Ненормална обсебеност
Историята е толкова дълга, че мога да говоря буквално с часове, но ще се опитам максимално да я скъся. Запознах се с него преди 500 дни. Отначало не знаех, че ще ми е толкова важен. Влюбих се в него една - две седмици по-късно. Мислех, че ще ми мине, не ми мина и ето мен на ден 480-и косур, още лудо влюбена в него. С него поддържахме само чисто приятелски отношения (ученически, а и той си имаше и още си има приятелка). След кандидатстването ми в много по-елитна гимназия, съм го виждала само два пъти, няколко пъти сме си честители онлайн някой празник и дотам(аз първа винаги му пиша). Сънувам го изключително често, мисля за него 24/7, под душа, в уроците, в часовете, с приятелите и тн.. Имам хобита, уча си, но пак мисля само за него.. Не искам съвети как да го забравя, защото на този етап няма как да забравя, просто трябва да чакам да ми мине.. Но искам да ви питам :Това тотално обсебеване от моя страна към него нормално ли е според вас? Послепис :никога не съм искала да го, , отмъкна'' от гаджето му, защото не съм такъв човек, още повече на него да го причинявам.. Ако ме питате защо тогава толкова съм му се бутала, при положение че съм знаела през цялото време, че си има приятелка, то е, защото просто реагирах чисто инстинктивно, като всяка една влюбена жена.

Коментари

1.   Понеже няма как ученическата му любов да прерасне в нещо трайно(брак, деца.. ), това днес рядко се случва, те съветвам търпеливо да чакаш да се раздели с нея. Ще дойде и този момент.
Поздравления за мъдрото решение да не го '' отмъкваш'', защото това би значело в неговите очи да бъде този, който е зарязал девойката. Това, твоето, е любов, а не заигравка. Мислиш как ще се чувства другия, обекта на любовта ти, пред себе си, пред съвестта си. Поздравления още веднъж!
Ще му мине увлечението (3-4 месеца още).
После ще бъде твой.

2.   Остави човека, момиче. Има си приятелка. Жалкарско е.

3.   До номер 2:И какво е направило момичето, освен, че е влюбено?
Това откога е престъпление?

И какво като има приятелка един хлапак на 17? От ден до пладне са тия любови. Да не е мъж на 40 с три деца, тогава бих разбрала.

От номер 1
До авторката:не слушай комплексари/ки. Чакай твоя момент, ще дойде! Бъди щастлива, пък дори да е до време.