Споделена история от Тинейджърски

Вечно сама или с неподходящия?
Здравейте на всички, не искам да бъда отегчителна, набързо ще споделя. Аз съм почти на 20 год. и съм девствена - нае защото съм пухкава или грозилище, а защото нямам късмет с момчетата. До сега съм имала предложения, но все от неподходящи или от женкари. Стигала съм най - много до 2ра среща - веднага виждам човекът срещу мен какво представлва и веднага спирам контакт с него. Н ме мислете за някоя болна мечтателка. но мъжете около мен са лъжци и не мога да намеря свястен, аз искам истинска любов и дълготрайна връзка, а не лиготии. Отчаяна съм от този свят и от хората около мен и не само и ако продължава така май ще си остана сама завинаги и девствена, но не искам да бъда поредната играчка на някого. Молбата ми е да дадете някви мнения по моя проблем или мъжете да ми отговорят останали ли са истински мъже на този сват? Благодаря ви!

Коментари

2.   Ти ми отговори: какво значи ИСТИНСКИ мъж? ходил съм на чичо доктор и ми каза че всичко ми е ок...

3.   Е как ще разбереш човека от първа среща? Малко е тъпо

4.   Ти решаваш, реално обаче не можеш да прецениш някой колко струва от 2 срещи.И какво разбираш под неподходящ?
Иначе моя съвет е да изчакаш, за да не съжаляваш после....

5.   Изискванията ти са прекалено високи. А и от втора среща нищо не можеш да разбереш - всеки гледа да се докарва на някой друг в началото. Трябва значително повече време за да опознаеш човека срещу себе си. Не прибързвай толкова със заключенията, не винаги нещата са такива, каквито изглеждат.

mosh

6.   Мила,не се отчайваи ще си намериш някого когото си заслужава,помоща идва тогава когато не я очакваш,спокоино това че не си попаднала на свестен не означава ,че няма горе главата и търси които търси намира :)

7.   Знаеш ли ... имам сходен проблем но съм момче на 23
писнало ми е от разни ...... да кажем неподходящи...и купнея за нещо истинско но уви сегашната ми приятелка е толкова повърхностна и не приема думите ми за сериозни ...
чуствам се вечно неразбран все едно ... празен

8.   Хубаво е човек да види, че не всички жени на твоята възраст са плиткоумни и повърхностни.Защото ти си избрала да не бъдеш секс играчка на някой с по-дебел портфейл.
Убеден съм че един ден ще намериш подходящия.

*Syndrome

9.   Аз съм в същото положение като теб. Все се навъртат някакви момчета, но всички с еоказват неподходящи. Или нямам тръпка към тях, или са женкари, в чийто поглед виждаш смао едно... И се озоваваш в някакъв безизходен път. Но евала ти, че не си станала като повечето момичета. По-добре да изчакаш малко повече, отколкото да се втурнеш в някой просто така.

10.   В ранния период на нашия живот има попринцип неподходящи хора било момчета било момичета защо е та ли ? за да се научиш да разбираш човека да усещаш кой става кой не ...да се научиш на търпение от това да чакаш голямата си любов ....просто съзряваме и когато периода на съзрение приключи идва период за брак т.е. момент когато ще срещнеш сродната си душа ............ търпение и успех