Аз ли не го разбирам, или той не може да общува
Обичам го, да, така е...
Обаче има нещо в неговото поведение, което ме кара да се чувствам нежелана.
Примерите са много.
Много често, шофирайки покрай някакъв ресторант и говорейки с мен по телефона, е казвал "минавам покрай... трябва да отидем"
Но никога не каза "каня те да отидем... ". Винаги го правя аз.
В началото на отношенията ни преди 2г., още не бяхме никакви и си спомням, че когато му се обадих за рождения ден, накрая ме пита "свободна ли си довечера"... и дотам. Съответно не знам какво се очакваше от мен да направя, та тогава не отговорих нищо.
Защото не ми звучеше като покана за нещо.
Имаше един случай... пътувам, прибирам се от някъде... и той ме пита колко време ми остава, докато се прибера. Като разбра, че не съм много близо... и дотам. А може би искаше да ме покани някъде, ама не му достига смелост ли и аз не знам.
Онзи ден пак нещо подобно... мисля да отивам да ям еди си къде. Попитах го дали ме вика да отида с него, или просто ме информира.
Веднъж отворих темата... защо не съм се усещала. Казах му, че не му чета мислите и според мен между "мисля да отида да ям" и "каня те да хапнем" има доста разлика.
Тези негови недомлъвки и объркващи изказвания ме отблъскват изключително много.

Коментари

1.   Той е жената, а не ти. Или изобщо не иска реално да те кани някъде, просто си говори. Ако те канеше, щеше да те пита, да пита за ден, час и т. н. Просто няма желание да ходи с теб по някаква причина.
Щом при 2 години отношения е същият, не е за теб. Заедно сте, защото ти имаш инициативата. Той се оставя да го свалят и да го разхождаш като жена. Връзката ви ще е чисто сексуална, ясно е. Това не е любов.

2.   Разбира се че той не може да общува, мани го пълен цървул. Как така ти ще направиш нещо и ще казваш това което искаш, той трябва да намеква, да казва, ти като принцеса, после разбира се той виновен, защото той предложил, не сега, след време.

3.   Не те приема насериозно, не си губи времето с него.
Не влага чувства, пише и говори когато е на път някъде, през останалото време му е през...

4.   Ти не си добре! Обичаш го, заедно сте от 2 г, а изискваш да си подбира думите, да бил казвал "каня те". Ами щом толкова държиш на тази дума, кажи му, кажи че искаш да те кани с думата "каня те" човека ще те разбере.
Интересно за секс кани ли те или направо те почва, защо не те отблъсква това че не те кани да правите секс?

5.   Ти да видиш! Жените не четат мисли... Доживях да го чуя това признание.

6.   "нзи ден пак нещо подобно... мисля да отивам да ям еди си къде. Попитах го дали ме вика да отида с него, или просто ме информира. "
И КАКВО те информира?

7.   Питай го, да ни каже защо е стокова отношение, така ще знаеш какво да правиш, това е решението.