Според вас казва ли истината?
Здравейте! Ситуацията е следната, забелязах, че моят приятел добавя нови момичета в инстаграм и като го попитах кои са, той каза, че някои са познати, бивши колежки и такива, които са казали или направили нещо, с което да му привлекат вниманието, примерно както ние момичетата следим инфлуенсърите, но не ги мислил тях, не живял с тях. Другото нещо е, че коментира момичета, когато излезем навън, като казва, че се шегува и аз, като му направя забележка, той казва, че само го обвинявам и съм искала да се заяждам. Питах го защо реагира така и той каза, че от предната връзка неговата бивша му е правила забележки за най-малкото и той се едно за това така се ядосва. Също така видях, че си е оставил сайтовете за запознанства и го попитах защо не ги е изтрил и каза, че не влиза там и не смята за нужно, защото така или иначе няма да ги ползва, пък и връзката не се свеждала до едни сайтове. Как смятате, дали са достатъчно силни аргументи това и може ли да му се вярва?

Коментари

1.   Дава ли ти свободен достъп до телефона си? Имаш пълно право да искаш да си изтрие сайтовете за запознанства. Ако не си дава телефона на теб, тогава има сериозен проблем. В сериозни взаимоотношения, всеки си дава телефона на другия.

2.   Не му вярвай за сайтовете, при първа възможност, ако му доскучее или ти се разсърди, ще влезе и ще търси...
Защо да ги трие и после пак да тегли.
Това е излишен труд:)

3.   Кръшка си. Я мислено, я реално. В никакъв случай не може да му се вярва.
Добавя само жени, значи го кефят. Засяга се, защото си права, но иска да те изкара луда. Тази бивша явно е имало защо да му прави забележки. Сигурно и тя се е усетила, че има нещо нередно и му е била шута.
Че и сайтове ползва.
Яко те мотае. Ако мине номера.

4.   Няма значение дали казва истината. Важното е, че ти си тревожна и неуверена в неговите действия и въобще, какъв човек е. Аз не бих се занимавала. Не бих си причинила да държа някого за опашката, това е много разсипващо. Няма и смисъл да се водят разговори, защото човекът си е търчи-лъжи. Да се спасява. А, ти гледай ти да се спасиш.

5.   Сериозно ли питаш? Искаш да те излъжем май...

6.   Много се филмираш. Остави човека да си ходи по курви.

7.   До някъде, имай си едно на ум.

8.   Виждаш ли когато с теб се държат така какво е... Еми добре дошла. Вместо да го обиждаш или да говориш пълни глупсоти, се сети с какъв мъж си.. Като искаш топ пичагата, тва е положението.

9.   Пичът иска да си зяпа женки и да си живее като свободен мъж, ама няма топките да си признае, та затова ти вменява, че си луда и заядлива. Типична жалка манипулация... а това с приложенията е върхът на тъпотията, баш си ги ползва и разглежда. Човек във връзка няма нужда от подобни неща. Гаври се с теб и чака докъде може да стигне с нелепите си измислици. От такива комплексирани гниди - далеч. Най-малкото е обидно за интелектуалното ти ниво, индиректно те нарича глупава и наивна, смятайки, че лъжите му минават.

10.   Аз съм авторката. Само да кажа, че отначало аз го отхвърлях няколко пъти, защото ме беше страх да не би да си играе с мен, но той все се връщаше и ми каза, че му е писнало да го отхвърлят и си е потъпкал достойнството и егото, и това го е наранило, и един вид сме започнали да си правим на контра, защото му е писнало. Сега, не знам дали това трябва да има общо с другото. Той е друга религия и ме беше питал дали съм съгласна, като направя някои компромиси и аз си признавам, че отначало все си менях мнението, което е грешка, но възможно ли е да ми го връща заради това?

11.   До 9.
Разбираш ги тия работи. Сякаш имаш поглед от първо лице...
Общо взето описа 90% от жените в БГ.

12.   Номер 8 - защо ли знам кой си?

Как па разбра, че авторката е обиждала? Да не би с теб така да се е държала някоя?

13.   Глупости. Аз като си хвана гадже веднага трия приложенията. Нещо подслъгва

14.   Сайт за запознанства -> match -> пишат си в сайта -> добавят се в инстаграм. Приятеля ти е лайно и те манипулира с доброто старо "бившата ми беше луда" и преувеличаваш, това ми е 8мата братовчедка по бащина линия. Червен флаг като знамето на страната му, защото предполагам, че е турчин. Бягай с 200, защото те прави на глупачка и само си губиш времето.