Гаджето ми постъпи много глупаво, но кога ли мъж е слушал жена си?
Заедно сме вече от една година, имали сме си проблеми, но като цяло сме се разбирали. Обаче преди един месец докато се разхождахме навън, някакво младо момиче ми се стори, че му звънеше. Но по принцип понеже не видях добре, реших да не правя проблеми.

Аз съм духовен човек и реших да платя на една жена да ми изпрати ангелска хубава енергия и едно съобщение от ангелите. Исках да усетя нещо красиво и магично.

Жената ми каза " В живота ти има някой, който не е честен за нещо с теб. Има някаква руса жена, с която трябва да внимаваш"

Аз й благодарих и много се учудих, но от години вече не комуникирам с никакви руси хора. Оставих така нещата.

Днес той дойде при мен доста разстроен и аз го гушках, опитвах се да го успокоя, останах до него и отидохме на ресторант. Каза ми обаче, че някакви негови приятели го викат да свидетелства за нещо с тях.

Но изведнъж телефонът му звънеше като луд и той вдигна, призна ми че е момиче. В ресторанта взехме да се разправяме и аз му казах, че така повече няма да търпя нещата и ще се разделим.

Защото тези момичета са много нахални и аз не съм длъжна да ги търпя. Питах го кои са и той ми каза че едната от тях е РУСА, другата кестенява и точно русата бях видяла да му звъни преди.

Оказа се, че преди една година докато сме били в началото, момичетата са искали да си говорят с него, но са се занимавали с лоши неща, които са ги докарали до проблеми със закона, но са се опитали да натопят МОЯ приятел, да му пробутат нещо наистина лошо, за да обвинят него.
Аз винаги съм го предупреждавала да престане да угажда на всички и да престане да позволява на хората да го използват.

Сега заради тях и неговата глупост ВСИЧКИТЕ си имат проблеми и трябва и той да отговаря. И моят приятел сега е в цялата простотия. На всичкото отгоре рискува да изгуби и нашата връзка.

Коментари

1.   Голям екшън/ трилър. Чак ми се догледа.
Как можеш да вярваш, че две жени бандитки ще натопят баш твоя от цял град за нещо си? Какъв е шансът? Лековерна си.
Смях. Просто ти изневерява, това е. Че и с две, явно 3 жени му е лимита. Иначе щеше да накачули още толкова, ама пусти мързел.
Има въображение поне, да се пробва за сценарист или писател.

2.   Мирише на изневяра отвсякъде. Хахах, какви филми, леле.

3.   Извинете господине, но наистина приятеля ми е привикван от закона и това беше потвърдено. Аз за това му казах вчера, че няма да търпя глупостите му и да си стои с тях. Аз не съм виновна, предупредих го отдавна

А

4.   3, откъде знаеш, че е истина? Ти там беше ли в районното, съда?
Дори и да е истина този екшън, такива жени харесва- разбойнички.

5.   Както и да е, няма смисъл от обсъждане. Ако е станало най лошото, той ще ме изгуби. Това е. Аз съм направил най доброто което съм могла. А вие внимавайте как злобеете, за да не ви се случи и на вас.

А

6.   Ако ми платиш на мене да ти изпратя "ангелска хубава енергия" директен внос от небето, гарантирам ти, че тва ще е най умната постъпка която ще си направила.

Понякога не мога да си представя как такива хора се разкарват свободно.... Че имат и претенции да квалифицират чуждите постъки като "глупави"...