръководни позиции? На последно място сме по покупателна способност на населението в цяла Европа. Дори и в Албания са по-добре от нас, нищо че там жените почти нямат права. Вземи пример и за армията ни. С 16% жени в армията на практика останахме без армия. Примера с болта и гайката доказва женската некадърност за ползването му по предназначение, а не кой какво е конструирал с него, защото женските конструктори са вредни, ползата от тях е отрицателна. Даваш пример с Хипатия, като преувеличаваш приноса и за човечеството. Тя е била само един преподавател на ученици, ползвайки знанията на Аристотел и Платон. Християните са я обявили за вещица и са я убили заради наглостта и, нищо чудно покрай лекциите и по философия да е преподавала и феминизъм. Феминистките по ония времена са обявявани за вещици. Александрийската библиотека е изгоряла и няма никакви доказателства за световен принос на Хипатия, има само предположения или художествени измислици, с които да издигнат на висота недоказани женски постижения. Единствената жена със световен принос за науката феминистките спрягат Мария Склодовска по мъж Кюри. Само че имало апокрифи, които доказвали плагиатството на Мария от мъжа и Пиер. Това преди доста години ни го разказваше учителя по химия, платила на кочияша да прегази Пиер и си е присвоила труда му. Полоният е кръстен от мъжа и в нейна чест защото тя е полякиня. С измама влиза в Сорбоната и става преподавател. Поради женска наглост и високомерие умира от лъчението на медальона с радиоактивен материал, който носела на врата си за да се покаже колко е важна. Пропуснал си да величаеш и Ада Лъвлейс, нарочена за първия програмист в света, само дето не е никакъв програмист а гадже на Чарлз Бабидж, изобретателят на сметачната-аналитичната машина, а Ада само е превела инструкциите за ползване на машината. Уж написала алгоритъм за намиране на числата на Бернули, което не е истина. Десантчик, аз вярвам само на физичните закони, занимавам се с техника и не вярвам в разни измишльотини, но относно Big Bang - големият взрив и началото на вселената има теория оборваща досегашната. За това теолозите до някъде са прави. Няма обяснение какво е било преди точката на сингулярност до възникването на взрива и началото на разширяване, съпътствано с време-пространството.

"Тя взема крайното решение, тя подписва -както казва аз решавам и отговарям. Ако някой не му харесва да бъде ръководен от жена като Вас, може да напусне, ще му даде обективна трудова характеристика. "

Десантчик, аз никога няма да допусна да бъда ръководен от жена и после да напускам. С много скъпа апаратура всеки може, но се съмнявам жена да може. След като разтуриха ОСО имуществото на радиоклуба го продадоха на безценица. Аз успях да си взема един спектро-анализатор и един двойно лъчев осцилоскоп. Само с тях изградих кабелна мрежа с около 1700 абоната и направих станция с 56 аналогови приемници. Тогава цифровата телевизия едва прохождаше. Десантчик, мъжката техническа мисъл е много над женската. Аз никога не бих ползвал такси с женски шофьор, никога не бих летял със самолет, ако знам че пилотът ще е жена. Никога не бих искал да ме оперира женски хирург, защото съм убеден в женската некадърност. Все пак се надявам нещата да се върнат в коловоза на нормалното, за да могат мъжете да движат техн. прогрес, докато жените днес го забавят.

90.   88, ти си едно от трите:
1. На другият бряг, ама не си го признаваш сам на себе си.
2. Би, ама пак не си го признаваш на себе си.
3. Хетеро, ама си мъж по чехъл/заврян зет

91.   Да №86, колежките бяха ненатрапчиво хубави. По съвременните чалгаро-лумпено -дегенератски критерии, нямаше на се впишат в социума, който обитавате или на който подражавате. Имаха един недостатък, бяха умни с аналитично мислена и лична гордост и достойнство. Нямаше как да се опиват под пресекливият вой на чалгарите. Те слушаха и танцуваха под звуците на музика разбираема по целият свят, а не са за шепа късокраки, миризливци. Не виждам какво ви дразнят, че споменавам латвийското момиче с теменужните очи, от бригада край Бакьово, беше международна студентска бригада и имаше момичета от Латвия, Полша, Унгария, от Москва. Тя беше латвийка, гушкахме се на една купа сено, като си бяхме донесли и одеяло. Да бяха незабравими, летни, звездни нощи ухаещи на планински треви. Всичко ни харесваше, но най вече да сме плътно прегърнати, да усещаме топлината и близоста на другият. Няма да забравя чешките и "гедерейски" момичета на Златните Пясъци, не съм им досаждал, ако сме запознавали е било приятно и за двамата. Те съм като онези селяндури, които се правеха на интересни, като слагаха цигари примерно БТ/ВТ/ в кутийки от Кент. Ами мизерници. Да, на симпозиумите в МДУ в средата на октомври, нито лятото си беше отишло, нито есента беше настъпила, а колежките държаха да демонстрират тела и загар на закритите басейни както на Златните, така и в "Дружба" сега /Константин и Елена/. Вечерта и част от нощта, дискотеките са наши, блусовете с "гушнатата" колежка, с която се харесате, опияняваща топлина на тялото И, а след това, както се получат нещата, но никога сърдене и обиди. Бяхме все още млади. Някои връзки продължаваха с месеци, та да не кажа години. Не могат да забравя полу-узбечката-полу-рускиня, чиято кожа на бедрата И беше по-нежна и гладка от атлаз. За другият мизогонец, примера с болта , -жена е изчислила, преценила, пресметнала, кап-та с отвертката, може единствено само да завива болтчета., той е назад на светлинни години от интелекта на жената разработчик. Лично мен жените винаги са ме привличали неудържимо, намирал съм верни приятелчета, сърцата са ни би заедно, опиянявали сме от взаимната и близост и споделените емоции. Няма да се повтарям, но за мен живота на Жената е по -важен от живота на Мъжът, за продължаване на човешкият род. Не разбирам защо не харесвате жените, защо искате да се правите пред тях на големи. Правите голяма грешка, няма защо да се "набирате " пред жените. Ако вие търсите Мурви, а искате вярна жена, ами няма как да се получи. Каквото търсите, в каквато среда се движите, ами това определя вашето отношение. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

92.   ЦИТАТ:""Ще бичуваме жените. За изневяра ще ги убиваме публично с камъни", заяви върховният лидер на талибаните Хибатула Ахундзада в обръщение, излъчвано пряко по афганистанското радио и телевизия.

"Можете да го наречете нарушение на правата на жените. Публичното убиване с камъни за прелюбодеяние противоречи на вашите демократични принципи. Но аз представлявам Аллах, а вие представлявате Сатаната", добави Ахундзада.

"Работата ни не приключи с превземането на Кабул, тя едва сега започва", завърши той. Убиването на жени с камъни е възприета и обичайна практика в страните, приели шериата. Разликата е, че там екзекуциите нямат организиран "зрелищен характер". Наказанието се налага за "прелюбодействие", когато съдиите преценят, че бичуването е недостатъчно.

Ислямското право има доста "размити" тълкувания на прелюбодеянието.

Жена, станала жертва на изнасилване, може да бъде осъдена на убиване с камъни. Според ислямския закон, изнасилената не е направила всичко по силите си, за да се защити и се е съгласила с акта на прелюбодеяние, извършвайки изневяра.

Архаичният метод на екзекуция е част от правния кодекс на около 10 държави по света.

Шериатът и убиването с камъни са въведени в 12 области на Нигерия.

Методът е законен още в Иран, Обединените арабски емирства, Катар, Мавритания, Саудитска Арабия, Судан, Сомалия, Йемен, Бруней и Пакистан. "" Някои желаят това. Това не може да е истина. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

93.   90, едно от трите или и трите дето си изброил може да си ти. Аз съм физически много силен, здрав, прав хетеросексуален мъж с патриархално възпитание. Тези трите дето си изброил са постижение на феминизма-джендаризма, защото са един и същ феминистки електорат и извратените закон дето днес ги има дори и в конституцията са тяхно дело. Ако не се вземат мерки за дееманципация на жените, Християнският свят хипотетично ще изчезне, ислямският свят ще надделее, защото при него жените нямат място в обществено политическия живот и животът на мъжете не минава по съдилищата, заради женска простотия.

94.   93, тази омраза към жените си има причина. Уж хетеро, а мразиш жените. Едно от първите две си.
91, явно ти липсва буйната младост, ама не си млад вече. Всеки твой коментар е пълен с командировки отпреди 40 години, съседки, колежки. Ясно е, че си бил Казанова, ама никой не е длъжен да ти чете мемоарите и похожденията. Нямат нищо общо с темите.

96.   Авторе,
Черно бмв за някакви никакви 10-12к измито и лъскаво върши чудеса.
Примерно черно е60.
Но трябва да е лъскачка. Хубава лъскава черна боя.

Спираш до мацката и най-непринудено театрално и казваш че си я видял и въпреки че те е срам, мъжкото в теб е надделяло и я харесваш. Не вреш колата пред очите а истимаро, тънък момент. Примерно на 50-100 метра, но да те види че слизаш от колата.
Тънкия момент е да го направиш все едно е спонтанно, нищо че преди това си заговорил 10 жени по този начин...

Казваш някой заучен виц, 4-5 минути разговор и взимаш
телефонния номер.

С колко жени непознати съм се запознавал така...

97.   До №94. Никога не съм бил нито Джакомо Казанова, нито пък Дон Жуан, а младо момче, срамежливо, стеснително , спортистче, което харесва момичета, респективно по-късно жените. Просто късно, чак след двугодишна казармата, започнах тази игра. Вас никой не Ви заставя да четете, това, което съм написал. Нали не е проблем. Желая Ви здраве и успехи в любовта, дано я откриете, онази истинската, която те сграбчва за сърцето и не можеш да дишаш.

98.   ХАХА. Не искали момичетата по улиците да ги заговарят (четох няколко от първите коментари) че откачалки всякакви имало...
Много тъп отговор. Щото в Интернета нема откачалки ли?
Просто вече ако заговориш някоя на улицата, ще те сметне за извратеняк, понеже в извратен интернет свят живееме.
А баба им и дедо им как са се запознали, та да пъкнат макя им и баща им. Ей, мисловна дейност липсва в днешните хора.
Така е. Сложно е.
То ако не е връзката уредена с връзки, нема как да стане.
А аз не съм фен на тия тъпи урежданки.
Сам ше си остана и аз, според мен.

99.   97, то никой не ме заставя, ама като постът ти е прекалено дълъг, докато скролна надолу, все попадам на някой курортен флирт, или описания на колежка. Опиши ги в книга тип еротичен роман.

100.   98 май на теб ти липсва мисловна дейност? Какво можеш да направиш на някого през екрана, едно голямо нищо. Какво можеш да направиш на някого на живо много неща.

И най - обичам сравненията с нашите баби и дядовци, които са живели в села с шепа души и са си знаели мръсните дрехи. Да не говорим, че и тогава не са се сваля и по улиците, а си е имало първо специални случаи за това (по време на седянката) или на чешмата. И пак подчертавам, знаели са се от деца, а не са се гонили по улиците

101.   Браво 92, поздравления десантчик. Бях ти поднесъл моето възхищение и адмирации за комантор 92, но както внаги няма да можеш да ги прочетеш, заради модераторките. Благодарение на коментара ти още повече заобичах талибаните. Това са истински мъже и дай Боже и в други страни хетеро-мъжете последват примера им!

103.   101, ти за хетеро ли се имаш?

105.   Авторе, не слушай повечето коментари. Българина по принцип обича да се надува и да унижава по-слабите от него, а на по-силните с радост лиже задника. Такива са 70-80% от хората - и мъже, и жени. В последните години се убедих, че свестни хора се срещат изключително трудно. Преди около година си бях харесал едно момиче, което често засичам около работата си и което работи в търговски наблизо. Намерих я във фейсбук и й изпратих покана. Видях, че има хоби, което и на мен ми допада и й написах, че просто ми харесват нещата, които прави. Идеята ми беше да я опозная, понеже това, че ми е симпатична нищо не означава. Отхвърли ми поканата без изобщо да ми отговори. Още по-смешното е, че сега като се засечем на улицата винаги ми се надува и ме гледа високомерно, а аз въобще не се занимавам с нея по никакъв начин.

107.   Тези които те хейтят са злобари и комплексари. Не си престарял, но трябва да търсиш жени в диапазона 33-40 години. Има много самотни жени, а пък разредените са всяка трета. С жени под 30 години ще ти е адски некомфортно, защото още са детска градина и ще ти е тъпо с тях. Аз в моята служба имам три колежки, които са на 33, 35, 36 години. Разведени са, необвързани в момента и са много симпатични и красиви. Жени има много, не спирай да търсиш.

108.   До Номер 105, затова като те отрежат подмианваш и никога повече не даваш шанс за каквото и да било... ама аз тва ама аз онова.. Много пъти съм слушал такива истории за жени които подминават мъжа но в даден момент решават че го харесват..

109.   Жените са злобни същества и мразят мъжете заради мъжкото превъзходство над тях. Още в първите предавания на "фермата" победителят беше казал, че жената е най-големият душманин на мъжа, а дъщеря му ще си остане като кобила без история, защото е поела по пътя на феминизма!

110.   108, аз даже не съм я свалял, за да ме отрязва. Исках да се запознаем, за да видя какъв човек и ако ми допадне, тогава чак да предприема стъпки. Иначе си абсолютно прав, отрежат ли те - тръгваш си и не се обръщаш назад. На мен лично на два пъти ми се е случвало. Веднъж с приятелка, която ме изостави най-безцеремонно и втори път с друга, която не ми обърна никакво внимание. От дистанцията на времето мога спокойно да кажа, че не съжалявам нито за миг за решението си. Даже съм супер щастлив, че не съм се поддал.

51-96 от 96