Споделена история от Секс и интимност

Към жените - секс с непознат във влака?
Тъй като зачестиха темите за общувания и запознанства във влакове, бих искал да задам на жените следния въпрос:
Жени, правили ли сте някога секс във влак с непознат мъж? Ако да, какво беше чувството? Ако не, бихте ли се престрашили, ако е красив, симпатичен, разговорлив и знае как да ви предразположи? Съществува ли тръпката и адреналина от факта, че грам не го познавате, не го знаете кой е и какъв е и риска, че всеки момент всеки, който мине може да ви види?

Коментари

1.   Май много порно гледаш.

2.   Не, за мен секс не се прави с всеки, още по- малко с някой, с който нямате продължителна връзка. Една жена не трябва да има бройки и това, че някой изглежда добре, не означава че трябва да си лягаш с него. Много мъже изглеждат добре. Още по- малко не се знае дали човека не е обвързан, дали няма болести. А, един мъж не трябва да се предлага наляво и надясно. Хората си мислят, че всичко им е позволени, никакъв морал и задръжки, да не говорим колко женени имат по няколко партньора.

4.   На въпроса--не!
Но може и на слизане от влакове да не е вече толкова красив, даже е много вероятно ако досада.

5.   Не, не съм правила и не бих правила. Не само във влак, ами никъде. Имам уважение към себе си и тялото си и не бих позволила непознат да ме докосне.
ж, 24

6.   Скоро ми се случи мъж да ме сваля доста настоятелно във влака и да ми предлага да ходим в тоалетната, описвайки ми точно какво ще ми прави. Дойде ми малко шок и го помолих да си отиде вькурно, но понякога фантазирам и си представям какво би било, ако го бях направила. Фантазиите и реалността обаче са различно нещо, успях да реагирам само по този начин.

7.   Всяка година пътувам с влак по няколко пъти. Ако става въпрос за влаковете на БДЖ, там не бих правила секс дори с гаджето. В тия мръсни и вмирисани тоалетни... абсурд.
Изобщо секс с непознат във влака... абе то по влаковете няма такива красиви и секси мъже бе, авторе. Спри с фантазиите.

8.   Пичагата, автор и на "Тройка с 2 жени" си търси още материал, на който да лъска бастуна довечера.

9.   Aми, аз мисля, че вече трябва да престанеш с тия влакове и екскурзии.

10.   Ама в кенефа ли имаш предвид или в купето? Ти не пита ли за запознанство в автобус, че не ставало.

11.   Къде? В тесните, гадни тоалетни? В изтърбушените купета? Влак не си и виждал и на картинка, пък камо ли да си се возил.
Твърдо не. Предпочитам нещо удобно, чисто и БЕЗ зяпачи.

12.   Сигурно на някой му се е случвало. Все пак това е социално място а хора много там.

13.   Темата е провокация.

14.   Ами няма как да стане, защото аз с влак не пътувам хахахах. Смятай какъв трябва да е човека, за да пътува с влак

16.   Във влака - не, но след две години без никакъв секс с мъж, защото никой не ми харесваше, на купон видях млад мъж, който много ми хареса и очевидно беше взаимно. Вечерта приключи у дома с продължение. Допаднахме си много и станахме гаджета. За съжаление трая самл няколко месеца, защото смених държавата, но сексът с него ще го помбя цял живот. А и излизахме по заедения, по дискотеки, прегръщаше ме, целуваше ме. Беше много мил. Хубави спомени!

17.   До 12! Затова има има и такива, които се разпищолват пред жените, за тях това е нещо нормално, но обществото ни още не е свикнало, че има и такива хора!

18.   Следващата тема: "Помощ, хванах нещо, дето не се лекува във тоалетната на влака!!!! "

19.   До 17, ами жените как се разпищолвате безпроблемно пред мъжете по голи баджаци и дълбоки деколтета, дразните ги, навирате им се в лицето, и въпреки това ви се разминава безнаказано и никой не ви казва нищо? Значи вие можете да се разпищолвате, а мъжете не? Е, къде отиде цялото това "равенство", за което ревахте? !

20.   Веднъж пътувах и до мен в купето най-в края до прозореца един срещу друг бяха седнали момче на видима възраст 20 години и жена гонеща 50. Не се познаваха, постепенно се заприказваха на разни теми и доста разгорещено, понеже се оказа, че имаха общо хоби. Докато говореха жената няколко пъти си събува обувките и си изтягаше голите крака с голите и ходила върху отсрещната седалка точно до момчето. Беше по къса пола. После стана закъснение с влака с един час поради възникнала бъркотия с други влакове. И жената като разбра започна да се вайка че ще си изтървяла другия транспорт понеже отиваше в чужбина. И тогава момчето и предложи да спи в тях, вместо да търси хотели по никое време през нощта. А жената усмихната му каза - много си мил. И после като слязоха от влака двамата се качиха в едно такси и потеглиха. Чак ми беше неудобно да седя там.

21.   Във влака - не. Но имам няколко такива свалки, след които мако по-късно сме правили и секс (на друго място). Само веднъж се награбихме във влака. На шега подхвърлих да слезе на мойта гара да продължим в колата, до следващият й влак. Прие без много да се чуди. В колата... не след дълго подхвърлих: "да отидем у нас". Прие пак без много чудене. Очевидно го е била решила доста по-рано. Правихме луд секс. Заминавайки си на другата сутрин, каза, че тя ще ми се обади и не ми остави координати (тогава нямаше джиесеми).
Не се обади. Трябва да беше семейна...

22.   Аз пътувам с влак, по-добре е от колкото с автобус или самолет с простите гастарбайтери. Но и хората във влака са, как да го кажа - предимно възрастни. Ако са млади, то не стават за сериозна връзка. иве бихте ли излязли на сериозна среща с някой, който си разкарва доматито в бурканите от село?

23.   Моя приятелка е зачената във влака, но преди 40 години. Има няколко братя и сестри от случайни авантюри на майка й.

24.   Направо ме върна в детството. Бяхме студенти, връщахме се от море с влака. Претъпкан и тъмен. Седяхме, лежахме, стояхме между вагоните. Прителката на един от компанията, след седмица монокии на плажа, ми се натисна с поличката си. Само я разтворих и за 5 мин я напълних. Никой е разбра, и аз също още незнам първото и дете от мен ли е.