Споделена история от Секс и интимност

Любовен маджун
Здравейте, имам един въпрос към многоуважаемите читатели. Някой ползвал ли е EPIMEDIUM MAJUN. За стимулиране на половата активност. Какви са отзивите. Благодаря

Коментари

1.   Следя.

2.   добър е, работлив е после :) заслужава си, ползвам от 2 месеца
м 62

3.   Бях си поръчал, нищо особено, и да е имало някакъв едва забележим ефект, най-вероятно е било плацебо. Много по-голям ефект би имало подобряване на диетата и спорт.

4.   Ползвам го повече от 6 г. Два пъти седмично взимам 30-40мин преди секс по една пластмасова лъжица от сладолед. Действа ми много добре. М46

5.   Докато чуках главата ми гореше, а след като се изпразних ме заболя главата, да се пръсне. Може да е от маджуна, а може и от притеснение, че мъжа и ми е колега. Не знам.

6.   Не трябва да се прекалява с пастата, пише че е само с натурални продукти, но може и да има химия и затова да загрява. Пробвате първо с половин лъжичка от сладолед, ако не действа дигате до една като е добре да разбъркате сместа преди прием.

8.   На 57 г. съм. Ползвам го редовно. Супер е, възвърнах си половия живот. Пишока ми съвсем омекна, пък има хубава и еблива 50 год. жена. По 1-2 кафени лъжички от маджуна преди секс. Има сладко-горчив вкус. След 15-тина хуя ти си надървя и ерекцията е трайна, но трябва да има възбуда, т. е. партньорката да те възбуди. Иначе няма ефект.
Пробвах преди с виагара, йохинбин, бабини зъби и пр. - вятър-работа, никакъв ефект. С маджуна се преродих. Тази вечер пак ще го пробвам.

11.   Ползвайте маджун черен етикет, по-силен е. С две лъжички, е'ах жена си така както преди 20 години.