Не мога да си обясня какво се случи
Всичко вървеше добре.
Прегръдки, целувки и т. н. Ходихме на срещи, прекарвахме време заедно. Да уточня, не се запознаваме сега. Бяхме в обща компания преди.
В един момент миналата седмица, след едната среща, той се промени.
Не знам това ли е причината, питах го многократно.
Не било това, имал си проблеми.
Той и преди имаше, ама не се държеше така.
Пиша му, отговаря ми, ама не е с ентусиазъм. Не пита за мен нищо.
Вчера го питах дали може да го видя, отговори ми почти веднага и каза, че е зает сега. Очаквах да довършим разговора. Нищо.
Как да постъпя според вас? Да го оставя ли още време без да го занимавам, или да му се обадя да питам дали това е краят?

Коментари

1.   Кога сте правили секс за първи път?

2.   Ние как можем да знаем с какво си се издънила?
Ясно е че си. Сега просто се опитва да пребори себе си да ти бие шута. Ако не успее ще звънне.

3.   Не те ли търси, не го търси и ти. Станало е това, че другаде го е огряло. Не си причинявай унижението да ти го каже, или да си пъне мозъчето да измисля правдоподобна лъжа.
Просто продължи напред.

4.   Абе какво го разпитваш бе, жена? ! Еййй, не се научихте, че мъж не се пита, ако те иска света ще обърне. Стига се унижава, остави го и не го мисли повече. На какво се надяваш- че насила ще изтръгнеш истината? Ще изпросиш малко внимание? И ако предположим, че все пак ти каже истината- какво ще промени това? Нищо. Просто ти се иска той да е виновният. Не се занимавай с него, търси си твоят човек.

5.   Може да има проблеми човека, а може и ти да си станала проблем.
Няма как да знаем, но за да си промени рязко отношението към теб, вероятно се е случило нещо наистина важно.
Според мен, това не е повод да приключите отношенията. Изчакай малко да видиш каква е причината. Тогава вземи решение.
По някога хората са в лошо настроение по ред причини - може някой да му е одрал колата или любимия му футболен отбор да е загубил мач. Помисли си само ти като жена, колко неща могат да ти обърнат настроението за минути.