Проститутките ще ви помогнат
Здравейте, пиша тази тема, защото все чета някакви теми за девствени или за мъже, които не са правили секс от дълго време.

Истината е, че жените усещат кой е загорял и кой не е и решават с кого ще правят секс.

Аз преди време бях загорял и ми се правеше секс.
Жените веднага усещаха това в мен и не им се занимаваше. Слушал съм съвети да си намеря хоби, но това не помагаше, дори и в работата бях разсеян.

Не съм девствен, имал съм 3-4 гаджета, но не беше нищо особено.

Дълго време бях без секс, а най тъпото е че жените ми казваха бъди по-положителен, нещо си кисел. На тях им беше лесно, работят лесна работа има с кой да правят секс, ама мен ми беше тъпо. Дори и да ми казвали че проблемът може би е друг.

Реших да ида на проститутки няколко пъти, след това се чувствах като истински мъж. Намаля напрежението и стреса, чувствах се добре и дори жените сами почнаха да ми се слагат. Все пак съм на 34 и искам да си поживея и аз преди да направя някакво семейство.

Затова съветвам мъжете да отидете на няколко проститутки и след това ще сте добре с жените. Все пак всеки мъж заслужава да си поживее преди да създаде семейство, че после да не иска да наваксва.

Успех пичове!

Коментари

1.   Жените са те отбягвали защото не държиш на конкретна жена, а на секса без значение коя е жената, показвал си им че те интересува само това, а не желанието за връзка. Не жените не усещат, че не си бил скоро с жена, а гледат поведението ти.

2.   Мда, плащай си на някаква, дето преди теб може да не се е измила.
Проблемът ти е в главата.

3.   Скоро ще станеш като господинчото от съседната тема, на 42 и гонещ момичетата по улицата, а после ревящ, че много нагли жените, даже не му се извиняват като отрежа непознатият, който ги гони като сатир... Но поживей си, де, хлапе си още, само на 32 г :)

4.   И аз често посещавам на 23г съм, наборките ми са си хванали чичаци, пък аз не искам 17, 18г лигли , също много работя и нямам време за срещи и тн. Отиваш вършиш работа плащаш и си заминаваш. Крайно време е в Бг проститутките да станат легални за да са задължени да ходят на прегледи.

5.   Всяка тъпотия дето ти дойде на ум ли я споделяш или сега е изключение?

6.   Факта, че коментарите против проституцията имат толкова минуси, е доста показателно за това какви са потребителите на тоя сайт.. вече всичко започна да ми се изяснява..

7.   Е как може да се чувстваш истински мъж задето не си могъл да си намериш жена която да ти върже, а е трябвало да плащал на проститутка? Аз съм ходил на проститутка само един единствен път и то не защото нямах приятелка тогава, а защото ме беше срам да и споделя какво искам и за да не я стресирам и отблъсквам от мен и да ме смята за ненормален и да вземе да ме зареже заради това, а черната работа да свърши проститутката. А страшно исках да ми направи тази психария. Но въпреки това след това се чувствах страшно омърсен и жалък че съм бил с проститутка. Една от най-големите ми грешки. Не знам как може да не ти пука и това да те кара да се чувстваш мъж.

8.   Проститутките са боклуци, парцали и в България по-скоро грозни, дебели и лъжат за годините си.

9.   Колко пари струват тия дето си ходил и къде ги намираш?

10.   Напротив, на границата си. Сега и да ти се слагат много скоро пак нще бягат. Така че не си мисли че си млад. Гониш последният влак и не се знае дали ще го хванеш. Вместо да търсиш жена за семейство, гониш проститутки. Много "умно", няма що.
ж, 23

11.   Ако ти е нужно да идеш да платиш за секс на проститутка, за да се почувстваш мъж, то не виждам какъв мъж на място си изобщо! По-скоро комплексар. Мъжът или е мъж сам по себе си или не е!
Ж36

12.   И аз съм на същото мнение. От време на време да ходиш на проститутка не е проблем. Отпускаш напрежението, а и ментално помага. А жените пишат негативни коментари, защото просто ги е яд. При обикновените жени можеш да дадеш пъти повече пари и да получиш нищо в замяна.

13.   Айде тука пак се навъдиха самотни сърдити специалистки по мъжествеността на мъжете. Ако само ще леете жлъч, никой не ви иска мнението. Говорете си с котките. Ние мъжете ще намерим как да се оправим. Не ни мислете.
Вие като не искате - има такива дето дават, макар и срещу пари, че дори и не мрънкат. Пазарна икономика - щом има търсене, има и предлагане.
Изкуствено създавате дефицит, после се оплаквате че някой прави бизнес от това. Мрънкайте си, няма кой да ви се върже вече.

14.   Авторе, в грешка си.

Жените не надушват загорелите мъже, жените надушват онези, които често правят секс. Ще ти го обясня така: когато дълго време не правиш секс, то нивата на тестостерон в кръвта падат. Когато ебеш по три пъти дневно, 7 дни в седмицата, то нивата ти на тестостерон са високи. Същият този тестостерон се отделя в малка степен в околната среда чрез потта. Жените също произвеждат тестостерон, но в много по-малки количества спрямо мъжете (и разбира се това го правят чрез други органи). Но ефектът на тестостерона върху либидото на жената е същото както при мъжа. И когато жените "надушат" мъж отделящ тестостерон, то се възбуждат. Друг въпрос е дали чисто психически си падат по мачовци или не. Ако психологически не си падат по женкари, бройкаджии, цепеняги и т. н. то разбира се няма да си легнат с такъв. Но това не означава, че чисто физиологично, макар и да отричат, не се възбуждат от подобни мъже. Показателно е, че дори жена, която е стеснителна, падаща си по интелигентни, не особено добре сложени физически мъже и която ненавижда нацепени батки, то ако обърне няколко чашки алкохол и даде воля на първичните си физиологични нужди - ще се изчука еднократно с мъж, който когато е трезва би игнорирала. Но същата пияна жена няма да се възбуди и легне с някой, който от години не е ебал. Както се пее в песента: Love is in the air.. Демек тестостеронът е във въздуха.

В твоя случай жените са почнали да ти обръщат внимание, защото си покачил нивата на тестостерон в кръвта си. А той пък ти дава увереност и усещане за мъжественост.

16.   Коментар номер 1, перфектен.

17.   11 - тъпа женска логика.

18.   9, alo. bg

19.   Пазете се от болести! Ползвайте предпазни средства, но понякога и те ни предават… много гнусно. Предпочитам девствен пред мъж бил с проститутка.

20.   Във времена, в които срещу три водки може да се преспи с някоя, да се ходи по проститутки е жалко. Наркоманите, дъртаците, грозниците и алкохолиците стигат дотам. И какво - ръгай и чао. Тъпотия.

21.   17, не казвам дали мъжете да плащат за секс или не. Твърдя, че ако това им е нужно, за да се почувстват мъже, то не са мъже със самочувствие. А подобен мъж така или иначе не тежи на мястото си. Ако се чувства мъж и просто го прави - това е друго, но ако това му е нужно, за да се почувства мъж... Жалкарска история.

22.   Точно като си напрегнат ще имаш най-малко шансове с жена.. Жените ги привлича спокойствието на един мъж, защото за тях това означава, че няма нужда от секс на всяка цена. Никакъв тестостерон не усещат, тестостерон имаш най-много като не ти пускат, тогава си напрегнат и агресвиен. А сега едвам го вдигам, а непрекъснато ми се пускат. Това е, жените са нелогични същества и се занимават точно с такива мъже дето не му обръщат грам внимание.

23.   22, ти авторът ли си? Ако да и на тези години едва го вдигаш... Няма какво да говорим повече.
Ж

24.   Само съм минал покрай автора, а дали го вдига зависи от това колко е претръпнал. :)