Холандец - наркоман, а аз искам дете от него
Влюбена съм в мъж, който е от Нидерландия. Той взима наркотици, често само се лигави и понякога не е сериозен към мен. Обаче аз го харесвам и обичам. Някакси искам да го променя към добро. Искам и да имам деца от него, но всички ми казват да бягам. Че е увреден от наркотиците и може и да ми посегне, че ако имам дете от него ще е със същите кофти гени.
Какво бихте ме посъветвал?

Коментари

1.   След като е чужденец изобщо не го мисли, а смело скачай напред.

3.   Бих те посъветвал да се хванеш с него и да имаш дете, да те спуква от бой два пъти седмично, да те лъже непрекъснато, да се опитва да те манипулира и след 10-20 години въртене на шиша на бавния огън с постоянни надежди, че ще престане, да ти дойде най-после на акъла, че си глупава. Каквито са голяма част от жените. При някои хора не става по друг начин да разберат, че тъните бодат освен да скочат в тръните. Така, че трябва ти.
Човек трябва само да погледне на една жена избраникът за да разбере тя колко акъл има в главата. Всичките ходите с прасета, изтърсаци, аборигени и всякаква друга паплач, но не и с нормални мъже. Трябва да си платите, не може да сте толкова глупави и да се разкарвате ненаказани за глупостта ви.

Съдия Дред

4.   Това притъпява мозъчните клетки, без хейт, съвсем сериозно...

5.   От все сърце ти желая да имаш деца от този или друг наркоман

6.   Любовта е важна, мила! Сигурна съм, че можеш да го промениш към по-добро. Успех!

7.   Честито :)
Съпругът ми е нидерландец, не от тези, но покрай него имам наблюдения върху доста представители на нацията им.
Като цяло повечето са кофти хора, дори и тези, които не употребяват такива вещества.
Има и свестни, да, но описаният от теб явно не е от тази и без това малка група.
Наблюденията ми са, че масово идват тук бягайки от проблемите си там(зависимости, семейни проблеми и тнт).
След близо 5г общуване с нидерландци, които живеят в Нидерландия или в България, още не мога да разбера какъв точно им е филма, но ми се струва, че нещо е объркано сериозно в народопсихологията им.

8.   Наркоман НЕ МОЖЕШ да промениш. Колко глупава трябва да си да искаш дете от такъв човек. Какъв баща би бил той на детето ти, какво бъдеще виждаш с тоя човек? За него нито детето, нито ти ще сте на първо място, а най-вече да си вземе дозичката. Правилно ти казват, че може и да ти посегне. Сигурно си млада и наивна, затова не мислиш толкова в момента, но наистина, не се занимавай с такива хора и не си проваляй живота.

9.   Да бягаш от хора със завасимости, рано или късно ще си прояви дефицитите и психическата нестабилност. Такива не стават за семейство, само ще се ядосваш, а ако имате дете проблемите и отговорностите стават много повече. Щом сама си се размислила и го отчиташ като евентуален повод за притеснение, значи не е на добре. Не знам как въобще искаш дете от наркоман, това е токсична връзка, не любов.

10.   Наркоман ама на какво? Ако само пуши трева какво?

11.   Негър ли е?

12.   11, сто на сто. Като знам с колко негрота е фрашкана Холандия, нищо чудно и да е надула тумбака от такъв.

13.   Да ти идва на акъла че има огромна вероятност детето да се роди с увреждания заради тоя наркоман? И сега си представи живота с болно дете и с друсалка вкъщи. Аман от неадекватни жени. Като оная от Бобов дол дето смята, че във всяко семейство мъжа малтретира жената. Жал ми е само за дечицата, които страдат заради невменяеми майки и бащи.

14.   А бе, момиче, намери си някое свястно момче. За какъв дявол ти е тоя наркоман? Казвам ти го като жена, която е видяла това - онова. Разкарай го тоя и си намери друг.

15.   Всички жени се занимават, с който не трябва

16.   Ами почивай и ти да взимаш наркотици.
Авторката е без родители. Какво очаквате от такъв човек.
Тя не може да прицени какво е добро и какво е лошо.
Гледа само винен вид. Жена дегенерат мъжа също.
Е такива изроди имат деца. И тези деца с деградиращи родители се внедряват в обществото като нормални.
Внимавайте.
Ако си намерите приятел или приятелка интересувате се от родителите. По това ше ги познаете.

17.   Психиатър ти трябва.

18.   От авторката: Благодаря ви! Момчето не е негър, а е рус със сини очи и висок. Красавец е голям. Заради външния вид исках да имам деца от него. Правили сме и опити, но за момента нищо не се и получи и не забременях. Проблемите са много за съжаление и сте прави, че трябва да търся по-читав мъж за баща.